رفتن به مطلب
3DMahdi

نظرسنجی: دوست داشتید شاهد کدام واقعه باشید؟

Recommended Posts

3DMahdi

لطفا نظر کاملتون رو درباره نظرسنجی این ماه بگید.

دوست داشتید شاهد کدام یک از وقایع تاریخی آردا باشید؟

1- گذر ائارندیل از دریا

2- خلق سیلماریلها بدست فئانور

3- برخواستن الفها در کوئی وینن

4- ساخت قلمرو گوندولین

5- ساخت حلقه های قدرت

6- نابودی حلقه یگانه

7- بازگشت نومه نور به سرزمین-میانه

8- سایر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

سایر از همه بهتره .

چون من دوست داشتم شاهد جنگ های اشک های بیشمار یا آخرین اتحاد یا 7 سپاه باشم . :D

البته گزینه 5 هم بدک نیست .با بقیه حال نمیکنم . :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

به شخصه گزینه 8 رو انتخاب می کنم. خفن ترین چیزی که من دوست داشتم شاهدش باشم نبرد فینگولفین با مورگوته. اون هم از لحظه ای که فینگولفین سوار روخالور شد تا تدفینش در کوهستان محیط. بعد از مراسم تدفین هم همراه تورگون برمی گشتم به گوندولین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

با نظر هالباراد به شدت موافقم گرچه که خودم به چهار رای دادم ولی دیدن نبرد فینگولفین نکرار نشدنیه.

البته صحنه ای که هورین به مورون میرسه هم واسه من خیلی زیباست،

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

من هم دوست داشتم شاهد نبرد فین گولفین و مورگوت باشم ولی به هر حال گزینه 2 رو انتخاب می کنم.

ویرایش شده در توسط ميتراندير

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من گزینه 7 رو انتخاب میکنم. البته اگه منظور بازگشت شکوهمند برای مبارزه با سائرون باشه نه بعد از سقوط نومه نور.

اما بیشتر از اون میخوام شاهد کشته شدن گلائرونگ به دست تورین باشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

من گزینه 4 و گزینه 8 نبرد گودی هلم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

تولكاس؟؟؟ صحنه دپ‌تر و غم‌انگيزتري نبود انتخاب بكني؟ من موقع خوندنش كم مونده بود بغضم بتركه!! :D( (آره دوستان! اين تكاور وايكينگ هم احساسات سرش ميشه!!!) :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

خو دقیقا قشنگیش همینه دیگه!خداییش مردونه حرکت میزنه هورین.و البته سوال مورون هم مو به تن آدم سیخ میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

:D اين هم براي تو بود تولكاس جان، هم براي هورين، هم براي مورون و هم براي ارباب تالكين! ولي من رأيم هنوز همونه! نبرد فينگولفين و مورگوت اون هم در حالي كه دارم آهنگ When Time stands Still (On the Iron Hill) مال Blind Guardian رو گوش ميدم و همراهش ميخونم!!!Praise our King! Praise our King! Praise our King!!! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

میخوای یه نوشیدنی و مقادیری تخمه هم دستت بدیم وقتی داری تیکه تیکه شدن فینگولفین رو میبینی نوش جان کنی؟! :D مگه مسابقه فوتیاله که نشست تشویق میکنی.

راستی تولدت هم مبارک :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

من هم سایر رو انتخاب می کنم.

دوست داشتم شاهد لشکرکشی آر-فارازون به والینور باشم. (چه قدر من آر-فارازون رو دوست دارم :D )

بعد یه چیزی که تو کتاب ها نیست واکنش الروند وقتی الروس انسان بودن رو انتخاب می کنه همچنین آخرین دیدارشون.

البته دیدار هورین و مورون هم بسی غمناکه و من دوسش دارم.

