رفتن به مطلب

Recommended Posts

اله ماکیل

تورین تورامبار رو هم خیلی دوس دارم

به لگ رو هم خیلی خیلی دوست دارم. که نیازی به توضیحش نیست...

این مثبت فقط واسه این دوتا جمله ت بود لوبلیا ... :huh:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

من میخوام فقط جای یکنفر باشم : بیلبو بگینز :D

زندگی راحت در بهترین مکان :D همراه با یک ماجراجویی شجاعانه :huh:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

من شخصیت های آردا رو همون جوری که هستن دوست دارم و شخصیت خودم رو درون آنها نمی تونم قبول کنم ولی به هر حال...

الف : لگولاس رو دوست داشتم (این بشر چقدر طرفدار داره :| ) بهترین کمان دار سرزمین میانه ، سعادت از این بهتر !!

انسان : من ائومر یا فارامیر رو ترجیح می دادم چون هر دو به سرزمین خود وفا دار بودن .

دورف : با دورف ها زیاد حال نمی کنم ، انتخابم بالینه ، باز از بقیه دورف ها دانا تره :D

هابیت : بیلبو بگینز انتخاب اول و آخرمه ، هابیتی که یکبار هم طعم ماجراجویی را نچشیده بود ولی با چند دورف ناشناس به یک سفر غیر منتظره رفت .

مایا : سائرون شخصیت جالبیه ، می خوام ببینم اگر جای اون بودم بازم اینهمه خرابی به بار می آوردم ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DAIN ll IRONFOOT

دوست داشتم جای شخص داین پا آهنی بودم و شخصا کله ی آزوگ رو با تبر می ترکوندم.

سریع خودمو به کوه تنها می رسوندم تا پسر عموم برای بدست آوردن ارکنستون اونقدر اذیت نشه.

و محتاج کمک دیگران نباشه.

حتی دوست داشتم از ثورین دفاع کنم چون او تنها میراث باقی مونده از عموی بزرگم ثرور بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tauriel

واقعا دل می خواست جای تائوریل باشم چون به شمشیر و تیر و کمون تسلط داره (جنگیدنش عالی) :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانو گالادریل

از الف ها لگولاس به خاطر تیروکمونش =)) از انسانها نمیدونم :(( شاید اراگورن از دورف ها تورین =)) از هابیت ها فرودو به خاطر اینکه حلقه رو داشت و کلی مخلفات مثل شمشیر مورد علاقه ام و زره :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

از انسانها:اراگورن(بعدش بورومير)

از الفها:خوشم نمياد!!!(البته از لگولاس خوشم مياد(در كل شخصيتي كه ازش بدم بياد زياد نيست!)ولي دوست ندارم جاش باشم)

از دورف ها:تورين سپر بلوطي

از جادوگران:گاندلف

از اژدهايان:اسماگ

از هابيت ها:بين بيلبو و فرودو موندم به خاطر همين سم رو انتخاب ميكنم!!

ویرایش شده در توسط Capitan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
KHAMUL THE SHADOW OF EAST

والا من دوست دارم فقط جای ترندویل باشم تا دورف ها رو زندانی کنم از دورف ها............هیچ کدوم من قدم 186 (فعلا)برای چی باید بخام جای یه 60 سانتی باشم؟خامول هم خوبه تنها کسی که اسم واحد داره از جادوگرا هم سارومان از هوشش تو کنکور استفاده می کنم!ارک ها هم آزوگ تا نسل دورین رو از بین ببرم از انسان ها فارامیر و مخصوصا eomer از اژدها گلارنوک چون هم دوره ی عصر ملکور بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
raven

من بیشتر شبیه گابلین ها هستم ....

ولی جدی خودم عاشق استرایدرم ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Khamul of Dul Guldur

تا حدی که با خودم آشنایی دارم، تورین تورامبار تورون آمبارتانن ! @};-

اما دوست داشتم (واقعا دوست داشتم) تگه میشد توی داستان های تالکین زندگی کرد ، جای شخصیت بیلبو بگینز بودم ، یا فرودو بگینز ، تا طعم رفاقت واقعی رو بچشم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Oakenshield

همه بهم میگن شبیه کیلی ام....هم اینکه خیلی آدم پرجنب جوشی ام...هم اینکه کم سن ترین عضو خانوادمونم:D

اما از لحاظ قیافه ای بهم میگن تقریبا مثل آراگونم:D

من از آراگون متنــفرم@};-(

ولی بنظر خودم به تورین میام :-h

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
thranduil14

با سلام خدمت دوستان @};-

کینگ تراندویل، شخصیتی که حتی قبل از ساخت هابیت برای من قابل تحسین بوده و انکار چرا، مراتب بالاتری پیش من داشته به نسبت لرد الروندو بقیه الف ها :-h قدرتمند و در عین حال مخفی... ترکیبی از اقتدار و احترام. نمیگم شبیهشم ولی شدیدا مایلم که شبیهش بشم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

از الف ها لگولاس یا تراندویل یا آرون.اما ترجیحا لگولاس

از دورف ها بی شک تورین

از آدما آراگورن

از هابیت ها بیلبو

فعلا نظرم اینه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

از میان والار: با وجود اینکه مانوه از همهشون با ابهت تر بود ولی نمیدونم چرا وقتی سیلماریلیون رو میخوندم از همه بیشتر با اورومه حال میکردم خصوصا با اون ناهارش...ملکور و انگولیانت با اون یال و کپالشون از باد اورومه هم میترسیدن...

