رفتن به مطلب
3DMahdi

نظرسنجی:در کدام نبرد شرکت می کنید؟

Recommended Posts

daemon master

7- نبرد حلقه چون که با شکوه تر جانانه تر والبته با زیرکی بسیار زیاد همراه بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Mellon

نبرد حلقه...چون دوست داشتم کنار یاران حلقه باشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
thranduil

3-عقب راندن موردوریان از سیاه بیشه ، 4-نبرد پنج سپاه (البته من که تو این دو جنگ بودم)

8-نبرد آخرین اتحاد ، البته بین الف های سیندا (تراندویل در نبرد آخرین اتحاد حضور داشت؟؟؟)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
عیار

نبرد پنج ارتش.گرچه بیلبو جز خبر دادن اینکه عقاب ها دارن میان کار خاصی نکرده.طفلک نرسید نبرد رو کامل ببینه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Dark Elf

نپرد پنج سپاه.از یاران داین باشم و آزاد سازی موریا.بقیه هم خوبن ولی چون دورف ندارن دوس ندارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
king.nezgul

در نبرد هفت سپاه در کنار دورف ها و داین می جنگیدم. @-) :-? ~x( ;) :D :-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

سعی میکنم هر جا نبردی بر علیه اورک ها باشه حظور داشته باشم ولی بیشتر نبرد هلمز دیپ و هجوم روهان به نمه نور رو میپسندم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Anna

سعی میکنم هر جا نبردی بر علیه اورک ها باشه حظور داشته باشم ولی بیشتر نبرد هلمز دیپ و هجوم روهان به نمه نور رو میپسندم

موافقم باهات هر جا نبردی علیه اورکا باشه هستم. اما من نبرد هولمز دیپ و نبرد پنج سپاه و خیلی دوست دارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

بیشتر .... هجوم روهان به نمه نور رو میپسندم

هجوم روهان به نومه نور؟؟؟!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

fh

بابا منظورم همون تئودنه که میره کمک گاندور و به ارک ها حمله میکنه تو دشتای پله نور ویرایش شده در توسط durf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

بابا منظورم همون تئودنه که میره کمک گاندور و به ارک ها حمله میکنه تو دشتای نومه نور

این اسامی نزدیک ممکنه مشکلات ایجاد کنن :پی اون دشت اسمش پله نور هست. اما نومه نور جزیره ای هست که والار به پاس خدمات اداین بهشون برای زندگی بخشیدن.

ویرایش شده در توسط الوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Anna

این اسامی نزدیک ممکنه مشکلات ایجاد کنن :پی اون دشت اسمش پله نور هست. اما نومه نور جزیره ای هست که والار به پاس خدمات اداین بهشون برای زندگی بخشیدن.

آره مطمئنا منظورش همین بوده جناب دورف. اما گاهی اشتباه میشه تو این اسامی. منم قاطیش کردم. ~x( @-)

fh بابا منظورم همون تئودنه که میره کمک گاندور و به ارک ها حمله میکنه تو دشتای نومه نور

پس جواب درست پله نوره. :-?

ویرایش شده در توسط Anna

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

خخخخخخخ دیدم یه دل سیر خندیدم به خودم

ممنون درستش کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Oakenshield

نبرد پنج سپاه رو دوست داشتم برم اما...آخرش که تا تورین و بقیه نمیومدن شکست میخوردم! اما واقعا دوست داشتم توش شرکت داشته باشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mohadeseh

همشوووووون...........

.

.

.

من همشووون رو دوس دارم......

سلاحشون رو هم دارم....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

من دوست داشتم توی پاکسازی شایر شرکت کنم،چون میدونین که ما هابیتا زیاد خوشمون نمیاد بریم ماجراجویی و اینطوری کلا راحت تریم،ولی اگه از بین گزینه خا باشه نبرد هلمز دیپ و اینکه یکی از اورکای سارومان میبیودم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thrall

نبرد پنج سپاه رو دوست داشتم برم اما...آخرش که تا تورین و بقیه نمیومدن شکست میخوردم! اما واقعا دوست داشتم توش شرکت داشته باشم

من هم دوست داشتم تو نبر پنج سپاه در کنار تراندویل بجنگم ن نزارم کیلی بمیره :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تراندویل 2001

من دوست داشتم تو نبرد پنج سپاه شرکت کنم البته علاقه داشتم که در نبرد پله نور هم شرکت کنم.

ویرایش شده در توسط تراندویل 2001

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
6lord majid6

نبرد حلقه دوست داشتم باشم چون فکر کنم کسی امیدی نداشت بعد از اینکه  mouth of sauronزره فرودو رو به گاندولف داد

ویرایش شده در توسط 6lord majid6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gisoo-♥thranduil

نبرد پنج سپاه

چون تراندویل توش بود:/

بعدم یه مشت ارک و الف و دورف و... جمع شده بودن میکشتن:|

با اون بیرون راندن موردوریا ن از سیاه بیشه

تراندویل گناه داره کمک میخواد:(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
T.L.A

نبرد 5 سپاه. نا اگه می تونستم از مرگ های ناحق جلوگیری کنم و یا زودتر به تورین خبر لشگر های در راه رو بدم تا برگرده.

و نبرد حلقه برای مبارزه با نا پاکی که در حال تسخیر سرزمین میانه بود و دیدن شکوه ریختن برج.

و نبرد دشت پله نور برای دخالت ارواح و نداشتن دشمن کاملا مشخص

ویرایش شده در توسط Nienor Niniel
تصحیح املای کلمات

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Meneldor

با عرض سلام :Gandalf:

من  نبرد پنج ارتشه  رو انتخاب میکنم چون اولا: اینکه یه دفعه همه ی ارتش الف ها _آدم ها و دورف ها که تا مدتی قبلش میخواستن علیه هم مبارزه کنن  اما حالا با هم در برابر گابلین ها ( یا به قولی اورک های کوه های مه آلود ) و وارگ ها متحد شدند  خیلی جذابه / دوما : اونجا کلی رفیق پیدا میکردم مثل بئورن ، بالین ، داین و ................ / سوما : چون که در هر حال در جهت نابودی دشمنان تنها کوه (گابلین ها و وارگ ها ) گامی هر چند ناچیز برداشته بودم فک کنم استحقاق سهمی از گنج رو داشته باشم البته با اجازه داین و ناین (پسر داین  وشاه جدید زیر کوه)  / چهارما: چون یه عقاب هستم پس هر نبردی که فرمانده ما در آن حضور داشته باشه با کمال میل اطاعت میکنم .  

نبرد حلقه هم با و جود ترس ها و سختی های خودش چون در سرنوشت آردا خیلی تاثیر داره شرکت میکنم.   :Gandalf:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur

نبرد حلقه

ولی به جای آدم خوبه، من اون نازگولی بودم که سوار بر موجودات سیاه از آسمون روی سر سربازها خراب می شدم B-)

:animatedfellbeast:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Dark lady

نبرد حلقه:

فک نمیکنم شجاعتم اونقد زیاد باشه...

اما عذاب وجدان آخرش یقه مو میگرفت پرتم میکرد وسط سپاه

گودی هلم:

به نظرم این یه نبرد واقعی بود...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...