رفتن به مطلب
3DMahdi

نظرسنجی:در کدام نبرد شرکت می کنید؟

Recommended Posts

3DMahdi

نظرتون رو درباره نظرسنجی این ماه بگید:

اگر می توانستید در یکی از نبردهای سرزمین میانه بجنگید، کدامیک را انتخاب می کردید؟

1- نبرد گودی‌هلم

2- نبرد دشت پله‌نور

3- عقب راندن موردوریان از سیاه‌ببشه

4- نبرد پنج سپاه

5- آزاد سازی موریا بوسیله دورف‌ها

6- نبرد آرنور و شاه جادوپیشه آنگمار

7- نبرد حلقه

8- نبرد آخرین اتحاد الف‌ها و آدمیان

لطفا نظرتون کامل باشه و همه گزینه ها رو تحلیل کنید

ویرایش شده در توسط 3DMahdi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من بین 1 و 8 شک داشتم و آخر سر 1 رو انتخاب کردم چون به نظرم اون نبرد سخت تر بود و در جایی که هیچ امیدی به پیروزی نبود می جنگیدن.

غیر از 3و4و5 بقیه تقریبا تو یه ردیف بودن و هیچ کدوم برای من برتری نسبت به همدیگه نداشتن. ولی با این سه تا حال نکردم

راستی این نبرد هفت سپاه کدومه؟ مگه نبرد پنج سپاه نبود؟ این دوتای دیگه از کجا اومدن :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

راستی این نبرد هفت سپاه کدومه؟ مگه نبرد پنج سپاه نبود؟ این دوتای دیگه از کجا اومدن :D

متاسفم؛ اشتباه من بود.

مرسی از تذکر؛ تصحیح شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
متاسفم؛ اشتباه من بود.

مرسی از تذکر؛ تصحیح شد.

خواهش میکنم وظیفه بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anarion_d

سلام

من نبرد آخرین اتحاد رو انتخاب کردم. چون اونجا شهید شدم

آیا حمله شاه اله سار به دروازه های سیاه هم جز این جنگ ها بود.؟به نظرم اون بهترین نبرده چون حضور در اون جنگ کاملا اختیاری بوده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

1.تو گودي هلم تصوير شده در كتاب(نه در فيلم) لذت كمتري از ديگر نسخه اش ميبينم.گرجه كه جنگيدن اونجا خيلي ميتونه خوب باشه!ولي احتمال اينكه ميرفتم ميشدم مسوول نگه داري زن و بچه ها بيشتر بود

2.اوج اقتدار و شكوه جنگي تصوير شده در كتاب ها رو تو اين نبرد ميشه ديد.(اي كاش كه سپاه مردگان در فيلم به پله نور نميومد)

3.نبرد شور انگيزيه(البته زماني كه خطر بزرگتر رو در نظر نگيريم)

4.هيچ وقت دوسش نداشتم

5.موريا رو در زمان آرامش بيشتر از جنگ ميپسندم :D

6.كلا آرنور(چه زمان يكپارچه بودن و چه بعدش) كمترين جذابيتي برام نداشته،غير از اينكه منبع غني تاريخي ميتونست باشه

7.نبرد حلقه كه كل اين جنگ هاي سي سال اخر دوران سومه :D اما اگه اسم خاص در نظر بگيريمش،قطعا دوس دارم زماني كه هيچ اميدي ندارم،تا پاي جونم شمشير بزنم

8.واقعا نيازي به توضيح داره؟ :D

بين اين هشت تا احتمالا 8 رو انتخاب ميكردم.

اما اي كاش كه جايي براي نبرد هاي بلرياند هم بود.اون وقت نظرم قطعا تغيير ميكردم(نكته بيربط:قطعا انتخابم داگور آگلارب نبود)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

1-عالیه ولی من دوست دارم اگه تو این جنگ باشم یه کموندار باشم ولی از اونجایی که چشام ضعیفه و عینکی هستم (این جوری : :D !) به دردم نمی خوره!

2-حرف نداره اول می خواستم همینو انتخاب کنم

3-اون هم بد نیست ! (در کل من پایه همه جور جنگی هستم!)

4-اگه می تونستم عقاب یا بئورن باشم اونم خوب بود!

5-- چیزی که انتخاب کردم! چون می تونستم هم موریا رو از نزدیک ببینم (که شخصا عاشقش هستم) هم میتونستم برم پایین یه نگاهی به سوراخ سنبه ها و جاهایی که گندالف دیده بود بندازم!

