رفتن به مطلب

Recommended Posts

الوه
لطف کن صفحه بگو

صبر کن :دی

پیدا کردم

یاران حلقه

صفحه ی 141

ترجمه ی رضا علیزاده

متن: « با نیروی آن ممکن است قدرت من خیلی عظیم و مهیب بشود. و حلقه ممکن است روی من نیروی عظیم تر و مرگبار تری را اعمال بکند » ... « وسوسه ام نکن! نمی خواهم مثل خود فرمانروای تاریکی بشوم. با این حال تاثیر حلقه بر دل من، از راه ترحم است، ترحم بر ضعیفان و میل به قدرت برای خوبی کردن. وسوسه ام نکن! جرات گرفتن آن را ندارم... »

البته توی اون صفحه کامل تر هست و میتونین بخونین

برای همین میگم معادله ی حلقه + یکی از خردمندان = سائورون نسخه ی جدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord of the ring - Sauron

تو اول به من بگو حلقه چرا با بقیه حلقه ها فرق داره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
یادتون نره که سارومان خردمند نامیده میشد

الکی توی صناعت حلقه ها کندوکاو نکرده که بعدش بیاد حلقه رو بده به سائورون

میدونست که می تونه ازش استفاده کنه

حالا من برم اون قسمت کتاب رو پیدا کنم

منم همینو میگم .ولی خوب سائرون هم نمیزاشت همینطوری حلقه دست اون باشه و ازش استفاده کنه .100% یه اقدامی میکرد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
تو اول به من بگو حلقه چرا با بقیه حلقه ها فرق داره ؟

هوم ؟؟؟

مگه اون نوشته های منو نخوندی ؟؟

کتابو مگه نخوندی ؟؟

دیگه چی میگی ؟؟

در ضمن قسمت اعظم قدرت سائورون توی حلقه بود

منم همینو میگم .ولی خوب سائرون هم نمیزاشت همینطوری حلقه دست اون باشه و ازش استفاده کنه .100% یه اقدامی میکرد .

هرکاری می کرد شکست میخورد :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

کی شکس میخورد ؟سائرون ؟

غیر ممکنه .رو چه حسابی اینو میگی ؟

بالاخره یکی مثل ایزیلدور تو ارک ها پیدا میشه که حلقه رو از دست سارامون در بیاره دیگه :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
کی شکس میخورد ؟سائرون ؟

غیر ممکنه .رو چه حسابی اینو میگی ؟

بالاخره یکی مثل ایزیلدور تو ارک ها پیدا میشه که حلقه رو از دست سارامون در بیاره دیگه :D :D

یوروک هی ها جوری تربیت شده بودن که به هیچ عنوان به سارومان خیانت نمی کردن

سرقضیه گروگان ها وقتی به محاصره ی روهیریم ها درمیان ندیدی چطور از طرف سارومان بودند ؟؟

در ضمن سائورون هر کاری کنه در برابر قدرت حلقه شکست می خوره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

چرا بحث رو میکشونی با یوروک-های ؟کسی در مورد اونا حرف نزد .من میگم ارک (ارک های موردور)

در ضمن سائورون هر کاری کنه در برابر قدرت حلقه شکست می خوره

کی گفته ؟مگه انسان ها امیدی داشتم که حلقه از دست سائرون بیرون میاد ؟(خود سائرون هم فکرشو نمیکرد)ولی اومد !ممکنه همین اتفاق واسه سارامون بیفته .و یکی دخلشو بیاره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
کی گفته ؟مگه انسان ها امیدی داشتم که حلقه از دست سائرون بیرون میاد ؟(خود سائرون هم فکرشو نمیکرد)ولی اومد !ممکنه همین اتفاق واسه سارامون بیفته .و یکی دخلشو بیاره .

ول کنین این بحثو تا بن نشدیم :دی

همه چیز براساس اگر آنگاه هست که :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

خلاصه كه...

تمام مايار از جمله گالادريل و گندالف و سارومان ميتونن از حلقه استفاده كنن. درست مثل سائرون.

اما نميتونن ارباب حلقه بشن.

چون قدرت هاي سائرون در حلقه نهفته است و حلقه فقط به ديگر مايار قدرت سائرون رو ميده

و نه تسلط و اراده او را.

جمله گندالف هم اين معني رو ميده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هوم ؟؟؟

مگه اون نوشته های منو نخوندی ؟؟

کتابو مگه نخوندی ؟؟

دیگه چی میگی ؟؟

در ضمن قسمت اعظم قدرت سائورون توی حلقه بود

:D

خوب بهتره بگی سائورون مقداری از وجود خودش رو در حلقه گذاشت حالا بگو ببینم با سائورون میشه کارای خوب کرد

یا میشه سائورون رو نابود کرد ؟

نابودی سائورون = نابودی حلقه

وقتی گاندلف یا هر کس دیگه ای حلقه رو دستش کنه چنان شیفته اون میشه که دیگه نمی خواد نابودش کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خلاصه كه...

