رفتن به مطلب
Tulkas Astaldo

کتاب طراحی های ارباب حلقه ها اثر آلن لی

Recommended Posts

pirooz

برویکس چی کار کردید ؟خبری دیگه از کسی نشد ؟اگه نصفشم ترجمه شده خوب نصفشو بزارید .(تو دو تا پارت) :D

دوستدار تالکین .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من دوتا پارتم رو ترجمه کردم بقیه رو نمیدونم اما تا همه ترجمه نکنن و ویراستاری نشه و نسخه نهایی کامل نشه روی سایت قرار نمیدیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

یه خبری از بقیه هم بگیر .آخه یه مدته هیچ کس خبری نمیداد .خوب نیست نصفه ول بشه .

ممنون از همگی .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

دوستان کار به کجا رسید؟ کی تموم کرده. اینهمه گفتین انجمن جدا واسه ترجمه درست کنین، چرا حالا کسی محض رضای خدا پستی تو این انجمن نمیزنه؟!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
rider

سلام

مهدی من قالب اصلی ترجمه رو تقریبا تموم کردم. فقط برا بعضی کلمات نمیتونم معادل فارسی پیدا کنم که فکر کنم کلمات تخصصی سینمایی و یا ... هستن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

آقا بنده از جانب اهالي بره تيل و حومه پوزش مي طلبم... واقعن حق داره اين رفيق سه بعديمون! مخصوصن كه بنده بيش از هر موجودي در آردا بر احداث اين انجمن پيله كرده بودم...

خب من دو تا پارتي كه گفته بودمو خيلي وقته تموم كردم... بعدش خورد به ثبت نام دانشگاو{!} و مسائل پيرامونش يه مقدار شل كرد اين قضيه ي ترجمه... به علاوه كه هي ميومدم ميديم تو اين تالارهاي دايرون شترم پر نمي زنه!...

حالا من نميدونم الان كدوم پارتو بردارم ؟ يكي بگه تا شروع كنم...

ارودت داريم...

اوس ت.ت!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به رایدر:

بقیه ترجمه رو انجام بده، معنی چندتا کلمه مهم نیست اونا رو تولکاس درست میکنه.

به تورین تورامبار:

دستت درد نکنه تا همینجاشم زحمت کشیدی. تا پارت 8 ترجمه شده(یا در دست ترجمه است) اگه خواستی میتونی یکی از پارتهای بعدی رو ترجمه کنی(فقط اینجا اعلام کن تا کسی اونو برنداره)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

بروبکس چی شد .اول تابستون شروع کردید .اگه کسی نیست متنهارو بیاره تو ebook خودم انجام میدم .فقط همه پارت هارو بدید .

نزارید نصفه بمونه .حیفه .

اگه موافقید با پیغام خصوصی فایلارو بدید بعد همه رو یکی میکونم میزارم تو سایت .

دوستدار تالکین .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

فعلا کار تو فاز ترجمه مونده. اگه پایه ای خودت یه پارت رو بگیر ترجمه کن. من که تا کنکور فرصت ندارم. بعدش میام و کار یکی کردن و ساخت ایبوک رو انجام میدم.

راستی از جان کریستوفر چه خبر؟ ترجمه کرده یا نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
فعلا کار تو فاز ترجمه مونده. اگه پایه ای خودت یه پارت رو بگیر ترجمه کن. من که تا کنکور فرصت ندارم. بعدش میام و کار یکی کردن و ساخت ایبوک رو انجام میدم.

من ترجمم خوب نیست .ولی کارای متفرقه میتونم انجام بدم .حالا چندتا پات تموم شده ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

چهار تا پارت رو کامل داریم الان.همشون پیش من محفوظه.یکی کردنشون هم که کاری نداره!اگه مردید بیاید ویرایششون کنید که مث هم بشه نگارشا :D

فعلا همه به یه نوعی درگیرن.در هر صورت اگه کسی برای ویرایش خودش رو مطمئن میدونه،بگه که بهش بدم فایلا رو برای ویرایش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
چهار تا پارت رو کامل داریم الان.همشون پیش من محفوظه.یکی کردنشون هم که کاری نداره!اگه مردید بیاید ویرایششون کنید که مث هم بشه نگارشا

