رفتن به مطلب
Aslan

ساخت یک مجله

Recommended Posts

Aslan

تولكاس جون سلام بعد عمري دوباره ديديمت فكر كنم اين چند روزه مسافرت بودي :دي

يه راست مي رم سر اصل مطلب :

1‏_‏ در مورد تالار دايرون اقا كتاب الن لي رو تا اخر ارديبهشت متن كامل ترجمه شده رو واسط پست مي كنم خودت بقيه كارها رو انجام بده

2‏_‏ اين سايت جادوگران زبان انگليسيش مي لنگه من خودم خواستم پست انگليسي بدم نشد گفت فعلا اين قسمت غير فعاله اگه اين جوري مي خواي كل سايت آردا رو هم خودم واسط انگليسي كنم بعدش هم تو يه پست مي بينه طرف ده تا پست تكراري داده مثلا تو پست معرفي اعضا طرف چند بار خودش رو با علايق متفاوت توصيف كرده !!!!!!

3‏_‏ به نظر من فضاي سايت خيلي قديميه يه ذره فضاش رو تغيير بدي بهتر مي شه

4‏_‏ اعضاي فعال سايت خيلي كمه تو يه ماه گذشته فقط ده نفر عضو فعال هي پست مي دادن در ضمن هرچي اعضا كمتر باشه صميت بين كاربرا بيشتر

5‏_‏ مشكل اصلي ما گمنام بودن تالكينه به نظر من تو ايران از هر ده نفر فقط يه نفر اون هم شايد زياد نه تالكين رو بشناسه اما حالا اين رو با هري پاتر مقايسه كنيد از يه بچه كلاس اولي بپرسي هري كيه كل جيك و پيك هري رو مي گه نه تنها تالكين حتي نارنيا و واركرافت حتي سه گانه وراثت هم مثل دنياي تالكين گمنامه اين مشكل جامعه است نه سايت

6‏_‏ تولكاس جون نكنه يواش يواش اين شعر استاد گلپا كه مي گه "موي سپيد و تو آينه ديدم آهي بلند از سر دل كشيدم " رو داري زمزمه مي كني اقا ما شما رو يه مرجعه تقليد تو دنياي تالكين مي دونيم خواهشا از اين حرفا نزنيد ناراحت مي شيم ها

7_ تو پايان مي خوام بگم اگه كار ترجمه داريد رو من مي تونيد حساب ويژه باز كنيد راستش من يه كتاب مونده بود تا امتحان تافل رو بدم تا آخرش با شما هستم و آخر سرهم

"زنده باد دنياي تالكين"

8‏_‏ راستي تولكاس جون به نظرم بايد سايت رو به طرفداران فانتزي تعقيير بدي آخه مطلبي براي بحث نداريم مگر قصه هاي ناتمام رو ترجمه كنيم

9‏_‏ در مورد سايت هاي فانتزي ديگه انصافا كدومشون به طور كامل و تخصصي به بحث در مورد كتاب ها پرداختند

10‏_‏ باز مي گم من مي تونم تو كار ترجمه كمك تون كنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

ممنون بابت همکاری در ترجمه.فعلا به دلیل مشغله من و البته کاردانی مهدی،این بخش به دست پر کفایت او سپرده شده.با مهدی در مورد ترجمه هماهنگ کنید،خیلی بهتره وقطعا با هماهنگی با مهدی،کار خیلی بهتر جلو خواهد رفت.

در مورد پیشنهادت در مورد تغییر کاربری سایت از تالکین به کل نویسنده های فانتزی،خب گفتم این موضوع جای بجث نداره.ما هدفمون بوجود آوردن یه سایت برای تالکین و لاغیر بوده و واسه همین هم هست که هنوز به عنوان تنها مرجع تخصصی تالکین تو سایتهای ایرانی شناخته میشیم

در مورد سایر پیشنهادات هم در وقت مقتضی در خدمت خواهم بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

خوب خوب خوب همه چیز سر ما خراب شد . :ymapplause:

تولکاس یه چیزی بگم ؟همیشه سعی کن منظورتو مستقیم برسونی اگه کسی هم هست سعی کن اسمو بگی خیلی بهتره تا همه رو مخاطب قرار بدی .

قرار بود یه کاری انجام بشه که نشد دیگه جر و بحث نداره .

منم ترجمم خوب نیست وگر نه مطمئن باش اگه خوب بود کمک میکردم تو کار دیگه ای هم اگه بتونم کمک میکنم .

موفق باشی . L-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

نه پیروز.کسی چیزی رو سرت خراب نکرده.اتفاقس نسفتاده که بخواد بیفته گردن کسی.