تمام مايار از جمله گالادريل و گندالف و سارومان ميتونن از حلقه استفاده كنن. درست مثل سائرون.

اما نميتونن ارباب حلقه بشن.

چون قدرت هاي سائرون در حلقه نهفته است و حلقه فقط به ديگر مايار قدرت سائرون رو ميده

و نه تسلط و اراده او را.

جمله گندالف هم اين معني رو ميده.

قدرت سائورون رو میده اما هیچ وقت برای نابودی اربابش نمیشه ازش استفاده کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
خلاصه كه...

گالادریل دیگه از کجا مایا شد ؟؟

اون یکی از نولدور بود

یک الف

یکی از خردمندان

نه یک مایا

نابودی سائورون = نابودی حلقه

کاملا اشتباهه

هرکاری کنی سائورون نمیمیره

با این که حلقه از بین رفته بازم روحش موجوده

فقط نمیتونه شکل بگیره

ربطی نداره

من بازم میگم

قدرت سائورون توی اون بود

نه خودش

قدرت سائورون رو میده اما هیچ وقت برای نابودی اربابش نمیشه ازش استفاده کرد

من بازم میگم میشه :دی

منتظر اساتید می مانیم ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

یه جورایی این بحث تموم شد .بهتره یکی یه سوالی در مورد سائرون اینجا بگه و یه بحث جدید شروع بشه .

تو صفحه های قبلی خوندم که سائرون مغرور بود و... و سوالشم مطرح شده بود ولی من بازم به نتیجه نرسیدم .چرا سائرون محافظ برای کوه نابودی نزاشته بود .این نشانه مغروری نیست نشانه احمقیه .نشانه ریسکه بزرگه .

معذرت از Lord of the ring - Sauron به خاطر بی احترامی به سائرون . :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
تو صفحه های قبلی خوندم که سائرون مغرور بود و... و سوالشم مطرح شده بود ولی من بازم به نتیجه نرسیدم .چرا سائرون محافظ برای کوه نابودی نزاشته بود .این نشانه مغروری نیست نشانه احمقیه .نشانه ریسکه بزرگه .

نه

مغرور بود

حماقت زیادی به خرج داد که در جایی رو باز کنه که باعث نابودی خودش میشه :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

حماقت !!!!!!!!!!!

سائرون اونقدر خنگ نبود (در حد ترول نبود که :D ) که بخواد حماقت بکنه و تنها نقطه ضعفشو بی محافظ بزاره .به نظر من یه ایراده .میتونس یک ترول با 50 تا سرباز و 50 تا کماندار حرفه ای بزاره .(مثال زدم .کمم هست)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخه شما ببینید از اول تا آخر ماجرا شانسی بوده دیگه

اگه شالوپ فرودو رو می خورد همه چیز Ok بود دیگه

وقتی شما راه های ورودی به Mordor رو می بندید با اون همه اورک و حتی راه مخفی هم با شالوپ می بندید دیگه 100 % مطمئن می شید که راه نفوذ وجود

نداره - باز می گم شکست سائورون نشان از حماقت نداره

نشان از هوش درو دسته خوبا رو داره :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

در مورد حلقه:تا اونجايي كه گفته شده(والبته بسيار هم ناقصه) حلقه بخش اعظمي از نيروي سارون رو در خودش داره و كسي نميتونه از همه اونا استفاده كنه مگه شخص شخيص خوش!اما در مورد اينكه باهاش ميشد سارون رو شكست داد:بله ميشد.اما نه توسط هر كسي و نه به هر صورتي.به عنوان مثال گالادريل همونطور كه خودش اشاره ميكنه با داشتن اون حلقه ميتونه سارون رو نابود كنه.اما اين مستلزم نابودي خود واقعيشه.در واقع قدرت هاي حلقه،گالادريل رو در بر ميگرفتن .گاندالف هم همينطور . خيلي هاي ديگر.اما هيچ كدام به خاطر اتفاقاتي كه ممكن بود برايشان بيفتد حاضر نبودن اين كارو بكنن.

اين يه نظر شخصيه،اما من بر اين باورم كه اگه حلقه به دست سارومان ميرسيد،اگه ميخواست قطعا باراد دور رو نابود ميكرد(اگه ميخواست)

تنها كسي كه قادر به كنترل كامل حلقه بود،تام بام باديل بود كه اونم قربونش برم،اصلا حلقه به جاييشون نبود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته

اما سائورون وقتی نابود میشه که حلقه نابود بشه

تا وقتی حلقه وجود داره سائورون هست

شاید باراد دور سقوط کنه اما سائورون نابود نمیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

کدوم همه ارک ؟چند تا دونه بیشتر نبودن که .

