رفتن به مطلب
torambar

حرکت همگانی

Recommended Posts

great beren

مجموعه آردا و به خصوص ارباب حلقه ها تو ایران طرفدار زیاد داره.دیگه هرکسی با فیلم اربابا حلقه ها اقلا آشنا هست ولی متاسفانه با اینجا آشنا نیستن.تو یکی دیگه زا فرومهایی که هستم دیدم طرفداران تالکین زیادن ولی اصلا روحشونم از اینجا خبر نداره همینم که میگید میخواید برای معرفی دنیای تالکین و فروم اینکار ها رو بکنید خیلی کمک بزرگیه به نظرم.مثلا اگه بشه با فرومهای بزرگ دیگه همکاری کرد و از طریق اونها کاربر جذب کرد خیلی خوبه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

مرسی گندالف و تمام اونهایی که در حال همکاری هستند،فعلا اولین هدف ما اینه که بتونیم یه غرفه در نمایشگاه کتاب یا حداقل نمایشگاه دیجیتال دست و پا کنیم تا بتونیم آردا رو بیشتر به دیگر افراد جامعه بشناسونیم.

میشه یه کم بیشتر توضیح بدی؟ الان من خارج از کشور هستم. خونه مون هم مشهده.

حالا باید بیام تهران و نمایشگاه برپا کنم؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arw leg ara gan gim

خوب گندالف عزیز شما میشی نماینده ی اردا در مشهد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arw leg ara gan gim

خوب مثل این که مشکلات تمومی نداره و یکی از موانع سر راه ما برای گرفتن یک غرفه در یک نمایشگاه ثبت نشدن آردا در وزارت ارشاد میباشد.خوب باید سعی خودمونو بکنیم ببینیم میشه کاری کرد یا نه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arw leg ara gan gim

خوب اگر به این لینک مراجعه کنیدhttp://www.saramad.i...l-43810-fa.html

میبینید که زمان ثبت نام برای نمایشگاه خیلی وقته تموم شده.یعنی ساخت غرفه در مورد سایت آردا در این نمایشگاه صرفا موکول میشه به نمایشگاه دیجیتال سال 92!

ولی این تاخیر میتونه به ما خیلی کمک کنه که بتونیم خودمون رو آماده کنیم چون طرح ساخت غرفه در نمایشگاه به طور اتفاقی به ذهن من خطور کرد و برای این کار زمان خیلی کمی داشتیم ولی حالا میتونیم از این زمان به نحو احسن استفاده کنیم و چند امکانی که این زمان در اختیار ما میگذاره رو شرح میدم:

1>ما برای طراحی غرفه طرح خاصی نداشتیم و همین طور این کار به سرمایه ی زیادی نیاز داره که فکر کنم شپش ته جیب آردا داره قلعه میسازه ;) و ما توی این مدت زمان میتونیم طرح و سرمایه ی مورد نیاز غرفه رو تامین کنیم.

2>ما طرح خاصی برای اعمالی که قراره توی نمایشگاه انجام بدیم(صرفا جهت آشنایی بیشتر عموم با استاد تالکین و سایت آردا)نداشتیم پس در این مدت میتونیم ایده های نو و کارهایی که قراره امجام بدیم رو طبقه بندی کنیم.

و.... .

ببخشید زیادی حرف زدم! :D

ویرایش شده در توسط arw leg ara gan gim

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil the light

ببینم بعداز دو سال حالا تو نمایشگاهی غرفه ای زدین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arw leg ara gan gim
در در ‎8‎/‎24‎/‎2015 at 3:18 PM، Elendil the light گفته است :

ببینم بعداز دو سال حالا تو نمایشگاهی غرفه ای زدین؟

نه متاسفانه مشکلات پی در پی باعث شد یه جورایی ول کنم و زیاد دنبالش رو نگیرم،البته به فکر این بودم که یه کار هایی شبیه این رو انجام بدم برای سایت که با توجه به این حاشیه های ایجاد شده موندن اعضا توی سایت خودش تو هاله ای از ابهامه چه برسه به اینکه برای چنین کار های دشواری بشه ازشون کمک گرفت و کار کشید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...