اگه هم اینجا اسم نبردم به خاطر این بود که این حرف رو به جز تو افراد دیگه هم گفتن.تو این مورد خاص فقط تو بودی.

من مشکلی با مخاطب مستقیم قرار دادن کسی ندارم.(حداقل مهدی که منو دیده،خوب میدونه اینو:ذی)

من هنوزم با اینکه بخواید این کارو بکنید هیچ مشکلی ندارم.اگر هم دوس داشته باشید،آردا برای انتشارش در اختیارتون خواهد بود.من فقط سختی های کار رو گفتم تا احیانا واردش نشید و بعدش ببینید که نمیشه انجام داد و اونطوری سرخوردگی بوجود نیاد.من همینجا اعلام میکنم،هر کدوم از دوستان که مایل به هر نوع فغالیت مربوط به دنیای تالکینه،اگر دوست داشته باشه،میتونه آردا رو به عنوان مرجع انتشارش انتخاب کنه.

دست همتون رو به گرمی میفشارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
نه پیروز.کسی چیزی رو سرت خراب نکرده.اتفاقس نسفتاده که بخواد بیفته گردن کسی.

اگه هم اینجا اسم نبردم به خاطر این بود که این حرف رو به جز تو افراد دیگه هم گفتن.تو این مورد خاص فقط تو بودی.

من مشکلی با مخاطب مستقیم قرار دادن کسی ندارم.(حداقل مهدی که منو دیده،خوب میدونه اینو:ذی)

من هنوزم با اینکه بخواید این کارو بکنید هیچ مشکلی ندارم.اگر هم دوس داشته باشید،آردا برای انتشارش در اختیارتون خواهد بود.من فقط سختی های کار رو گفتم تا احیانا واردش نشید و بعدش ببینید که نمیشه انجام داد و اونطوری سرخوردگی بوجود نیاد.من همینجا اعلام میکنم،هر کدوم از دوستان که مایل به هر نوع فغالیت مربوط به دنیای تالکینه،اگر دوست داشته باشه،میتونه آردا رو به عنوان مرجع انتشارش انتخاب کنه.

دست همتون رو به گرمی میفشارم

آقایی .نشونه لطفته .

ما که کاره ای نیستیم بگیم درست کنیم یا نه دوستان هستن .فقط پیشنهاد بود .

اگر موقعی خواستید این کارو بکنید ما هم هستیم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

راستی حالا که بحث مجله شد آردا در چیز بوک صفحه دارد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

یه صفحه به همت بورومیر میخواست ساخته بشه که ناتمام موند کارش.

اگر کسی وقتشو داره و البته حوصلشو،بسازه.استقبال میکنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

اتفاقا چند باری پیش خودم گفتم, مدیریت رو توی عمل از پیش انجام شده قرار بدم و بسازم ولی هر بار یک کاری پیش اومد .. .

صفحه ی توییتر هم باید داشته باشیم ARDA.IR@

به روز رسانی میخواد. پایه هستین !؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

من که هستم.حیفه هر چیز درپیتی داشته باشه ولی آردا نداشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST
من که هستم.حیفه هر چیز درپیتی داشته باشه ولی آردا نداشته باشه

دقیقا به نکته ی جالبی اشاره کردی .. .

این واقعیت, الان دیگه مد شده !! سایت از هر دری سخنی و از شیر مرغ تا جون ادمیزاد توش پیدا میشه و اکثر مقالاتشم اصلا معلوم نیست منبعش کجاست ولی توی صفحه ی اولش لینک توییتر و فیس بوک رو میبینی .. .

ولی اینجا یک نکته هم مطرح, به روز رسانی " مخصوصا سر توییتر "

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

به داداشان گرامي داداش برن و داداش ELI كه بعد از عمري ديدمشون سلام مي گم من خيال مي كردم داداشELI رفته اون ور آب L-) :ymapplause:

اقا اگه تو اين صفحه بوك يه صفحه بسازيد اون وقت چه جوري بهش سر بزنيم اخه ما كه -----شكن نداريم داداش :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eomer

سلام ...شکن نمیخواد یه روش رایگان هست که نه افت سرعت تو صفحه داره نه تو دانلود...هر کی خواست بگه براش تو پیغام خصوصی بگم اینجا چون ربطی نداره نمیگم، خلاصه ما همه جوره درخدمت دوستانیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

اگه دیدین این روش کار نمیکنه من چیز شکن دارم.برات میفرستم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eomer

سلام دوستان با توجه به این که قرار فایسبوک از فیل/تر خارج شه صفحه اردا در فیسبوک راه اندازی شد!

