رفتن به مطلب

Recommended Posts

ELI.21ST

i112705_ELI.png

این تاپیک برای بررسی اثار نویسنده ی بریتانیایی دارن شارن ایجاد شده .. .

که در کشورمون با سری داستان های سرزمین ارواح شناخته میشه .. .

وبسایت رسمی نویسنده

http://www.darrenshan.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

سلام . الیاس من عاشق دارن شان هستم . ;)) ;))

و همه 12 جلد کوهستان اشباه رو خوندم . من علاقه خاصی به شخصیت ونچا مارچ و پاریس اسکیل 800 ساله دارم .

فضای داستان جدا گرمه ، دلم میخواد سر صحبت و موضوع رو خودت باز کنی و در مورد زوایای مختلفش فضای صحبت ایجاد کنی... ;))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

ارون, بیا که خوب اومدی !!!

من هنوز کتاب ها رو نخوندم که ;))

این تاپیک رو زدیم که بریم بخونیم !!!!!!!!!

کتاب ها رو از کجا گرفتی حالا !؟ ;))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

كتابها رو ميتوني از سايت طرفداران دارن شان در ايران دانلود كنيومجاني هم هست.

فايل صوتيش هم بيرون گيرت نمياد!و البته اونقدر هم ارزشمند نيست كه بخواي فايل صوتيش رو گير بياري.

من دوازده جلد حماسه دارن شان و ده جلد ديموناتا و البته يكي دو تا كار كوتاه ازش خوندم.به نظرم نويسنده خيلي قوي اي نيست.خيال پرداز خوبيه اما بسط دادن داستان هاش خيلي عجيبه.حماسه مجموعه نسبتا خوبيه اما ديموناتا واقعا در جلد آخر به بن بست رسيده بود و ناچار شد يه سري جفنگيات(از ادبياتم پوزش ميخواهم) به آخرش اضافه كنه.رسما كتاب شده بود عهد جديد!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

من کتاباشو نخوندم به نظرتون چه جوریه؟ ارزش خوندن داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

واسه يه بار خوندن،آره ارزششو داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST
واسه يه بار خوندن،آره ارزششو داره

اتفاقا منم چند صفحه ی اول کتاب سیرک عجایبش رو خوندم . بی تعارف, به دلم نچسبید !!

پ ن : الان دارم رو 10 جلد " سه تفنگدار " کار میکنم !! انتشارات گوتنبرگ . گفتم تا کارهای پروفسور تالکین به دستم برسه خودم رو با یه اثر قوی سرگرم کنم این بود که در حال حاضر بهتر از کارهای الکساندر دوما پیدا نکردم ....

پ پ ن : این سایت طرفداران دارن شان کجاست !؟ منحل شده مثل اینکه !؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

حدود يه ماه پيش كه سر پا بود!www.darrenshanfans.ir

چند صفحه اولشو كه رد كني،دلچسب ميشه كتاب برات.براي من كه اينطوري بود!كلا به جز مرشد و مارگاريتا همه كتابايي كه خوندم،برام اين طوري بودن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

جالب, تو جستجو هیچ چی در موردش پیدا نکرده بودم !!!

واقعا تحت تاثیر گرفتم . یه عده ادم کم سن و سال میان اینطور رو یه کار زحمت میکش !!

اینجا ارباب حلقه ها رو داریم برای هری پاتر, توایلایت و حالا دارن شان هم که .. .

جالب, سیستم حاکم با تمام قوا تلاش میکنه شده 1 % از ذهن نسل جدید رو با خودش همراه کنه ولی حتی نزدیک ترین ها به سیستم حکومتی هم فقط برای منافع شخصی و ... وارد سیستم میشن و ذره ای برای ایدیولوژی سیستم ارزشی قایل نیستند " این داستان واقعی !! ;)) "

پ ن : viewtopic.php?f=17&t=717

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

نه بچه ها ، کتاب های دارن شان جدا سرگرم کنندس . من فقط دوازده جلد کوهستان اشباه رو خوندم و از اوج تخیل دارن کلی لذت بردم. مخصوصا پایانش ، که اشکم رو در اورد .

الیاس ، من این کتاب رو خوندم و خیلی بیشتر از هری پاتر و داستان های امیلی رودا ازش خوشم اومد . مونده با خودت .

هنوز مزه خون و تصاویر ذهنی که دارن برام ساخت ، جلو چشممه ، واقعا لذت داره... ;)) ;))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

ارون .. .

یه کمکی به من بده, گیج شدم ..

این انجمن طرفداران دارن شان که مزخرف !! فقط کتاب سیرک عجایب رو برای دانلود گذاشته !!! این بچه مچه ها مثل اینکه سایت زدن که عکس خودشون رو توش اپلود کنن !! از دیشب باهاش ور رفتم ولی هیچی دستگیرم نشد !! جهنم ..

اقا, ببینین من کتاب ها رو از اینجا دارم http://forum.p30experts.com/index.php?topic=3767.0 ولی عنوان کتاب ها با سایت اصلی خود دارن شان نمیخونه !!! http://www.darrenshan.com/books !! مثلا تو سایت اصلی کتاب اول سیرک عجایب ولی تو اون سایتی که بالا لینک دادم کتاب اول دستیار یک شبه !!

