رفتن به مطلب
الندیل پادشاه انسان ها

مرکب های نزگول

Recommended Posts

Elrond

مگه اونی که یه انگشت نداشت فرودو نبود

نه ، چون اينا خاطرات گولوم از شكنجه ـش و قبل از رسيدن به كوه هلاكته ( فكر كنم تو دو برج ) .

حالا سوال من اينه كه " چرا مركب هاى نزگول نمى تونن اژدها باشن ؟ "

چون به نظرم تنها دليلى كه ميشه براى اين آورد اينه كه اژدهايان منقرض شدند ؛ كه اين تفكر اشتباهيه و ما در ضمايم داريم :

" ... اما اژدهايان در زمين هاى باير آن سو مى زيستند ؛ و پس از سال هاى بسيار دوباره قدرت گرفته بودند و جمعيت شان افزايش يافته بود ، و آنها جنگ با دورف ها را آغاز كردند و آثار ساخته دست دورف ها را به يغما بردند . سرانجام داين اول به همراه پسر دومش فرور در آستانه دروازه تالار خود به دست اژدهايى بزرگ و سردْدَم كشته شد . "

حالا اين مركب ها نميتونستن اژدهايانى با جثه كوچكتر و سرددم باشن ؟!

پ.ن : اين پست متعلق به حدود يك ماه پيش ـه :دى

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

خیر!

اونا هرچی بودن اژدها نبودن

هرچی که بودن یادمه توی کتاب گفته سائورون اونا رو گرفته و با طعامی خوفناک پرورونده تا اینجوری شدن

توصیف دقیقش توی کتاب هست

نکته ای در مورد اژدها ها:

تمام اژدهایان زره داشتن که با گذشت زمان اون زره قوی تر میشده و محکم تر

درسته اژدهای کشنده ی داین و فرور سرددم بوده

اما مطمئن باش در برابر دورف های پیشرفته ی اون زمان بدون خاصیت اژدهایی و زرهشون تاب مقاومت نداشته

درضمن یادم نمیاد اژدها جوجه بوده باشه :دی

یعنی گفته نشده :پی

اما این موجودات سائورون جوجه بودن اول :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

ا معروف ترین اون موجودات نزگول هم فل بیست بوده که در شمال کوه گرام زندگی میکرده و توسط شاه جادوپیشه رام میشه در بازگشت شاه همتون مشاهدش کردین قاتلش هم ائووین بوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

ا معروف ترین اون موجودات نزگول هم فل بیست بوده که در شمال کوه گرام زندگی میکرده و توسط شاه جادوپیشه رام میشه در بازگشت شاه همتون مشاهدش کردین قاتلش هم ائووین بوده.

حرفتون بنا بر کتاب اشتباه هست!

موجودات مهیب یا فل بیست یا عقابان جهنمی یا پرندگان نزگول رو چیزی از منشا اون ها، محل زندگی اون ها و غیره نمیدونیم، فقط گفته میشه که سائورون مدت ها پیش اون ها رو با طعامی خوفناک پرورش داده و کمی توضیحات دیگه که توی کتاب موجوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

حرفتون بنا بر کتاب اشتباه هست!

موجودات مهیب یا فل بیست یا عقابان جهنمی یا پرندگان نزگول رو چیزی از منشا اون ها، محل زندگی اون ها و غیره نمیدونیم، فقط گفته میشه که سائورون مدت ها پیش اون ها رو با طعامی خوفناک پرورش داده و کمی توضیحات دیگه که توی کتاب موجوده

حرف شما صحیح

اما در دانشنامه والیمار که اینطور نوشته شده بود:

http://wiki.valimar.ir/index.php/%D9%81%D9%84%E2%80%8C%D8%A8%DB%8C%D8%B3%D8%AA

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

حرف شما صحیح

اما در دانشنامه والیمار که اینطور نوشته شده بود:

http://wiki.valimar....%8C%D8%B3%D8%AA

خب اشتباه نوشته!

منبعشو زده بازگشت شاه اما من بازگشت شاه رو کاملا به یاد دارم، نه بحثی از آنگمار بوده و نه بحثی از رام شدن توسط شاه جادوپیشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baradil soldier of dale

من الان مسافرتم و متاسفانه نسخه ي كامل برام باز نميشه و مجبورم با همين نسخه ي ساده ج بدم:

در مورد سرمنشا:

تو كتاب گفته شده "كوهستان سرد فراموش شده ي زير ماه" { ترتيب كلماتش دقيق يادم نمياد اين باشه} كه من حدس مي زنم ٩٠٪ منظورش ارد انگرين هست و ٩٪ ديگه گمان مي كنم اوروكارني باشه و ١٪ ديگه رو هم معلوم ني :دي

پ.ن : برسم تهران چيزاي ديگه اي هم اضافه مي كنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مادروس

مگه میشه ؟

با دادن خوراک که نمیشه موجودات رو بزرگ کرد ؟ (( البته به استثنای شکم)) ، این با قوانین ژنتیک درست از آب در نمیاد .

اگه این مرکب ها اژدها باشن نباید با یه تیر بمیرن ! همونجوری که لگولاس با یه تیر زد پرپرش کرد ، میشه گفت همچین زیاد هم قوی نبودن !

اما در مورد اندازش ، انقدر تو کتاب از سایه اونها گفته و این که مانند ابری بوده که به سرعت حرکت میکرده ، به نظر میرسه اندازشون باید بزرگتر از اونچه تو فیلم نشون داده شده باشه .

در دنیا های خیالی هر چیزی ممکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

ارمان:هنوز اون چیزایی که گفتیو اضافه نکردی خیلی وقته هم تهرانی!!!

بعد از جنگ خشم بیشتر اژدهایان که تونستن فرار کنن به شمال سرزمین میانه مثل شمال کوهستان انگمار و حتی یه جا شنیدم در اطراف و کناف کوه گرام اون ها در خلنگ زار های اون کوه ها تکثیر شدن یه نظری من دارم که فکر میکنم اون موجودات رو از اول ملکور افریده و اونها از جنگ خشم زنده مونده باشن اونها بیشتر خصلت های یک اژدها رو داشتن که البته حرف زدن و اتیش و یخ پروندن جزوشون نیست ولی به نظرم قبلا میتونستن حرف بزنن و همچنین همونطوری که آرون گفت بزرگ تر از اونچه تو فیلم نشون داده بود هستن همینطور سائورون یک مایار بوده که نمیتونسته چیزی رو خلق کنه اما میتونسته تغییراتی توشون به وجود بیاره بنایراین اونها توسط سائورون رام شدن و تغییراتی جزئی توشون به وجود اورد و فل بیست هم جادوپیشه شخصا رامش میکنه فل بیست بزرگ ترین اون اژدهایان بوده احتمالا.

خب این نظرات شخصی بنده بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارومان

شک نداشته باشید.گندالف در دول گولدور سائورون رو دیده.در یکی از مشورت به من گفت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

شک نداشته باشید.گندالف در دول گولدور سائورون رو دیده.در یکی از مشورت به من گفت.

دوست عزیز این تاپیک محل بحث و گفتگو در مورد مرکب های نزگول هستش و این تاپیک هیچ ربطی به دول گولدور و گندالف نداره پس در تاپیک مربوطه گفته و یا نظر خودتون رو بیان کنید:))

با سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوالین

پس صدای جیغشون چیه که اینقدر گوش خراشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تکاور شمال

جیغه دیگه

یا در اصل فریاده که چون زنده نیستن و شبح اند اینطوریه

ولی اینجا داریم در مورد مرکب های نزگول حرف می زنیما نه جیغشون

به اشتراک گذاری این پست