رفتن به مطلب

Recommended Posts

Nienor Niniel

خب تا حدی موافقم. تورین اشتباه کرد برنگشت به دوریات و بخشش الوه رو نپذیرفت. البته تو اون زمان از وجود نفرین خبر نداشت. اما در مورد اتفاقات بعدش زیاد موافق نیستم. نارگوتروند برحال نابود میشد. دیر و زود داشت اما سوخت و سوز نه :دی مورگوت حتی گندولینم برانداخت و سرانجام تک تک قلمروها نابودی بود.چون اوج قدرت متحدشونم در برابر مورگوت کم بود.

گویندور به فیندویلاس نمیرسید چون نجاتش به دست به لگ بود که دنبال تورین بود.
مطمئن هم نیستم خانواده ش زنده میموندن ;)

در در 05/23/2016 at 6:14 PM، SRTRIDER گفته است :

اهم ...اهم (لکی مثلا من تورین تورامبارم  :دی)

از نظر من بزرگترین اشتباه تورین مفلوک بیچاره ی در به در این بود که بخشش تین گول را قبول نکرد و به دوریات برنگشت.

چون اگر در دوریات و کمربند ملیان مثل بچه آدم می موند از دید مورگوت (لعنت الله الیه) مخفی می شد و نفرین هم بر اون اثری نداشت. 

اون وقت نه به لگ خدا بیامرز می مرد نه نارگوتروند خرابه می شد.خواهر و مادرش هم زنده بودن داشتند حال می کردن.براندیر هم همچنان لنگ بود و می زید و   گلائرونگ  هم  داشت واسه خودش آتیش فوت می کرد. اها یه چیز دیگه گویندور هم با فین دویلاس ازواج کرده بود و مردم نارگوتروند هم یه شام عروسی افتاده بوند گویندور الان سه چهار تا بچه قد و نیم قد داشت 

پ ن : زیاد حرف می زنم؟ نه؟

ج پ ن: هر چی بیشتر بهتر :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

خوب به نظر من اگه مورگوث نفرینش نمیکرد حتما تورین میتونست الفا و انسانارو متحد کنه و حتی مورگوت رو نابودش کنه

مورگوث رگ ماندوسیش گرفت فهمید پسر هورین یه چیز ازش در میاد که هورینو خونوادشو نفرین کرد:>)

اگه فک کنین میبین تو داگور داگورات همین تورینه که ملکورو میکشه (اگه اشتباه نکنم)

پس اینجا با یه شخصیت معمولی و فقط مفلوک طرف نیستیم . درسته مفلوک بود ولی با سایه نفرین ملکور وگرنه مسلما به جاهای خیلی بالایی میرسید و چه بسا شاید میتونست شکست ملکورو هم رقم بزنه

البته اله ماکیل توضیحاتش عالی بود ولی منم گفتم نکاتی رو بگم .

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...