رفتن به مطلب
فنگورن

نظر سنجی 56: کدام نژاد آردا را بیشتر دوست دارید ؟

241 رای

1. 1. نظر سنجی 56: کدام نژاد آردا را بیشتر دوست دارید ؟

Recommended Posts

K I N G

3-مایا

چون هم مقام والایی دارند و هم قدرت زیادی دارند!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

خب من گزینه الف ها رو انتخاب میکنم...

شاید به این دلیل که قلب مهربونی دارن و شایدم چون سرنوشت بقیه اقوام واسه شون مهم بود و از خود گذشتگی هایی رو تو این زمینه از خودشون نشون دادن...وشاید...

ولی در کل اگه این فاکتورهام نبود بازم الف ها رو انتخاب میکردم چون از قبلا قلبا دوسشون داشتمو دارم :|

سلام به دوست عزیزم ام سی و دیگر کاربران عزیز.

اتفاقا تا اونجایی که من دیدم،الفها خودخواه و کمی هم ترسو بودند و کلا حزب باد بودن و سرنوشت بقیه براشون مهم نبوده؛این انسانها بودن که همیشه از سرزمین میانی دفاع کرده و جانفشانی کرده اند. :)

اما گزینه انتخابی من دورف ها هستند؛چون واقعا موجودات دوستداشتنیی هستند. :|

درکل سائورون رو دوست دارم. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

سلام ام جی عزیز ...ممنون از کامنت خوبت...

البته خوب و بد همه جا هست :) ولی تا اون جایی که حقیر خبر دارم هم انسانها و هم الف ها جانفشانی های زیادی داشتند و تو هر دو نژاد خائن هم بوده...!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gandalf the Grey

انتخاب سختی نبود ، به دلیل علاقه شدید قلبیم به دلسوزترین شخصیت سرزمین میانه ، گندالف ، انتخابم مایا شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

الفا رو بیشتر از دورف ها دوست دارم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

من انسان ها رو انتخاب كردم چون به نظرم سرنوشت اردا رو هميشه اونا تعيين ميكنن مثلا تو هابيت كسي كه اسماگ رو ميكشه يه انسانه يا مثلا ارباب حلقه ها كه اصلا بر پايه ي انسان هاست و اراگورن هم يك انسانه

در ضمن بايد اشاره كنم كه انسانها جانفشان ترين نژاد هستن

و در اخر هم بايد بگم خود ما هم انسانيم!!

در ضمن فكر نميكنيد يه نژادو يادتون رفته؟اژدهايان

به هر حال من بازم انتخابم انسانهاست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

سلام به دوست عزیزم ام سی و دیگر کاربران عزیز.

اتفاقا تا اونجایی که من دیدم،الفها خودخواه و کمی هم ترسو بودند و کلا حزب باد بودن و سرنوشت بقیه براشون مهم نبوده؛این انسانها بودن که همیشه از سرزمین میانی دفاع کرده و جانفشانی کرده اند. :)

اما گزینه انتخابی من دورف ها هستند؛چون واقعا موجودات دوستداشتنیی هستند. :)

با عرض اجازت

ام جی در یک تاپیک دیگر هم بحث کرده بودیم کجای الف ها حزب باد بوده است؟ الف ها دور اندیش بودند و کار غیر منتظرانه ای ازشان سر نمی زند. برای همین است که شما این طور فکر می کنید.

دورف ها خود خواه بودند ولی قدر شناس.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

دوستان ناگفته نماند که من انتها رو نیز دوست دارم،چراکه همین موجودات ساده و نادیده گرفته شده بودند که اقتدار سارومان و آیزنگارد رو نابود کردن و سارومان رو از عرش به فرش کشوندن؛حتی در همین فروم نیز انتها مورد بی توجهی قرار گرفته ان و هیچ جا سخنی ازشون نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

پس اژدها کو !؟ واقعا نژاد به این مهمی فراموش شدنیه !؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

دوست داشتن یه امر کاملا نسبیه بسته به این که شما چند درصد عقلانی و چند درصد احساسی با قضیه برخورد میکنید.

