رفتن به مطلب
Elrohir

سوالات شخصیت های آردا

Recommended Posts

شاهزاده آرون
ارسال شده در (ویرایش شده)

در مورد شاه جادو پیشه انگمار توی ضمیمه ارباب حلقه ها توضیحات خوبی داده شده اما در مورد بقیه اشباح حلقه خیلی توضیح داده نشده، و فقط گفته شده که از بزرگان و شاهان انسان ها در دوران دوم بوده اند، خواستم بدونم آیا کسی اطلاعات بیشتری در این مورد داره یا نه؟ جایی توی تاریخ سرزمین میانه چیزی نوشته شده؟

ویرایش شده در توسط شاهزاده آرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
eddard stark

در مورد شاه جادو پیشه انگمار توی ضمیمه ارباب حلقه ها توضیحات خوبی داده شده اما در مورد بقیه اشباح حلقه خیلی توضیح داده نشده، و فقط گفته شده که از بزرگان و شاهان انسان ها در دوران دوم بوده اند، خواستم بدونم آیا کسی اطلاعات بیشتری در این مورد داره یا نه؟ جایی توی تاریخ سرزمین میانه چیزی نوشته شده؟

اطلاعات در این زمینه خیلی کمه و ما غیر از ویچ کینگ،از میان نزگول فقط نام یکی دیگر از اون ها رو میدونیم و اون هم ((خامول معروف به سایه ی شرق)) هستش که پادشاه استرلینگ ها بوده و فکر میکنم تو کتاب قصه های ناتمام این رو خوندم.همچنین اگر اشتباه نکنم تو آکالابت گفته شده بود سه تن از نه نزگول جز نجیب زادگان دونه داین بودن که گویا مسؤلیت بندر گاه های نومه نوری در سرزمین میانه رو در دوران دوم به عهده داشتن.اگر دوستان اطلاعات بیشتری دارن امیدوارم بگن :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil
ارسال شده در (ویرایش شده)

گاندولف وقتی به سرزمین میانه اومد، اگر یک بار کشته مید دیگه حق اومدن دوباره رو نداشت؟ چون وقتی در جنگل قدیمی گاندولف رو دیدن تعجب کردن. تصمیم برگشت گاندولف از طرف والار به یکباره بود؟

ویرایش شده در توسط Peredhil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
جنگجو سپر بلوط

بچه های یه سوالی این گندالف چند سالش بوده؟

150-170 چند؟

ویرایش شده در توسط الوه
حذف علائم نگارشی اضافه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

بچه های یه سوالی این گندالف چند سالش بوده؟

150-170 چند؟

خیلی زیاد

یادم نیس کجا شنیدم یا کجا خوندم 30 هزار فک کنم بود...

خلاصه یادمه 3 داشت ;))

ویرایش شده در توسط King LeBron James

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hamed Sooffee

اول ازتون شدیدا تمنا میکنم با رسم الخط و ادبیات عادی پست بدین!!

بعدش ... درباره تولد اورک ها که بالاتر اشاره شد. شبیه الف ها تولید مثل میکردن چون کلا وجودشون از الف ها سرچشمه میگیره و تا اونجایی که یادم میاد به مرگ طبیعی نمی مردند. شاید یکی از دلایل جمعیتشون هم همین باشه که عمر طولانی (اگه نگیم نمیمردند! یادم نمیاد دوستان یاری رسانند!) داشتن .

به نظرم یکی از دلایلشونم این میتونه باشه که همگی زیر یک پرچم بودن و هیچ چیز جز همین ساختن ارتش سرشون نمیشد ;) در هر حال زیاد بهش توجه نشده و یه چیز عادیه به نظرم . چیز واضحیه! سال ها فقط زاد و ولد کردن تو تاریکی دیگه این کار سختی نیست!

تو این یه مورد عقلشون بهتر از الف ها کار میکرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

خیلی زیاد

یادم نیس کجا شنیدم یا کجا خوندم 30 هزار فک کنم بود...

خلاصه یادمه 3 داشت ;))

خوب این کلا به نظرم بحثی بی معنی هستش!

اون یکی از مایار بود و این ینی از کل آردا و تمام جنبنده های رویش کهنه تر تر بوده :وی

البته میتونیم اینجوری بگیم که جسم و کالبدش تقریبا هنگام قدرت گیری سارون وارد سرزمین میانه شد (و چیزی که مسلمه اینه که پیر نمیشه کلا :D )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاهزاده آرون

دوستان یه سوال سفید -خاکستری، گاندولف خاکستری بعد از اینکه توی موریا سقوط کرد و جسمش رو از دست داد، چرا وقتی اومد خودشو گاندولف سفید نامید؟ این تصمیم خودش بود یا از اون بالاها براش تصمیم گرفته شده بود؟ اصلا مگه رنگ شنل فرقی داشت؟ چون به نظر میرسید گاندولف سفید از ورژن خاکستریش قوی تر بود.