و یه چیز دیگه که خیلی سرزمین میانه ای نیست ماجرای بیلبو در تنها کوه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

ممنون مهدي جان (بابت تبريك تولد) ولي قرار نيست كه من واقعا توي صحنه حضور فيزيكي داشته باشم كه!!! پس عكس‌العملم هيچ تأثيري نداره. تنها كاري كه ميتونم بكنم تشويق و ستايش فينگولفينه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان عزیز,گزینه هایی که توی نظرسنجی هست کامل نیست .من شخصا دوست داشتم نبرد مورگوت (ملکور)با فینگولفین سومین شاه برین نولدور رو ببینم .همینطور شاهد نبرد اخرین اتحاد انسان ها والف ها در برابر نیرو های اهریمنی موردور وهمینطور نبرد های الندیل وگیل گالاد با سائورون فرمانروای تاریکی رو باشم .من از روش فیلم پیتر جکسون عزیزمون توی سه گانه خوشم نیومد.ما در نبرد اخرین اتحاد در فیلم می بینیم که با یک ضربه سائورون الندیل فرمانروای برین گاندور وارنور ,یکی از خوشنام ترین وبزرگترین قهرمانان دنیای اردا وهمینطور پروفسور تالکین از پا در میاد !!!این واقعا مسخره بازی اگه شما توی مطالب ارباب حلقه ها وسیلماریلیون نگاه کنید میبینید که الندیل هم مثل فینگولفین نبرد تن به تن داشته با سائورون.وبعد از نبرد کشته میشه اما تو فیلم جوری تصویر شده که انگار الندیل یه سرباز صفر کیلومتره!!!!

اقا یکی نبود به پیتر بگه ناسلامتی الندیل یه جنگجو ی تمام عیار و یه قهرمان بوده وبعد از نبرد کشته میشه که برداشتن اینجوری ساختن اون صحنه رو.ما توی فیلم وقتی الندیل رو توی اون صحنه میبینیم اینجور بهمون القا میشه که ایا الندیل اصلا قدرتی نداشت که با یک ضربه از پا در اومد؟به نظرم این یکی از اشکالات بزرگ فیلم یاران حلقه هست توی بخش پرولوگ.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

النديل جان شما صد در صد حق داريد. اين مسئله يكي از مسائل متعددي بود كه طرفدارهاي تالكين نسبت بهش اعتراض داشتند. خود ايسيلدور هم نه اونجور كه توي فيلم اتفاقي نمايش داده شده، بلكه در يك نبرد تن به تن سارون رو شكست ميده و انگشتش رو قطع مي كنه و حلقه رو ميگيره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

اگه بخوام از بین هفت گزینه ی اول انتخاب کنم ، انتخابم گزینه ی هفت : بازگشت نومه نور به سرزمین میانه هست

اون غمی که انسان ها داشتن از نابودی وطنشون و اینکه قرار بود در سرزمین میانه باشن . دوست داشتم در این شرایط کنار انسان ها باشم

ولی اگه بخوام به گزینه ی سایر رای بدم ، بیشتر از همه دوست دارم جنگ آخرین اتحاد رو ببینم

(من به هفت رای دادم )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

نظر من:

1- گذر ائارندیل از دریا : بد نیست ، ولی اصلا قابل مقایسه با رخداد های دیگه نبود

2- خلق سیلماریلها بدست فئانور : به من که یاد نمیداد ، دستم میخواستم بزنم دستمو قطع میکرد ، میشد مثل این که بری پشت ویترین طلا فروشی واسی ... اصلا....

3- برخواستن الفها در کوئی وینن : اوووووووووووووو .... :D اونها لباس تنشون نبود من روم نمیشد زاغ سیاهشون رو چوب بزنم

4- ساخت قلمرو گوندولین : بیکارم صدها سال بشینم گوندولین رو بسازن ؟! اصلا عمرم نمیرسید....

5- ساخت حلقه های قدرت : نه ، برام اصلا جالب نیست ، یه چیزی تو مایه های فیلم بوده پس

6- نابودی حلقه یگانه : چه عجب یه گزینه خوب ! ولی بازم انتحاب من این نیست.

