رفتن به مطلب
Tulkas Astaldo

افسانه های ناتمام و رضا علیزاده

Recommended Posts

agarwaen

من از مسئول غرفه پرسیدم کتاب برای پنج شنبه این هفته می رسه ایشون هم گفتند احتمالا زودتر از اون میاد.

در ضمن یادم رفت بگم از آقای علیزاده قول یه هدیه برای اعضای آردا گرفتم که به محض اینکه بدست برسه اینجا میذارمش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

طبق آخرین خبر،احتمال نود درصد فردا میرسه! ولی خب ممکنه هم که نرسه!

علیزاده گفت آردا هنوز وجود داره؟:دی

باید دوباره ببینمش گویا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gandalf the Grey

خیلی جالب هست که به هر کسی یک حرف را می زنند

خدا رو شکر می کنم که صحبت هایی که اون روز به من گفتند اشتباه از آب در اومد اما از یک چیزی متعجبم و چرا هر روز یک حرفی زده میشه؟

به من می گن نمیرسه...یا قاطعیت و به دوستان دیگه عکس این موضوع

به هر حال بنده هم عین حرف ها رو بیان کردم و اگر باعث ناراحتی شدم عذر می خوام.

خوش باشید و همیشه شاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

آقا منم پرسیدم گفتن نمی رسه...

از همون پیرمرده پرسیدم گفت اوووووووووووه اون که زیر چاپه!

جالبیش اینه که هر سالم همین آقا همین حرفا رو به من میزنه.حالا من که 5 شنبه میرم اومده بود بهتو می گم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اون پيرمرده به ما هم گفت نميرسه اما مسئول غرفه گفت ميرسه.

حالا هركي زودتر رفت و كتاب رو گرفت به ما خبر بده. يه عكس هم از جلدش بگيره و بده به من تا خبرش رو بذارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

منم این خبر رو همون روز از بچه ها شنیدم و به تام گفتم که علیزاده طبق گفته ی خودش(تو فیسبوک باهاش حرف زدم، تولکاس و لگولاس سبز برگ هم در جریان بودند) فقط دوران دوم رو ترجمه کرده و دوران دوم هم قطعا کم تر از 500 صفحه است چه برسه به 1000 صفحه. ولی تام اجازه حرف زدن نمی داد که :)

به هرحال منم خیلی خوشحالم. امیدوارم از طریق آدینه بوک بتونم کتاب رو بخرم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خیلی مشتاق شدم ببینم هدیه ای که آقای علی زاده می خواد به ما بده چیه؟!

آگارون جان ما منتظرشیم ها!

ولی جدا خیلی عالیه که رضا علیزاده ارتباط دارین. چه جوری؟! دانشگاه درس می ده مگه؟!

یک آدرسی از فیص بوکش بده! من خودمم عضو فیس بوکم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

کتاب اصلی قصه های ناتمام از چهار بخش یعنی دوران اول، دوم، سوم و یک بخش دیگر(Rest) تشکیل شده.

ترجمه دوران اول که شامل حکایت فرزندان هورین و قصة تور و آمدن او به گوندولین بود، منتشر شد.

این کتاب(همین جدیده) فقط بخش دوم کتاب اصلی یعنی دوران دومه. دوران دوم طبق گفته رضا علیزاده متشکل از چهار فصل خواهد بود:

1. توصیف جزیره نومه‌ نور

2. آلداریون و ارندیس

3. دودمان الروس: شاهان نومه‌نور

4. سرگذشت گالادریل و کله‌بورن :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

یعنی الان تو نمایشگاه هست؟

دوران اول که توی فرزندان هورین هست. ولی بخش سوم(دوران سوم) و بخش چهارم(ایستاری و دونه داین و ...) خیلی حیف شد! :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

نمی دونم تو نمایشگاه هست یا نه. فط اینو گفتم که دوستان بدوند. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

دوستان عزیز...