و هر کس هم فاکتور های خاص خودش رو داره برای انتخاب نژاد مورد علاقه...اتفاقا این بحث در با کاربران این هفته هم مطرح شد حالا پادکست تا ساعاتی دیگه منتشر میشه میتونید اون رو هم گوش کنید. :)

ولی به شخصه من بین گزینه ها نژاد الف رو بیشتر دوست دارم.

به خاطر خردمندی شون، ایمانشون، زیبایی و وقارشون، بعضا شجاعت و جسارتشون...

شده با الف ها پیمانی ببندید و به گاه نیاز تنهاتون بذارن؟! نه نشده...اما در مورد دورف ها و خصوصا انسان ها زیاد دیده شده...عامل اصلی شکست نبرد اشک های بی شمار چی بود؟! خیانت انسان ها. (حتی در همون نبرد در های گوندولین گشوده میشه و تورگون بار دیگر جسارت و تهور از خودش نشون میده و نیروی کمکی انبوهی میفرسته.) نمیخوام بگم انسان ها نژاد بدی هستند اتفاقا اگر الف در میان گزینه ها نبود من انسان رو انتخاب می کردم به دلایل پر شماری که بیانشون خارج از حوصله هست. اما در مقام مقایسه کلیت نژاد انسان کمتر نسبت به الف دوست داشتنی هست...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لرد محمد

من الف ها را انتخاب کردم چون دارای خرد بودند با دورف ها بد بودند و زیبا بودند و یه جورایی حالت اسرار آمیز داشتن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
rolameny

من که عاشق هابیت ها هستم از همه نژادها بی آزارترن اصلا زورشون به کسی نمیرسه

عاشق رفاه و زندگی آروم هستن قشنگ مثل بچه آدم زندگیشون رو میکنن :) به وقتش بعضی هاشون یه شجاعتی از خودشون نشون میدن

شبیه فلفل نبین چه ریزه ها هستن

ویرایش شده در توسط rolameny

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

من بین الف ها و مایار گیر کردم هر دو نژاد رو دوست دارم ولی بعضی موقع ها از کارای الف ها لجم میگیره ولی مایار همهشون افراد بزرگی هستند و ابهت خاصی دارند شخصیت های منفی مایار هم همین جوری هستند

من به افرادی همچون گندالف وائونوه خیلی علاقه دارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

اهم اهم منم بپرم وسط

همه ی نژادها خفنن، حتی اورک ها. البته هر کدوم از بعضی جهات، اما واقعاً بین دورف ها و انسان ها و هابیت ها موندم. هابیت ها از لحاظ اخلاقی مث یه سری انسان بی آزار تنبل هستن(مث خودمون) که شدیداً زندگی می کنن:)

دورف ها خب خیلی چیزای خفنی داشتن که متأسفانه قیافه بینشون نبود!

با این حال، انسان رو ترجیح می دم. انسان های سرزمین میانه، کامل شده ی ماها بودن. انسان هایی مغرور به انسان بودن، انسان هایی واقعا انسان بودن. اگه الان تو دنیای خودمون نگاه بندازیمف فقط یک سری هابیت قد کشیده می بینیم.

در هر حال کلا انسان:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

نظر سنجی 56:

کدام نژاد آردا را بیشتر دوست دارید ؟

1-انت

2-عقاب

3-مایا

4-دورف

5-انسان

6-الف

7-اورک

8-والا

9-هابیت

10-ترول

11-وارگ

13-نزگول

14-گابلین

این نظرسنجی توسط آراگورن12 پیشنهاد شده .

انت ,انسان ,الف و در انتها والار

انت ها فک کنم علتش عشق وعلاقه ی زیادم نسبت به طبیعته و اینکه ساعتها در طبیعت بودن بینظیره بارها دوست داشتم جای مری و پیپین میبودم و با چوب ریش حرف میزدم و داستان سراییهاشو گوش میدادم و از درختها بالا میرفتم و داخل بوی طبیعت محسور میشدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
I AM AWESOME

من انسان ها رو انتخاب میکنم.

