رفتن به مطلب
a.sam

موسیقی نسخه های دوبله شده

Recommended Posts

K I N G

پس درست حدس زده بودم .آهنگ دومی مال بلید رانر بود با آهنگسازی ونجلیس.

اما در مورد این یکی باید بگم که فکر می کنم این تکه هم مال بلید رانر ریدلی اسکات باشه.

فکر می کنم اگر دوباره اون پست جامع من رو بخونی تا حدودی خم وچم کار دستت میاد.

آره آهنگ های دوبله رو میشه به چند دسته تقسیم کرد:آهنگ های وحشت رو از آلبوم هملت و آهنگ های احساسی رو از آخرین موهیکان و اکشن روهم از بلیند رانر.که قابل قبول بودند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

آره آهنگ های دوبله رو میشه به چند دسته تقسیم کرد:آهنگ های وحشت رو از آلبوم هملت و آهنگ های احساسی رو از آخرین موهیکان و اکشن روهم از بلیند رانر.که قابل قبول بودند.

به اضافه فیلم شجاع دل(1995) مل گیبسون که آهنگسازش جیمز هورنر بود.البته باید خاطرنشان کنم که این تغییر موسیقی متن فقط در دوبله فیلم یاران حلقه اتفاق افتاده ,و در دوبله دو قسمت بعدی آهنگ های خود فیلمها روشون هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil
ارسال شده در (ویرایش شده)

ولی به هر حال، انتخاب آهنگشون عالی بود. به فیلم میومد. انگار برای فیلم ساخته شده

ویرایش شده در توسط Peredhil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
goshtapo

سلام دوستان .دو سوال فنی داشتم .آیا صدا و سیمای ایران آهنگ های متن دوفیلم آخرین بازمانده موهیکان و لئون رو به متن فیلم ارباب حلقه  اضافه کرده یا روی خود فیلم بوده و سوال دوم اینکه آیا شما موافق اضافه شدن این آهنگ ها به متن ارباب حلقه  ها بودید .به نظر بنده حقیر خیلی هوشمندانه این آهنگ ها به متن فیلم اضافه شده جوری که بنده الان متوجه اضافه شدن شدم .نظر شما چیه؟؟؟(اهنگ اخرین موهیگان رو همین الان متوجه شدم  لئون رو میدونستم)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها
در در 7/11/2016 at 7:51 PM، goshtapo گفته است :

سلام دوستان .دو سوال فنی داشتم .آیا صدا و سیمای ایران آهنگ های متن دوفیلم آخرین بازمانده موهیکان و لئون رو به متن فیلم ارباب حلقه  اضافه کرده یا روی خود فیلم بوده و سوال دوم اینکه آیا شما موافق اضافه شدن این آهنگ ها به متن ارباب حلقه  ها بودید .به نظر بنده حقیر خیلی هوشمندانه این آهنگ ها به متن فیلم اضافه شده جوری که بنده الان متوجه اضافه شدن شدم .نظر شما چیه؟؟؟(اهنگ اخرین موهیگان رو همین الان متوجه شدم  لئون رو میدونستم)

سلام

موسیقی نسخه دوبله ارباب حلقه ها ترکیبی از موسیقی متن فیلم های لئون 1994 و آخرین بازمانده موهیکان ها 1992 و شجاع دل 1995 مل گیبسون و هاملت 1990 فرانکو زفیر لی هست.بله  موسیقی متن نسخه دوبله فیلم ارباب حلقه ها:یاران حلقه تغییراتی داده شده.البته فقط قسمت اول فیلم یعنی یاران حلقه,دو قسمت بعدی نسخه های دوبله شون آهنگ های خود فیلم هست.

برای اطلاعات بیشتر اینجا رو نگاه کنید: 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور
در در 7/13/2016 at 10:21 AM، الندیل پادشاه انسان ها گفته است :

سلام

موسیقی نسخه دوبله ارباب حلقه ها ترکیبی از موسیقی متن فیلم های لئون 1994 و آخرین بازمانده موهیکان ها 1992 و شجاع دل 1995 مل گیبسون و هاملت 1990 فرانکو زفیر لی هست.بله  موسیقی متن نسخه دوبله فیلم ارباب حلقه ها:یاران حلقه تغییراتی داده شده.البته فقط قسمت اول فیلم یعنی یاران حلقه,دو قسمت بعدی نسخه های دوبله شون آهنگ های خود فیلم هست.

برای اطلاعات بیشتر اینجا رو نگاه کنید: 

ممنون

لازمه اضافه کنم:
و البته «آنتارکتیکا» (یا جنوبگان) ساخته ونجلیس؛ موسیقی سکانس صحبت های بانو گالادریل در ابتدای ورود یاران به لورین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
6lord majid6

سلام یه سوال داشتم در یاران حلقه فارسی 2:8:15 وقتی که گاندولف و فرودو درباره گالوم صحبت میکنند یه آهنگی شروع میشه که تو زبان انگلیسی نیست

میشه بگید اسم این آهنگ چیه خیلی دنبالشم

ویرایش شده در توسط 6lord majid6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها
در 5 ساعت قبل، 6lord majid6 گفته است :

سلام یه سوال داشتم در یاران حلقه فارسی 2:8:15 وقتی که گاندولف و فرودو درباره گالوم صحبت میکنند یه آهنگی شروع میشه که تو زبان انگلیسی نیست

میشه بگید اسم این آهنگ چیه خیلی دنبالشم

مجید جان اون آهنگ تم و قطعه اصلی موسیقی فیلم ((آخرین بازمانده موهیکان ها(1992)به کارگردانی مایکل من )) هست که موسیقی متنش کار دو آهنگساز بزرگ به نامهای ترور جونز و رندی ادلمن هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ILMARE

اون آهنگ هایی که لحن و آوای الفی داشتن بیشتر از بقیه به دله من نشستن . 

ولی خب من کلا زیاد از موسقی های بی کلام خوشم نمیاد اما به نظرم هاروارد شور واقعا تو فیلم بازگشت پادشاه سنگه تموم گذاشت دمش گرم . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...