رفتن به مطلب

Recommended Posts

torambar

گفتن نمیخواد!

منم تورین :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

خوب.

كل بحثا براي اين جا بود.

به قول معروف: اين جاش قشنگه! :D

حالا هركس با ذكر دليل از شخصيت خودش دفاع كنه.

هر كس ميتونه از بقيه ايراد بگيره يا انتقاد كنه.

طرف مقابل هم دفاع كنه.

اين بحث فقط به خاطر اينه كه هم من و هم شما با اين شخصيت هاي مهم آردا بيشتر آشنا بشيم.

و اگه هركس فهم نادرستي از كاراكتر ها داره بر طرف بشه.

اول خودم.

تور.

چون ابتدا به نوراست رفت.

در ساحل دريا.

سپس به وين يامار.

جنگ افزارهاي تورگونو برداشت.

بعد قو ها رو از نزديك ديد و با اولمو حرف زد.(افتخاري كه نصيب هر كسي نميشه).

در راه گوندولين با خيلي از ضايعات به وجود اومده توسط ملكور آشنا شد.

از راه مخفي و با كمك اولمو وارد گوندولين شد.

چي از اين بهتر كه گوندولين رو ديد.

تورگونو ديد. نه تنها ديد. فاميل هم شد. :D

با دخترش ازدواج كرد.

خوب كه كيفاشو كرد و چند افتخار كوچك در نبرد آخر به دست آورد،

با زن و بچش فرار كرد و

در آخر هم به والينور رفت.

انساني كه والينور رو هم ديد.

پسرش باني خير شد.

و از نسلش فرماندهان و خردمندان و نومه نور و ... به وجود اومد.

اين همه دليل فكر كنم براي انتخاب تور توسط من(با سلايق و آرزو هاي شخصي) بس باشه.

خوب.

بسم الله...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord of the ring - Sauron

Dark Lord Sauron

درباره سائورون مطلب کم هست و یه مرموزی خاص بهش میده من از این شخصیت ها خوشم میاد

از اینش خوشم میاد که هر کاری رو که می خواست بکنه هیچ چیزی مستقیم نمی تونه جلوش رو بگیره با دوز کلک جلوش رو میگرفتن

نظام جمعش فوق الاده بود و این که اقتداری بی نظیر داشت - کار خودش رو خوب بلد بود

اما شاید روش کار رو اشتباه انتخاب کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
از اینش خوشم میاد که هر کاری رو که می خواست بکنه هیچ چیزی مستقیم نمی تونه جلوش رو بگیره با دوز کلک جلوش رو میگرفتن

ملکور و گوتموگ ( نایب آنگباند منظورمه ) می تونستن :دی

اما شاید روش کار رو اشتباه انتخاب کرد

روش رو اشتباه انتخاب نکرد

فقط شیطانی بود و عقلش به چیزای کوچیک نمی رسید :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Morrandir

من دوست داشتم جای آدمی بودم که با گاری، علف چپق اصل لانگ باتم رو از شایر به بری می بردم.

رو گاری نشسته، راحت، چپق خودتو می کشیدی. بعد حلقه می دادی بیرون کیف می کردی[حالا گندالف در دوردست داره چپق می کشه(از این ششی ها، اصلشو اومد شایر می کشه)، دودش شبیه کشتی میشه گاز میده میاد از وسطه حلقۀ من رد میشه!!!].

البته داستان این آدم یه کم طولانی تره... وقت نشد به هر حال. شایدم جاش اینجا نباشه.

خب، از شخصیت هایی که خوشم میاد هم: فئانور، تورین توارمبار، نیه نور، مایگلین و مراندیر! (البته این آخری رو حمل بر نارسیسیسم نگیرید!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
رو گاری نشسته، راحت، چپق خودتو می کشیدی. بعد حلقه می دادی بیرون کیف می کردی

سخن سارومان به گندالف

:

علاقت به اون علف چپق ذهن تو رو کند کرده :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

كسي با دوز و كلك جلو سائرون رو نميگرفت.

سائرون كاراشو با دوز و كلك مي برد جلو.

در ضمن نظام جمعشم مديون شلاقاي فرماندهاشه :D

(البته ما به اون نميگيم نظام جمع. مرتب كردن اون اوركاي منگ كار حضرت فيله!!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
(البته ما به اون نميگيم نظام جمع. مرتب كردن اون اوركاي منگ كار حضرت فيله!!)

