رفتن به مطلب
Tulkas Astaldo

افسانه های ناتمام و رضا علیزاده

Recommended Posts

Elrond
ارسال شده در (ویرایش شده)

راستش من دیروز و پریروز نمایشگاه کتاب بودم و وقتی از اطلاعات آدرس روزنه رو می پرسیدم می گفتن : شبستان ، راهرو 21 ، غرفه 29 ؛ ولی در اونجا هیچ خبری از روزنه نبود ، تا اینکه به آدم زبان فهمی (!) پیدا شد و گفت روزنه تو نمایشگاه شرکت نکرده . حالا يه احتمال كمى هم هست که محل غرفه ( مثل چند تا جای دیگه ) عوض شده باشه .

در کل هم نمی دونم چه جوری این کتاب می خواسته به نمایشگاه برسه ...

پ.ن : یکی از نگهبان های اونجا یه حرف کاملا درستی درباره این اشتباهات گفت که اگر چه درست بود ، ولی نمیشه اینجا گفت :دی

ویرایش شده در توسط Elrond

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

يعني چي شركت نكرده؟ بابا من از امتحان جبر و احتمال مستمرم زدم اجازه گرفتم بيام نمايشگاه، يه هفته رو مخ خانواده راه رفتم كه اجازه بدن تنهايي بيام تهران ، اونوقت روزنه نيست؟

مارو مسخره كردن؟ بابا اصلا چرا با يه نشر دانشگاهي واسه كتاباي تالكين قرارداد بستين؟ كه حتي فروش اينترنتي هم نداره؟ ميدادين به تنديسي ، چيزي ... نه يه انتشاراتي گمنام بين عامه مردم كه كسي نميشناسه و هشتش گرو نه ش هستش !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

منم امروز رفتم نمایشگاه و دیدم غرفه 29 مال روزنه کار بود و وقتی ازشون درباره انتشارات روزنه پرسیدم در کمال تعجب شنیدم که گفتن اصلا روزنه امسال تو نمایشگاه شرکت نکرده!

منو میگی خون خونم میخورد!

واقعا این روزنه تو این موارد بسیار ضعیف عمل میکنه.

این از این امروز و فردا کردنشون واسه داستانهای ناتمام و اینم از این...!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

منم امروز رفتم نمایشگاه و دیدم غرفه 29 مال روزنه کار بود و وقتی ازشون درباره انتشارات روزنه پرسیدم در کمال تعجب شنیدم که گفتن اصلا روزنه امسال تو نمایشگاه شرکت نکرده!

منو میگی خون خونم میخورد!

واقعا این روزنه تو این موارد بسیار ضعیف عمل میکنه.

این از این امروز و فردا کردنشون واسه داستانهای ناتمام و اینم از این...!

خب فکر کنم به خاطر اینه که غرفه رو اشتباه رفتی...روزنه غرفه ی 23 راهروی 18 هستش امکان نداره نباشه آخه تو لیست وب سایت نمایشگاه هم بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

آقا یکی یه حرف مطمئن بزنه. انگار قراره هممون یکی یکی بریم و دست از پا دراز تر برگردیم.

روزنه هم دیگه حالا ناز کرده!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

خب فکر کنم به خاطر اینه که غرفه رو اشتباه رفتی...روزنه غرفه ی 23 راهروی 18 هستش امکان نداره نباشه آخه تو لیست وب سایت نمایشگاه هم بود.

من لیست راهروی 18 رو هم دیدم روزنه توش نبود!

و اونی که من رفتم راهروی 21 بود...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

حالا عصبانی نشید،من یکشنبه میرم می پرسم میام بهتون میگم،ولی مطمئنم نیومده این قصه های ناتمام...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

داستانهای ناتمام که هنور نیومده.این از این.احتمالا میره واسه همون آخر بهار.چون خودشونم هر روز یه حرفی میزنن و نمیشه درست حسابی رو حرفشون حساب باز کرد:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Flame of Anor

من چهارشنبه فقط به خاطر گرفتن این کتاب رفتم نمایشگاه، انتشارات روزنه رو که پیدا نکردم. رفتم از نشر بیدگل پرسیدم. مسئول غرفه گفت که به انتشارات روزنه اجازه شرکت ندادن، به بیدگل هم اجازه ندادن کتاب های روزنه رو بیاره. راجع به چاپ شدن یا نشدن افسانه های ناتمام هم خبری نداشت.

کلا سال به سال که می گذره، همه چی گل و بلبل تر می شه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

آقا من دیشب خواب دیدم روزنه زده تو کار اسباب بازی کودک.

احتمالا واسه همینه که اجازه بهش ندادن پاشو بذاره تو نمایشگاه. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

نه . روزنه يه نشر دانشگاهي هم هست كه كتاباي برخي چهره هاي سياسي هم چاپ ميكنه (بريد ويكيپديا مدخل انتشارات روزنه ميبينيد كتابهاي چه كسي رو چاپ ميكنه!) با توجه به برخي وقايع جاري كشور ممكنه اجازه شركت بهش ندن. نميتونن بگن شما همه كتاباتو بذار تو انبار فقط كتاباي تالكين رو بيار كه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

بالاخره باید یکی کتابای تالکین رو بیاره نمایشگاه یا نه؟ روزنه رو اصلا نخواستیم. یه انتشارات دیگه به عهده بگیره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.A.F_K.O.L

دوستانی که ساکن تهران هستن یا راحت می تونن سفر کوتاهی به این شهر داشته باشن می تونن تا 21 اردیبهشت به دفتر نشر مراجعه کنن و از تخفیف نمایشگاه هم استفاده ببرن.

