رفتن به مطلب
فنگورن

بهترین شهر کجاست ؟

Recommended Posts

Legolas

فقط ریوندل

آدم میره اون جا روهش باز میشه :ymblushing:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

به نظر من بهترین جا لوتلورین هستش.

موسیقی الفی,مناظر زیبا,معماری الفی,خلاصه همه جاش زیبا و با طراوته.

درخت های مالورن هم که داره. :ymblushing:

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

من ریوندل، بندرگاه خاکستری تو لیندون (اگه شهر حسابش کرد)و لوثلورین رو به یه اندازه دوست دارم.

ولی عاشق ادوراس هستم .شاید خیلی هم زیبا نباشه ، ولی یه معماریه خاص داره شکل خونه هاش و مخصوصا تالار طلایی

بالای یه تپه که امید رو زنده میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

من ریوندل و شایر رو دوست دارم.

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

شایر که شهر نیست جناب گندالف .شاید منظورتون هابیتون باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

اِ... سرخ شدم!!! خوب یه مکان یا منطقه‌ی مسکونی که هست! شاید منظور آرون عزیز رو اشتباه درک کردم. :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الدا

دوست عزیز لتولورین هم شهر نیست و شاید منظور شما همون شهر دوار کاراس گالادون باشه که منزل گاه بانوی گالادریم ها و ارباب کلبورن بود

و ضمنا هابیتون هم اصلا شهر نیست و چیزی در حد یک روستاست-حالا شاید یکم بزگ تر از یه روستای معمولی باشه

و در آخر ؛من خودم شخصا از شهر پنهان گندولین و همچنین میت لوند و اگه اجازه باشه از تیریون خوشم میاد

من ریوندل، بندرگاه خاکستری تو لیندون (اگه شهر حسابش کرد)و لوثلورین رو به یه اندازه دوست دارم.

ولی عاشق ادوراس هستم .شاید خیلی هم زیبا نباشه ، ولی یه معماریه خاص داره شکل خونه هاش و مخصوصا تالار طلایی

بالای یه تپه که امید رو زنده میکنه.

شایر که شهر نیست جناب گندالف .شاید منظورتون هابیتون باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

من به شخصه یه جایی مثل هابیتونو خیلی دوست دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

الدا جون حالا جواب من هم همین جمله هست...

اِ... سرخ شدم!!! خوب یه مکان یا منطقه‌ی مسکونی که هست! شاید منظور آرون عزیز رو اشتباه درک کردم. :D

:D

ما که ارادتمون به اطلاعات شما کامله جناب الدا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

من عاشق گاندور و هنزدیپم!

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

تو داری به عمد این جور مینویسی یا تازه با کتابهای استاد آشنا شدی؟ :)

حالا من خودم هم تازه واردم ولی این حرفهایی که تو میزنی واقعا عجیبه .یه سر به سایت آردا و مقاله ها،عکسها،شجره نامه ها و... بزن تا یه اطلاعات مقدماتی داشته باشی.

گاندور اسم یه کشور هست پایتختش تو اواخر دوران سوم شهر میناس تریت بود شاید منظورت همون شهر باشه.هلمز دیپ هم یه قلعه نظامیه در جنوب کشور روهان که حالا میشه شهر حسابش کرد.

ناراحت که نشدی؟ شرمنده اگه تو ذوقت زدم رفیق :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

الدا تو چرا این روزا انقدر به من گیر میدی :)

مگه من چی گفتم:

هلمز دیپ هم یه قلعه نظامیه در جنوب کشور روهان که حالا میشه شهر حسابش کرد.

آخرش هم گفتم که چون عضو جدیده تو ذوقش نزنم و یه جورایی شهر حساب بشه چون منظور مونت آو سائرون زمان فیلم بود و اون موقع هم علاوه بر نظامیان زن و بچه هم توش زندگی میکردن و جمعیتش هم با شهرها برابری میکرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الدا

الدا تو چرا این روزا انقدر به من گیر میدی :)

مگه من چی گفتم:

آخرش هم گفتم که چون عضو جدیده تو ذوقش نزنم و یه جورایی شهر حساب بشه چون منظور مونت آو سائرون زمان فیلم بود و اون موقع هم علاوه بر نظامیان زن و بچه هم توش زندگی میکردن و جمعیتش هم با شهرها برابری میکرد.

