رفتن به مطلب
Tulkas Astaldo

تقويت كادر نظارت

Recommended Posts

Tulkas Astaldo

سلام به همه دوستان

از امروز كاربر 3DMahdi به عنوان ناظر در بخش فروم ها،براي كمك رساني به كيفيت فروم،فعاليت ميكنن.

اميدوارم همگي كمال همكاري رو با ايشون داشته باشيم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خيلي ممنون.

اميدوارم بتونم به نحو شايسته اي از عهده اين مسئوليت بربيام. و اين کار بدون همکاري شما دوستان عزيز ممکن نيست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

فقط میگم :D

( جناب تولکاس می دونن )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

من هم تبریک می گم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

:x

تبریک میگویم مهدی جان ، به حق انتخاب شایسته ای بود ( احسنت به حسن انتخاب تولکاس).

ولی یه سوال بپرسم ؟ ;))

سلسله مراتب قدرت تو آردا چه جوریه ؟ مصداقش کیان ؟ :-?

بلاخره باید بدونیم به کی باید شکایت کنیم! ;)) :x ;)) ;)) ;)) :D

جناب ملکور مورگوت :

گویا از افراد بلند مرتبه دوران نخست هستید !؟ ;))

حیف که از حضور گرمتون بی بهره ایم ، در جو مستحکم آردایی که ما دیدیم ، این گونه شوخی ها ، خللی ایجاد نمیکند. :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خطاب به آرون:

خیلی ممنون از لطفت.

در پایین صفحه اول لیست مدیران سایت و انجمن رو میتونی ببینی. بالاترین شخص تو آردا اله ساره و از هرکی شکایت داری میتونی بهش بگی!

خطاب به ملکور مورگوت:

خب میبینم که بازم برگشتید به سایت امیدوارم روزهایی بهتر از قبل کنار هم داشته باشیم.

امیدوارم تقلب کردن توی نظرات رو دیگه تکرار نکنید چون این کار توهین به نظرات دیگرانه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

صد البته پشیمانم...به مدیریت سایت هم گفتم...

چه کاری از دستم بر میاد؟

از کلیه ی سایت بابت کاری که کردم ابراز پشیمانی میکنم...

البته من در این سایت ماندنی نیستم...میروم به شکلی دیگر در وبلاگ ها بگردم و با آنها بحث کنم اینطوری کمتر مزاحم میشوم و کمتر هم زحمت میکشم....

درود به اهل درود....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
!Beren

مهدی جان من قبلا این پست رو ندیده بودم وگرنه زودتر تبریک میگفتم هر چند خیلی دیره(تبریک میگم)

به امید موفقیت های بیشتر. ;))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan
ارسال شده در (ویرایش شده)

نوبت ما کی می شه :دی :دی

پ.ن :

مهدی و تولکاس الان تو دل خودشون می گن حاضریم از مخالفان سر سخت تالکین فرد بیاریم تا ناظر بخش بشه اما این اصلان رو به هیچ وجه ناظر نکنیم :دی

ها یادم رفت به ارون تبریک بگم !!

آرون جان بهت تبریک می گم و امیدوارم که بتونب تو کارت موفق باشی !!

در گوشی به آرون { با چقدر با ما راه میایی که بزاری راحت باشیم تو فروم ؟؟ }

ویرایش شده در توسط Aslan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

تبريك ميگم به آرون عزيز

واقعا لياقتشو داشت

هم از نظر دانش تالكيني و هم از نظر اخلاق عاليه

اميدوارم در كنار هم موفق باشيم :دي

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

پس من كی مقام می‌گيرم؟! حيف نيست گندالف سفيد، جادوگر بزرگ، هيچ‌كاره باشه (جز پست‌ و تاپيک‌زدن)؟! (شوخی بود! به جرم سياسی‌حرف‌زدن اعدام نشم، يه وقتی!؟)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

خوب بلگ جون یا همون arven عزیز.درجه و مسئولیت جدیدتون رو تبریک میگم.به حق لیاقتش رو هم دارید.کادوی من هم اینه که برای شما سعه صدر فراوان و صبر ایوب را از خداوند میخوام،که این روزها اداره فروم ها خیلی سخت شده.

موفق باشید.

حالا با سه شیفته شدن کار ناظران امیدوارم از فشاری که به مهدی میومد کم بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

به به .میبینم که ما هم توی فروم رفیق با نفوذ پیدا کردیم... :دی

تضاد جون خوشحال شدم.چون شما توی این تالار هایی که مهدی اشاره کرد فوق تخصص دارین ...

