رفتن به مطلب

Recommended Posts

aragorn

يه سؤال پيش اومد برام! مگه لگولاس پسر شاه میرک وود نيست؟ پس کی شاه میشه؟ يعنی چرا شاه نمیشه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

آراگورن جان آخه این هم سواله؟ خب هر ولیعهدی وقتی شاه میشه که پدرش که شاه باشه فوت کنه. با توجه به اینکه لگولاس و پدرش تراندویل، الف هستند، به خودی خود نمیمیرند و فقط در جنگ کشته میشوند. هر وقت جنگی رخ بده و تراندویل کشته بشه، لگولاس شاه میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

همم حالا یه سوال برام پیش اومده که حوصله گشتن ندارم. ببینم تراندویل اصلا چی شد ؟ اون که جزو کسانی که رفتن نبود ... چی شد ؟ مگه نمیگن هیچ الفی باقی نموند ؟!

(البته شاید دو مین دیگه حسش بیاد خودم برم جوابو بیابم !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الانور

من رفتم ديدم ... نوشته بود از سرنوشت تراندويل اطلاعات مشخصي در دسترس نيست .. يه جا نوشته بود يه كم بعد از دوران چهارم رفت به غرب ... يه جاي ديگه نوشت در سرزمين ميانه موند تا آخرين پاشاه الفي باشه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مَنوه سلیمو
همم حالا یه سوال برام پیش اومده که حوصله گشتن ندارم. ببینم تراندویل اصلا چی شد ؟ اون که جزو کسانی که رفتن نبود ... چی شد ؟ مگه نمیگن هیچ الفی باقی نموند ؟!

(البته شاید دو مین دیگه حسش بیاد خودم برم جوابو بیابم !

طبق معمول اطلاعات درست حسابی ازش در دست نیست...

یه جا نوشته بود تراندويل همراه سیندار به سمت غرب میره......

ولی یه جا دیگه دیدم در ششم آوریل 3019 از دوره سوم یعنی دقیقا بعد از نابودی باراد-دور ،کلبورن برای مشورت با تراندويل در مورد پادشاهی به میرک وود میره که در نهایت تراندويل اونجا باقی میمونه و اسم میرک وود به ارین لاسگالن،(Eryn Lasgalen) تغییر میکنه! و از اون موقع به بعد صحبتی ازش به مییون نیومده...!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

آراگورن این هم از اون سوال ها بود ها ... :

لگولاس هم بعد از جنگ حلقه یک سری از الف های میرک وود را به ایتیلن شمالی برد و در اونجا تا بعد از مرگ شاه اله سار سکونت کردند و پادشاه اون مردم حساب می شد ... بعد فوت شاه اله سار هم که با گیملی به غرب رفت ... در مورد تراندویل هم همون طوری که منوه گفت همراه کلبورن با بقیه گالادریم های باقی مانده و الف های میرک وود در آنجا ماندند و باقیشم معلوم نیست !!! این چیزی که من پیدا کردم ... موفق باشید ...

P.S : ببین کار به کجا کشیده که بانو میاد از ما کمک می خواد ...

( ولی به قول خودش حوصله سرچ نداشته ... پس خوشحال نشید ... )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
aratorn

یه سوال اگه زیاد ربطی به این مبحث نداره ببخشید پادشاهان الف در آن سوی دریا بازم پادشاهن؟(با توجه به این که تعدادشون زیاد شده بود)به نظرم مثلا تراندویل چون خیلی پادشاه مهمی نبود در غرب پادشاه نشده باشه.(اگه به غرب رفته باشه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS
آراگورن این هم از اون سوال ها بود ها ... :

لگولاس هم بعد از جنگ حلقه یک سری از الف های میرک وود را به ایتیلن شمالی برد و در اونجا تا بعد از مرگ شاه اله سار سکونت کردند و پادشاه اون مردم حساب می شد ... بعد فوت شاه اله سار هم که با گیملی به غرب رفت ... در مورد تراندویل هم همون طوری که منوه گفت همراه کلبورن با بقیه گالادریم های باقی مانده و الف های میرک وود در آنجا ماندند و باقیشم معلوم نیست !!! این چیزی که من پیدا کردم ... موفق باشید ...

P.S : ببین کار به کجا کشیده که بانو میاد از ما کمک می خواد ...

( ولی به قول خودش حوصله سرچ نداشته ... پس خوشحال نشید ... )

البتّه یه چیزی که خیلی وقته فکر منو مشغول خودش کرده، اینه که: احتمالاً اینطور نبوده که تمام الف ها مخصوصاً جنگلی هاشون به غرب در بگذرند. اون دسته از الف های جنگلی که کارشون شده بود لباس سبز رنگ پوشیدن و قایم کردن خودشون از دست و دید آدمها لای شاخ و برگ درختها، احتمالاً همین شیوۀ زندگی رو ادامه داده و از خرد و حکمت پیشین خودشون فاصله گرفته و تبدیل شده بودند به اون الف هایی که ازشون در ادبیات فولکلور اروپایی یاد می شده. حالا هم بعد از گذشت چند هزار سال یا این قایم باشک بازی های دائمشون وارد الگوی ژنتیکیشون شده و رسماً طیّ فرآیند پیچیدۀ تکامل وارد دنیای نامرئی ها شدن و یا اینکه امروزه با ابزار و آلات تکنولوژِیک خودشون رو از انظار مخفی نگه می دارن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

مس جان این هم به نوع خودش نظریه خیلی جالبه ...

یه سوال اگه زیاد ربطی به این مبحث نداره ببخشید پادشاهان الف در آن سوی دریا بازم پادشاهن؟(با توجه به این که تعدادشون زیاد شده بود)به نظرم مثلا تراندویل چون خیلی پادشاه مهمی نبود در غرب پادشاه نشده باشه.(اگه به غرب رفته باشه)

تا اونجای که من می دونم هر قومی در آمان برای خود پادشاه دارد با این حال فرمانورای کل الف ها هم وجود دارد... مثلا تلری در Alqualondë پادشاهشان Olwë برادر تینگول بود و یا کوچکترین پسر فینوه , فینارفین با ماندن در آمان پادشاه نولدور شد ولی لقب فرمانروا و پادشاه تمام الف ها به اینگوه فرمانروای وانیار داده شده بود که در پایین تالارهای منوه در Taniquetil همراه مردمش اقامت داشت ...و تراندویل هم اگه همراه کلبورن به والینور رفته باشند فکر نکنم پادشاه محسوب بشود چون عملا تعداد زیادی الف جنگلی در آمان وجود ندارد ولی جزو الف های مورد احترام و والا محسوب می شود ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin the Oak shield

سلام يه سوال داشتم اخر سنگ اركن چى شد ؟؟دست بارد افتاد؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لوتین.
در 15 دقیقه قبل، Thorin the Oak shield گفته است :

سلام يه سوال داشتم اخر سنگ اركن چى شد ؟؟دست بارد افتاد؟؟؟

با تورین دفنش کردن بارد میزارتش تو قبر تورین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...