6-اگه خود ویچ کینگ بودم آره

7-اگه منظور همه نبرد های حلقه باشه برام یه کم خسته کنندس

8-به قول تولکاس نیاز به توضیح داره :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مورون

خوب نبرد حلقه همون لشکرکشی واپسین شاه السار به موردوره....

من نبرد دشت پله نور رو انتخاب کردم... چون وقتی کتاب رو میخوندم تو این قسمت واقعا نفسم بالا نمی اومد و سر رسیدن سپاه روهان و اون پیروزی نامنتظره خیلی دلنشین بود .... نوری که از تاریکی بیرون جست....

کلا با همه اش موافقم بجز5 چون هر طور که حساب میکنم به من مربوط نمیشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

نبرد دشت پله‌نور. هميشه دوست داشتم تو ي اين نبرد كنار گندالف :D باشم البته بيشر دوست داشتم يكي از نبرد هاي بلرياند تو نظر سنجي بود زياد بانبرد دورف ها حا سر موريا حال نميكنم شايد نبرد گودي هلم به عنوان انتخاب دوم در نظر بگيرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

:D من نبودم توی هیچ کدوم از جنگا

فقط داشتم از تالار های ماندوس نگاه می کردم :D

اما انتخابم 8 بود چون از نژاد ما هم ( منظورم الرونده و ... ) توش بودن :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

یکم دیره ولی چون چند روزه پست جدید نمیاد ، من اینجا پست میدم(( چون تو نظر سنجی نبودم افسوس میخورم))

- نبرد گودی‌هلم : اگه تو کتاب باشه نه ولی تو فیلم واقعا خوب بود ، ولی حتما کشته میشدم.

2- نبرد دشت پله‌نور : چون احتمال مرگم زیاده نه ، ولی جنگیدن کنار تئودن واقعا وسوسه کنندس

3- عقب راندن موردوریان از سیاه‌ببشه : انتخاب من اینه چون در کنار گالادریل به جنگ میرفتم و غیر ممکن بود کشته میشدم.

4- نبرد هفت سپاه : اصلا حس خوبی نسبت بهش ندارم

5- آزاد سازی موریا بوسیله دورف‌ها : از این یکی بیشتر بدم میاد ، از نبرد دورف ها متنفرم

6- نبرد آرنور و شاه جادوپیشه آنگمار : که چی بشه ؟ شکست بخورم ، اگه اونجا بودم نمیذاشتم ویچ کینگ فرار کنه تا گلروفیندل برسه و دماغش رو بسوزونه!

7- نبرد حلقه : از ترس سکته میکردم اگه مورانون رو به روم باز میکردم :D

8- نبرد آخرین اتحاد الف‌ها و آدمیان : این هم خوبه ولی خیلی طول کشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
- نبرد گودی‌هلم

2- نبرد دشت پله‌نور

3- عقب راندن موردوریان از سیاه‌ببشه

4- نبرد هفت سپاه

5- آزاد سازی موریا بوسیله دورف‌ها

6- نبرد آرنور و شاه جادوپیشه آنگمار

7- نبرد حلقه

8- نبرد آخرین اتحاد الف‌ها و آدمیان

آرون نطر داد ما هم دادیم . :D

1. نمیدونم کدوم جنگه .

2. عالی ولی وقتی تو شهر باشی و از شهر دفاع کنی خیلی حال میده مخصوصا اینکه کماندارم باشی :D

3. نه زیاد .سیاه بیشه دیگه چیه .همش جنگل .

4. اصلا هر چی گرگ و گابلینه میریزه تو سر آدم البته اگه قرار باشه باشم تو جناه دورف ها میجنگم .

5. حتما .مگه میشه همچین نبردی رو از دست بدی .پیش دورف های عزیز با بالروگ بجنگی .

6. اینم نمیدونم کدوم نبرده :D

7. این دیگه چیه دورت همه ارک .به قول آرون آدم از ترس سکته میکنه .ولی وقتی آراگون اون حرفا رو نزد موقع نبرد خوبه بد نیست .

8. اینم بد نیست کنار آخرین ارتش الف ها و انسان ها بجنگی .

در کل به ترتیب :

5

2

8

7

4

بقیه هم هر جوری حال کردید بزارید :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

پیروز ! گودی هلم همون هلمز دیپه .... همونجایی که گندالف میاد کمک تئودن!

فکر کنم حالا عقیدت نسبت به گزینه مورد انتخابت فرق کنه ! نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
پیروز ! گودی هلم همون هلمز دیپه .... همونجایی که گندالف میاد کمک تئودن!

