رفتن به مطلب
فنگورن

نظر سنجی 45 : دوست داشتید در کدام قسمت فیلم ارباب حلقه ها در کنار یاران حلقه باشید؟

144 رای

1. 1. دوست داشتید در کدام قسمت فیلم ارباب حلقه ها در کنار یاران، حضور داشته باشید؟

• از شایر تا ریوندل
    • شواری الروند
    • موریا
    • لوتلورین
    • مرگ برومیر و گسستن یاران
    • نبرد هلمزدیپ
    • نبرد آیزنگارد با انت های فنگورن
    • امین مویل و دشت مردگان
    • یورش تئودن به دشت های پله نور
    • کنام شلوب
    • نبرد دروازه های سیاه
    • تاج گذاری اله سار
    • بندرگاه خاکستری و بدرورد یاران
    • سایر

Recommended Posts

The secret wizard

تصمیم گیری کمی سخته...آخه کیه که نخواد در چنین سفر حماسی شرکت کنه!!!!؟ :|

از شایر تا ریوندل:سفر کردن با استرایدر( آراگورن)باعث افتخارمه.فقط یه چیزی هم بگم که من اصلا دوست ندارم تیغه ی مورگولی رو تجربه کنم.

شورای الروند:عجب کیفی داره کنار اون همه آدم مهم نظر بدی نه...؟

موریا:وای...چه با شکوه.(بقیه ی تعریفات و توضیحات رو دوستان دادن)

لوتلورین:خوبه...اما زیادی الفیه.

مرگ بورومیر و گسستن یاران:آه...ای روزگار فانی.(دلم میخواد Lurtz رو تیکه پاره کنم...)

نبرد هلمز دیپ:بسیار جالب و پر هیجان.جنگیدن در کنار آراگورن-لگولاس-گیملی و خلاصه که...آره دیگه.

امین مویل و دشت مردگان:آخه من قلب دارم...؟ زهرم ترکید!! :)

یورش به دشت های پله نور:خب مثل اینکه اکثرا به این مورد رای دادن.شجاعت و انتخاب درستشون رو تحسین میکنم اما حقیقتش من زیاد حال جنگیدن ندارم.

کنام شلوب دیگه چیه؟!!!

بقیه ی موارد هم جالب هستن.

انتخاب من:نبرد هلمزدیپ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مادروس

من متاسفانه در هنگام وقوع وقایع ارباب حلقه ها مرده بودم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
starry night

یورش تئودن به دشتهای پله نور خیلی باشکوهه.

دوست داشتم تو اون نبرد باشم.

از شایر تا ریوندل:اصلا نمیخواستم باشم.البته اگه قرار باشه تو ریوندل بمونم شاید ....

شورای الروند:یه کم خسته کننده است اما چون افراد مرود علاقه ام توشند دوست دارم!!!!

موریا:وای نه!!! همش غم و غصه است....

لوتلورین:راستش همیهش فکر میکنم بهشت این شکلیه...آرزومه بمونم اونجا....آرامش فوق العاده ای داره...هالدیر هم هست و ودیگه هیچی ......

مرگ بورومیر و گسستن یاران:اینم خیلی غمناکه...من بورومیر رو دوست میدارم....

نبرد هلمز دیپ:عالیه.مخصوصا وقتی الف ها میان اون اتحاد خیلی باشکوهه

نبرد آیزنگارد: کلا انت ها رو دوست دارم...تو فیلم راستش گریه کردم...(یاد مظلومیت محیط زیست افتاده بودم!!!!!!)

امین مویل: :)

نبرد دروازه های سیاه:نه....راستش خیلی میترسیدم...امید خیلی کم بود و شجاعت بالایی میخواست...

تاجگذاری: وااااای ...من کلا عاشق میناس تریتم!! چه برسه جشن تاجگذاری اله سار عزیزم!!!!!