از بی برنامگی متنفرم !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

اتفاقا طرفدارن دارن شان بسيار آرشيو خوبي دارن.اين رو از روي آشنايي نسبي اي كه با مدير سايت و مدير ترجمه هاي سايت دارم،ميگم.تيم قوي ترجمه و البته ترجمه هاي نسبتا به روز.مسلما خوب نگشتي وگرنه مجموعه ديموناتا رو به صورت ده جلدي پيدا ميكردي(لينك نميدم تو سايت.)اسم كتاب اول سيرك عجايبه و دستيار يك شبه كتاب دومه.البته تو زمينه كتاباي حماسه يه سري بي نظمي ها وجود داره.چون هم ترجمه و هم تايپ هاي مختلفي از كتاب تو نت هست واسه همين سر درگم ميشي ولي از ديموناتا فقط ترجمه گروه هستش و البته اسكن شده كتاب چاپي.!

راستي ،لينكي كه دادي كه مال طرفدارن دارن شان نيست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

شما این مدت کوتاهی که عضو سایت شدم خیلی زحمت کشیدید و برای پاسخ کنجکاوی هام وقت صرف کردید میشه من اسمتون رو بدونم !؟

_ _

http://www.darrenshan.com/books لینک طرف دارای دارن شان نیست !؟ خوب پس شما باید زحمت بکشید و لینک رو بدید دوست من . در مورد دارن شان هم من میخواستم از اول همون حماسه رو شروع کنم ولی فقط سیرک عجایب هست تو سایتشون و بقیه مال طبقه بندی دیگه هست ...

لينك نميدم تو سايت.

یک سوال, و دلم میخواد دوستانه و بدون ابهام پاسخ داشته باشم !!

کادر مدیریتی اردا با گذاشتن لینک خارج " از سایت های دیگه " مخالف !؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

در مورد سوالت: به طور صادقانه بگم:

تو تيم به قول شما مديريت تو اين زمينه اختلاف نظر وجود داره.از طرفي يكي آزادي بودن قيد و شرط فروم از خواسته هاشه و از طرفي كسي ديگر كوچكترين مطلب مغاير رو نميپذيره.من خيلي با هيچ كدوم از اين نظرات موافق نيستم.اما در مورد ندادن لينك،اين جزئ خصوصيات منه.تو جاهاي ديگه هم معمولا كم پيش مياد كه لينك به خارج بدم.ولي در حالت كلي با دادن لينك به خارج مخالف نيستم.اما بعضي لينك ها ،اصلا قابل قبول نيست.لينك هايي كه مربوط به مواردي ميشه كه ما تو سايت داريم رو به هيچ عنوان نميتونم قبول كنم.

لينكي هم كه دادي مال طرفداران دارن شان تو ايران نيست.

لينك رو يه بار قرار دادام.دوباره مذارم:

http://www.darrenshanfans.ir

در مورد دو خط اول:مرسي،لطف داريد.من هيچ وقت در مورد خودم تو تاپيك اشنايي حرف نزدم(حالشو نداشتم!:دي) اما چشم.اونجا توضيحات مبسوط خدممتون ميدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

اول یه تشکر حسابی از Tulkas Astaldo که این سایت رو معرفی کرد . ;))

من میخوام عضوشون بشم . خیلی باید هیجان داشته باشه ، چند تا از کتاب ها رو هم دانلود کردم ، جدا سایت قوی و محکمیه . ;))

امیدوارم نبرد باشیاطین دوباره خونمو از لذت به جوش بیاره ;))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

تا كتاب نهم اينكارو ميكنه!اما بعدش ...خب در كتاب ده ضعفهاي زيادي به وجود مياد.

اميدوارم اونجا موفق باشي.البته منتظر نظراتت تو اين بخش هم هستيم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

من دو شنبه امتحانام تموم میشه ، بعد با تمام قوا میرم پی خوندن آثار دارن ، Tulkas Astaldo جان ، شما خودت عضو اون سایتی ؟ عکست بینشون هست؟ ;))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

خير!من عضو اون سايت نسيتم.كلا فقط اينجا فعاليت ميكنم و به صورت محدود هم قبلنا تو آكادمي فانتزي.

جاي ديگه فعاليت ندارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

فکر کنم جمع جالبی داشته باشن ، شما که دارن شان رو خوندی بیا بریم اونجا عضو بشیم .

گویا خیلی فعال هستن ! ;))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST
خير!من عضو اون سايت نسيتم.كلا فقط اينجا فعاليت ميكنم و به صورت محدود هم قبلنا تو آكادمي فانتزي.

جاي ديگه فعاليت ندارم

اکادمی فانتزی سایت خوبی .. . ;))

پ ن : تو این انجمن دارن شان هم کسی اب به دست ادم نمیده !! من به مدیریت ایمیل کردم که برنامه ای برای ترجمه ی کتاب دوم توایلایت دارین یا نه !؟ اصلا جوابی نگرفتم !! احتمالا دارن روی عکس های جدیدشون که از همدیگه میگیرن و زیرش از سمت راست به چپ یا چپ به راست همدیگه رو معرفی میکنن و اپلود میکننش تو گالری سایتشون تمرکز میکنن !!

