رفتن به مطلب
آناتار

توك پير

Recommended Posts

آناتار

سلام دوستان آردا!

توك پير(هابيت چاق و باهوش و شجاع) جد بيبو بگينز چه جور هابيتي بود؟توك پير خيلي مورد علاقه ي تالكين بود (در لوتر بعضي جا ها ازش تعريف مي كنه ,مخصوصا گندالف) و اختراع بازي گلف توسط اون خيلي ابتكار جالبي بوده (كتاب هابيت biggrin.png)

توك پير با چماغش كله ي رييس اورك ها رو مي زنه كه چند ميل اون ور تر توي يه لونه خرگوش پيدا مي شه همين جا بود كه بازي گلف اختراع شد. D: .....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

مرد شریفی بود. ولی فکر می کنم اختراع گلف از شوخی های کتاب هابیت باشه. نثر هابیت برخلاف سه گانه خیلی جاها یه مقدار طنز میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آناتار

درسته , خيلي ابتكار طنز جالبي و شوخي ولي حالا اين توك پير چه داستاني داشته ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گولوم

اين كه گفتي گلف رو اون اختراع كرد.اين يه صنعته كه تو طنز انگليسي به وفور ديده ميشه و اخيرا به امريكا هم راه پيدا كرده.به اين مضمون كه تو داستانهاشون يه همچين چيزهايي رو مي گنجونن و ميگن آره,فلان ورزش يا فعاليت اين طوري اختراع شد.من خيلي جاها از اين قبيل تعبيرها ديدم و به نظر من هم ميتونه باعث انبساط خاطر بشه.خوبي بامزه اس ديگه.

در مورد داستان توك پير,احتمالا با افسانه هاي پا اجاقي هابيتي تركيب شده و تونستن ازش شخصيت قدرتمندي (كه بين هابيت ها بسيار ناياب بود)درست كنن.به هر حال به نظر من هيچ هابيتي جسارت بيلبو,فرودو,پيپين و مري خودمون رو نداشت.تازه اگه اينها هم به زور از تو سوراخهاي هابيتيشون بيرون نميومدن احتمالا مثل بقيه هابيتها آروم و بي دغدغه زندگي مي كردن ولي تعامل با ديگر نژادها بود كه اونها رو تو شرايطي قرار داد تا هر كدوم به نوبه خودشون رشادت از خودشون نشون بدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

گولوم عزیز با سلام

زیادم نایاب نیستند چون اگر کتاب هابیت را دقیق بخوانی شخصیت هایی مانند : بال روئرر

را می توانید پیدا کنید.

تازه اگر نظر مرا بخواهید لوبلیا بگینز با اینکه بیشتر از 100 سال عمر داشت و با افراد بیرونی هم زیاد دم خور نبود در جریان کتاب سوم کم شجاعتی از خودش نشان نداد .

با تشکر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گولوم

من هم منكر شجاعتشون نشدم.گفتم بايد تو شرايطش قرار بگيرن تا شجاعت نشون بدن وگرنه خودشون دنبال كارهاي پردردسر و به قول ما ماجراجويانه نميرن.بال روئر هم جزو معدود هابيتهاي جنگجو بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

در حقیقت هنجار های زندگی شون با ماجراجویی نوشته نشده است !

در صورت اجبار یا اراده بسیار قوی دست به این کار می زنن !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...