رفتن به مطلب

Recommended Posts

تور

اين تاپيك جهت مشورت و يا تقسيم مسئوليت بين عزيزان داوطلب براي اجراي پروژه ها پيرامون كتاب هاي صوتي است.

خب. اولين پروژه رو خودم كليد زدم.

صداگذاري كتاب صوتي سيل توسط آهنگ هاي متن ارباب حلقه ها.

زيرا تشابه بسياري ميان موسيقي متن فيلم و سير داستاني سيل است.

براي هر مكان و شخصيت خاصي يك آهنگ مناسب برگزيدم.

و تا كنون بخش نيرنائت آرنوئدياد و برن و لوتين رو صداگذاري كردم.

با آشنايي نسبتا كامل با زبان انگليسي مي توانيد با گوش دادن آن ها در داستان غرق شويد.

حق والانصاف خوب صداگذاري كرده ام.

همين دو فصل چند ماه وقت برد.

انشاا.. براي فرزندان هورين هم برنامه دارم. البته با آهنگ هاي متن هابيت...

روش آپلود فايل رو سايت رو بلد نيستم. يكي بهم ياد بده تا بخش هايي از كارام رو رو سايت بذارم.

(دارم وارد منطقه اي در راه گوندولين ميشم كه اينترنت وايمكسم جواب نميده. biggrin.png ظاهرا اوركا آنتنشو خوردن. biggrin.png

چند روزي در خدمت نيستيم.)

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آهنگها رو روی کتاب صوتی انگلیسی گذاشتی یا خودت فارسیشو خوندی؟ برای آپلود کردن باید بدی به تولکاس. فعلا یه جا آپلود کن ببینیم چه جوریه. دمت گرم! :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

برای آپلود به اله سار پخ بزن.آپلود فایل ها هنوز در ید قدرت اوست :ymapplause: پدمت گرم.کار سختی رو انجام دادی تور عزیز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

کار بسیار ارزشمندیه

البته ، دقیقا این صدا گذاری چه جوریه ؟ :ymapplause:

بسیار مشتاقم که بشنوم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

با آهنگه ؟

مثلا آهنگای هاوارد شور رو توش گزاشتی ؟

اگه اینطوری باشه عالیه .منتظریم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

درسته. با آهنگ هاي هوارد شور.

با ديال آپ كه نميشه آپلود...!!

به يكي از رفقام ميدم كه تو سايت عضوه.

البته بخشهاييش رو كه اگه رضايت كامل رو جلب كنه اونوقت سيل رو تموم ميكنم و تقديم دوستان ميكنم.

پروژه هاي عملي ديگري نيز البته با كمك شما در راهه...

داوطلب با وقت آزاد مي خواهم كه اين پروژه ها رو از دو سال ديگه شروع كنيم...

پروژه هاي عظيمي با سرمايه گزاري شما...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
وابلامور

بنده کمی از موسیقی سر در میارم شاید بتونم از پش خودم چند تراک مخصوص فرزندان هورین بسازم

نظرتون چیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

والا من که تو موسیقی رسماً بی سفاتم ولی به نوبه ی خودم فکر می کنم باید کار خیلی عظیمی باشه. من کتاب صوتی خیلی دوست دارم و تقریباً روزی نیست که گوش نکنم منتها اگر می خواین که هم متن داستان روایت بشه هم آهنگ پخش بشه... نمیدونم چقدر متن رو بشه واضح شنید. البته شاید هم تردید من به خاطر اینه که چیزی از مسائل صوتی نمیدونم. شما ببخشید ولی همه اش یاد دوبله ی فیلم یک میفتم که یه جاهایی موسیقی این قدر اوج می گرفت که نمیشد گفتگوها رو شنید.

سوال دوم من، سوال استاد مهدیه. روی متن فارسی کار کردین؟ یه عالمه سوال دیگه هم دارم که فکر کنم اگر یه نمونه آپ کنین -البته به شرط این که اینترنت لاکپشتی ما بکشه :ymsmug:( - با گوش کردن جواب میگیره. خلاصه ما منتظریم :-o

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور
ارسال شده در (ویرایش شده)

براي آپلود پس من فرستادم براي مهدي.

زحمت آپلودش با ايشان.

(دغدغه كنكور كم بود اينترنتمان هم قطع شد!)

Nirnaeth Arnoediad (1)1.mp3

ویرایش:

فایل پیوست اضافه شد.