البته همونطوری که تو تاپیک توایلایت خودمون جوابی نگرفتم !! viewtopic.php?f=17&t=717

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

خب الیاس جان داری میگی انجمن دارن شان نه انجمن توالایت ، شاید بیچاره زیاد خوشش نیاد کتاب دیگه ای ترجمه کنه!

خب هر کس یه سلیقه ای داره ، اونها عاشق بیرون رفتن و عکس گرفتنن ، ما عاشق پز دادن با اطلاعاتمون به همیم. ;))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST
خب الیاس جان داری میگی انجمن دارن شان نه انجمن توالایت ، شاید بیچاره زیاد خوشش نیاد کتاب دیگه ای ترجمه کنه!

خب هر کس یه سلیقه ای داره ، اونها عاشق بیرون رفتن و عکس گرفتنن ، ما عاشق پز دادن با اطلاعاتمون به همیم. ;))

فرزندم ارون !! ایلوواتار مقدس به تو شانسی در خورد توجه داد !! چرا که من الان در حال گوش سپردن به تک اهنگ The Council Of Elrond Assembles هستم و بنابراین اصلا متوجه این موضوع که طرفداری انجمن دارن شان رو کردی نشدم !!!

از شوخی گذشته, خوب اینا کتاب اول رو ترجمه کردن !! واسه همین که بهشون گفتم کتاب دومی هم تو کار یا نه !؟ از اینا گذشته همینطوری کله نکردم برم بگم اهای توووووووووووو, کتاب دومت کو !! با ادبیات گاندولفی وارد شدم !! جهنم, زبان اصلی با نسخه ی صوتیش رو از گوشه ای در تاریکترین زوایای جنگل های فنگورن یافتم و همینک مشغول مطالعه هستم !! باشد که ارو مقدس به اپلود کننده ی ان عمری هم تراز با نژاد اراتورن و حکمتی برابر الف های جاودان ببخشاید .. .

و دیگه اینکه این تاپیک رو من زدم viewtopic.php?f=17&t=717 که کسی تحویلش نمیگیره اصلا !!! اقایان / بانوان باور کنین ملکور رو تو تاپیک ذکر شده به زنجیر نکشیدم !!! پس انقدر نترسید که سری بهش بزنین !!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

يكي از دلايلي كه من اونجا يا هر جاي ديگه اي فعاليت نميكنم،همينه!اصلا نظم و برنامه اي در بين كاربرا ديده نميشه و البته بحث ها هم بيشتر به صحبت هاي خانوما موقع سبزي پاك كردن شبيهه.

به آكادمي هم خيلي وقته سر نزدم،دورادور از به قول شما بزرگانش احوالشو ميپرسم.اوضاعش چطوره؟فعال هست هنوز؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

اکادمی همچنان فعالیت می کنه کما سابق . فقط مشکل اینه من اصلا اکثر بحث های تخصصی رو درک نمیکنم !! من نمیدونم اینا چقدر وقت دارن که در این سطح مطالعه دارن !! خلاصه کنم, رو هر کتابی که دست بزاری بچه ها قبلا چند بار مطالعش کردن !! یک بار فکر کردم شاید اینا همه سن و سالی ارشون گذشته باشه ولی بعد خلافش بهم ثابت شد .. .

پ ن : راستی فصل سوم توایلایتم, و در یک کلمه باید بگم نظرم منفی !! تا اینجاش که بیشتر تصور میکنم داستان برای دخترای دم بخت که دنبال یه پسر خوش تیپ و پول دار و البته خون اشام میگردن جالب جلوه کنه !! نمیدونم, شاید اشتباه منه که کتاب رو با کتاب اول سه تفگدار مطالعه میکنم که سطح نوشتنش از زمین تا اسمون متفاوت !! به هر حال, ار من بپرسین میگم این استفانی میر در واقع خودش رو جای بلا میزاره !! بیچاره شوهر این خانم که تازه دو تا بچه هم ازش داره !!! در ضمن, من تو ادبیات نیستم ولی اینو تشخیص میدم که میر, وقت خیلی خیلی کمی رو برای تشبیه محیط و مخصوصا کاراکترهاش اختصاص میده !!! طوری که من برای اینکه تو ذهنم مجسم کنم کاراکترها چه شکلین رفتم سراغ نسخه ی سینمایی !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

آكادمي فعاليتش خيلي وقته كه تقريبا در سطح قديم نيست(حداقل سايت رو ميگم)

اكثر تيم مديريتي دنبال در آوردن نشريه مكتوب هستن و ميخوان كار رو از حالت غير انتفاعي خارج كنن.اما در مورد سن و سال نميدونم منظورت چيه.ولي همين رو بگم كه الان سن و سال من براي كار فرمي خيلي زياده! ;))

و من توي جلسات آكادمي در زمان سابق،در بين همه دوستان كوچيكترينشون بودم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...