اینو خوب اومدی . :D

در ضمن نظام جمعشم مديون شلاقاي فرماندهاشه

نه اینطوری هم نیست اونا از خود سائرون حساب میبردن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

نه راست ميگي.

هر موقع بحثي ميشد يكي ميگفت چشم اين جوري يا مثلا ارباب اين جوري و بحث ميخوابيد.

همه از سائرون حساب ميبردند. اما در مورد مثلا حتي ويچ-كينگ هم اين جوري نبود.

بعضي ها قربون صدقش ميشدن و بعضي هام بهش فحش ميدادن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
بعضي هام بهش فحش ميدادن.

چون وقت نداشت روی همه تمرکز کنه

اگه فقط بهشون نگاه مینداخت خشک می شدند

مثل ترول ها که زیر اراده اش بودن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

ولی هیچ وحدت فکری نداشتن ، و زیاد متعصب هم نبودن ، من باور دارم اگه اورک ها فرصت پیدا میکردن نزگول ها رو میکردن زیر آب !

به نظرم یه جور سواری گرفتن از اورک ها بوده ، وگرنه نتیجه جنگ هر چی میشد تو حال اورک ها چه تعغیری صورت میگرفت ؟ درسته؟

اونها برده بودن ، و پیروزی هم براشون بردگی به ارمغان می آورد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
ولی هیچ وحدت فکری نداشتن ، و زیاد متعصب هم نبودن ، من باور دارم اگه اورک ها فرصت پیدا میکردن نزگول ها رو میکردن زیر آب !

قدرتشو ندارن

نزگول ها فقط شمشیر زنی بلد نبودن

همون فریاد ویچ کینگ ترس توی دل ارتش سائورون و موجودات نیک میندازه

به نظرم یه جور سواری گرفتن از اورک ها بوده ، وگرنه نتیجه جنگ هر چی میشد تو حال اورک ها چه تعغیری صورت میگرفت ؟ درسته؟

اونها برده بودن ، و پیروزی هم براشون بردگی به ارمغان می آورد!

فقط جاشون بزرگ تر میشد و راحت تر همدیگه رو می کشتن :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

بهتره بگي راحت همديگه رو ميخوردن!!! :D

خواهش ميكنيم از كاربران محترمي كه در صفحات ابتدايي اين تاپيك اقدام به انتخاب نمودن شخصيت با شخصياتي براي زندگي در آردا به جاي آن ها نمودند دوباره منت نهند و دلايل خود را (دلايل شخصيتي اون طرف را) بيان كرده تا مورد انتقاد يا پيشنهاد قرار گيرند. :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

اگه منظورت من هستم :D که باید بگم جای تورین بودن خیلی کیف داره! فکر کن کی رفته سراغ اژدها؟! اونم چه اژدهایی! بعد واقعا تورین تو نارگوتروند باید یه سری کارهای دیگه میکرد که اگه من جاش بودم ایم کارا رو میکردم کمترین کارش این بود که نزارم نارگوتروند نابود بشه :D

بعد فکر کن یه دونه شمشیر از اون شمشیرا داری! چه حالی میده

در ضمن تورین آدم باابهتی بود ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

ولی آخر هم اژدها رو نمیکشه .بارد اونو میکشه .به نظر من باید اژدها شهر دریاچه رو نابود میکرد زمانی که اون اونجا بود تورین و شرکا تو کوه با کمان موضع میگرفتن وقتی میومد ویزدن داغونش میکرد .حداقل الف ها دیگه مدعی سهم نمیشدن .

اگر گابلین ها نمیومدن تو جنگ 5 سپاه امکان داشت دورف ها دخل آدم ها و الف هارو بیارن ؟

مگه شاه زیر کو داین نشد ؟پس شاه تپه های آهن کی شد ؟بالین مقامی نگرفت ؟بالینو فرستادن موریا رو درست کنه و تو اونجا حکومت کنه ؟

پیوست : خیلی دلم واسه فیلی و کیلی سوخت .از همه جوونتر بودن و کلی آرزو داشتن . :D

راستی اسم جنگ الف ها و انسان ها با سائرون چی بود ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Morrandir
ولی آخر هم اژدها رو نمیکشه .بارد اونو میکشه .به نظر من باید اژدها شهر دریاچه رو نابود میکرد زمانی که اون اونجا بود تورین و شرکا تو کوه با کمان موضع میگرفتن وقتی میومد ویزدن داغونش میکرد .حداقل الف ها دیگه مدعی سهم نمیشدن .

