رفتن به مطلب
3DMahdi

نظرسنجي: کدام سلاح را انتخاب ميکنيد؟

Recommended Posts

3DMahdi

با توجه به استقبال شما از تحليل نظرسنجي قبلي اين کار رو ادامه ميدم.

نظر کاملتون رو درباره تمام گزينه ها بگيد

اگر می خواستید در نبرد حلقه بجنگید، کدامیک از سلاح های زیر را انتخاب می کردید؟

1- کمانی از لورین

2- اسبی از روهان

3- شمشیری ساخت وسترنس

4- زرهی از میتریل

5- زوبین ساخت آرنور کهن

6- نیزه ای از چوب مالورن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من خودم 3 رو انتخاب کردم چون شمشير سلاح قابل اعتمادتري هست اگه ساخته وسترنس باشه که چه بهتر :D

2و4 که سلاح نيستن و از ادوات جنگ به حساب ميان اما هر دوشون بسيار کمک ميکنه اما بدرد کشتن نميخوره

1 خيلي خوبه ولي در فواصل دور کاربرد داره و وقتي وسط ميدون باشي بدرد نميخوره

5 و 6 هم دست و پا گير هستن و اثر کمي دارن اگه بخواي پرت کني که دست خالي ميموني اگر هم بخواي همينجوري بکني تو شکم دشمن هم راحت ميتونن از دستت در بيارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

من گزینه دو را انتخاب کردم چون وسط جنگ بیشتر به کارت میاد راحت تر میتونی در بری :D

گزینه یک هم عالیه فقط من تیر اندازی بلد نیستم :D

گزینه سه هم بدک نیست ولی اسب رو ترجیح میدم (شمشیر خودم بهترشو دارم)

گزینه چهار: تجربه های قبلی ام نشون میده که این زره زیادی سنگینه (برای من)

گزینه پنچ وشش : معمولا تو جنگ هام استفاده نمی کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

من اگه بخوام مثل آواتارم انتخاب كنم،اصولا نيازي به هيچ كدوم ندارم هر چند كه پنج رو ميپسندم!به درد خنده ميخوره :D

در حالت كلي:ترجيحم بر اين كه 4 رو داشته باشم،حالا كنارش هر سلاحي بهم بدن،خيلي فرق نميكنه! :D)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مورون

من 3 رو انتخاب کردم به خاطر ژستش ... و کلا اگه قراره تو جنگی اون هم جنگ های اردا شرکت کنی همه ی لطفش به اینه که صاف بزنی تو دل دشمن... حالا کنارش یه اسب هم بهم بدن بدم نمیاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

من که 3 رو انتخاب کردم

چون شمشیر خودم آرانروت نبود بینشون :دی

شمشیرمو نومه نوری ها بردن بدجنسا :D

اما تولکاس جان شما که هرگز سلاح بر دست نمیگیری و قدرتمند ترینشون دستاته :D :x

اصلا به من چه نظر میدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo
اصلا به من چه نظر میدم

چرا انقدر كوچيكش كردي؟بابا تو اين سايت دموكراسي برقراره!نگران نباش!آزادي بيان قطعا داري،ولي آزادي پس از بيان رو من تضمين نميكنم :D :D :x (شوخي كردم.هر چه ميخواهد دل تنگت بگو)

خب واسه همين پنج رو انتخاب كردم ديگه!يه گوشه وايمسيم هي پرتش ميكنم سمت ملت،كلي ميخندم!اگه كسي هم جرات كرد و اومد جلو،اونوقت دستام دست به كار ميشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
برن

با سلام.

بله تولکاس جان تیکه جالبی بود و البته واقعی!

اینجا همه آزادی بیان دارند ...ولی آزادی بعد از بیان ندارند(مثل جا های دیگه ایران عزیز)

باز هم مثل شغل ها کاشکی یه چهار پنج تایی بیشتر بود ولی تو همینا من 1 رو انتخاب می کنم.بعد از یک هم 6 رو(فراموش نکنید نیزه گیل گالاد معروفه...چرا نمیشه با نیزه جنگید؟!.....یه نیزه بهم بدید تا نشونتون بدم!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

اين حرف رو قبول نميكنم.اما اگه سند و مدرك و يا حتي فقط حسي در اين زمينه داري،خيلي خوشحال ميشيم(من وساير تيم مديريت) كه اون ها رو حتما برامون تو انتقادات و پيشنهادات بنويسي.

اميدوارم اين كار رو انجام بدي كه اگه احيانا كوتاهي از جانب ما صورت گرفته حتما اصلاحش كنيم.

راستي مهدي عزيز:اين بحث رو اگر برات امكان داره ببر تو بخش ياران حلقه.من تازه متوجه شدم كه تو شواري خردمندان قرار گرفته و البته همونطور كه ميدوني مربوط به اين قسمت نيست.خوشحال ميشم ترتيبش رو بدي.