فارغ از حضور یا عدم حضور روزنه، نمایشگاه تهران چند سالی هست که کیفیت اش رو از دست داده -البته به گمان بنده- و شاید کار عاقلانه تر همون کاری باشه که جناب تولکاس چند ساله انجام میده!

درود

دفتر نشر همونیه که تو خیابون توحیده؟

جناب تولکاس چه کاری چند ساله انجام میدن؟ :دی .متن اصلی میخونن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

بله ولی برای کسانی که بخوان کتابهای دیگه ای غیر از داستانهای ناتمام رو بگیرن چون متاسفانه بعیده تا بیست و یکم برسه:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

امروز با روزنه تماس گرفتم و در مورد داستانهای ناتمام ازشون پرسیدم و خیلی راحت گفتن که فعلا تو چاپ خونس و حتی هنوز کارش به صحافیم نرسیده! موندم اینا چه جوری میخواستن مثلا تا نمایشگاه برسونن و رو چه حسابی به یه سریها قول داده بودن تا نمایشگاه میرسوننش! کلا اینا هر کدومشون هر دفعه به هرکی یه حرفی میزنن...!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

چيزي كه منو عصباني ميكنه اينه كه روزنه يه مسؤول پاسخگويي درست و درمون نداره و با اين نحوه پاسخگويي به خريدار توهين ميكنن.

بالاخره كسي تونست اطلاع دقيق حاصل كنه كه روزنه تو نمايشگاه هست يا نه؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

نه متاسفانه نیست...

و دلیلشم نامشخصه و وقتی دلیلشو ازشون میپرسی درست جوابتو نمیدن و کلا به قول خودت یه نفر نیست اونجا که آدم بتونه رو حرفش حساب باز کنه از بس که اینقدر حرفاشون با هم متضاده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

درود

دفتر نشر همونیه که تو خیابون توحیده؟

جناب تولکاس چه کاری چند ساله انجام میدن؟ :دی .متن اصلی میخونن؟

همونطور که the LORD of the RINGS گفتن بله. همون ساختمون قدیمی اول پرچم. ولی پیشنهاد من اینه که با توجه به نکته ای که ایشون به درستی یادآوری کردن قبل از رفتن به دفتر تماس بگیرین و از داشتن کتاب ها مطمئن بشین.

تولکاس هم تا جایی که من یادمه نمایشگاه نمیرن. کتاب هایی رو که میخوان میرن از خود انتشارات میگیرن که به نظرم کاری است بسیار معقول. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

کی میشه جناب تولکاس؟

اما واقعن کارشون معقوله.

حالا موندیم امسال با کدوم دلخوشی بریم نمایشگاه؟؟؟ جدن که مسخره اس. بالا هم پرسیدم کسی جواب نداد. اگه امسال روزنه نیست پس کی کتابای تالکین رو میاره؟؟؟ یعنی هیچکسو جاش نمیذارن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

منم تا همین چند ماه پیش نمایشگاه کتاب رو خیلی مفید میدونستم و با کاملا با نظر تولکاس مخالف بودم!اما با توجه به تعریفایی که امسال از نمایشگاه کتاب شده کلا قید رفتنو زدم.با اینکه کارت تخفیفش رو هم گرفته بودم اما بازم نمیخوام برم:)

اتفاقا رفتن به دفتر نشر خیلی تصمیم خوبیه.تهران شناسی آدمم خوب میشه!به جای دفتر نشر حتی میشه به شهر کتابها هم سر زد.خیلی فضای خوب راحت و عالی ای داره.آدم آرامش جذب میکنه:)

در مورد نشر روزنه هیچی نگم بهتره.فقط یه نصیحت تام پیر میکنه گوش کنید..اصلا فعلا بی خیال این کتاب بشید.اصلا بهش فکر نکنید و پیگیر هم نباشید.اگر قرار به چاپ شدنش باشه بالاخره میاد دیگه.این مسئولین محترم{!} نشر نمایشگاه سال گذشته به ما میگفتن توی چاپ خونه ست...فک کنم کلید چاپ خونه همون پارسال گم شده...بنده خداها هنوز پیدا نکردنش;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حمیدرضا

من دیشب توی یکی از پیجای طرفدارای تالکین خوندم که توی محل نشر روزنه کتاب افسانه‌های ناتمام با حضور خود آقای علیزاده توزیع می‌شه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
من دیشب توی یکی از پیجای طرفدارای تالکین خوندم که توی محل نشر روزنه کتاب افسانه‌های ناتمام با حضور خود آقای علیزاده توزیع می‌شه.

خبرش رو روی سایت گذاشتیم، اشاره ای به داستانهای ناتمام نشده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

خیلی خالی بنده این انتشارات روزنه :)

ینی کتاب که هیچی خودشونم نرسیدن به نمایشگاه ;) @};- :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

من الان حق دارم سرم رو بکویم به دیوار یا نه !!!!!!!!!!!!!!!!!

امروز به دوستم گفتم نمایشگاه رو متر کنه بلکم روزنه رو پیدا کنه ، هیچی به هیچی !

الان باید یه برنامه دیگه بچینم برم دفتر نشر ؟!!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...