از میان الف ها:خب این که معلومه،جای تراندویل میبودم،با وجود اینکه به نظر من پادشاه عاقلی بود ولی یه نمه غرورش داشت کار دستش میداد که بعد به خودش اومد و از این بابت خوشحالم،ولی کلا عاشق قلمروش،سیاست های جنگیش و سرگذشتش و خصوصا سپاهش هستم... :)،البته با چشم پوشی از شاه فینرود که واقعا لنگه اش توی سرزمین میانه نبود و نیازی به توضیح نمیبینم که چرا فین رود فلاگوند...الان که اسم شاه فینرود اومد دارم وسوسه میشم اونو اول معرفی کنم... :|

از میان انسانها:شک نکنین آراگورن،همیشه گفتم الانم میگم همیشه این کاراکتر رو از تراندویل هم بیشتر دوست داشتم و بیشترین شخصیتی که از بین همه ی اینها دوست دارم باشم همینه...دلیلشم بر میگرده به خصوصیات و ویژگی های آراگورن که جلوی دشمنانش با ابهت و قلدر بود و به همون میزان نسبت به دوستانش مهربان و دلسوز...بیشترین ویژگی که باعث شد نسبت به آراگورن(فیلم)علاقه ام بیشتر شه بصیرتش بود(حداقل چیزی که من از فیلما فهمیدم)اینکه همیشه در برخورد با هر موضوعی،مثلا حلقه همه ی جوانب رو در نظر میگرفت و هیچ وقت خود بین یا خود رای نبودو تا میتونست سعی میکرد قسمتی از راه حل باشه...خلاصه بگم واقعا نجیب بود... :)

از میان دورفها:خب تقریبا میشه گفت تنها دورف عاقلی که تو کل عمرم دیدمو ازش خوشم اومد بالین بود،مطمئنا دلیل انتخابم رو هم میتونین درک کنین که چرا بالین،احساس میکنم یه نمه با بقیه دورفا فرق داشت،مثلا جاهایی از فیلمو میدیدم که بالین تو فکر چه موضوعات مهمی بود ولی ما بقی دورفا تقریبا تو یه فاز دیگه بودن...

از میان هابیت ها:قطعا بیلبو،خصوصا از دلسوزی که نسبت به سرنوشت دوستانش داشت...یکی مثل تورین رو که تا حالا ندیده بود ولی توی قضیه ی آرکن استون و دادنش به تورین چه تصمیم پخته و شجاعانه ای گرفت...

از میان مایار:بیشترین شخصیتی که ازش خوشم میاد اول ملیان و بعد گاندولف هستش...تا قبل از خوندن سیلماریلیون انتخابم گاندولف بود ولی الان که خوندمش و ملیان رو شناختم اونو انتخاب میکنم واسشم دلیل دارم...میتونم بگم مهمترینش توی ماجرای برن و لوتین بود که هر قدر این الوه تینگول رو اعصاب بود ولی ملیان چقدر عاقل بود و تمام سعیش این بود که به الوه بفهمونه داره اشتباه میکنه ولی الوه...!!!بگذریم...

ویرایش شده در توسط mccroft

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD.H

والا: اورومه

مایا: گندالف

انسان: آراگورن

الف: لرد الروند :دی

دورف: گیملی :دی

هابیت: بیلبو بگینز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Oakenshield

تو الف ها دوست داشتم لگولاس بودم...حضورش در گروه یاران حلقه و رفتنش به جاهای مختلف و همینطور چشمای الفیش...خیلی منو جذب کرد برای همین دوست دارم جاش باشم

تو انسان ها دوست داشتم بارد بودم..شاید دلیل خاصی نداشته باشه اما بخاطر اینکه اسماگ رو کشت...بنظرم خیلی قدرتمند بنظر میاد

تو دورفها دوست داشتم تورین میبودم...چون هم اینکه اربور رو داشت هم اینکه اگر جای تورین توی فیلم جکسون بودم از قصر بیرون نمیومدم و نمیزاشتم کسی بیاد تو... :| :)

تو اورک ها دوست داشتم بولگ باشم...چون از نزدیک لگولاسو دید و بغلش کرد:)

تو هابیتها هم دوست داشتم بلادونا بودم...هم خونش خیلی خوب بود...هم زندگیش چندان سخت نبود...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

من اینجا پست دادم فبلا ولی همه ی انتخابام مرد بودن :|

با اجازه تغییرش میدم.

