رفتن به مطلب
3DMahdi

نظرسنجي: کدام سلاح را انتخاب ميکنيد؟

Recommended Posts

n.j1996

کمانی از لورین یا شمشیر وسترنس حتما.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوالین

معلومه دیگه تبر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

گزينه ي 3 من عاشق شمشيرم حالا مال هرجا كه ميخواد باشه!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

خب گزینه ها محدودن و اگه اشکالی نداره، خودم انتخاب می کنم از بین تخیلات خودم:

اول از همه یه زره سبک و نه محکم. به نظر من زره فقط باید از زخم های کوچیک جلوگیری کنه. اگه قرار باشه تیری سمتت بیاد، زره نباید جلوش رو بگیره. اونطوری که شکست ناپذیر می شه! جنگجو باید خودش به خودش کمک کنه. من یه زره ساده ی زنجیری ساخته ی دست دورف ها رو ترجیح می دم. روش هم یه نیم تنه ی چرمی می پوشم.

شمشیر و سپر از گزینه های اصلی من برای نبرد هستن، گرچه سپر دست و پا گیره و بهتره فقط تو دوئل ها ازش استفاده شه. من یه شمشیر از جنس فولاد آبدیده، ساخته ی دست الف ها رو انتخاب می کنم و یه نیزه ی ساده، جهت پرتاب کردن.

اسب ممکنه گم شه، به سوارکار آسیب بزنه یا خیلی مشکلات دیگه. اگر جنگ بین سواره نظام ها باشه، اسب گزینه ی خوبیه، اما تو جنگ با پیاده نظام همیشه اسب آسیب می بینه. باید خیلی یل و قوی باشی که سر خودت و اسبت بلایی نیاد! که نشنیدم تا به حال همچین اتفاقی نیفته. معمولا تو حمله ی اول با سواره نظام حمله می کنن، بعد اسب ها رو عقب نگه می دارن و حمله می کنن که خب گزینه ی خوبیه. منم همین رو ترجیح می دم. و ضمناً، ترجیح می دم یه مادیان باشه. بنا به برخی مزایایی که نسبت به اسب نر جنگی سنگین داره.

خب من کلا با کمان مشکل دارم:D همینا دیه:((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

شمشیر

پر کاربرد و جمع و جور در عین حال جون میده واسه جنگ تن به تن و کلی اورک :D بکشی بعدش از پشت بهت یه تیر بزنن بعد :(( اهنگ اخرین موهیکان پخش شه اووووووف چی میشه

حالا بی شوخی شمشیر اره سلاح عالیی هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

خوب منم اگه بخوام كامل بگم يه شمشير به همراه يه سپر اهني(ولي سبك)چون به هر حال سپر نيازه اگه تو يه وقت دست و پا گير بود هم به قول ما اراكيا ميزاريمش تخت گرده مون!!!!!!!يه زره اهني و سبك هم بر ميدارم چون اگه قراره زره به تن ادم باشه بايد از ادم محافظت كنه ولي در عين حال نبايد جلو دست و پاي ادمو بگيره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لینک دانلود

فقط شمشیر.اونم اورکریست ولا غیر.

گرچه کمانی از لورین هم خوبه ولی خوب دیگه به پای مشیر عمرا برسه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DAIN ll IRONFOOT

شمشیر و یا تبر.........تو آردا.......صد در صد دورفیه.

بیرون هم اگه باشه رانجر روولور و ام یک تامسون همون تامی کوچولو یا تام گان..........

مگنام 44 و کلت پیستول مدل1911 بهش 45 هم می گن.

ولی چون می گی جنگ حلقه حتما باید یه سوپر بمب افکن کارسیر و یا اونجر داشته باشی.....اون همه اورک رو فقط میشه با توپ های یواس اس آریزونا و یا آلاباما زد......

شوخی کردم اول کار با تام هاواک موردور رو شخم می زدم.