ویرایش شده در توسط 3DMahdi
افزودن فایل پیوست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

دست شما درد نکنه. زحمت کشیده بودید. :) می دونم چیزهایی که میگم درخواست بزرگیه و احتمالاً ناشدنی ولی من بر خلاف دوستان فکر می کنم استفاده از آهنگ های هاوارد شور مخصوصاً سه گانه اش برای جسکون، درست نباشه. البته میگم که این یه نظر شخصیه. من چون خیلی فیلم رو دیدم صحنه های فیلم همراه با آهنگ در ذهنم میاد و نمی تونم با سیلماریلیون هماهنگش کنم. ذهنم میخواد در عین حال دو داستان رو پردازش کنه و کم میاره! دوم این که من فکر کردم قصد دارین فارسی کتاب سازی کنین. مشکل کپی رایت مطرحه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

مشكل وقت مطرحه دوست من. تو تابستون اگه بتونم با چندنفر ازجمله كاربران داوطلب اين سايت هماهنگ كنم كه تو يك استوديو كار ضبط صدا رو براي فارسي سازي انجام بديم. اونايي كه گويندگي و صداشون خوبه.

و در مورد اولي. تنها آهنگ هاي خود ارباب حلقه ها مخصوص آردا زده شدن و گفتم از لحاظ سير داستاني بسيار شبيه ارباب حلقه هاست و اين که گفتي مشكلي پيش نمياره. ديگه هر چقدر فيلم رو ديده باشي بيشتر از من نديدي! من خودم شخصا حسي رو كه آهنگ بهم ميده يكيه. چه تو فيلم باشه چه تو اين فايل صوتي. اصلا خصوصيت آهنگهاي متن ارباب حلقه ها همينه كه هركدوم يك حس منحصر به فرد خودشون رو به شنونده القا ميكنن.

حله؟؟!!!

از كيفيت صداگذاري و حسي كه بهتون داد و نحوه چينش آهنگها بگين. انتقاد كنين تا مشكلاتش براي كارهاي بعديم برطرف بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

ظاهرا انطوری که انتظار داشتم استقبال نشد

خب این هم برن و لوتین طبق وعده ای که داده بودم

اگر صدا گذاری هر مشکلی داره بگین

متاسفانه ناقص است و حقیقت آهنگ کم آوردم. تقریبا یک ساعات از برن و لوتین اینجا آمادست

البته منتظر آهنگ های هابیت هستم....

وقتی برن و لوتین رو میخونم اشک در چشمهام جمع میشه...

با گوش دادن فایل زیر زارزار گریه کردم...

این هم لینک دانلود با کیفیت بالا

https://arda.ir/forum...opic=665&st=300

beren luthien.mp3

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
السار

سلام تور عزیز ... کتاب های فارسی آیا صدا گذاری شده ؟؟؟ اگر نشده من می تونم قسمتی از گویندگیو به عهد بگیرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تکاور شمال

نمیشه با فلش پلیر کتاب الکترونی بسازین ؟ فقط صوت نباشه تصویر هم یه خورده داشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لینک دانلود

کار خیلی خوبی میکنید.جدیدا یک طرحی هم شروع شده برای کودکان نابینا که کتاب را میگن صوتی بکنند که برای آنها قابل استفاده باشه.که فکر کنم تبلیغش رو توی کتابناک دیدم.اگر بتونید کاری کنید که بچه های نابینا هم از شنیدنش لذت ببرند عالی میشه.بالاخره اونا هم حق دارند آثار تالکین رو بشنوند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bbatebi

آقا یه سؤال از جایی میشه کتاب فارسی صوتی سیلماریلیون رو دانلود کنیم ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

آقا یه سؤال از جایی میشه کتاب فارسی صوتی سیلماریلیون رو دانلود کنیم ؟!

اصلا وجود نداره که بتونین دانلود کنید.ولی با همت دوستان قراره تهیه بشه.اگر عمری باقی موند وتونستیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

چه خوب ... ماها میتونیم پیشنهاداتمونو برای افزایش کیفیت کار بگیم ؟

تاالان فعالیتیم صورت گرفته ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

چه خوب ... ماها میتونیم پیشنهاداتمونو برای افزایش کیفیت کار بگیم ؟

تاالان فعالیتیم صورت گرفته ؟

در مورد موضوع بحث این تاپیک که موسیقی متن هست، از هر صحبت و بحث و انتقاد و پیشنهادی استقبال میکنیم خصوصا اگر در مورد نمونه کارهایی که خودم بالا گذاشتم باشه.

ولی در مورد کتاب صوتی سیل به تاپیک خودش باید برید که اونجا البته اخبار بیشتری از کار هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*legolas *

یه سوال

تو کتاب صوتی ها صحنه های حظف شده ام هست؟

میگم هابیتم درست میکنید؟؟

کمکی از ما بر میاد؟؟

کمکی بود بگید حتما با افتخار انجام میدم.

موفق باشيد و پايدار :-)

ویرایش شده در توسط *legolas *

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...