از والار:یاوانا و وانا و نسا رو دوست دارم اما هیچکدوم!وایره :Dهمسر جناب ماندوس دوست داشتنی.آخرش باید بفهمم جناب ماندوس چجوری ابراز محبت میکنه دیگه

از مایار:آریین.مایایی که خورشید رو جابجا میکنه!

از الف ها:با احترامات بسیار به آرون و آر-فینیل...لوتین تینوویل(گرچه از جاودان بودن حاضر به گذشتن نیستم)

از انسان ها:ائووین یا هالت

از دورفها:اصلا فکر ریش داشتن رو تو مخیله م نمیگنجونم.اصلا و ابدا :|

از هابیت ها:کس خاصیو نمیشناسم.شاید دختر سم

از اورکا:همشیره گرامی آزوگ!!! :|

از اژدهایان:اسماگ!مرگ!آتش!نابودی!

ویرایش شده در توسط mansoore

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مِلدا ارو وا

سلام

از والار:مانوه رو دوست دارم برای دانایی و صبور بودنش همچنین وفاداری کامل به ارو

از مایار:اولورین رو دوست دارم به خاطر اعتقاد و ایمان راسخ به هدفش همچنین به علت از خودگذشتگی زیاد

از الف ها:اینگوه رو به خاطر ایمان خلل ناپذیر و اعتماد کاملش به ارو و والار دوست دارم

ازانسان ها:الندیل رو به خاطر این که در سخت ترین لحظات ایمانش رو حفظ کرد و هرگز فریب تاریکی رو نخورددوست دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اورک موریا

انسان = آر فارازون بخاطر قدرتش و بئورن و بارد کمانگیر

الف = جانم فدای لگو لاس سبز برگ

دورف = از همه شون خوشم می یاد ولی گیملی از همه بهتره

انت = چوب ریش

مایار = گندالف سفید و راداگاست قهوه ای 

والار فقط ائوله

اورک هم گریشناخ واوگ لوک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur

تو مایا: کاملا جای بالروگ :Balrog:

از بس تو هزارتا تاپیک گفتم می خوام بالروگ باشم، بالروگ خز شد .... :)):DB-)

تو انسان ها: یکی از اشباح حلقه که اسمش وجود نداره ولی تو بازی ها بهش می گن مورگومیر

تو الف ها: اون الفی که با ملکور جنگید، اسمش یادم نیست .... فینگور بود ... مینگور بود چی بود ......

تو دورف ها: اون کسی که برای اولین بار اربور رو ساخت

تو اورگ ها: همون گاتموگ رو بدین ما بریم

تو جادوگران: سارومان { تلفیق انسان و مایا :)) }

والار: ملکور

هابیت: بیلبو

ویرایش شده در توسط Aran Dur

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel
در در 1/5/2018 at 10:11 AM، Aran Dur گفته است :

تو الف ها: اون الفی که با ملکور جنگید، اسمش یادم نیست .... فینگور بود ... مینگور بود چی بود ......

تو اورگ ها: همون گاتموگ رو بدین ما بریم

فینگولفین با ملکور جنگید

تلفظ درست اورک هست (ک)

و گوتموگ توی کتاب وجود نداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایوانا

درود

من اگه بخوام انتخاب کنم جای کی باشم ...

از بین والار ملکور و واردا( ملکور قدرت خیلی زیادی داشت اگه حسادت و غرورش رو کنترل میکرد میتونست ی تاریخ جالب تر بسازه برا اردا و واردا هم برا اینکه ستاره هارو افرید دوست داشتم این افتخار زیبا مال من باشه)

از بین مایار با اینکه خیلی ازشون خوشم نمیاد کلا (نژاد معلقین اخه)... ملیان و سایرون ( قدرت و دانش زیادی داشتن هردو و کارای جالبی کردن)

از بین الف ها الروند ( همین جوری دلیل خاصی نداره شاید چون دوست دارم ارباب ایمالدریس باشم) 

هابیت قطعا بیلبو( چون روح ماجراجو و قلب بزرگی داشت)

از بین انسان ها لیدی ایووین و تور (جفتشون خیلی جسور بودن و دوسشون دارم)

دورف یکی از پادشاه های اره بور ( فرقی نداره کدوم صرفا برا داشتن گوهر ارکان میکم دوست داشتم مال من بود)

دیگه چ نژادی موند؟

انت و اورک و.. نمیخوام باشم اصلا

ولی اژدها : مرکب ویچ کینگ گمونم اژدها بود دیگه اونو انتخاب میکنم

سپاس بابت تاپیک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فینگون

سلام

والا:اولمو

مایا:گندالف

الف :فینگولفین ،فینگون و فینارفین

انسان:باراهیر ،برن و هورین