رفتن به مطلب
Aslan

سوالات وارکرافت

Recommended Posts

mohsenparsi

ببخشید ولی قدیمی ترین نژاد وارکرفت بلاد الف ها هستند که از های الف ها سر ریشه دارن داستانشون به اون جایی بر میگرده که های الف ها مورد هجوم قرار گرفتن و تعداد خیلی زیادی کشته دادن و داشتن شکست میخردن که با سختی پیروز شدن و توی مدتی زیاد حدود پنج هزار سال دوباره خودشونرو ساختن و به یاد خون برادر هاشون که ریخته شده اسمشون رو به بلاد الف تغییر دادن

دوست عزیز اطلاعات شما ناقصه ! اتفاقا blood elf ها یکی از جدید ترین نژاد های وارکرفت هستن که بعد از نابود شدن کوئل تالاس به دست آرتاس ، از High Elf ها به وجود اومدن و رهبر قبلیشون کیل تاس بود. داستان الف ها به طور خلاصه به این صورته که در زمان های خیلی قدیم (قبل از " نبرد پیشینیان" ) الف ها به دو دسته Night Elf و Highborn ها تقسیم می شن. Highborn ها بعد از "نبرد پیشینیان " توسط night elf ها از کالیمدور تبعید می شن چون عقایدشون با night ها فرق داشته و وقتی به کوئل تالاس می رسن اسم خودشون رو High Elf می ذارن...

برای اطلاعات بیشتر به سایت wowpedia.org مراجعه کن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thrall

دوست عزیز اطلاعات شما ناقصه ! اتفاقا blood elf ها یکی از جدید ترین نژاد های وارکرفت هستن که بعد از نابود شدن کوئل تالاس به دست آرتاس ، از High Elf ها به وجود اومدن و رهبر قبلیشون کیل تاس بود. داستان الف ها به طور خلاصه به این صورته که در زمان های خیلی قدیم (قبل از " نبرد پیشینیان" ) الف ها به دو دسته Night Elf و Highborn ها تقسیم می شن. Highborn ها بعد از "نبرد پیشینیان " توسط night elf ها از کالیمدور تبعید می شن چون عقایدشون با night ها فرق داشته و وقتی به کوئل تالاس می رسن اسم خودشون رو High Elf می ذارن...

برای اطلاعات بیشتر به سایت wowpedia.org مراجعه کن

اما این قدر زود تند نرو لول شوما wow بازی میکنی؟ اگر میکنی که میدونی حرفه من درسته و اگر هم بازی نمیکنی یا بازی میکنی ولی یک نوب هستی دیگه مشکل خودته اما ریشه ی بلاد الف ها از کالیمدور هم یه مقداری هست اما بیشتر از اوتلند میاد یا همون درانور بله من هم اشتباه کردم ولی منظورم این بود که جز نژاد های خیلی قدیمی ی بازین حالا اما اما اورک ها هم خیلی قدیمی هستن یعنی وقتی که تو درانور پدر گروش که اسمش گراماش هلسکریم بود سر یه چیز هایی دعوا میکنن و با یک چند تا کلن دیگه بد میشن اما نمیدونم چی میشه که یک رعیس از درانور که حالا نمیدونم میخاست چیکار کنه رو میکشن و دیگه خر کیف میشن و میان دارک پورتال درانور رو میسازن ببخشید که یکم بد گفتم چون متنش اینگلیسی بود دیگه چیز زیادی نفهمیدم

:D از یه سرور پچ wod این هارو فهمیدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بازی خور
ارسال شده در (ویرایش شده)

منم یک چیزی بگم عریضه خالی نمونه

قدیمی ترین نژاد متمدن جهان ازراث اژدهایان بودن (البته اگر خدایان باستانی و اربابان عنصری رو حساب نکنیم)

این نکته اول .