ویرایش شده در توسط DAIN ll IRONFOOT

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
deathwing

من یکم تغیرات بدم .من 2تا شمشیر ترجیح میدادم دستم باشه (2 تا شمشیر one hand ) با یه اسب سیاه.مسلما موقع جنگ هم زره می پوشیدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glaurung

با توجه به استقبال شما از تحليل نظرسنجي قبلي اين کار رو ادامه ميدم.

نظر کاملتون رو درباره تمام گزينه ها بگيد

اگر می خواستید در نبرد حلقه بجنگید، کدامیک از سلاح های زیر را انتخاب می کردید؟

1- کمانی از لورین

2- اسبی از روهان

3- شمشیری ساخت وسترنس

4- زرهی از میتریل

5- زوبین ساخت آرنور کهن

6- نیزه ای از چوب مالورن

من آتش را انتخاب می کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Mellon

کمانی از لورین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
عیار

در درجه ی اول استینگ

و نیم تنه ی میتریل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

همه به کنار یه عصای آخرین سیستم مثل مال سارومان یا گاندولف سپید رو ترجیح میدم با یه زره الفی توپ مث مال الروند

ویرایش شده در توسط durf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لینک دانلود

برادران من یگ نظر بدم و بروم

ببینید اگر میخواید زنده بمونید من به شدت زوبین و تیر کمتن وزره و اسب رو پیشنهاد میکنم

ولی نه اگر عشق اکشن و کشتارید

یک نیزه پشتتون بندازید.یک تبر دورفی اصل لای کمربندتون بگذارید و با استینگ سایز پنج حمله کنید به دل دشمن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

من یکم تغیرات بدم .من 2تا شمشیر ترجیح میدادم دستم باشه (2 تا شمشیر one hand ) با یه اسب سیاه.مسلما موقع جنگ هم زره می پوشیدم

خود خودشهــ یه جنگجوی حسابیـــ ، بعد دشمن شمشیرتو میشکنه اونوقت با خنجر و ستاره های پرتابی حالشونو جا میاریـــ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرگتلام

ترجیح میدم یک کمان و یک خنجر که همیشه همراهم باشه :| :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

بابا یه زره میتریل بردارید ، با ماهیتابه ی سم هم میشه جنگید !

:|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Armando

زرهی از میتریل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Dina.e

سلاح های 1و3

چون میتونی از کمان در فواصل دورتر و از شمشیر در میدون جنگ استفاده کرد.

خودم کمان رو ترجیح میدم ولی داشتن شمشیر هم کار از محکم کاری عیب نمیکنه ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
legolas2013

من 1 رو انتخاب میکنم چون عاشق تیرکمانم و تجربه استفاده ازشو دارم البته از نوع ورزشیش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Oakenshield

زره میترل...چون هم جون بیلبو رو نجات داد...هم جون فرودو رو...واقعا بنظرم خیلی نقش مهمی تو فیلم داشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thrall

من عاشق کمان هستم اسلا تمام سلاح های الف هارو دوست دارم مثل شمشیر های پیچ و خم دارشون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
THORIN OKENSHIELD

از سلاح های دورفی که اصلا حرفی نزدید اگه میشد گزینه سه رو انتخاب میکردم بعد سلاح های استخون شکن دورف ها مثل پتک های جنگی عالین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایوانا

من جنگ بدون سلاح رو ترجیح میدم چون مهارتم تو استفاده از مشت هام بیشتره ولی چون تو گزینه ها نبود شمشیر رو انتخاب میکنم البته نیزه هم بد نیست ولی خوب شمشیر کاربردی تره مخصوصا اگه شمشیر الماس نشان الفی باشه که دیگه عالیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

بنده اسب رو بیشتر می پسندم،بر میدارم باهاش میزنم تو سر ترولا،اخرش پرتش می کنم طرف باراد دور:

post-3963-0-68275500-1429102187_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...