منظورش تورین تورامباره، نه تورین سپر بلوط. اژدها هم گلائرونگ هستش نه اسماگ پیر و خرفت.

ر.ک به کتاب فرزندان هورین یا داستان تورین تورامبار در سیلماریلیون.

در مورد بقیه سؤالاتت دوستان هستن بهت میگن. من زیاد از هابیت یادم نیست. قراره در راستای برنامه های جدید توسعه، دور دوم خوندن کتابای تالکین رو شروع کنم، اون وقت بیشتر در خدمت دوستان هستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

پزروز جان منظور تورامبار ، داستان فرزندان هورین بود نه هابیت ! اونجا تورین تورامبار با گورتانگ ( شمشیرش ) گلائرونگ اژدها رو که خیلی کارا کرده بود میکشه ...

اونجوری که تو کتاب نوشته احتمال پیروزی دورف ها وجود داشته ، به خاطر تجهیزات نظامی شون . ضمنا الف ها هم از الف های بیشه بودن نه از ریوندل و لورین ....

ولی من کیف کردم ون پیر مرد خسیس مرد ... حقش بود .

اسم جنگشون آخرین اتحاد بود .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

اااااااااااا ....

آخه من هورین رو نخوندم .

پزروز

:D

ضمنا الف ها هم از الف های بیشه بودن نه از ریوندل و لورین ....

بر منکرش لعنت . :D

پیررو ول کن فیلی و کیلی رو بچسب . :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

دوستان راستش رو بخواین انتخاب یه شخصیت از دنیای بزرگ وغنی استاد تالکین کار چندان اسانی نیست تنوع شخصیت ها در کتاب های پروفسور اونقدر زیاده که کار رو سخت می کنه وهمینطور این شخصیت ها هر کدوم معایب ومحاسنی دارند که این نیز سختی انتخاب رو افزایش میده در میان الف ها از چندین شخصیت الف خیلی خوشم میاد.یکی از اون شخصیت ها گیل گالاد اخرین بزرگ پادشاه نولدور در سرزمین میانه هست که در نبرد اخرین اتحاد کشته شد وبهتره بگیم که شهید شد.به این خاطر این شخصیت رو می پسندم که با شجاعت درباره اراده فزون خواه وزیاده طلب سائورون ایستادگی کرد وبا اینکه به قیمت جانش تمام شد اما نامش برای همیشه در یاد علاقه مندانش تا به امروز که من این مطلب رو می نویسم خواهد ماند. از شخصیت های دیگر الف که خیلی خوشم میاد فینگولفین سومین شاه برین نولدور در سرزمین میانه هست اونم به خاطر نبرد جانانه ای که با ملکور کرد وتونست با شمشیرش رینگل که مانند یخ برق می زد هفت زخم کاری و عمیق در بدن اون ایجاد کنه .به نظر من خشم فینگولفین در برابر مورگوت قابلیت این رو داره که در سرزمین میانه به یک ضرب المثل تبدیل بشه .شخصیت دیگر الفی که که علاقه دارم گلور فیندل سرور خاندان گل طلایی هست اونم به این خاطر که در دوران سوم او از مقتدر ترین نخست زادگان محسوب میشد وهمینطور یک بار روحش بدنش رو ترک کرده بود وزندگی دوباره در او دمیده شده بود.در میان انسان ها خوب معلومه دیگه از الندیل پادشاه بزرگ انسان ها بنیان گذار پادشاهی متحد ارنور وگاندور ,رهبر مومنان نومه نوری جلای وطن کرده به قصد سرزمین میانه, کسی که پادشاه انسان ها در جنگ اخرین اتحاد الف ها وانسان ها بود ,کسی که سائورون تنها وتنها با شمشیر شکسته او نارسیل از پا در اومد ونابود شد وروحش گریخت وبا اینکه این جنگ به قیمت جانش تمام شد اما باز هم یاد او به مانند قهرمانی بزرگ که در برابر قدرت تاریکی تسلیم نشد در یاد ها خواهد ماند.باز هم در میان انسان ها از ارگورن دوم نواده عزیز خودم که تونست پادشاهیی رو که من با هزاران خون دل تشکیل داده بودم رو دوباره متحد کنه دوست دارم.یکی دیگر از انسان هاکه من شجاعتش رو تحسین می کنم وبه اون به خاطر اراده بی نظیرش در برابر دشمن افرین می گم ,شاه تئودن فرمانروای سرزمین چابک سواران روهان هست. در میان جادو گران وکلا مایار از گندالف خیلی خوشم میاد ,این شخصیت با قامت پیامبر گونه اش بزرگترین دشمن سائورون در دوران سوم بود.به نظرم دورف ها هم موجودات چالاک وزیرکی هستند در میان دورف ها از مشهورترین دورف سرزمین میانه یعنی گیملی پسر گلوین خوشم میاد.از هابیت ها هم خوشم میاد اما اون ها موجودات زیاد دلاور و جنگ جویی نیستند.اما باز هم شجاعت فرودو در قبول مسئو لیت حمل حلقه به طرف موردور اون هم بدون یاران رو تحسین می کنم.از اورک ها زیاد خوشم نمیاد چون اکثرا موجودات درنده خویی بودند و در برابر دشمنشان جوانمردی به خرج نمی دادند.در میان والار هم از تولکاس کسی که ملکور رو به بند کشید رو دوست دارم.با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

