رفتن به مطلب

Recommended Posts

Mo.Mirnoruzy

من تقریبا کل کتاباشو خوندم باید بری جلو تا داستان مغزتو درگیر کنه نبرد با شیاطین وجلاد لاغر کتاب های دیکه هستن پینهادشون میکنم مخصوصا مجموعه نبرد با شیاطینو :D

من جلاد لاغرو نخوندم. اگه خوندین لطفا معرفی کنین

بعد خیلی وقت پیش قرار بود یه 3 گانه به نام خاطرات کپرسلی (یا یه همچین چیزی) نوشته بشه. شما در این مورد اطلاعی دارین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

جناب میرنوروزی؛ «جلّاد لاغر» و «حماسه‌ی کرپسلی»، هر دو از آثار خوب دارن شان هستند که من توصیه می‌کنم مطالعه‌شون کنید. سبک جلّاد لاغر، با بقیّه‌ی آثار دارن شان فرق می‌کنه؛ حماسه‌ی کرپسلی هم داستان لارتن کرپسلیه که از شخصیّت‌های مثبت و معروف قصّه‌های سرزمین اشباح بود.

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

خب یه خورده بیشتر توضیح می دین؟

یه نقدی چیزی از این دو کتاب؟

داستان جلاد لاغر چیه؟ چند جلده؟ این دو کتاب توی ایران منتشر شدن؟ اگر بله کدوم جلد ها؟ کدوم ناشر؟

ویرایش شده در توسط Mo.Mirnoruzy

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
khazad-dum

من حماسه کرپسلی رو نخوندم وندیدم ولی جلاد لاغر ازانتشارات قدیانی به ترجمه ی فرزانه کریمی هستش

کتاب باحالی هست البته نه به اندازه ی کتابهای استاد تالکین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

«جلّاد لاغر»، در یک جلد، توسّط انتشارات قدیانی و ترجمه‌ی فرزانه‌ی کریمی (همون طوری که دوست عزیز در پست بالا فرمودن) در ایران منتشر شده و داستانش هم درمورد پسربچّه‌ایه که راهی سفر میشه تا با خدای آتش ملاقات کنه و صاحب قدرت بشه. (می‌ارزه که بخرینش. تقریباً میشه گفت که از آثار دیگه‌ی دارن شان متفاوته و سبکش از حالت هیولایی و ژانر ترسناک خارج میشه؛ البته شایدم یه کم ترسناک باشه!)

«حماسه‌ی کرپسلی» رو هم فقط یه جلدش رو خوندم؛ ولی کلّاً همونیه که توی پست قبلیم در همین تایپیک توضیح دادم.

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

منم سال نوسه جلد دیموناتهای دارن شان رو مطالعه کردم لرد لاس بک ددمنش ولی سرزمین اشباحو خوندم

یه جایی یکی از دوستان گفته بود که تو جلد یک دیموناتها لرد لاس پس از مرگ والدین گروبز(گروبیچ) گروبز دچار مشکلات روانی میشه و..

وبعد درویش عموی گروبز مثل فرشته ی نجات می یاد و دارن و از یه دنیا ی پر از هراس بیرون می بره و به دنیای واقعی بر میگردونه به نظر من زیادم اغراق نبود گروبز بچه باهوشی یه و خودش با افکار شیطانی که احاطش کرده بودن میجنگه فقط منتظر این بوده که کسی حرفشو باور کنه بخاطر همینه سریعا بهبود می یابه و به زندگیش بر میگرده البته نظر من اینه

به نظرمجموعه خوبیه کلا داستان بعضی جاها ریتم تند میگرفت و ادمو پر از هیجان میشد برای من که خوب بود

البته به نظر من کتاب رو اگر از بیرون تهیه کنید س ا ن س و ر زیادی در ش بکار رفته باشه من کتابهای موبایلشو خوندم

البته ده جلد همونطور که دوستان گفتن به صورت پی دی اف موجود است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

فیلمش رو کسی دیده؟

فیلم داستان سه کتاب اول حماسه دارن شانه

http://www.imdb.com/title/tt0450405/

ویرایش شده در توسط Mou

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

من از زمان قبل اکرانش در جریان بودم و کلی با عکس های که از دارن و استیو می اومد ذوق زده میشدم ، بعد اکران یه مدت دنبالش بودم ، اما گیر نیاوردم ، شکست سختی برای اولین قسمت یه مجموعه بود طوری که دیگه واسه همیشه بیخیالش شدن ، گویا !