فقط دوستان کمک کنن من خیلی اطلاعاتم تو فیسبوک کمه :-?

این هم ادرس صفحه..! بعد از 25 بازدید میشه نام کاربریشو ویرایش کرد

https://www.facebook.com/pages/آردا-دنـــیای-تـــــالکــــینـــ/121940734551767

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اولا که کی گفته که قراره در دسترس قرار بگیره؟ فکر نمیکنم اینطور باشه.

دوما قبلا نریچ صفحه سیلماریلیون و الوه صفحه آردا رو راه اندازی کرده بودن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eomer

اولا که اگه درست کردن که هیچ...! :-?

دوما که پلیس گفته :-

ممكن است فيس بوك به زودي رفع فيلتر شود

پلیس می‌گوید :‌ «صرف عضویت و فعال بودن افراد در شبکه‌های اجتماعی مثل فیس بوک یا توییتر برای آنها جرمی به همراه ندارد.»

به گزارش ايتنا از پندار، سرهنگ دوم تورج کاظمی، معاون مبارزه با جرایم پلیس فتا، به روزنامه روزگار گفته است که بر رعایت هر چه بیشتر ضریب امنیتی از سوی کاربران در فیس بوک تاکید دارد و ممکن است به زودی فی***ینگ فیس بوک برداشته شود.

او می‌گوید پلیس تاکنون به صورت مستقل درباره جرم بودن این موضوع سخنی به میان نیاورده است و حتي قانونگذار نیز در این باره تعریف مجرمانه‌ای ندارد.

در جایی دیگر از این مصاحبه که در صفحه ۱۴ روزنامه یکشنبه ۱۲ تیرماه منتشر شده است از قول سرهنگ کاظمی آمده است که:‌ «افرادی که وارد شبکه‌های مجازی شده و عضو آنها هستند، مجرم نیستند مگر عملی که بر اساس قوانین جرایم رایانه‌ای و تعریف مراجع قضایی استناد به عمل مجرمانه باشد در غیر این صورت می‌توان اعلام کرد که استفاده، عضویت یا هر گونه فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، مغایر با قوانین جمهوری اسلامی نیست یا قابلیت پیگیری و برخورد از سوی مقامات قضایی را ندارد.

سرهنگ کاظمی، در پایان گفت‌وگو، در باره این که پس چرا فیس بوک فی*** است این گونه سخن گفته است:‌ «این موضوع بیش از هر چیز برمی‌گردد به نوع سیاستگذاری اعضای کمیسیون مصادیق فی***ینگ در کشور،‌ که در پاره‌ای از اوقات به دلیل حفظ امنیت شهروندان، افزایش تعداد شكایت از این سایت‌ها و بی‌مبالاتی برخی از شهروندان که بدون رعایت اصول ایمنی به انتشار برخی اطلاعات می‌پردازند که نه فقط حکومتی و سیاسی بلکه در پاره‌ای موارد شخصی است که خود شهروندان بعد از انتشار آن دچار آسیب می‌شوند. کمیته مصادیق فی***ینگ اقدام به فی*** این سایت‌ها می‌کند.»

احتمال رفع فيلتر از فيس‌بوك

معاون مبارزه با جرایم پلیس فتا، ابراز امیدواری می‌کند که: «چه بسا در آینده به دلیل بالا رفتن فرهنگ جامعه در استفاده از این شبکه‌ها شرایط به گونه‌ای مهیا شود که مسئولان نیاز بدانند این سایت‌ها از فی*** خارج شوند. اگر چه تا امروز نیز برخی از مسئولان در این زمینه عقیده دارند که نیازی به فی*** کردن نیست و اشکالی ندارد که عموم مردم به فیس بوک دسترسی داشته باشند. بحث فی***ینگ جدا از قوانین جرایم رایانه‌ای است. فی***ینگ یک سیاست مقطعی و جداگانه است که بر اساس شرایط سیاسی اجتماعی کشور درباره آن تصمیم‌گیری می‌شود نه موازین قانونی کشور. بنابراین بعید نیست که در آینده به دلیل تغییر دیدگاه مسئولان، فی*** برای برخی از سایت‌ها ملغی شود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

بزک نمیر بهار میاد ، خربزه با خیار میاد !