اولندش: جمعیتش زیاد نیست و فقط توی فیلم، پادشاه چابک سواران دستور میده به مردمش که برای مدتی اونجا پناه بگیرن اونم نه توی قلعه بلکه توی غارها پناه میگیرن و اون زن و بچه ای که توی فیلم میبینیم برو بچه های ادوراس و جاهای دیگن واصلا اهالی اونجا نیستن!

دومندش:حتی توی فیلم هم اندازه ی یه روستای کوچیک و نقلی هم نیست؛ چه برسه که بهش بگیم شهر!

سومندش:شاخ آوازه نه هلمز دیپ (هلمز دیپ یعنی گودی هلم)

ویرایش شده در توسط الدا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Curunir-Poirot

من شخصا میناس تی ریت و بری و دوریات و گوندولین و لورین رو میپسندم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow
ارسال شده در (ویرایش شده)

اگر اختیار با من بود تمام عمرمو دوار کاراس گالادون می موندم و خدمتکار بانو می شدم و صبح به صبح یه تنگ آب بر میداشتم آینه بانو رو پر می کردم و یه نگاهی بهش می کردم

اما اگر بانو ما رو به حضور نمی پذیرفتند اون وقت دوست داشتم تو بندرگاه خاکستری زندگی کنم

ویرایش شده در توسط hamid stormcrow

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

اتفاقا من زیاد دوست نداشتم تو لوتلورین زندگی کنم ! حالا جدا از زیبایی فوق العادش ، باید برای ورود به اون کلبورن و گالادریل (بانو !) با کلی افاده اجازه بدن و خود گالادریل هم تا دو دقیقه جلوش وایسی کل فکر و ذهنت به فنا می ره ! کلا مردمش هم عجیب غریبن ! شبا رو درخت می خوابن ، آروم نفس می کشن و ...

پ.ن: مگه ریوندل خودمون چشه ؟! یه دره ی سرسبز و امن و امان ، با مردم خوب و مهربون ! ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

به نظر من لنگرگاه های خاکستری از همه جا قشنگ تره. دوست داشتم اونجا زندگی می کردم.

جای دیگه ای هم که خیلی دوست دارم. دیل و روانیون هست. چون مثل ایران خودمون بعد از یه دوره ی زمانی دیگه به شکوه قبلش بر نگشت.

ولی یک بار در عمرم برای استفاده از کتابخانه ی گاندور . حتما به میناس تریث می رفتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

نمی دونم چرا همتون مکان های بزرگ رو می گید

به نظر من هیچ جا مثل هابیتون حال نمی ده

ساکت و سرسبز و دوست داشتنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
1212moin

دوست داشتم توميناس مورگول زندگي كنم خيلي هييجان انگيزه ورعب آوره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حلقه یگانه

من شخصا زندگی در جنگل سیاه بیشه را بیشتر ترجیح میدم نسبت به بقیه ی شهرها. الف ها جنگل ودرختان رو خیلی دوست دارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

ریوندل

جای بابای لگولاس تو میرک وود

جای سایرون بیخ گوشش

خیلی با هم فرق دارن ولی خوب ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

DOL GULDUR

قسمت غربی مرک وود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

من كاملا بدون شرح لوتلورين رو انتخاب ميكنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

خب من فکر میکنم زیباترین شهرهای سرزمین میانه بی شک گوندولین، ایملادریس و لوتلورین هستند! ولی بنرگاه های میتلوند و اگلارست (که احتمالا شبیه همون خاکستریه باشه ولی نسخه دوران اولش) رو هم دوست دارم. از زندگی کردن تو غار کلا خوشم نمیاد، ولی نارگوتروند رو هم به خاطر حضور فینرود فلاگوند و اورودرت (که هردو رو خیلی دوست دارم) جزو انتخابام قرار میدم. دوریات رو در زمان دیور دوست دارم (البته قصد کشته شدن به دست فرزندان فیانور رو ندارم!)

دوست دارم شهرهای نومه نور رو در زمان شکوهش ببینم، و یه سر برم به قله منل تارما!

اگه یه روزی رفتم سرزمین میانه قطعا به اره بور، ادوراس، مجموعه ی هلمز دیپ: هورن بورگ و آگلاروند، آیزنگارد، میناس تیریت و اوسگیلیات، و شایر هم میرم!

فکر کنم تقریبا همه جا رو نام بردم (!) ولی اگه بخوام یه انتخاب نهایی داشته باشم، احتمالا همون گوندولین باشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...