چون عمر جاودانه ای ندارند و توانایی های غیر طبیعی ای هم مثل الف ها و مایا ها ندارند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

صد در صد الف ها!

البته نژاد های دیگه ای هم هستند که دوست داشتنی هستن.مثلا هابیت ها ولی وقتی یه الف(فئانور=خودم)بخواد انتخاب کنه گزینه معلومه:دی

جدی الف ها رو به خاطر همه چیزشون دوست دارم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

البته همه نژاد ها رو دوست دارم، البته ارک ها و یا گابلین ها رو نه! هر چند بدی باید می بود که خوبی ها هم به وجود می اومد! ولی انتخاب های اصلیم در بین هابیت ها، دورف ها و الف ها هستش

ولی رای ام بیشتر به هابیت هاست، صبح تا شب رو آروم سپری کنم خیلی برای من خوبه،البته یه وقت هایی هم ماجراجویی و هیجان لازمه، ولی آدم دلش می خواد دوباره می خواد به دنیای آرامش برگرده!

دورف ها قوی، مغرور و کله شق، خصوصیاتی جالب برای یک نژاد جالب!

الف ها مردمانی عاقل و خوش روی، هر چیزی به موقع ش و به اعتدال!

خوب کدوم یکی؟!

یه حسی بهم میگه هابیت ها رو انتخاب کن!

ویرایش شده در توسط FILI

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

خب...

نظرسنجی خوبیه :)

انتخاب اول و آخرم "انسان" هست. به دلایلی نظیر شجاعت ، جوانمردی و... (نگاه چپ چپ به بعضی ها :دی)

اما فکر کنم یه چیزی این وسط ایراد داره...

الان این چیه؟ :)

http://www.upload7.i...37888577844.jpg

ما یه بار توی یه تاپیکی داشتیم راجع به این اسم تحقیق میکردیم...

سوال پرسیدیم که این اسم چه جور نژادی هست و اگه ممکنه توضیحی در موردش بفرمایید ؛ دوستی در پاسخ گفت این اسم مربوط به "انسان" هایی هست که در اثر قدرت حلقه تغییر ماهیت دادن و اینجوری شدن، پس نژاد خاصی نیستند.

حالا باید چیزی که در ذهن داشتیم رو عوض کنیم؟

ویرایش شده در توسط Elendil322

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آراگورن12

خب...

نظرسنجی خوبیه :)

انتخاب اول و آخرم "انسان" هست. به دلایلی نظیر شجاعت ، جوانمردی و... (نگاه چپ چپ به بعضی ها :دی)

موافقم

من انسان ها رو انتخاب كردم چون به نظرم سرنوشت اردا رو هميشه اونا تعيين ميكنن مثلا تو هابيت كسي كه اسماگ رو ميكشه يه انسانه يا مثلا ارباب حلقه ها كه اصلا بر پايه ي انسان هاست و اراگورن هم يك انسانه

در ضمن بايد اشاره كنم كه انسانها جانفشان ترين نژاد هستن

و در اخر هم بايد بگم خود ما هم انسانيم!!

در ضمن فكر نميكنيد يه نژادو يادتون رفته؟اژدهايان

به هر حال من بازم انتخابم انسانهاست

منم با اینکه علاقه ی زیادی به الف ها و هابیت ها دارم ولی بازم فقط *انسان* :)

ویرایش شده در توسط تور
تصحیح فرم نگارش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

نمی خوام الف باشم :) چون که اگه بخوای تا ابد زندگی کنی خیلی کسل کننده میشه :| جدا از این که باید شاهد مرگ دوستانت و عزیزانت هم باشی. :)

من ترجیح میدم انسان باشم. :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هیرلوین

ناخوداگاه الف ها رو انتخاب کردم.واقعا دوس داشتنی هستن :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لرد محمد

نمی خوام الف باشم :) چون که اگه بخوای تا ابد زندگی کنی خیلی کسل کننده میشه :| جدا از این که باید شاهد مرگ دوستانت و عزیزانت هم باشی. :)

من ترجیح میدم انسان باشم. :|

خوب دوست عزیز وقتی الف باشی بستگان شما هم الف هستند و دارای عمر جاویدان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...