رفتن به مطلب
مالبت پیر

فرزندان دوران سوم، قهرمانان دوران چهارم

Recommended Posts

مالبت پیر

در دنيای آردا تبار و نسب افراد و ميراث کذشته هاشون از مهمترين چيز ها و بسيار سرنوشت سازه. خب به فکر می کنيد اين قهرمانان بزرگ ما چه فرزندانی داشته باشن و برای اونا چه ميراثی می زارن و اونها چه راهی رو انتخاب می کنن؟!

هابیت های دوست داشتنی، سام، مری، پپين، فرودو لگولاس، گيملی و از همه مهمتر آراگون و آرون. دست کم از ازدواج اين دوتا خبر داريم.

من خودمم يه نظرايی دارم ولی مزارم واسه بعد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

اينكه فرزندان دوران چهارم ميشه چون با نابودي حلقه وتاج گذاري آراگورن وارد دوران چهارم شديم.راستي سام هم ازدواج كرد .بحث جاليه منتظر نظرات شما هستم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

خب فرزندان دوران سوم میشن دیگه. که در دوران چهارم زندگی می کنن. البته خیلی مهم نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

اگه خو د قهرمانان را بگيد خوب هم در دوران سوم بودند وهم در دوران چهارم ولي فرزندان آنها يعني الداريون پسر آراگورن و آرون والانور دختر سام و رزي هر دو در دوران چهارم به دنيا آمدند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

در این که در دوران چهارم متولد میشن شکی نیست ولی به نظر من فرزندان دوران سوم بهتره. البته من رو هم به شک انداختی. خب بگزریم. واسه یکی بالا پایین معامله رو به هم نزنیم، ملت آردا نظرشون رو بگن لطفاً.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

الداریون که کاملا معلومه. بعد از درگذشت شاه اله سار، سلطنت قلمروهای دوباره متحد شده نومه نوریهای در تبعید رو به دست میگیره. گفته شده که تا مدتها الداریون و بعد از اون فرزندانش در صلح و آرامش زندگی و سلطنت کردند اما...

ذات انسان اینه که از خوبی و شادمانی هم خسته میشه. دوباره روز از نو و روزی از نو. شاید اینبار ایسترلینگها به رهبری آلاتار و پالاندو که حالا معلوم شده اینهمه مدت کجا بوده اند در جبهه تاریکی به مردم غرب حمله میکنند و حتی عده ای از مردم هم رو به پرستش تاریکی میارند. جادوگران آبی حالا سیاه شده اند. مثل سائورون، مثل مورگوث. ادامه خوبی میشه، نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

تکلیف فرزندان سام گمگی و بانو هم روشنه. پیاده روی های بعد از ظهر در سرزمین با صفای شایر . . .

تا زمانی که . . .

به قول هالباراد انسان ها از خوبی و شادمانی هم خسته میشن. ولی شایر پس از خوندن وقایع دوران سوم حتماً تغییر خواهد کرد و شاید شایری ها هم یه ذره جدی تز به زندگی نگاه کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

ادمه خوبي ميشه هالبارد جان.و همان طور كه گفتيد عده اي ازمردم هم به تاريكي رو مي آورند وا حتمالا هارادریم ها هم به آنها كمك ميكنند وشايد هم اصلا جبهه تاريكي به رهبري يكي از انسانها حمله كند.راستي فرزندان ائوورين و فارامير چه راهي را انتخاب مي كنندو البته فرزندان ائومر .تا آنجاكه يادم هست ائومر با دختر امير ايمراهيل ازدواج كردويادم نمياد كه فرزندي داشت يا نه؟ به نظرم امكانش هست كه فرزندان آنها به تاريكي رو بياورند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad
ادمه خوبي ميشه هالبارد جان.و همان طور كه گفتيد عده اي ازمردم هم به تاريكي رو مي آورند وا حتمالا هارادریم ها هم به آنها كمك ميكنند وشايد هم اصلا جبهه تاريكي به رهبري يكي از انسانها حمله كند.راستي فرزندان ائوورين و فارامير چه راهي را انتخاب مي كنندو البته فرزندان ائومر .تا آنجاكه يادم هست ائومر با دختر امير ايمراهيل ازدواج كردويادم نمياد كه فرزندي داشت يا نه؟ به نظرم امكانش هست كه فرزندان آنها به تاريكي رو بياورند.

بله اءومر یه پسر کاکل زری داشت به نام الف واین،اما فکر نکنم به تاریکی کشیده بشن حداقل در نسل های اول،چون خیلی به وقایع دوران سوم نزدیکن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
OoO

Elladan ‎ و Elrohir فرزندانی داشتن ؟ Eldarion چطور.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baradil soldier of dale

Elladan ‎ و Elrohir فرزندانی داشتن ؟ Eldarion چطور.

در اين مورد هيچ گونه اطلاعاتي در دسترس نيست.

الداريون قطعا فرزند داشته، نسل دودمان اله سار تلكونتار كه نبايد به اين زودي ها ريشه كن بشه :دي

خودم حدس مي زنم كه الادان و الروهير فرزندي نداشتن. اونا تو ريوندل موندن و بعيد مي دونم كه ديگه الف بانويي توي ريوندل باقي مونده باشه كه بخوان باشون پيوند زناشويي ببندن(چه مي دونم شايدم بعدا صاحب فرزند ميشن.)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

ببینید به هر حال برای ادامه دادن نسل خاندان لازمه که صاحب فرزند بشن.درسته که الف ها نامیرا هستند وکلا خیلی هم به افزایش جمعیت علاقه ندارن:دی اما اگه یه موقع الادان والروهیر کشته بشن نباید نسل خاندان ائارندیل منقرض بشه که!به نظر شما این طور نیست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...