رفتن به مطلب
!Beren

محبوب ترین قهرمان

Recommended Posts

!Beren

وارکرفت داستان بزرگی هست و قهرمانهای زیادی هم داره این تاپیک رو گذاشتم تا هرکسی که دوست داشته باشه بیاد اینجا و قهرمان مورد علاقشو معرفی کنه و برای بقیه در مورد اون توضیح بده.

من خودم بیشتر از همه طرفدار مدیو هستم چون با وجود این که از عادی ترین نوع حکمرانان بود ولی میتونم بگم که در جادوگری حتی از آرکیماند هم نیرومند تر بود و همینطور دنیا به خاطر اون نجات پیدا کرد اگه اون نبود ممکن بود هیچ وقت الف ها و اورک ها و انسان ها باهم متحد نشوند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

من اسم قهرمان مورد علاقم رو نمیدونم ، چون داستان رو نخوندم ، اما توی بازی عاشقش شدم ، پیر مردی بود کوتاه قد با ریش و موهای سفید که از ریشش اسکلت آویزان کرده بود ، در یک دست تبر سنگین و در دست دیگش پتکی آهنین داشت .

از یاوران و قهرمانان انسان ها بود و همراه آرتاس ماموریت های زیادی انجام داد ولی در نهایت وقتی آرتاس شمشیری شوم رو برگذید ، او بی گناه کشته شد ..... ;))( ;))( ;))(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar
من اسم قهرمان مورد علاقم رو نمیدونم ، چون داستان رو نخوندم ، اما توی بازی عاشقش شدم ، پیر مردی بود کوتاه قد با ریش و موهای سفید که از ریشش اسکلت آویزان کرده بود ، در یک دست تبر سنگین و در دست دیگش پتکی آهنین داشت .

از یاوران و قهرمانان انسان ها بود و همراه آرتاس ماموریت های زیادی انجام داد ولی در نهایت وقتی آرتاس شمشیری شوم رو برگذید ، او بی گناه کشته شد ..... ;))( ;))( ;))(

مورادین ریش برنزی پادشاه دورف های ساکن در کازمودان (یا به قولی خازمودان)

مدیو یکی از بزرگترین قدرت های ازراث بود و من همیشه تحسینش میکنم

جالبه که مرگبال گفته من هیچ وقت نمی خوام که با مدیو رو در رو بشم (احتمالا ازش می ترسیده ;)) )

من از ترال بیشتر خوشم میاد یه فرمانده ی کاملا عاقل(با نوزده تا اورک یه امپراطوری رو شکست داد!)

و همینطور کراسوس شخصیتی مرموز که در همه جای داستان دست داره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
!Beren

قبلا هم گفتم اگه میخواین با داستان و اسم قهرمان ها بیشتر آشنا شید مپ ازراث رو بازی کنید فکر کنم TORAMBAR رو وبلاگش داشته باشه.

WWW.BUGS.BLOGFA.COM

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
!Beren

TORAMBAR درسته کراسوس خیلی شخص مهمی بوده و خودم هم خیلی تحسینش میکنم ولی مدیو نقش مهم تری داشته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

با این لینک های دانلودت ! :D

با این سرعت دست و پا شکسته ، نمیشد لینک مستقیم دانلود بدی داداش !؟؟؟؟؟؟ ::x

تازه 10 مگ واسه این دایل آپ حلزون صورت ، به اندازه سفر به مریخ طولانیه ! رفتم کتابناک ، اونم تعریفی نداشت ، ده و اندی بود لا مذهب! ;))

این وبلاگ واسه تورامبار شیرازی خودمونه ؟؟؟؟؟ ;))

چه عشق دوتا بود ما نمیدونستیم ! یکی از همکلاسی های منم مثل خودته تورامباره ، کم مونده بود با اسپانسریه ال جی راهی مسابقات فرانسه شه! ولی حیف ، دعوت نشد ! ;))

وقتی از همین دوستم پرسیدم بزرگترین سختیه زندگیت چیه ، گفت : (( بگو بود ، دو سالی که واسه کنکور ،دو تا رو گذاشتم کنار ، خونه شده بود جهنم برام )). :D)