البته برام عجیبه چطور با وجود طرفدارای زیادی که داره ، انقدر بد فروش کرده باشه ، تعداد سینما هاش معقول بود ، و بودجه خیلی سنگینی نداشت که نتونه از پسش بر بیاد ، اما در هر حال شکست خورد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

فیلمش بد نبود ولی انتخاب بازیگر ها و گریم هاش تو ذوق میزد البته سه کتاب اول هم زیاد داستان جذابی نداشن مثل هابیت که که شاید قسمت اولش به جذابی قسمت دومش نباشه

یه ذره این آقای دستینی رو اعصاب بود و فیلم هم خیلی رنگ و وارنگ وشاد بود که برای طرفدارای سینه چاک کتاب قابل قبول نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

من نمی دونم ولی همچین زیاد از کارای دارن شان خوشم نمیاد . من یه دور بطور کلی نصف جلد اول سرزمین اشباح رو خوندم و آخرش رو هم یکی واسم تعریف کرد ؛ کلا روابطش زیاد با هم نمی سازه و داستان هاش هم با هم ارتباطی ندارن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

چند وقت پیش خوندن کتاب جلاد لاغر دارن شان رو تموم کردم. اولین کتابی بود که از این نویسنده می خوندم. چون قبلا شنیده بودم داستاناش برای گروه سنی نوجوانانه این بود که غیلی رغبتی نداشتم. ولی این کتاب انصافا خوب بود و داستان جذاب و پرکششی داشت خوبیش این بود که ریتمشو تا آخر حفظ کرد و خسته کننده نشد خیلی هم وارد توصیفات کشدار زاید نمی شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

بله كتاب دارن شان واقعا قويه و جذاب

من يادمه كلاس اول راهنمايي اين كتابو خوندم خيلي با اين كتاب خاطره دارم

پيشنهاد مي كنم تمام كتاباي دارن شان رو بخونيد واقعا زيباست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir

من یکی از سه گانه ی شهر از دارن شان رو خوندم کتاب خوبی بود سبک راز آلود و پر تنشی داره و البته تاریک -

داستان طوری نوشته شده که به صورت پیوسته موضوعات جدیدی به داستان اضافه می شه که تا آخر ماجرا جذب داستان می شید. ابتدای داستان شاهد یک داستان کاملا گانگستری هستیم ولی بعد از مدت کوتاهی متوجه می شیم که اتفاقاتی ماورائی در حال وقوع است که باعث ارتباط بسیاری از ماجراها به هم می شه .

البته اینم بگم که ازتجربه ای که باخوندن ده جلدی نبرد شیاطین دارم ، فکرش رو میکردم که دارن شان به جز نقش اصلی به هیچ کس رحم نمیکنه و اینبار هم پایبند سبک قدیمی خودش بوده آما نه آن طور که باعث دلزدگی از داستان بشیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir

این کتاب های دارن شان هم گاهی خیلی خوب میشن گاهی خیلی بد . نمیدونم انگیزه ی دارن شان از تفکیک جلد های کتاب زامبی چی بوده .

خودتون قضاوت کنید :

جلد اول : معرفی دختر پسر نمایی که خانوادگی نژاد پرست هستند و آخرش زامبی ها میان مدرسه رو با یه توتئه ی قبلی به خاک و خون میکشن وآخرش دختره زامبی میشه ؛

جلد دوم : همین دختره که زامبی شده تو یه پایکاه زندانی و روش تحقیق می کنند که چرا بعد از اینکه زامبی شده عقلش سر جاش هست . آخرشم یه دلقک که از دهنش عنکبوت می ریزه به پایگاه حمله میکنه و این دختره می تونه فرار کنه .