نژاد بعدی Kaldorei

_ترول های زاندالار (که البته به متمدن بودنشون شک دارم

_نژاد بعدی دارک ترول ها هستن. که بعد به مرور کنار چشمه جاودانگی ساکن می شن و انرژی های درون چشمه باعث میشه نژادشون تغییر کنه و تبدیل به دارک الف بشن. که بعد مدتی همین دارک الف ها باز جهش پیدا کنه نژادشون و تبدیل به نایت الف بشن

(نکته : پاکزادان ها که توی کتاب ازشون نام برده میشه نایت الف بودن ! از این ها به عنوان یک نژاد دیگه نام نبرین)

_ تعدادی از پاکزاد های در خدمت ملکه هم توسط قدرت سارگراس تبدیل به ساتیر شدن

_قسمتی از الف های شب که طرفدار ملکه ازشارا بودن و در هنگام نابودی قصر همراه ملکه خود بودن توسط یکی از خدایان باستانی به نژاد ناگا تبدیل شدن

_ بعد از وقایع سگانه نبرد باستانیان پاکزادان ها که توسط ملفاریون و مابقی جامعه الف ها تبعید شده بودن و به سرزمین ازراث مهاجرت کردن (با دنیای ازراث اشتباه نشه.ازراث هم اسم یک قاره و هم اسم کل این دنیاست) با کمک یکی از بطری هایی که الیدن از چشمه جاودانگی پر کرده بود یک چشمه جدید ساختن به اسم " سان ول " و بر اثر جادوی این چشمه نژادشون باز هم جهش پیدا کرد و تبدیل به الف های برین یا High elf تبدیل میشن

_بعد حمله ارتاس و نابودی چشمه سان ول الف های برین که منبع جادوشون رو از دست داده بودن معتاد به جادو شدن (و دلایل دیگر) باز هم تغییر نژاد دادن و تبدیل به الف خون یا بلاد الف شدن

(این خط سیر نژاد الف ها . البته وقتی داشتم جستو جو می کردم به چند تا نژاد دیگه هم بر خوردم ولی چون اطلاعاتی ازشون ندارم چیزی نمیگم)

ابته اول پست گفتم که میخوام به ترتیب نژاد های اژراث رو نام ببرم ولی چون از فقط از نحوه فرگشت الف ها اطلاعات داشتم برای همین از مابقی نژاد ها چیزی نگفتم. مثل انسان ها یا دوارف ها ، تائرون ها ، 5 نژاد ترول و ...

این هم یک عکس برای کسایی که حوسله خوندن ندارن

http://vignette1.wik...=20120419040925

ویرایش شده در توسط بازی خور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ilidan is blind hunter

ایا احتمال بازگشت ایلیدن و دوباره قدرت گرفتن بیلیزارد هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
♥boromir♥

یه سوال...میگم اسم شمشیر ایلیدن چی بود؟ اسوورد؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نارس_آرتین

ببخشید یه سوال دارم سالهاست ذهنم رو درگیر کرده کسی میدونه سرنوشت ارتاس چی شد اخر؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
در 5 ساعت قبل، نارس_آرتین گفته است :

ببخشید یه سوال دارم سالهاست ذهنم رو درگیر کرده کسی میدونه سرنوشت ارتاس چی شد اخر؟

آخر کار؟ مُرد! با شکسته شدن فراست مورن و آزاد شدن تمامی روح های اسیر شده درش، من جمله روح دست نخورده خود آرتاس و ضعیف شدن لیچ کینگ، با حمله ماجراجویانی که ترناس به زندگی برگردونده بود، لیچ کینگ شکست خورد و در نهایت آرتاس که خود واقعیش رو به دست آورده بود رو میبینیم در دستان روح پدرش میمیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lich King Amir
در در 8/23/2015 at 2:32 PM، ♥boromir♥ گفته است :

یه سوال...میگم اسم شمشیر ایلیدن چی بود؟ اسوورد؟؟؟

The Twin Blades of Azzinoth

متعلق به یک دومگارد بوده که بعدا ایلیدن بدستش میاره و باهاش تمرین میکنه.

ویرایش شده در توسط Lich King Amir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...