رفتم نبود،نرید نیست :)

و همچنان باید صبر کنیم برای این کتاب.پیر شدم من :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

من هم امروز مثل لگولاس به نمایشگاه کتاب رفتم ولی دوباره مسئول غرفه روزنه دست ما رو در پوست گردو گذاشت و گفت که کتاب زیر چاپه و فردا میرسه ولی من که چشمم آب نمیخوره اکیدا هم توصیه می کنم فردا نزدیک نمایشگاه هم نشید چون به شدت شلوغه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gandalf the Grey

کتاب افسانه های ناتمام به نمایشگاه کتاب نمیرسد

بنده از اول هم گفتم و منبع هم رئیس انتشارات بودند

فکر کنم تا واسط خرداد یا اوایل تیر قابل خرید باشد اما من علاقه ایکه به خاطر این کتاب داشتم بیشتر برای همان قسمت چهارم و توضیحاتش بود که انصافا دلسرد شدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

حالا چرا این قدر عجله می کنید !!! :دی

خلاصه که به بازار میاد

من که فقط منتظرم بیاد تو آدینه بوک !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

اصلان جان مهم تخفیف مزبور توی نمایشگاه هست.امروز من به اون آقای صندوق دار غرفه روزنه گفتم. گفت امروز به ما زنگ زدن گفتن تو چاپخونه هست اگه حاضر شد میاریم. ولی تا حالا که خبری نشده. احتمالا باید برید کتابفروشی ها بخرید. به نمایشگاه نمیرسه.

باید حرف لگولاس رو تایید کنم. نرید نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

حرفا چقدر ضد و نقیضه منم امروز نمایشگاه بودم مسئول غرفه گفت بچه ها الان رفتند چاپخونه دنبال کتاب و شاید فردا در نمایشگاه عرضه بشه البته روی شاید تاکید داشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

بابا این قدر صابون به دلتون نزنید ؛ منم امروز رفتم همینو از یه نفر پرسیدم (حالا نمی دونم مسئول غرفه بود یا نه ، ولی پیر نبود !) که گفت هنوز نیامده و به احتمال زیاد هم فردا نمی آد و باید آن را از خود انتشارات یا فروشگاه ها بخری . به نظر منم احتمالش خیلی کمه که دم آخری بیاد .

(یه نکته ی کاملا کاملا ... انحرافی ! : قیمت پشت جلد سیلماریلیون خورده 8000 تومن !( 65.gif ))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان ما امروز یه بار دیگه شانسمونو امتحان کردیم که البته به سنک خورد اما مدیرانتشارات گفتند کتاب تا 3-4 روز دیگه به بازار میاد و دوستان می تونند کتابو از نمایندگی فروش روزنه (انتشارات بید گل خ انفلاب ) یا از دفتر مرکزی انتشارات ( خ توحید نبش پرچم ) تهیه کنند البته دوستانی که از دفتر مرکزی بخرند می تونند از 10 درصد تخفیف بهره مند بشن

ویرایش شده در توسط hamid stormcrow

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

کسی خبری نداره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

من شنبه صبح پرسیدم هنوز نیومده بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

ای بابا ، این کتاب مثلا می خواست برای نمایشگاه آماده بشه ؟ امروز هم که نیومده بود ! ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Olόrin

آقا چی شد بالاخره. از دوستان کسی خبر نگرفت؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

من امروز به انتشارات بیدگل که تنها نماینده روزنه هست سرزدم و پرسیدم که کتاب که میاد به من گفتن که در هفته(های) آینده میاد و اولین جایی هم که کتاب پخش میشه همین فروشگاهه و به من هم شماره فروشگاه رو دادن تا دفعه بعد الکی پا نشم برم اونجا

021-66963617، 66463545

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

این انتشارات روزنه هم فکر کنم مارو گیر آورده امروز هم کتاب نرسیده بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

یه خبر واقعا ناراحت کننده:

در تماسی که همین چند دقیقه پیش با انتشارات روزنه داشتم بهم گفتن که کتاب متاسفانه مشکل مجوز پیدا کرده و ممکنه حالا حالا ها چاپ نشه

لعنت به هر چی آدم تنگ نظره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...