جلد سوم : دخترک در خیابان هایی که به کلی نابود شده همراه بقیه ی زامبی های احمق قدم میزنه و با یک نقاش که از زامبی ها نقاشی میکشه آشنا می شه و بعد می ره خودشو به انسان ها تسلیم کنه ، از اون طرف باز آقا دلقکه میاد و دخته فرار میکنه و میرسه به یه پایگاه دیگه که اینجا کلا همه زامبی های عاقلی هستند.

جلد چهارم : این جلد تا نصف خوندم اما این طوری که این زامبی های عاقل شده در جهت نجات دنیا متحد شدند تا هدف اینکه چرا زامبی ها به وجود آمده اند رو کشف کنند.

این چهار کتابی که الان داستانشون رو خلاصه کردم به راحتی می تونستند در دوجلد بیان اما نمی دونم دارن شان می خواد با این داستان های کوتاه به کجا برسه .

البته داستان رو اولش لو داده که این دختره یه جورایی با نیرو های تاریکی در ارتباط هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لارتن کرپسلی

کتاب های دارن شان رویارویی خواننده با واقعیت هست در قصه های سرزمین اشباح خوانندهدر سردر گمی قرار می گیرد به خاطر شناسایی دشمن خواننده مانند داستان های معمایی نمی داند دشمن کیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

دارن شان در قصه های سرزمین اشباح به سراغ موضوعی ساده و کلیشه ای رفت شاید سه جلد اول چندان پر رمق نبود ولی رفته بهتر شد و بخصوص پایان خوبی داشت

وقتی مخاطب کم کم با فضای داستان های شان آشنا میشه اونوقته که میتونه با قهرمانان داستان همذات پنداری کنه

حماسه دارن شان بیشتر برای کودکان و نوجوانانه داستانی متوسط با پرداختی خوب که البته جای کار بیشتری هم داره

غیر از این میرسیم به دیگر اثر معروف دارن شان یعنی دموناتا یا با اسم دیگرش نبرد با شیاطین

به نظرم جلد 1،2 و 4 داستان بسیار کوبنده و غیر قابل پیش بینیه و خیلی خوب در اومدن

به نظرم اگه کارگردان خوبی مثل دل تورو یا کوارن پیدا بشه دزد شیطانی ،بک و لرد لاس توانایی تبدیل شدن به فیلمی ماندگار رو دارن

شاید فضای تاریک دنیای شان به تیم برتون خیلی نزدیک باشه

ولی چیزی که سدراه اقتباس سینمایی از دموناتاست شکست کامل برگردان سینمایی سرزمین اشباح بود

سه جلد اول داستان که تبدیل به اولین قسمت اون شدولی در گیشه و نزد مخاطبین کاملا شکست خورد و حتی اونطوری که شنیدم نامزد تمشک طلایی شده!

این باعث شد که فعلا دموناتا به بایگانی سپرده بشه

ولی اگه روزی ورژنی از اون ساخته بشه بی شک،گرابز،درویش،لرد لاس،برانابوس،بک و کرنل و... طرفداران خاص خودشونو خواهند داشت

ایراد اصلی دارن شان اینه که خیلی به شخصیت های جانبی در این داستان خوب نپرداخت دقیقا عکس سرزمین اشباح که شخصیت های فرعی خوبی داشت

این باعث میشه دارن یه موضوع خوب رو تبدیل به اثری متوسط کنه و بخصوص بعد از جلد چهارم(بک) بشدت داستان سقوط میکنه و در جلد 9و 10 هم پایانی متوسط داره

ویژگی جالب داستان های شان خاص بودن کاراکترهای اونه.اگر چه اونا خاص هستن ولی در عین حال نمودی از افراد تنهای جامعه ما هستند که هرکدوم به نوعی درگیر یه بحران هست

مورد دیگه راوی که اول شخصه و این به شدت به حس تعلیق و همذات پندازی مخاطب کمک میکنه

مورد دیگه سطح خشونت داستانه که خیلی کم در داستان های دیگه فانتزی تکرار شده

به نظر میاد دارن شان به اینکه فقط مخاطبش نوجوانان باشه راضیه و نمیخواد قدم در راهی بزاره که تالکین و مارتین گذاشتن یعنی خلق یک حماسه فانتزی کامل

