رفتن به مطلب
پرنسس ایووین

سوالات ارباب حلقه ها

Recommended Posts

Faramir-1

سلام دوستان،

توی فیلم ارباب حلقه ها، بازگشت پادشاه ، اونجایی که فرودو می خواد حلقه را نابود کنه، منصرف میشه، همین اتفاق برای ایسیلدور هم میفته.

به نظرم اومد هیچکس موفق به نابودی حلقه نشد، حتی فردو که قدرت زیادی داشت، نتونست حلقه را نابود کنه، و حلقه یه جورایی اتفاقی نابود شد(البته من فقط فیلمو دیدم و داستان اصلی رو نخودندم).

می خواستم نظرتون رو در این مورد بدونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

سلام دوستان،

توی فیلم ارباب حلقه ها، بازگشت پادشاه ، اونجایی که فرودو می خواد حلقه را نابود کنه، منصرف میشه، همین اتفاق برای ایسیلدور هم میفته.

به نظرم اومد هیچکس موفق به نابودی حلقه نشد، حتی فردو که قدرت زیادی داشت، نتونست حلقه را نابود کنه، و حلقه یه جورایی اتفاقی نابود شد(البته من فقط فیلمو دیدم و داستان اصلی رو نخودندم).

به نظرم نمیشه قطعا گفت هیچکس نمیتونه نابودش کنه.شاید اگه یه کسی اراده ش قویتر از فرودو بود میتونست.سخته! اما خب ناممکن نیست...

همون طور که بنظر من فرودو قویتر از ایسیلدور بود.ایسیلدور خیلی زودتر به حلقه دل بست و جا زد.اما شاید کسی هم باشه که اراده ش قویتر از اراده ی حلقه و سائرون باشه.تو کتابم گفته شده که گالم پاش لغزید و افتاد پایین :)

ویرایش شده در توسط mansoore

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon

سلام دوستان،

خب اون اتفاق افتاد تا دو چیز رو اثبات کنه

1- تاثیر پذیری گالوم در نابودی حلقه یعنی چیزی که گاندولف به صورت استعاره ای به اون اشاره کرده بود

2- اراده ای که با شیطان ستیز می کند حتماً نباید از شیطان قوی تر باشد بلکه زمانی که افراد به سمت هدف حرکت کنند سرنوشت هم ، هم پای آنان خواهد آمد تا در تنگنا ها خود به داد افراد برسد. از نظر من این دست غیب بود که حلقه را نابود کرد تا ثباتی برای این اصل که شیطان فانی است باشد

در این راه تالکین از دو فرد واجد شرایط که بهترین گزینه هایش یعنی فرودو و گالوم بود نیز استفاده کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid reza

یه سوال داشتم در کتاب دوم ارباب حلقه ها اونجاش که روهان در محاصره ی اورک هاست گندالف با یه ارتش از راه میرسه و اورک هارو از بین میبره ولی در کتاب هیچ اشاره ای نشده که ارتشی که گندالف میاره از کجا و چه کسانی هستنند لطفا سریع جواب بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

یه سوال داشتم در کتاب دوم ارباب حلقه ها اونجاش که روهان در محاصره ی اورک هاست گندالف با یه ارتش از راه میرسه و اورک هارو از بین میبره ولی در کتاب هیچ اشاره ای نشده که ارتشی که گندالف میاره از کجا و چه کسانی هستنند لطفا سریع جواب بدید

اون‌ها همون طوری که توی کتاب ذکر میشه نیروهای وست‌فولد به رهبری ارکنبراند بودند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ورونوه

همونطور که لگولاس پاسخ دادن، توی کتاب ارکنبراند، ارباب فولد غربی بود و نیروهای پیاده ش که از سمت غرب نیروهای سارومان رو محاصره کردن. اتفاقاً چندبار توی فصل گودی هلم بهش اشاره میشه و همون کسیه که انتظار دارن سر برسه.

ارکنبراند همراه تئودرد پسر تئودن می جنگید و با کشته شدن اون، تعدادی از نیروهاش رو جمع کرد و رفت تا از استحکاماتش در گودی هلم دفاع کنه. و گندالف به سرعت رفت که خبر بده و از نیروهای اون کمک بگیره.

ولی توی فیلم دو برج به جای نقش ارکنبراند از خود ائومر استفاده شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baradil soldier of dale

سلام ي سوالي برام پيش اومد:{البته بيشتر براي من حالت نظرسنجي داره تا سوال}

تو بازگشت شاه وقتي اينگولد به دنه تور گزارش دشمن رو ميده مي گه كه يك گروه جديدي از سپاه دشمن هستن كه مشخصاتشون اينطوريه:

١- تبر به دست هستن ٢- قد كوتاهي دارن ٣- ريشو هستن ٤- از شرق اومدن

خود اينگولد هم مي گه شبيه دورف ها هستن {البته خود اينگولد احتمالا تو عمرش دورف نديده}

حالا ب نظر شما اين ها مي تونن دورف باشن يا نه؟

پ.ن: اين چيزا هم شايد كمك كنه:

١- چهار تا از قبايل دورف تو شرق بودن

٢- در جنگ آخرين اتحاد دورف ها تو سپاه سائورون هم بودن...

پ.پ.ن: اين چار تا قبيله يكي از مرموز ترين نقاط كار هاي استاد هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...