مگه نگارشاش چه جوریه ؟یه تیکه از متنارو براز (حداقل یه خط) ببینیم چه جوره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

چون توسط افراد مختلف ترجمه شده،سبک نگارش یکی نیست.مشکلی از بابت غلط بودن ترجمه وجود ندارد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
چهار تا پارت رو کامل داریم الان.همشون پیش من محفوظه.یکی کردنشون هم که کاری نداره!اگه مردید بیاید ویرایششون کنید که مث هم بشه نگارشا

قرار بود این تیکه دست شما و هالباراد رو ببوسه :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

هالباراد که معاف از حدمت کرد خودشو! منم تا متنا نرسه کامل دستم نمیتونم ویرایشو شروع کنم!هر موقع متنا کامل شد،میدم یکیتون ویرایش کنید :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Elrond half elven

با عرض سلام خدمت سروران گرامی

آقا می خواستم بگم اگه بشه اجازه ترجمه پارت 10 رو برا ما صادر کنین. حالا اگه مورد قبول واقع شد این درخواستمون، یه سوال ;:D

تون قسمت از متن ها که به صورت تایپی نوشته شده اونا حله، ولی یه سری دست خط خرچنگ قورباغه(البته از نظر من بی سواد) توی عکس ها نوشته که فلواقع توانایی خوندنشون رو ندارم :D اینارو چی کارش کنم؟

به امید این که تا عید کتاب دستمون باشه :ymapplause:

بسیار ممنون که جواب میدین L-)>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

والا باید تلاش کنی که بخونیشونکدی

البته اگه به زبان سینداری نباشه.:دی

من خودم کتاب رو هنوز درست نگاه نکردم ولی کیفیتش واقعا خوبه برای کار.

منم امیدوارم که تا عید برسه به دست دوستان.البته هنوز بخش های دیگه ای هم برای ترجمه مونده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به شدت از همکاری سایر دوستان استقبال میکنیم.

اگه مربوط به متنه ترجمه کن البته بعید میدونم مربوط به متن باشه احتمالا امضای روی طراحی ها یا توضیحاتی در مورد اوناست. کدوم صفحه رو میگی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Elrond half elven

لامصب آخه با مدادم نوشته اصلا نمی تونم بخونم L-) ، مطمئناً سینداری نیست فک کنم توضیحاتی درباره تصاویر داده، پارت 10 نخسوزن صفحه اول، البته من به سختی تونستم کلمه اورودروین رو تشخیص بدم.

خب پس مورد تایید مدیران قرار گرفت ;:ymapplause: سعی می کنم زود تمومش کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نه اونارو ول کن چیز مهمی نیست. توضیح درباره عکسهاست.

مطمئنا انگلیسی نه سیندارین!

اگه منظورت نوشته های بالای صفحه 76ـه من که اورودرین نمیبینم! :ymapplause: چیزی که من میبینم اینه:

left Top: Riders- **** Grey - hooded

Left bottom: **** - **** - Horses

Right: Gilmi **** Legolas

در هر حال نیازی به ترجمه اونا نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

این کتاب کجاست !؟ لینک دانلودش منظورم !؟

ممنون بچه ها ;:ymapplause: .. .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

جایی نیست.هنوز در حال ترجمه است.یکم مطالب قبلی رو بخونید بابا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST
جایی نیست.هنوز در حال ترجمه است.یکم مطالب قبلی رو بخونید بابا

خوندیم بابا ;:D . نسخه ی انگلیسیش رو نمیشه که همتون کتابش رو داشته باشین که !؟ حتمی پی دی اف دیگه !؟

کی فارسیش رو خواست بابا L-)

پی نویس : اینم نقل قول شما از پست اول این تاپیک که ثابت میکنه ما همه ی پست ها رو میخونیم بابا :ymapplause:

راستي يه كتاب اوريجينال از الن لي بدستمون رسيد كه Sketch book كاراي تالكينه.اونم براي ترجمه هست اگه پايه باشيد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

لینک دانلود کتاب انگلیسی توی صفحه 4 یا 5 همین مبحث هست. رایدر زحمت آپلودش رو کشیده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

ممنون مهدی :ymapplause: . [ صفحه ی 5 ]

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...