رفتن به مطلب
pirooz

بازی Lord of the Rings: War in the North در راه است .

Recommended Posts

*فئانور*

بازی جنگ در شمال نسبتا بازی خوبیه من این بازیو تموم کردم به نظر من بعضی از مرحله هاش خیلی سخت بودن ودر عوض بعضی ها هم خیلی اسون.گرافیکش هم به نسبت خوب بود البته عالی نبود ولی راضی کننده بود هرچند میتونستند خیلی بهتر از این درستش کنن. ولی در کل ازش خوشم اومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid2fam

دوستان کمک کنید ما تو یه مرحله موندیم :دی

chapter 8/ part 4 اگه اشتباه نکنم همین بود یا شما همون level 20 حساب کنید :دی

یه جایی هست که از اون دالان یا همون سیاه چال بیرون میای و بعد می ری تو یه صحن که بالای دیوارش یه جادوگر داره , جادور گر رو کشتم واون کسی که پشت ک کمون بزرگه داره تیر اتیشی پرت میکنه بعدش می گه باید اهرم در رو باز کنی اما نمی دونم از کجا باید بازش کنم !!

کسی به این مرحله رسیده :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

دوستان کمک کنید ما تو یه مرحله موندیم :دی

chapter 8/ part 4 اگه اشتباه نکنم همین بود یا شما همون level 20 حساب کنید :دی

یه جایی هست که از اون دالان یا همون سیاه چال بیرون میای و بعد می ری تو یه صحن که بالای دیوارش یه جادوگر داره , جادور گر رو کشتم واون کسی که پشت ک کمون بزرگه داره تیر اتیشی پرت میکنه بعدش می گه باید اهرم در رو باز کنی اما نمی دونم از کجا باید بازش کنم !!

کسی به این مرحله رسیده :دی

اگه اين مرحله آخر باشه (چون من درست يادم نيست) اهرم توي يه اتاق داخل همون صحن هستش. وارد اتاق كه ميشي ، سمت راست يه اهرم هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid2fam

اگه اين مرحله آخر باشه (چون من درست يادم نيست) اهرم توي يه اتاق داخل همون صحن هستش. وارد اتاق كه ميشي ، سمت راست يه اهرم هست.

----------------------نه مرحله اخر نیست اهرم تو بالاکن بالاست ولی زورش نمیرسه باز کنه دکمه ای رو که میزنی

بازی جنگ در شمال نسبتا بازی خوبیه من این بازیو تموم کردم به نظر من بعضی از مرحله هاش خیلی سخت بودن ودر عوض بعضی ها هم خیلی اسون.گرافیکش هم به نسبت خوب بود البته عالی نبود ولی راضی کننده بود هرچند میتونستند خیلی بهتر از این درستش کنن. ولی در کل ازش خوشم اومد

این مرحله ای هست یک جادوگر رو بالکن دروازایستاده ویک عصا دستشه که سر انسان نصبه روش چندتا باهاش تیر پرت میکنه ویک کمون بزرگ هستش که اونم تیر اتیشی پرت میکنه من اینارو کشتم ولی اهرم دروازه رو نمیشه باز کرد دکمه eرو میزنی میشه یاد ماهم بدی فکرکنم بخش یک مرحله 13باشه با لول 5هستم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

----------------------نه مرحله اخر نیست اهرم تو بالاکن بالاست ولی زورش نمیرسه باز کنه دکمه ای رو که میزنی

واسه باز كردن اهرم اگه اشتباه نكنم بايد E رو ميزديم. دكمه رو نبايد نگه داريد . بايد تند تند دستت رو از رو دكمه برداري و دوباره فشار بدي. اين تنها چيزيه كه من يادم مياد. ممكن هم هست قبل از باز كردن اهرم بايد يه عمليات ديگه اي انجام بدي كه من هيچي يادم نمياد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...