این خلاصه ای که تو وبلاگش بود ، ربطی به داستان داشت ؟ آخه هیچ شباهتی به داستان تو بازی موجود نبود ! نگید تو کتاب وارکرفت هم از خلقت قراره شروع کنیم !!!!!!!!! ;))

نمیشه یه بار از استاد ما تقلید نکنن و به فکر ساخت از اول خلقت نشن؟ :x

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

اول از همه ممنون برن جان که وبلاگ منو تبلیغ میکنی

البته خیلی چیز مهمی نیست خیلی وقت هم میشه که آپ نشده از این کامل ترش خیلی زیاده

بعد من مپ ازراث رو تو وبلاگم ندارم خیلی وقت هم هست که مپو ندیدم و بازی نکردم

در جواب آرون:

این بازی خیلی آدمو معتاد میکنه البته برداشت بد نشه! به خاطر جذابیت بالای بازی هست

بعد هیچ چیزی کتاب نمیشه که آدم بگیره تو دستش و بخوندش

داستان های وارکرفت با خلقت شروع نمیشه نگران نباش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

حیف ، وبلاگ قشنگی بود کاشکی به روزش میکردی !

واجب شد پاشم برم کافی نت همه کتاب ها رو دانلود کنم !

مپ ازراث چه جوریه که میشه همه داستان رو توش پیدا کرد؟

در مورد بازی ، به نظرم همه چیش جذابه ،الا گرافیکش ... خیلی کارتونیه .... اگه یکم واقعی تر میشد خیلی بی نظیر بود.

منم یه زمانی تو dat a یه پیشرفتی کردم ، ولی بعد وقتی در مقابل غولهای بازی تو گیم نت محلمون ، نفله شدم ، امیدم رو از دست دادم و گذاشتمش کنار . واسه یه قرن پیشه !

از بین هیرو ها هم وارچیفت و رکسار رو خیلی دوست داشتم ، یکمی هم نکرولایت!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
!Beren

البته دوتا با تمرین زیاد پیشرفت میکنه یادمه یه دوتا بازه حرفه ای میگفت که خودش از همه میباخته ولی وقتی ریپلی بازیهاشو نگاه میکردو اشکلاتشو میدید کم کم پیشرفت کرد طوری که الان جزئ بهترین های ایرانه من به خیلی ها دوتا یاد دادم ولی بعضیاشون از منم جلو زدن و یکی دوتاشون جزئ 5 نفر برتر شیرازن.

هیروی مورد علاقه من مغول خانه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

من از شخصيت هاي درون بازي خيلي چيزي نميدونم(در واقع اصلا چيزي نميدونم) اما خب در مورد كتاب:واسم خيلي جالبه كه كسي از ايليدن اسمي نبرده تا حالا! خودم به شخصه كراسوس رو دوست دارم ولي شخصيت آركيماند برام به شدت جذابه.به خصوص زماني كه تو طلوع هورد از قديماش هم صحبت ميشه و البته عقلش رو دوس دارم!كيل جيدن يه كله خر به تمام معناست و آركيماند مقداري عقل هم داره ;))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

دقیقا همین عقل هست که باعث نابودی آرکیماند میشه و کیل جیدن رو زنده نگه میداره!

تر کیب این دوتا شخصیت با هم دیگه و رویارویی با دشمنانشون هست که داستانو جذاب میکنه

در جواب آرون:

فعلا نقشه های زیادی برای بلاگم دارم حیف که اجرا نمیشه!

هیرو فقط رکسار! عشقه !میریزی وسط همه رو کنار میزنی چند تا هم درب و داغون میکنی بعد هم با خیال راحت فرار میکنی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

برن: خاطره فرو رفتنم تو دهن بچه غول های محله ، شعله کوچیک علاقم رو مثل یه طوفان درو کرد و برد.