با تشكر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

چرا انقدر كوچيكش كردي؟بابا تو اين سايت دموكراسي برقراره!نگران نباش!آزادي بيان قطعا داري،ولي آزادي پس از بيان رو من تضمين نميكنم :D :D :x (شوخي كردم.هر چه ميخواهد دل تنگت بگو)

خب واسه همين پنج رو انتخاب كردم ديگه!يه گوشه وايمسيم هي پرتش ميكنم سمت ملت،كلي ميخندم!اگه كسي هم جرات كرد و اومد جلو،اونوقت دستام دست به كار ميشن

نمیمیندانیم !!! :x :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

این تاپیک رو منتقل کردم به بخش یاران حلقه که گویا بیشتر با مضمون تا÷یک شباهت داره.

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

از اونجایی که پست جدید کم میبینم ، و در این نظر سنجی قبلا شرکت نکرده بودم فرصت رو غنیمت میشمرم و به بیان نظرم در مورد این نظر سنجی میپردازم .

البته به ترتیب انتخاب:

1- کمانی از لورین : احتملا انتخاب اولم خواهد بود ، ولی به شرطی که مثل لگولاس صدها سال زمان برای تمرین داشته باشم .

2- شمشیری ساخت وسترنس : شمشیر هم خیلی عالیه و با کمان به شدت در رقابت ، حس جنگ رو القاء میکنه ، میتونی باهاش بدری و پاره کنی و قطع کنی :D

3- زوبین ساخت آرنور کهن : این خوبه ولی تو دنده های قربانی اول ممکنه گیر کنه و نمیشه دوباره ازش استفاده کرد

4-نیزه ای از چوب مالورن : بد نیست ولی کار باهاش سخته ، واسه جنگ تک به تک خوبه ( چوب مالورن بهتره صرف هنر شه نه جنگ)

5-اسبی از روهان : این که سلاح نیست ، ولی اگه مثل نبرد پله نور مثل مورچه اورک ها رو له کنه از صد تا کمان بهتره .

6-زرهی از میتریل : اینم همینطور ، بیشتر بدرد مهمونی میخوره ، از زیبایی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

هيج كدوم. فقط گرز خودم :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gandalf.the.white

دادا چرا بینشون وند نیست؟؟؟؟وند گندالف از همه بهتره به جای بیشتریاش کار می کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eomer

2 رو انتخاب میکنم....روهانه واسبش دیگه .... :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

من گزينه ي 2 و 3 رو انتخاب مي كنم چون نماد يك جنگ جوي به تمام معناست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

من گزينه 3 انتخاب ميكنم البته گزينه 6 هم خوبه ولي شمشير ساخت وسترنس بهتره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gladriel

من کمان لورینو ترجیح میدم چون میتونی خارج از معرکه وایسیو اونارو بکشی برای وسط میدونم شمشیر وسترنس عالیه...!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

من گزینه 1 و 3 رو انتخاب میکنم ببینم کی میتونه منو بکشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

خب من کمانو انتخاب میکنم هم زیادی سنگین نیست هم ابزاری خوبی برای نبرد از دوره البته قبل ازجنگ باید یه کلاسی برم

بعدشم اسب برای اینکه از اون بالا تیر اندازی کنی ودر بری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arw leg ara gan gim

شمشیری ساخت وسترنس به کمر بسته و کمانی از لورین به پشت انداخته و زره ای از میتریل به تن کرده و به دشمن یورش میبرم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
َAragorn

من گزینه 3 رو دوست دارم.چون هم از بچگی عاشق شمشیر بودم و هم در بازی کانگوئست وقتی آتشین می‌شه خیلی خوشم میاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

اوا؛ استاد... پس عصای گندالف چی شد؟ هیچ شمشیری هم به گلامدرینگ نمی رسه... .

حالا اگه بخوام بین گزینه ها یکی رو انتخاب کنم، گزینه ی 1 گزینه ی خوبیه. دلیلش هم علاوه بر لورینی بودنش، اینه که از دور می تونیم وایستیم و تیر بزنیم. من حال و حوصله ی شمشیرزنی ندارم! :دی

به آرو آرا لگ گن گیم: اگه زوبین ساخت آرنور کهن و نیزه ای از چوب مالورن رو هم به دست بگیری و سوار بر اسبی از روهان بشی، مطمئن تره! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
وابلامور

هیچکدام

حلقه قدرت را برمیگزیدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

من ترجیح می دم سوار اسب باشم و یه تیر و کمان هم داشته باشم روی اسب از دور بزنم و وقتی هم دور و برم بودن با لگد پرتشون کننم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...