فکر کنم حالا عقیدت نسبت به گزینه مورد انتخابت فرق کنه ! نه

آره .ولی دوست داشتم تو قلعه بجنگم نه با گاندالف چون آخر جنگ اومد :D

البته اگر در فیلم هست که هیچی ولی اگر تو کتاب هم میشه انتخاب کرد من فقط نبردهای اشک های بیشمار رو انتخاب میکردم .واقعا که جنگی تمام عیاره .مخصوصا وقتی انسان ها خیانت میکنن و یا وقتی که تورگون با ارتشش میاد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord of the ring - Sauron

نبرد آخرین اتحاد الف‌ها و آدمیان

ایکاش نقش سائورون بودم تا بجای نزدیک کردن حلقه به ایسیلدور اونو با گرزم می کشتم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

بچه ها یه چیز میگم ولی یه دفعه ناراحت نشید

!!!

اگه شما اون زمان بودید واقعا توی این نبردها شرکت می کردید

؟؟؟

من که خودم جیم می شدم و می رفتم یه جا مخفی می شدم

من که نمی تونم برم توی جنگی که سائورون یا ویچ کینگ هم اونجا حضور دارند حالا از اون اورک های وحشی بگذریم

تازه اگه من توی نبرد باشم از شانس بد من اونا یه دفعه می بازند و من اسیر اورک ها یا حتی بدتر نزگول ها می شم

اصلا نمی تونم فکرشوووو کنم

بابا بی خیال

ویرایش شده در توسط NiNe

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

انتخاب اول من نبرد دشت پله نور، به نظر من اوج حماسی بودن داستان تو این نبرده جایی که سپاه خیر وشر در مقابل هم قرار میگیرند و لحظاتی از امید و ناامیدی در آن موج میزنه . و انتخاب بعدیم نبرد گودی هلمه که تقریبا همون فضا رو داشت اما نبرد دشت پله نور باشکوه تر بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

دوتا جنگ اساسی رو یادت رفت بنویسی که دقیقا من عاشق جنگیدن تو اون دو تا هستم:

1- نبرد هلمزدیپ

2- نبرد گاندور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

نبرد هلمزدیپ ( Helm's Deep ) همون نبرد گودی هلمه و نمی دونم منظورت از نبرد گوندور همون نبرد حلقست یا نه ؟!

در کل اگه من باشم 8 رو انتخاب می کنم ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

هیچکدام . به نظر خودم نیرنایت آرنویدیاد .

چون اگه اونجا بودم نمیذاشتم که به خاطر یک الف زندانی اونقدر حماقت به خرج داده بشه که بزنن و کل اون سپاه عظیم رو بترکونن ! میرفتم و پدر مورگوت رو میسوزوندم (البته مسلمه که والار پدر ندارن) .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

خوب نبرد مورد علاقه منم اشک های بیشماره انقدر این فصل سیل رو خوندم که ورقش داره کنده می شه خیلی دوست داشتم دوشادوش هورین تالیون بجنگم و نزارم اسیر بشه و اون بلاها سر زن وبچش بیاد

بودن در بین آخرین یاران بارهیر هم جذابه کلا به کارای غیر ممکن علاقه دارم توی گزینه ها هلمز دیپو از بقیه بیشتر دوست دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

مونتی جان. نبرد گاندوری که میگی همون نبرد دشت پله نور هست.

من دوست داشتم نبرد زیر نور ستارگان باشم. اما از بین گزینه های ناقص و کم.

1_ آخرین اتحاد الفها و انسانها

2_ نبرد دشت پله نور

3_ هلمزدیپ

4_ نبرد آرنور با جادوپیشه ی آنگمار ( اینم فقط به خاطر اینکه خودم توش نقش مهمی داشتم.)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

ها! راست می گی خوب به هر حال من عاشق اون جنگم!

من به اون نبرد میگم نبرد گاندور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eönwë

من به خاطر علاقه ای که به خاندان دورین دارم دوست داشتم در نبرد موریا که برای بازپس گیری شرف و پاسخ به توهین ازوگ بود,شرکت کنم.

البته شرکت در نبرد اخرین اتحاد و جنگیدن زیر پرچم گیردان (چون سیندار بود,اصولا با نولدوها حال نمی کنم البته اوروفر و آمدیر هم خیلی لجبازی کردن که چوبشم خوردن) افتخار بزرگیست.

ویرایش شده در توسط arven
غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
َAragorn

من نبرد دشت پله نور رو می پسندم.چون هر كی با هركی می جنگه و نظام خاصی نداره؛ و اين كه آراگورن با ارواح حمله با شكوهی كرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...