7- بازگشت نومه نور به سرزمین-میانه : از کستی پیاده شدن یه عده غریب در به در که نگاه کردن نداره ! نه اصلا...

8- سایر : این گزینه مورد انتخاب منه به خاطر نبرد پله نور ، جنگ های اشکهای بیشمار ، نبرد خشم ، سرودن موسیقی آردا ، و .... خیلی چیزای دیگه .

برادر تولکاس !

اون دوتا پیر بعد عمری میخواستن خلوت کنن ، دلت میاد قایمکی دید بزنیشون ! :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مورون

خوب من دوست داشتم بسیج شدن لشکر اخرین اتحاد الفها و انسان ها رو ببینم.و روبرو شدن آراگوررن و آرون رو در ریوندل.سر رسیدن روهیریم ها از شمال هم خیلی جالبه. و مهمتر از همه برافراشته شدن بیرق اله سار رو از کشتی دزدان دریایی ...فکر کنید آدم چه حالی می شه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

من خیلی دوست دارم به آتش کشیده شدن کشتی های تله ری در لوسگار به فرمان فئانور رو ببینم. هر چند که تمام زندگی فئانور رو می خوام ببینم. چون زیبا و بسیار غم انگیزه.

بعد اون دست دارم که شکوه نومه نور رو ببینم. و ناوگانی که آر-فارازون باهاش به آمان حمله کرد رو ببینم. زمانی که انسان ها به این که چند تا آینو که به اسم صاحبان آردا اون جا اغا بالا سری بودنو نور چشمیاشون داشتن تو بهشت زندگی می کردن. نه گفتن. این انسان ها رو پا خودشون بودنو مثل الفا نبودن که براشون بهترین تدارکات فراهم شده و پررو پررو دارن پز می دن. ایکاش ارو میزاش که جنگ در بگیره. اگه انسان ها پیروز میشدن( فرض محال) اون وقت می داد میزدم Yes.

اما با توجه به قدرت والار( که به نظرم لایقش نبودن )انسان ها با این همه بیتوجهی، یه دفه اومدن حرفشونو بزنن و اون وقت نابود می شدن. این بزرگترین خشم و ناراحاتی خواهد بود.

گور بابای همه والار.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

پریروز صفحه 15 بودی کی به نومه نور رسیدی؟!

با چه سرعتی کتابو میخونی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

راست می گه [-(

من تازه صفحه ی 100 هستم دیگه دارم گیر پاش می کنم حتما باید این کتاب اطلس سرزمین میانه رو بگیرم خیلی کمکم می کنه

راستش متنش خیلی سنگینه مثل ادیسه و ایلیاد متن رو ترمه کرده البته تا حدودی هم شبیه کمدی الهی فهمیدنش تو بعضی جا ها واقعا سخته

به مهدی : پویا رو که یادته ;)

بیچاره گیر پاش کرده تو سیلیماریلیون :(()

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

[-( ;))

پرویز کیه دیگه؟؟؟

مهدی گفت پریروز :(()

اره حتما هر وقت خواستی سیلماریلیون بخونی اطلس بزار جلو دستت

من دوست داشتم شاهد واقعه ساخته شدن سیلماریل ها و وقایع بعد از اون تا تاریک شدن والینور باشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Turin+

شاهد ساخته شدن حلقه ها!!!! اگه میشد فن و فوتش یاد گرفت گزینه ی عالیه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

خطاب به جناب مهدی 3دی

من قبلا خیلی وقت پیش تا بعد مرگ فیانور یادمه خونده بودم اومدم بقیشو بخونم دیدم فایده نداره باید از اول بخونم. اون اطلاعاتم از گشتن توی سایت بدست آوردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d
ارسال شده در (ویرایش شده)

من بیشتر دوست داشتم که توی مهمانخانه اژدهای سبز یه لیوان نوشیدنی بخورم و بعدش برم نگاه رودخانه بای واتر کنم

ویرایش شده در توسط NiNe

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...