برادر عزیز گویا اینجا زندگی نمیکنی ها :-? ! هر وقت سرعت اینترنتمون به کشور هایی رسید که چیزینگ چیز بوک ندارند ، ما هم صاحب چیزبوک بدون چیزتر میشیم . تا وقتی یکی مثل من مجبوره با دیال آپ 42 کیلو به شبکه وصل بشه در حالی که بیش از نیمی از اعتبار کارت اینترنتش رو شرکت عرضه کننده کارت میدزده ! هیچ امیدی به تحولات اینترنت نمیشه داشت ، چون همون سیاست منع سرعت باعث چیزترینگ میشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eomer

سلام حال شما؟

بله حرف شما رو قبول دارم ولی فیسبوک قبلا هم از فی*** خارج شده بود..به دلیلی که تو بالاهم گذاشتم..فیسبوک در حالت عادی هیچ جرم رایانه ای محسوب نمیشه که بخوان فی*** کنن..ولی بازم حرف شما رو قبول دارم..اگه باز شد که خیلی خوب اگر هم نشد فدای سرتون همینی که هست میمونه دیگه..!

در مورد اینترنت هم اگه مثل بقیه حرف هاشون نباشه قرار تا 16 ماه دیگه سرعت اینترنت ایران صد برابر شه که من میگم 90 درصد دروغ گفتن ده برابرم شه قبوله :-?

در ضمن من صفحه اردا رو تو فیسبوک پیدا نکردم ..!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

من قضیه رو کامل نمیدونم ولی پاسخ این سخنو بگم :

پلیس می‌گوید :‌ «صرف عضویت و فعال بودن افراد در شبکه‌های اجتماعی مثل فیس بوک یا توییتر برای آنها جرمی به همراه ندارد.»

فیس بوک باز بود .چرا فی*** شد ؟همگی میدونید .به خطر کار های سیاسی .کسایی که از ترس میان google رو فی*** میکنن به نظرت به فیس بوک رحم میکنن ؟

در مورد اینترنت هم اگه مثل بقیه حرف هاشون نباشه قرار تا 16 ماه دیگه سرعت اینترنت ایران صد برابر شه که من میگم 90 درصد دروغ گفتن ده برابرم شه قبوله

جوک خوبی بود .

تا موقعی که یه مشت احمق هستن که میان میکن اینترنت 56 کیلوبایت واسه دانلود کتاب کافیه سرعت اینترنت تا 100 سال دیگه هم تغییر نمیکنه .

مهندس ائومر من منظورم به شما نبود سوء تفاهم نشه به اونی بودم که این حرفو زده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan
. خیلی هنر کنیم یه مجله اینترنتی راه بندازیم که اونم نیاز به یه عزم ملی داره! :ymsmug:

منظورت از مجله ی اینترنتی چیه ؟؟

تا حالا به این موضوع توجه نکرده بودم :-o

اگه شد یکی راه بندازیم جالب می شه ها :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

اصلان جان، عزم ملی که استاد مهدی فرمودن که هیچ، خیلی بیشتر از اینها احتیاجه تا یه مجله -حتی از نوع اینترنتی اش- راه بیفته و از اون مهم تر، ادامه پیدا کنه.

حداقل باید به اندازه ی چند شماره مطلب آماده داشته باشیم و اگر ما این قدر تولید کننده ی مطلب داریم که خب احتیاج به مدیای جدید نیست. سایت نیاز ما رو برطرف میکنه :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

من راه افتادم توي سايت تاپيك هاي خاك گرفته رو ميكشم بيرون !

در مورد اين تاپيك: اولا بهتره كه يك گاهنامه بديم بيرون كه هر موقع مطلب جور شد ، گاهنامه رو ارائه بديم. اگه بحث مسئوليته و انرژي ، من ١٧ سالمه و انرژي هم دارم. تيم رو هم جور ميكنم خودم ميشم سر دبير. خوبه ؟ آردا كه نبايد بي گاهنامه باشه كه ! ديگه يه گاهنامه ميخواد كه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arw leg ara gan gim

به نظر من ایده ی چاپ مجله ایده ی بسیار جالبیه و یکی از راهکار هایی که برای کمبود مطلب در سایت هست این است که نوع مجله را از ماهنامه به گاهنامه تبدیل کنیم تا هر وقت مطالب به حد اکثر رسید آن ها را منتشر کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

راجع به چاپ که بهتره فعلا فکرش رو هم نکنیم با این وضعیت کاغذ خیلی گنده تر از ما توش موندن ولی من خودم تو تاپیک راه های درآمد برای آردا پیشنهاد تهیه یک مجله اینترنتی رو دادم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

همون . گاهنامه اينترنتي يه راه خوبه واسه كسب درآمد حتي.

پ.ن چطور بفروشيمش :دي !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...