رفتن به مطلب
Tulkas Astaldo

افسانه های ناتمام و رضا علیزاده

Recommended Posts

تضاد

:) طفلی ما و طفلی مترجم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

چییییییییییی؟؟؟شوخی میکنی؟؟؟؟

یعنی یه قرن دیگه م باید صبر کنیم؟؟؟؟؟

ای ایشالا ترول بشینه روشون :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

یه خبر واقعا ناراحت کننده:

واسه من ناراحت کننده نبود :دی

این باعث می شه که این سه هفته ی اخر فقط و فقط کتاب های درسی خویش را خوانیم !!

اما امیدوارم بعد از کنکور حتما بیاد وگرنه خبر از این بد تر وجود ندارد !!

بهم گفتن که کتاب متاسفانه مشکل مجوز پیدا کرده و ممکنه حالا حالا ها چاپ نشه

معلوم نیست تو کتاب چی نوشتن که برادران به مزاجشون بد رفته :دی

اگه این جوری باشه دیگه ارزش خریدن نداره ما همون بریم کتاب اصلی رو بخونیم !!!

به مهدی : کتابی که تو آرشیو هست اصله دیگه !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gandalf the Grey

من موقع نمایشگاه خدمت دوستان عرض کردم که کتاب به مشکل خورده و به مرحله چاپ نرسیده

اما کسی باور نکرد

حالا این کتاب که چیزی نداره , اون کتاب غذاهای سرزمین میانه و هابیت که قراره چاپ بشه در همه دستورهاش شراب رو داره

با اینکه جناب علیزاده می گفتند که ذکر کردیم از سس سویا هم میشه استفاده کرد اما همین موضویع کاملا ساده برای انتشار ممکن هست مسئله ساز باشه

در نهایت هم امیدوارم اگر روزی کتاب منتشر شد کاملش باشه نه فقط دوران دوم سرزمین میانه چون فصل های بعدیش خیلی زیباست و حیفه که حذف شده

خوش باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

کسی خبر جدیدی نداره؟ با انتشارات روزنه تماس نگرفتین؟ چه قدر دلمو صابون زده بودم که دوران خدمت رو با این کتاب سر می کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فیانور

سایت ادینه بوک فی*** شد توصیه به دوستان فعلا اگه کتاب میخواید از کتابفروشیها یا سایتای دیگه بخرید چون معلوم نیست خریدتون از ادینه به دستتون برسه

(این بلا سر خودم اومده الان یه کتاب خریدم از پنجشنبه تا حالا بلا تکلیفه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

چرا؟چرا فی*** شد؟علتش چیه؟

پ.ن:

فیانور عزیز شما میتونین از طریق تماس تلفنی سفارشتون رو پیگیری کنین.

ولی یکی به من علت فی*** شدنش رو بگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فیانور

چرا؟چرا فی*** شد؟علتش چیه؟

پ.ن:

فیانور عزیز شما میتونین از طریق تماس تلفنی سفارشتون رو پیگیری کنین.

ولی یکی به من علت فی*** شدنش رو بگه.

احتیاجی به پیگیری نبود در اسرع وقت ارسال کردن و نشون دادن که هنوزم یه ریزه تعهد کاری تو این بیقوله وجود داره

من همینجا از دست اندرکاران سایت ادینه بوک تشکر میکنم.

واقعا خیلی مسخره است که بزرگترین سایت فروش کتاب(به عنوان یه کار فرهنگی ببینید نه تجاری) تو ایران که کتابهایی رو که با مجوز وزارت ارشاد چاپ شده میفرشوه رو فی*** میکنن نمونه اش همین مجوز ندادن به یه کتاب داستان (( افسانه های نا تمام خودمون رو میگم)) که هیچ مضمون سیاسی یا غیر اخلاقی نداره

فقط میتونم بگم

اینده نیک خواهد بود ! گرچه دراز و دشوار است راه!

ویرایش شده در توسط فیانور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

خیلی خوشحالم که بالاخره داستانهای ناتمام مجوز گرفته و قراره بالاخره چاپ بشه.فقط خدا کنه تا نمایشگاه آماده بشه.من که دیگه طاقت ندارم.

ویرایش شده در توسط the LORD of the RINGS...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anonymous

خیلی خوشحالم که بالاخره داستانهای ناتمام مجوز گرفته و قراره بالاخره چاپ بشه.فقط خدا کنه تا نمایشگاه آماده بشه.من که دیگه طاقت ندارم.

کامل؟یا همون دوران دوم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

خیلی مطمئن نیستم ولی فکر کنم همون دوران دومه.

فقط خدا کنه بقیش رو هم بخواد ترجمه کنه...

امروز که با انتشارات تماس گرفتم درست و حسابی نگفتن که کامله یا فقط همون دورانه دومه.فقط گفتن مجوز گرفته و سعی دارن تا نمایشگاه چاپش کنن اگه تو صحافی لفتش ندن...