شالوپ هم کا با یه خنجر داغون شد و کشید عقب .

ما مشکلمون اینه که هیچ کسی دمه کوه نابودی نبود .

موافق .سائرون سقوط نمیکنه با حلقه خودش .(فقط با نابودی حلقه از بین میره .)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
اما سائورون وقتی نابود میشه که حلقه نابود بشه

بازم میگم با نابودی حلقه سائورون کاملا از بین نرفت

تا وقتی حلقه وجود داره سائورون هست

شاید باراد دور سقوط کنه اما سائورون نابود نمیشه

شاید چیه

متن کتاب اینو میگه :دی

کدوم همه ارک ؟چند تا دونه بیشتر نبودن که .

شالوپ هم کا با یه خنجر داغون شد و کشید عقب .

همین طور الکی که نیست

نمیشد پوستشو شکافت

گفته شده حتی اگه شمشیری قوی تر و دستی قوی تر مانند برن اونو به کار می برد هم نمی تونست به اون پوستش آسیب بزنه

اون تیغ الفی بود که آسیب زد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

حتا اگه یه اورک هم میذاشت اون بالا میتونست مهاجمین خسته رو بکشه !

اصلا چرا گذر گاه رو بازگذاشته بوده ؟ و هر بار که خراب میشده دستور به ساختنش میداده ؟

باورم نمیشه ! یعنی سارومان میتونست جلوی سائرون قد الم کنه ؟

بعدش ، قدرت حلقه مگه فقط واسه یه نفر نمیشه ؟ پس فرضا گالادریل به تنهایی میخواست چه جوری ارتش سائرون رو نابود کنه ؟

چون هیچ الفی به گالادریل تاریک وفا دار نمیموند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
آخه شما ببینید از اول تا آخر ماجرا شانسی بوده دیگه

اگه شالوپ فرودو رو می خورد همه چیز Ok بود دیگه

وقتی شما راه های ورودی به Mordor رو می بندید با اون همه اورک و حتی راه مخفی هم با شالوپ می بندید دیگه 100 % مطمئن می شید که راه نفوذ وجود

نداره - باز می گم شکست سائورون نشان از حماقت نداره

نشان از هوش درو دسته خوبا رو داره

نه شکست سائرون به خاطر این بود که سائرون نمیتونست درک کنه که یکی حلقه رو پیدا کنه و نخواد ازش استفاده کنه. سائرون نیرویی در حلقه گذاشته بود که همه رو وسوسه میکرد ازش استفاده کنن و فکر میکرد هرکس اونو پیدا کنه ازش استفاده میکنه حالا اینکه برای نابودی سائرون باشه یا نه بستگی به شخصش داره. اما دلیل شکست سائرون این بود که به خاطر پلیدی که وجودش رو در بر گرفته بود نمیتونست درک کنه که کسی به قدرت حلقه پشت کنه و بخواد اونو نابود کنه. و البته هوش بالای گندالف و اراده فرودو هم نقش انکار ناپذیری داشتن اما اگه این ضعف سائرون نبود باز هم کاری از پیش نمیرفت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

نه .یه چورایی حرفت درسته یه جورایی هم غلط .

سائرون میدونسته که حلقه دست انسان هاست و میدونسته که اونها دو تا کار رو میکنن .یا ازش استفاده میکنن یا نابودش میکنن .اگر ازش استفاده میشد که سائرون خبر دار میشد اگرم قرار بود نابود بشه که سائرون باید برای کوه محافظ میزاشت .(میتونس در کوه نابودی رو گل بگیره :D :D )

یا یه چیزی دیگه .چه طوری سائرون نفهمید که حیله ای در کاره که داره بهش حمله میشه .اینو به بچه دو ساله هم بگی میفهمه .یک ارتش حدود 500 تا 800 نفر میخواد به یه قلمرو که حدود 10000+ نیرو داره حمله کنه .سائرون میتونست با 2000 ارک اونارو شکست بده و بقیه رو بزاره تو موردور بمونن .

(هنوز این قسمت به نظر من یک ایراده)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما هم اگه سائورون بودی همین کار رو می کردی

حالا که فیلم رو دیدی می دونی حلقه رو می خواستن نابود کنن

در غیر این صورت هیچ کس متوجه نمیشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

شما خودتو بزار جای سائرون !چی کار میکردی ؟

معلومه وقتی چیزی دسته دشمنت داری و فقط خودتم میتونی ازش استفاده کنی دشمنت اونو نابود میکنه .این که فیلم رو دیدی، میدونی یه کم غیر معقوله :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...