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

به نظرمن دارن شان دموناتا رو عالی شروع کرد.اون خشونت ورک وراست گویی خاص دارن شان تو این قسمت ها خودشو خیلی خوب نشون میده.اون فصل هایی که گروبز رو بعد از مواجه با شیاطین و بستری شدن در آسایشگاه روانی و بعد اومدن نجات بخشی به اسم درویش هست واقعا خیلی خوب کار شده.یا کتاب دزد شیطانی که کرنل پس از جستجوی زیاد به دنبال رباینده برادرش در آخر به دزد واقعی یعنی خودش رسید وبه دزد درونش دست یافت!این دو کتاب پر از ایده های ناب قابل تحسینن.اما با قسمت سوم آشکارا همه ی اجزای داستان افت مییکنن.مخصوصا فصل های آخر اسلاتر خیلی فاجعه اس.یه سری بچه بازیگر تبدیل به قهرمانان داستان میشن و لردلاس(ینی بنده)رو شکست میدن.بولعجب!جالبه که با جلوتر رفتن داستان نه تنها وضع بهتر نمیشه بلکه این روند بیشترم میشه.موضوع دیگه نحوه مبارزه تو دموناتاست که من هر چی می خوام نادیده اش بگیرم نمیشه !با وجود اونکه یکی از منتقدان هری پاتر هستم ترجیح میدم اگه قراری در داستانی جادو وجود داشته باشه به شکل رولینگی اون با یه چوب زپرتی باشه تا اینکه مثل جناب شان از "محیط"انرژی بگیرم و دشمنانم رو به فنا بدم.خدارو شکر که دارن داستان هایی مثل حماسه لارتن کرپسلی و جلاد لاغر رو هم نوشته و میتونیم نبرد با شیاطین رو فراموش کنیم و اسم دارن شان تو لیست نویسندگان مورد علاقمون قرار بدیم!

ویرایش شده در توسط LORD LOSS

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

البته پایان دموناتا به اون فاجعه ای نیست ولی جلد 1 و 2 و 4 اینقدر قدرتمنده که آب بستن بر 5 و 6 و 7 و 8 اونو خراب میکنه درست عکس حماسه دارن شان(سرزمین اشباح) که جلد به جلد گسترده تر و بهتر میشه

خب هری پاتر کاملا نثری زنونه داره و هیچ وقت تو اوج نمیره ولی تاحدودی منسجمه و از یه حدودی پایین نمیاد

دارن شان استعداد بزرگیه بخصوص در توصیف خشونت بسیار کارش جالبه ولی بهتره فقط در خون آشام و دنیای اشباح نمونه و سطح کارشو ارتقا بده

البته من زامبی یا جلاد لاغر رو فعلا نخوندم

شاید غیر منتظره ترین داستان هایی که تو عمرم خوندم جلد 1 و 2 و 4 بود

ای کاش به دست فیلمنامه نویسان خوبی مثل دیوید بنیوف و کارگردانانی مثل برتون و دل تورو بیفته تا کاری قابل قبول از اون ارائه بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

با ار فارزون موافقم مخصوصا جلد بک که عالی بود

فکر کردن به فضای داستان کلی به ادم انرزی میده قلعه وجنگل

وسبک لباسهای دوران گذشته وکلی وقایع غیر قابل پیش بینی

اگر با داستان تلفیق بشه یه اثر ماندگار سینمایی از خودش به جا میزاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

با ار فارزون موافقم مخصوصا جلد بک که عالی بود

فکر کردن به فضای داستان کلی به ادم انرزی میده قلعه وجنگل

وسبک لباسهای دوران گذشته وکلی وقایع غیر قابل پیش بینی

اگر با داستان تلفیق بشه یه اثر ماندگار سینمایی از خودش به جا میزاره

بله کارگردانی رو میخواد که علاقه به تخیل و فانتزی داشته باشه

هردو کتاب پتانسیل موفقیت سینمایی دارن بشرطی مثل قسمت اول حماسه دارن شان کارگردان شیرینی امریکایی رو کارگردان پروزه نکنن