ویرایش شده در توسط the LORD of the RINGS...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

خیلی مطمئن نیستم ولی فکر کنم همون دوران دومه.

فقط خدا کنه بقیش رو هم بخواد ترجمه کنه...

امروز که با انتشارات تماس گرفتم درست و حسابی نگفتن که کامله یا فقط همون دورانه دومه.فقط گفتن مجوز گرفته و سعی دارن تا نمایشگاه چاپش کنن اگه تو صحافی لفتش ندن...

آقا یه چیزی بگم...زیاد خودتو امیدوار نکن!یعنی خوشحالی و ذوق کردنتو بذار واسه وقتی که کتاب رو توی دستات گرفتی و شروع به ورق زدنش کردی!

همین حال و هوا رو ما سال گذشته تو نمایشگاه کتاب داشتیم.هر روز زنگ میزدیم و هر روز حرفای امیدوارکننده تری میشنیدیدم.اما میبینی که...خلاصه اینکه بهتره خیلی روش حساب نکنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

خدا کنه . بیاد. والا من نمی دونم این بازی ها دیگه برا چیه. یه روز میگن مجوز داره. یه روز میگن نداره. یه روز مجوز می دن بعد می گیرنش. در هر صورت.

ما که خوشحال میشیم . نه که کتاب مرجع و کاملی از اتفاقات دوران دوم که ترجمه شده باشه وجود نداره به خاطر همین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

آره بابا زیاد دلت رو خوش نکن.

چون قرار بود تو نمایشگاه کتاب بیاد که نیومد.

ویرایش شده در توسط amir18

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

سلام

کسی خبر داره که کتاب برای نمایشگاه امسال آماده هست یا نه ؟

ویرایش شده در توسط torambar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

بابا پارسالم همینو گفتن :) بشنو و باور مکن دوست عزیز،اینا فقط میخان مارو بکشونن دم غرفه شون الکی :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

خب بکشونن

آتیش بزنین دسته جمعی غرفه رو :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

بابا پارسالم همینو گفتن :) بشنو و باور مکن دوست عزیز،اینا فقط میخان مارو بکشونن دم غرفه شون الکی :)

بله در جریان پارسال هستم ولی امسال مثل اینکه قضیه واقعا جدیه و باز چون ایندفعه دیگه واقعا مجوز گرفته قطعا چاپ میشه حالا دیر و زود داره ولی خیالت راحت باشه سوخت و سوز نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

منکه بی صبرانه منتظرم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gandalf the Grey

امروز با یکی از مسئولان انتشارات روزنه در مورد کتاب افسانه های ناتمام صحبت میکردم ، می گفتند که هنوز تکلیف کتاب مشخص نیست و چاپ نشده ، برای خود من سوال شده که چرا داستان گرفتن مجوز برای این کتاب تا این حد پیچیده شده ، از طرفی در مورد تعداد فصل های کتاب گفتم و اینکه در شناسه ثبت شده از کتاب در کتابخانه ملی تنها عنوان فصل دوم هست ،ایشون در جواب به بنده گفتند مگه میشه کتاب رو ناقص ترجمه و چاپ کنیم ، گفتم والا تو شناسه که شده بود ، در واقعیت رو نمیدونم و ذکر کردم که فصل اول ، خودش کتاب مستقلی بوده که پیشتر ترجمه و چاپ شده ، کاملا از این موضوع اطلاع داشتند و تاکید کرد که کتاب به صورت کامل ترجمه و منتشر خواهد شد.

حالا منظور از کامل چی هست و تا چه حد صحت داره ، دیگه اطلاعی ندارم.

خوش باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
golnoush

تو facebook انتشارات روزنه هفته ی پیش در جواب یکی از کسانی که پرسیده بود , اعلام کردن کتاب تو نمایشگاه منتشر میشه .

ویرایش شده در توسط golnoush

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

البته بگم اونا از این قول ها زیاد میدن و واقعا هنوز 100% مشخص نیست که تا نمایشگاه آماده شه.در ثانی اصلا معلوم نیست که ترجمه کامله یا فقط دوران دومه.من چند وقت پیش که با یکی از دوستام رفته بودیم انتشارات گفتن ترحمه کامله ولی چند وقت پیش که دوباره تماس گرفتم و پرسیدم گفتن فقط دوران دومه بعد به یکی دیگه گفتن نه آقا کامله مگه میشه ناقص باشه و...

مطمئنم اگه همین الانم تماس بگبرن باز یه حرف دیگه میزنن!

چاپ شدنش که تقربا قطعیه اگه اتفاق غیر مترقبه ای نیفته ولی زمانش هنوز واقعا 100% نیست و اگه تا نمایشگاه آماده نشه احتمالا باید حتی تا اواخر خرداد و اوایل تابستون منتظر بمونیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...