تولکاس : ایلیدان خیلی تو عکس ها خفن و باحال بود ، مخصوصا تو تیکه فیلمی که موجودات تو دریا رو فرا میخونه ، این جناب آرکیماند همون شتر سوار تو بازیه که لول اولش باران یخه؟ از این هیرو تو بازی متنفرم ، اه اه ، اینتله به این بدی کی دیده کی دیده ؟

ایول تورامبار ، منم دوستش دارم مخصوصا لول 6 رو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

بد و بیراه نگو عزیز من!

اون هیرو ی اینتلی که میگی لرد آنتونیداس هست که خیلی قویه (البته تو بازی به صورت کامل داغون نشونش دادن)

بعد آرکیماند هم اینتله البته از بزرگترین جادوگران هست!

لول یکش احضار لژیونه حالا فکر کن بقیه اش چیه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

خب بالاخره دست راست سارگراسه!در واقع خود سارونه!:دي

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

تورامبار !!!!!!! بامنی ؟!؟!؟!؟!؟! ;))

من که جملم خبری نبود! :D

سوال پرسیدم ، گفتم شاید اونه! :D

من که خوب هیرو ها رو نمیشناسم ;)) نظر خودم بود چون با لرد آنتونیداس زود میمردم ;)) هنوز صدای اسبش موقع مرگ تو گوشمه...... :-?

آرکیماند رو یادم اومد ! به خاطر لول یکش ! :x

بیشتر به نظرم باگه تا قوی ! لول دوش بهتره چون سربازاش وقتی نیستن! :x

قویترین اینتله ها کیان؟

بیشتره هیروهای 2تا تو وار اصلی یونیتن ! ;))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
!Beren

پاندا برقی و اوگر مگی به نظر من مخصوصا وقتی داگون آبی میبندی اوگر خیلی باگ میشه.

اگه آرکیماند عقل داشت(نمیگم نداشت به مرور زمان تحلیل رفت)آینده نگری میکرد و با طناب لیچکینگ نمیرفت تو چاه آخ اوردن آرکیماند رو زمین نقشه لیچکینگ واسه نابود کردنش بود حال ببینیم واسه کیلجیدن چه آشی پخته ولی برعکس همشون مدیو به پیروزی های آنی ولی بی ارزش و زود گذر فکر نمیکرد بلکه بهآینده وپیروزی های بزرگ فکر میکرد که نتیجه هم داد ولی من هنوز تو کف لیچکینگم عجب مارمولکیه ;)) ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

البته تو كتابا بنده هنوز به قسمت هايي كه شما اشاره ميكني نرسيدم.ن پنج تاي اولو خوندم و مديو تازه واره شده!ليچ كينگ هم هنوز از اون اوركه(كه اسمش يادم نيست) مشتق نشده چه برسه به اينكه آرتاس هم اضاف بشه بهش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
!Beren

من این تیکه رو از داستان بازی گفتم چون کتاب های بعدی از روی داستان بازی هستند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Radagast

من از رونین خوشم می آد و لرد کورتالوس راونکرست هم در رده دومه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

هرکسی frozen thron رو بازی کرده باشه باید مایو رو دوست داشته باشه. ولی بعدا اخلاقش بد میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الدا

من شخصا از شخصيت مبهم و رازگونه كراسوس خيلي خوشم مياد ولي اگه قرار به انتخاب قهرمان باشه من رونين؛ساحر سرخ موي و شاگرد و دوست كراسوس شوهر سيماي حياط رو انتخاب ميكنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tingol

مایو کودوم بود ؟

ولی فکر کنم مایو مورد علاقم باشه بازی کردم بازی رو اسمارو یادم رفته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
khazad-dum

قهرمان مورد نظر در شبکه موجود نمیباشد

لطفا قهرمان جدید بسازید

voidیکی از بهترین هاست البته بعد ازprophet

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

من از ایلیدن خوشم میاد. بعدش ولن رو دوست دارم. مرد زاهد و خوش خلق و خردمندیه. لرد کورتالوس راونکرست رو هم دوست دارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
khazad-dum

undying فوق العاده است levelهاش جون میده برا 5نفر وسط دسته جمعی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...