اون سه جلد دموناتا بخصوص خیلی غافلگیر کننده،کوبنده و خوب بود و هرکدوم میتونن یک کار موندگار بشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

البته پایان دموناتا به اون فاجعه ای نیست ولی جلد 1 و 2 و 4 اینقدر قدرتمنده که آب بستن بر 5 و 6 و 7 و 8 اونو خراب میکنه درست عکس حماسه دارن شان(سرزمین اشباح) که جلد به جلد گسترده تر و بهتر میشه

خب هری پاتر کاملا نثری زنونه داره و هیچ وقت تو اوج نمیره ولی تاحدودی منسجمه و از یه حدودی پایین نمیاد

دارن شان استعداد بزرگیه بخصوص در توصیف خشونت بسیار کارش جالبه ولی بهرته فقط در خون آشام و دنیای اشباح نمونه و سطح کارشو ارتقا بده

البته من زامبی یا جلاد لاغر رو فعلا نخوندم

شاید غیر منتظره ترین داستان هایی که تو عمرم خوندم جلد 1 و 2 و 4 بود

ای کاش به دست فیلمنامه نویسان خوبی مثل دیوید بنیوف و کارگردانانی مثل برتون و دل تورو بیفته تا کاری قابل قبول از اون ارائه بشه

من واقعا برای هردو نویسنده احترام زیادی قائلم.ولی راستش فکر میکنم استعداد و هوش کم نظیر شان یکم نادیده گرفته شده.شخصیت پردازی شخصیت های دارن شان عالیه به معنای واقعی کلمه.تو هری پاتر به طرز آزار دهنده ای میبینیم که غیر از چند استثنا مثل اسنیپ و دراکو مالفوی بقیه یا یه سری ماشین آدمکش بی احساسن یا مبارزان شجاع و خوب و یا احمق ها ی منفعل.اما دارن اینو نمیگه شخصیت هاش واقعا پیچیدن.برای مثال در قصه های سرزمین اشباح شبح واره ها به عنوان دشمن اصلی قبیله اشباح ودر نتیجه شخصیت اصلی هستن.اما اونها دشمنی ذاتی با قهرمانان داستان ما ندارن بلکه موجودات شریفی هستن که تنها برای حفظ خودشون میجنگن.(البته به غیر از استیو)دمت گرم دارن شان عزیز!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

من واقعا برای هردو نویسنده احترام زیادی قائلم.ولی راستش فکر میکنم استعداد و هوش کم نظیر شان یکم نادیده گرفته شده.شخصیت پردازی شخصیت های دارن شان عالیه به معنای واقعی کلمه.تو هری پاتر به طرز آزار دهنده ای میبینیم که غیر از چند استثنا مثل اسنیپ و دراکو مالفوی بقیه یا یه سری ماشین آدمکش بی احساسن یا مبارزان شجاع و خوب و یا احمق ها ی منفعل.اما دارن اینو نمیگه شخصیت هاش واقعا پیچیدن.برای مثال در قصه های سرزمین اشباح شبح واره ها به عنوان دشمن اصلی قبیله اشباح ودر نتیجه شخصیت اصلی هستن.اما اونها دشمنی ذاتی با قهرمانان داستان ما ندارن بلکه موجودات شریفی هستن که تنها برای حفظ خودشون میجنگن.(البته به غیر از استیو)دمت گرم دارن شان عزیز!

خب در کامنت قبلی بحث من روی دموناتا بود

موضوع دموناتا خیلی بکره بخصص در بک،لرد لاس و دزد شیطانی ولی شان نتونسته همین روند رو در جلد 3،5 ،6 ،7 و 8 نگه داره و ریتم افت میکنه

در مورد شخصیت های اصلی کلا شخصیت های عجیب غریب و خوبی داره ولی وقتی داستان میخواد گسترده شه شان نمیتونسته اون انسجام رو حفظ کنه

دموناتا و هری پاتر عکس همن دموناتا کوبنده شروع شد با موضوعی بکر ولی ریتمش بشدت افت ولی هری پاتر تقریبا موضوعی کلیشه ای داشت ولی غیر از جام اتش انسجامشو حفظ کرد