ویرایش شده در توسط شاهزاده آرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
♥boromir♥

دوستان یه سوال سفید -خاکستری، گاندولف خاکستری بعد از اینکه توی موریا سقوط کرد و جسمش رو از دست داد، چرا وقتی اومد خودشو گاندولف سفید نامید؟ این تصمیم خودش بود یا از اون بالاها براش تصمیم گرفته شده بود؟ اصلا مگه رنگ شنل فرقی داشت؟ چون به نظر میرسید گاندولف سفید از ورژن خاکستریش قوی تر بود.

از اون بالاها بود...در واقع مرد...ولی با پارتی بازی برگشت...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mithrandil

تو فروم کمتر از دختر تورگون، آردل صحبت شده. اینکه همسرش کی بود و چرا سیه چرده شده بود؟ فکر کنم داستان عشقشون هم جالب باشه

ویرایش شده در توسط الوه
انتقال پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

تو فروم کمتر از دختر تورگون، آردل صحبت شده. اینکه همسرش کی بود و چرا سیه چرده شده بود؟ فکر کنم داستان عشقشون هم جالب باشه

متوجه سوالتون نمیشم :/ دختر تورگون، ایدریل هست و همسر اون تور، و آره‌دل خواهر تورگون هست که ائول، الف تاریک، همسرش بوده و در هر دو مورد بحث های زیادی در فروم وجود داره که با استفاده از ابزار جستجو میتونید پیداشون کنید. به هرحال این دو مدخل فرهنگنامه رو بخونید، به پاسخ سوالتون به نظرم میرسید:

https://arda.ir/aredhel

https://arda.ir/idril-celebrindal

استفاده از ابزار جستجو و استفاده از فرهنگنامه میتونه پاسخ خیلی از سوالات باشه...

فقط اون قضیه سیه چرده بودن از کجا اومده؟ :

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mithrandil

متوجه سوالتون نمیشم :/ دختر تورگون، ایدریل هست و همسر اون تور، و آره‌دل خواهر تورگون هست که ائول، الف تاریک، همسرش بوده و در هر دو مورد بحث های زیادی در فروم وجود داره که با استفاده از ابزار جستجو میتونید پیداشون کنید. به هرحال این دو مدخل فرهنگنامه رو بخونید، به پاسخ سوالتون به نظرم میرسید:

https://arda.ir/aredhel

https://arda.ir/idril-celebrindal

استفاده از ابزار جستجو و استفاده از فرهنگنامه میتونه پاسخ خیلی از سوالات باشه...

فقط اون قضیه سیه چرده بودن از کجا اومده؟ :

آره من اشتباه کردم منظورم خواهر تورگون بود

که با ائول الف تاریک ازدواج می کنه

منظور بنده هم عشق بین این دو بوده و یه جا تو کتاب خوندم که نوشته ائول سیه چرده بوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

سلام و درود

راستش جايي بهتر از اين تاپيك رو براي پرسيدن سوالم نديدم :) { چون در مورد ملكوره }

ملكور وقتي به بند كشيده مي شه و در تهي حبس مي شه

ايا شكنجه مي شه ؟! و يا اين كه چي در كل :دي

اونجا چي كار مي كنه ايا به زندگي خودش مثل روح مردگان كه تو آسفودل ( برزخ ) اساطير يونان هستند ادامه مي ده يا نه مثل تارتاروس ( جهنم ) شكنجه مي شه ؟!

يا اصن كلا اين جوري نيست ؟!

با تشكر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

سوالتان خیلی خوب است.اما فکر کنم بار اولی که زندانی می شود در کنارش کمی عذاب هم دارد اصلا در غل و زنجیر بودن خود عذابی الیم است. اما بار دوم که کارش یکسره می شود فکر کنم ... واقعا نمی دانم وقتی در کتاب می گوید به پوچی می رود یعنی چه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hamed Sooffee

کسی چیزی از الاتان پدر والاندیل می دونه؟ نسبش به الروس می رسیده یا نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ورونوه

کسی چیزی از الاتان پدر والاندیل می دونه؟ نسبش به الروس می رسیده یا نه؟

خودش نه. به واسطه ی ازدواج با سیلماریِن، دختر تارالندیل و خواهر تارمنلتوره که نسب والاندیل به الروس می رسه. در مورد الاتان فقط می دونم که از اشراف زاده های آندونیه بوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

من یه جا خوندم که گفته بود گالادریل مادرزن الرونده!!!!!! #-o

حقیقت داره؟ :-w

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*legolas *

من یه جا خوندم که گفته بود گالادریل مادرزن الرونده!!!!!! #-o

حقیقت داره؟ :-w

بله همینطور است اینم یه شجره نامه این شجره نامه از اخر کتاب سیلماریلیون است خودم عکس گرفتم ببخشید کیفیت اش پایینه

post-4584-0-57100300-1440156738_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

كهن سال ترين ارک توی دوران سوم کی بوده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...