به مهدی : فقط یه مشکلی هست اونم اینه که جناب تضاد فقط از ساعت 8 تا 9 صبح به فروم سر میزنه. پس بقیه ساعتها زنگ تفریح هستیم. ;)

جناب تضاد چون سابقه تدریس دارن ،با این مسئولیت جدید ،رگ معلمیشون فعال میشه و ما نمیتونیم تو فروم نفس بکشیم... : :) :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

اول به تضاد و آرون عزیز تبریک میگم بابت ناظر شدنشون

و الحق که انتخاب های به جا و درستی بوده و ازین بابت از مهدی و تولکاس ممنونم

فقط میمونه یه نکته و اون اینکه کم کم داره بوی کناره گیری مهدی میاد.مهدی جان درسته که آرون و تضاد خیلی قابلیت های زیادی دارن و کاملا از عهده مسئولیتی که دارن برمیان ولی دوری تو از فروم به نفع سایت نیست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

بهله بهله می بینم که شخص دیگه ای هم ناظر بخش شدند !!

تضاد جون صمیمانه یهت تبریک می گم بابت ناظر شدند مخصوصا این که در بخش هایی ناظر شدی که واقعا در اون تبحر کافی داری !

فقط تضاد جون هوای ما رو داشته باش :دی

به تام :

این مهدی که من می بینم تا ما رو از سایت بیرون نکنه خودش بیرون نمی ره !! ( حداقل تا زمانی که من هستم اون هم هست :دی )

اما از شوخی گذشته فکر کنم مهدی به دلیل این که بیشتر بار های فروم رو رو دوشش بود این تصمیم رو گرفته مخصوصا این که پست هاش بالای 2500 رسیده !!

باز در پایان به آرون و تضاد تبریک می گم و امیدوارم که در کارشون موفق بشن !

پ.ن :

در گوشی به تضاد { واقعا که فهمیدم متضاد هستی !! }

تا جایی که ما یادمان هست شوما گفتی بودی که من ناظر نمی شم چون قبلا که ناظر بودی ... ! :دی { شوخی بود و به جد نگیر !! }

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به ائارندیل:

آرون ناظر کل سایته و زمانی که جناب تضاد نیست به کل تالارها رسیدگی میکنه.

به تام:

من هرگز نمیتونم و نمیخوام که از آردا کناره گیری بکنم. فقط از مسئولیتهام کم کردم تا مشغولیتهام روی فعالیتم در فروم تاثیر نذاره. اگر کار نظارت رو ادامه میدادم تمام زمان حضورم در سایت صرف اون کارها میشد و نمیتونستم تو بحثهای تخصصی شرکت کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

واه! فرت و فرت كه ناظر می‌ذارين! :دی

شوخی بود! منم به آرون و تضاد عزيز تبريک می‌گم و براشون آرزوی موفّقيّت و پيشرفت قابل تحسينی در جامعه‌ی پيرامون رو می‌كنم و اميدوارم تا زود به زود پلّه‌های بهشت رو ترقّی كنن.

(در گوشی به مهدی: مهدی جان؛ هر وقت ناظر جديد انتخاب كردين، بهم فوری پيغام خصوصی بده تا برم به ليست دوستام اضافه‌ش كنم!)

راستی، چرا تضاد از اون ستاره‌ها نداره و گروهش هنوز membersئه؟

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

فکر کنم یکی از هزاران حسنی که این تغییر و تحولات جدید تو حوزه ناظران بوجود آورد، گرد گیریه لینک تیم مدیریت در صفحه اول سایت بود،حالا یه کمی هم به اون قسمت سر میزنیم و علاوه بر مدیران کل سایت ،مدیر همه بخشها و مدیران انجمن ها رو مشاهده میکنیم و کلی سرگرم میشیم. :دی

https://arda.ir/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=stats&do=leaders

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

يه پيشنهاد برای مديران:

برای انجمن‌هايی كه تضاد مسئول اون‌ها نيست هم ناظر تخصصی يا جزئی بذارين. يعنی مثل بقيه مديران و ناظران، كلی نباشه. قصدم اين نيست كه بخوام بگم من رو هم مدير كنين؛ نه؛ اصلاً اين طور نيست.

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

به به! تبریک به آرون و تضاد عزیز! ایشاله همیشه توی کار هاشون موفق باشن! ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...