همیشه عادت داری اینقدر بنویسی ؟خسته نمیشی ؟به نظرم یه نقش نویسنده تو آردا رو باید به الندیل بدیم :D (شوخی کردم به دل نگیر رو دل میکنی . :D )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

حالا من یه بار تو عمرم سوتی دادم ، چرا تو کرنا میکنی ؟ :D( پیروووز ! ))

الندیل جان شما هم عاشق پرخاشگری هستی ها ! هرکی بیشتر بجنگه اون بهتره نه !؟

ولی من تعلق خاطر زیادی به بانو ملیان و بانو گالادریل دارم ، و بشدت با گیملی موافقم ، و مایلم با مخالفای ایشون دلاورانه بجنگم !

از آقایون کی بهتر از تئودن کبیر ، کسی که در نبرد پله نور به ارومه تشبیه شده !؟

از آدم بد ها هم ویچ کینگ خودمون بد نیست ، یه خورده جنمی داشته .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

راستی شاه داین هم خوب کسیه .تا پیک واسش از طرف تورین میاد نیروهاشو آماده میکنه به نهایت سرعت راه میوفته .نگفتید که فرمانروای موریا .اره بور و تپه های آهن بعد از جریان 5 سپاه کی شد ؟

ارتش دورف ها چه جوری بود ؟عکسی ازش هست ؟ به غیر از عکس بازی .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

النديل جان شما كلا با همه موافقي!!

اما اگه واقعا تو ذهنت مجسم كني كه بتوني در غالب يك شخصيت در آردا زنده بشي در همون زمان و تقديرت درست مثل نوشته هاي تالكين رقم بخوره ،

اونوقت ديگه واقعا كارت سخته. يك انتخاب. بهترين. اگه دوست داري جاويد باشي الف. اگه دوست داري بميري و در ياد ها ماندگار بشي انسان يا دورف.

در ضمن از النديل بهتر به نظر من جد بزرگش تور هست كه علاوه بر كارايي كه كرد والينور هم رفت.

گيملي چي داره خب؟ آرون تصور كن گيملي هستي. تو فقط بازه زماني جنگ حلقه رو نگاه ميكني؟ قبلش بدبخت كلي زندگي ميكرد. و بعدش كه با لگولاس رفت والينور.

اگه رفتن به والينور مدنظرته خوب اين همه كشتي رفت اونجا.(نظرت محترم. به هر حال نقد بود ديگه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام,نه دوست عزیز تور ما مخلص تور و پدرش هور هستیم که از برجسته ترین افراد خاندان هادور بودند .اینی که شما میگید با همه موافقید اصلا این طوری نیست من نظرم رو درباره شخصیت های مختلف گفتم .بسیاری از این شخصیت ها هم جزو افراد مثبت داستان هستند .خوب گفتم که هر کدوم از اون هایی که شمردم ویژگی های منحصر به فردی داشتند که من دوستشون دارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

نه اشتباه منظور منو گرفتی تور!! :D

من گفتم با عقیده گیملی در مورد بانو گالادریل موافقم که هیچ کس زیباتر و محترم تر از ایشون وجود نداره ، و منظورم از (( مایلم با مخالفای ایشون دلاورانه بجنگم )) ، مخالف های برتری بانو گلادریل نسبت به بقیه بود ، مگه گیملی چنین عقیده ای نداشت ؟

من اصلا دلم نمیخواد گیملی یا هر دورف دیگه ای باشم و همونجوری که گفتم دوست داشتم جای بانو گالادریل یا ( در مرتبه بعد کیردان و الروند ) باشم ، دلایلش هم که کاملا تابلوست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...