بندرگاه:قشنگه ولی خیلی غم انگیزه...الان یاد نگاه فرودو افتادم تو فیلم!!!

ویرایش شده در توسط starry night

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aragorn elessar

انتخاب من قطعا نبرد پله نوره .البته اون قسمتی که آراگورن(یعنی خودم)،گیملی و لگولاس از کشتی می پرن پایین و گیملی میگه:"there are plenty for both of us may the best dwarf win"و بعدشم که بهمراه ارتش مرگبار در دریایی از ارک غوطه ور میشوند.البته از نبرد هلمز دیپ به هیچ وجه نمیشه گذشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

نبرد دروازه سیاه و هلمز دیپ خیلی باحال بود :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

اول اول نبرد هلمزدیپ.

دوم نبرد آیزنگارد. دیدن حال و احوالات سارومان در مواجه شدن با انت ها خیلی لذت بخشه!

سوم تاجگذاری شاه اله سار.

سفر از شایر تا ریوندل هم خیلی دوست دارم، خیلی هیجان انگیزه به نظرم، ولی راستش رو بگم اصلا دوست ندارم توی همچین موقعیت خطرناکی با چندتا هابیت هم سفر باشم!

شورای الروند هم خوبه، بد نیست، البته ترجیح میدم به جای شرکت در جلسه مثل سم گوش وایسم. :-j

از موریا هم خوشم نمیاد دوست ندارم مرگ گندالف رو ببینم. و همینطور مرگ برومیر. :-bd

اصلا نمیخوام تو دشت مردگان باشم. صادقانه بگم می ترسم.

نسبت به بقیه گزینه ها احساس خاصی ندارم. گزینه ای هم برای اضافه کردن ندارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

هم دوست داشتم برومیر رو یاری کنم اما بیشتر دوست داشتم کنار شاه شهید تئودن باشم. وقتی کنارش توی پله نور اسب میروندم. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil the light

زیاد نمینوسم چون حوصله ندارم. نبرد هلمز دیپ چون خیییییییییییییییییلللللللللی با حال بود O:-) من واقعا دوست داشتم اونجا میبودم و به انسان ها و الف ها کمک میکردم. حتی اگه کشته میشدم. موریا هم انتخاب دوممه چون می خواستم میتریل فرودو رو یه بار لمس کنم. {شایدم ازش میدزدیدم ! :ph34r:} یا نذارم گاندولف بیوفته پایین یا یه همچین چیزایی. بعدشم نبرد دروازه های سیاه چون اونجا هم همه بودن هم میتریل فرودو! :ymdevil:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آراگورن12

دوست داشتم توی نبرد دروازه های سیاه باشم ولی خب چون صلح و شادی و این جور چیزا رو بیشتر دوست دارم بیشتر مایلم توی ریوندل یا زمان تاج گذاری شاه اله سار باشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

به نظر من یکی از جذاب ترین نبرد ها نبرد هلمزدیپ بود.جوری که حتی لگولاس هم نا امید شده بود و با آراگورن بحث میکرد که لازم نکرده به بقیه امید الکی بدی اونا همه ما رو می کشن!جایی که واقعا همه قطع امید کرده بودن اما با اومدن الف های شاه کلبورن ورق بازی برگشت!!دیدن این صحنه برای کسایی که فیلم کامل رو ندیدن خیلی جذاب تره چون اون فیلمی که از تلویزیون پخش شد به دلیل کوتاه تر کردن فیلم دیدار یاران حلقه با کلبورن رو نداشت و واقعا کسی حدث نمیزد کمکی قراره برسه!ولی حیف شد که آخرش همه چی با اومدن گندالف تموم شد.ای کاش خودشون بدون کمک گندالف پیروز میشدن!

با این حال من واقعا شورای الروند رو هم خیلی دوست داشتم جذابیت خاصی داشت اما با این حال نبرد هلمز دیپ برام ارجعیت داره:)

ویرایش شده در توسط Lord Thranduil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...