این کتاب ضخصیت های جانبی خوبی مثل سوروس اسنیپ،الستور مدآی ،سیریوس بلک و... داشت

در مورد سرزمین اشباح بنظرم موضوعش کلیشه ای بود و سه جلد اول معمولی بود ولی رفته رفته از ظهور کوردا اسمالت و هارکات مولدز و آزمونهای مرگ داستان اوج گرفت و این اوج را ادامه داد تا جلدآخر(جلد 12)

مشکل از همین جاست شخصیت های فرعی خوبی که شان در دموناتا در 4 جلد اول داشت رو نتونست در جلدهای بعدی جایگزین کنه ولی در حماسه دار شان کار شان واقعا درخشان تر بود و حتی قطب مثبت و منفی هم به هم ریخته بود

به نظرم سه جلد 1و 2 و 4 دموناتا عالی بود

و 6 جلد آخر حماسه دارن شان هم خیلی خوب بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
BANOO

همین دیشب جلاد لاغر رو تموم کردم مثل باقی کتاباش عالی بود الان هم دارم سه گانه شهر رو میخونم پیشنهاد میدم شما هم بخونید البته هیچ کدومشون به پای دیموناتا نمیرسن اون هیجانو من دیگه تو هیچ کردم از کتاباش ندیدم ولی نمیگم بد بودن اتفاقا خوب بودن کارای من خودم در آخر هر کتابش شوکه میشم واقعا داستان پردازیش عالیه چند وقت پیش داشتم دنبال فیلمش میگشتم که متاسفانه نتونستم کامل پیداش کنم دوستان کسی این جا فیلم حماسرو دیده یا مثلا لینک دانلود سالمش رو @-) :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

دوتا از رمان های دارن شان رو نصف و نیمه خوندم که یکیش حماسه دارن شان (سیرک عجایب) بودش که نمیدونم چرا دیگه حال و حوصله ی خوندش رو ندارم :S

رمان دیگرش هم رمان زام-بی بود با اینکه جلد اول و دومشو خیلی دوس داشتم ولی جلد سومش چیزی واسه گفتن نداشت واسه همین دیگه کلا بیخیالش شدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

همین دیشب جلاد لاغر رو تموم کردم مثل باقی کتاباش عالی بود الان هم دارم سه گانه شهر رو میخونم پیشنهاد میدم شما هم بخونید البته هیچ کدومشون به پای دیموناتا نمیرسن اون هیجانو من دیگه تو هیچ کردم از کتاباش ندیدم ولی نمیگم بد بودن اتفاقا خوب بودن کارای من خودم در آخر هر کتابش شوکه میشم واقعا داستان پردازیش عالیه چند وقت پیش داشتم دنبال فیلمش میگشتم که متاسفانه نتونستم کامل پیداش کنم دوستان کسی این جا فیلم حماسرو دیده یا مثلا لینک دانلود سالمش رو @-) :))

فیلمش اصلا در حد حماسه دارن شان نیست

کارگردان فیلم پل ویتزه که قبلا شیرینی امریکایی رو ساخته و همین نشون دهنده دید اشتباه به داستان و اقتباس از اونه وگرنه کار باید به امثال دل تورو و کوارن سپرده میشد نه کارگردان شیرینی آمریکایی

عنوان فیلم سیرک اشباح: دستیار یک شبح هست که روایتی از سه جلد اول حماسه دارن شان هستش

بازیگران فیلم که شناخته شده باشند عبارتند از :جان سی ریلی (لارتن کرپسلی)،کن واتانابه(آقای تال)،سلما هایک و...

فیلم خوبی نبود و باعث شد پرونده حماسه دارن شان و دموناتا موقتا به بایگانی سپرده باشه .حیفه که تا مدتها دیگه کارگردانی سراغ این کتابها نمیره

بودجه فیلم 40 میلیون دلار بود ولی در کل دنیا 39 میلیون دلار فروخت

این هم یک لینک از فیلم http://forum.persian...thread5725.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...