رفتن به مطلب

Recommended Posts

Captain Of The White Tower

وقتی پل خزدوم خراب شد گالوم چطور از موریا بیرون رفت؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تالکین

احتمالا از دروازه غربی ( از همون طرفی که اومدن ) بیرون رفت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اونجا که خراب شد.ئ اگر از اونجا رفت چطور به سرعت به Lothlorien رسید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
محسن

شما از كجا مطمئنيد كه گالم اصلا قبل از فلوشيپ از خزد-دوم نگذشته. به اندازه كافي تيز بود .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راه بلد نبود و یادبتان باشد حتی تا لحظه آخر هم معلوم نبود که فلوشیپ از کجا می روند؟

از مدیران سایت خواهشمندیم که به سوال جواب دهند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

منم نمیدونم ولی این موجود حتما میتونسته رو در و دیوار یا حتی سقف حرکت کنه و بعید نیست تونسته باشه به همین ترتیب فرار کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hellboy

اگه به کتاب رجوع کنید می بینید که بعد از مبارزه درون اون اتاق که یه ترول بهشون حمله می کنه دیگه صدای پای گالوم رو نمی شنوه.

به نظر من اون از یک راه دیگه جلوتر از بقیه از موریا خارج شده و کمین کرده تا فلوشیپ از راه برسه و در ادامه هم می خونیم که پس از خروج از موریا دوباره صدای پای گالوم رو می شنوه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hellboy

یک مسا له ی دیگه هم هست

در اول کتاب یاران حلقه گفته می شه که اورک ها میان و گالوم رو از دست الف های بیشه نجات میدن پس میشه نتیجه گرفت که گالوم(همون طور که در شورای الروند گفته می شه)از طرف ساورون اومده بوده پس اورک ها هم می تونستن راه رو براش باز کنن تا جلو تر از گروه بره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hellboy

از مسولین سایت خواهشمندم این مبحث رو ببندن چون که دیگه ادامه نداره در ضمن مباحث جدید زیاد شدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
kamyar

be nazare man ham az ye rahe dige sai mikone ke az baghie jelo bezane

-----------------

دوست عزیز خوش آمدید.نوشتن فارسی از قوانین فروم هست لطفا از این به بعد پست های خودتان را با رسم الخط فارسی بدهید.موفق باشید (ناظر)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hellboy

کامیار جان شما فقط حرف های ما رو تکرار کردی با این که همسایه ایم ولی توی این سایت نباید حرف الکی زد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
warmaster

خوب اولا به نظر م جواب درست اجازه ی ارک ها که جناب هل بوی فرمودندست.

دوما امیدوارم از من به دو دلیل ناراحت نشین یک اینکه با وجود احترام زیادی که برای هل بوی قائلم مخالف ایشون نظر دارم

دو این بحث جاش این جا نیست البته به این پست های قبلی ربط داره

جناب هل بوی بسیار عزیز! منفکر می کنم کار کامیار حداقل برای فهمیدن نظر غالب بر جمع بد نباشه ضمن اینکه این موضوع می تونه مخالفان رو به تحرک برای پاسخگویی بکشونه که برای همه مفیده

امیدوارم جناب هل بوی از من ناراحت نشده باشند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hellboy

نه من ناراحت نشدم

من با شناختی که از کامیار داشتم این حرفو زدم وگرنه من با هیچ کس توی این سایت تا حالا تند حرف نزدم در ضمن به ابن نمیشه گفت جمع بدی به این مبیشه گفت حرفی برای امتیاز گیری

من هم برای شما احترام زیادی قائل هستم آقای warmaster

در ضمن از نیک نیم تون خیلی خوشم اومده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

البته فراموش نکنيم که گالوم استاد راهای مخفيه. استاد دورو کلک. قايم شدن و غيره. به اين موضوع توجه نکرده بودم ولی با توجه به خصوصيات گالوم خيلی هم بعيد نيست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
پرنسس ایووین

خوب گالم خیلی تیز بود شاید وقتی اوضاع خراب میشه و ارک ها از راه میرسن از روی پل فرار میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آناتار

به نظرم كساني كه هابيت را خوندن از درياچه ها وآبگير هاي پايين موريا و نورگير هاي تالار ها خبر دارند و مغاك هاي آبي پايين موريا به بيرون راه داشتند همون جايي كه رود هاي كوه هاي مه آلود نيمرودل جريان مي كيرد كالوم از اين جا به بيرون فرار مي كنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DAIN ll IRONFOOT

اگه تالکین هیچ چیزی نگفته ، هیچ ضمیمه ای رو هم اضافه نکرده.......و این چنین نتایجی هم وجود داره باید یکم آروم باشیم و با خودمون بگیم:

آیا داستانی به اون بار و عظمت اجازه نداره یه کم اشتباه و یا فراموشی همراهش داشته باشه؟

به نظر من هر داستان خوبی این اجازه رو داره که گاهی اوقات شخص رو به چالش بکشونه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
KHAMUL THE SHADOW OF EAST

به نظر من از اونجا که گالم خوصوصیات بدنی یک گابلین رو داره از کوه بالا رففته و راهی پیداکرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ريوندل

اصلا از كجا معلوم كه گولوم اون ترول رو به اتاق نياورده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

به نظر من گولوم از هر کسی بهتر می تواند رد کسی را دنبال کند یا از صخره بالا برود. در ضمن او نمی توانسته ترول را با خود بیاورد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

اصلا از كجا معلوم كه گولوم اون ترول رو به اتاق نياورده

از اونجایی که وقتی پی‌پین در اتاق نگهبانی و قبل از رسیدن به اتاق مزربول سنگی رو در چاه انداخت (توی فیلم به یه اسکلت دست میزنه البته) و اورک ها با صدای چکش بهش پاسخ دادن و بعدا که گروه به اتاق مزربول رسیدند و صدای طبل ها شنیده شد، گندالف یک ترول غارنشین رو به همراه اورک ها و یوروک های سیاه مودور رو دید که داشتن به اون سمت میومدن و اون ترول البته وقتی میخواست وارد بشه، قبل از شکستن در توسط استینگ زخمی میشه و یحتمل فرار میکنه (چون نبردی با ترول توی کتاب نداریم اگه درست یادم بیاد) میدونیم که کار گولوم نیست + گولوم توان همچین چیزی رو نداره

ویرایش شده در توسط الوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

به هر حال یه راه که موریا نداره، چندین راه داره و از سوراخ ها حفره ها میتونه بره بیرون. گالوم همه جا رو میشناسه، استاد راه های مخفی هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...