رفتن به مطلب
شروین

اعضای سایت خودشان را معرفی بکنند

Recommended Posts

Gandalf Skin

خیلی ممنون تولکاس و تضاد عزیز

هین یکی از سایتهای محبوب من بوره و هست و اعضای با معلومات و خوبی داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

سلام

محمد هستم

مهندسی صنایع امیرکبیر میخونم

تهران زندگی میکنم

( هم هستم علاقه مندی هام:موسیقی متن و کلاسیک،ارباب حلفه ها،بچه های بدشانس،نارنیا،تاریخ مورینیو, اینتر فعلا طرفدار رئال واس اس

رنگ:آبی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

من هم به نوبه ی خودم ورود مجدد گاندولف اسکین و پیوستن مو رو (با تاخیر زیاد!) به آردا خوشامد میگم.موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من هم ورود دوستان عزيز رو تبريك ميگم.

محمد جان دانشكده برق اومدي يه سري هم به ما بزن! :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gandalf Skin

ممنونم از همه دوستان

محمد جان خیلی خوش آمدی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
CelebAlph

سلام

اسم: شکوفه

شغل: دانشجوی ارشد باستان شناسی و مدرک لیسانس معماری-شهرسازی

علاقه مندی ها: کتاب بخصوص فانتزی و تخیلی و ترسناک و تاریخی، موزیک راک و متال، نقاشی با انواع بسیاری از مواد و رنگ ها، گیتار می زنم و دوست دارم تخصص تو زمینه اسطوره شناسی و نمادشناسی بگیرم. عاشق رنگ بنفش (تمام خانواده بنفش) هستم. :D

کتاب های مورد علاقه ام هم ارباب حلقه ها و کتاب های نویسنده هایی مثل جان کریستوفر و بیشتر از همه دیوید گمل ه که گویا در این سایت کمی ناشناسه. :D

از کتاب ها و فیلم های تخیلی نما!!! مثل توایلایت متنفرم و از هری پاترم زیاد خوشم نمیاد :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

شکوفه خانوم بعنوان یه کاربر معمولی آردا عضویتتون رو تبریک میگم.ایشالا که فعالیتی مفید و سازنده داشته باشین.

در ضمن:در مورد گمل..اونطوری ها هم که میگین ناشناخته نیست.مثلا تولکاس(یکی از مدیرای سایت)از طرفداراشه.شما تاپیک بزن و به ما معرفیش کن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سلام شکوفه خانم، خیلی به آردا خوش اومدید. امیدوارم روزهای خوبی اینجا داشته باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

منم به نوبه ی خودم ورود شکوفه خانم رو تبریک میگم و از این که یه نفر علاقمند به امورات باستانی و نمادین و افسانه جات :D به جمع ما اضافه شده بسیار بسیار خوشحالم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

ورود عضو جدید فروم یعنی شکوفه خانوم رو تبریک می گم به نوبه ی خودم

در مورد رشتتون هم که باستان شناسیه واقع من از باستان شناسی خیلی خوشم میاد و امیدوارم ما رو از اطلاعاتتون در این زمینه سیرب کنید :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

خانم celebalph بسیار بسیار خوش اومدید به اینجا.امیدوارم اوقات خوشی داشته باشید در این سایت.سلیقه موسیقاییتون، کتابهای مورد علاقه و کلا نوع جهتگیری هاتون بنده رو به حضور گرم کاربری همجهت با خودم دلخوش کرد:دی

خوش باشید همیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیو

سلام.

من گیوم مدیر انجمن های سایت افسانه ها.

و البته کوچیک همگی.

یه طرحی داشتم کهب اید در موردش با مسئولین سایت صحبت کنم.

اگه مدیر یا وب مستری چیزی که بتونه کمک کنه بنده رو اد کنه ممنون می شم.

[email protected]

فقط لطفا مسئولین سایت اد کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

شما میتونین با من تماس بگیرید.البته معمولا در مسنجر آفتابی نمیشوم و اگر پیغامی دارید میتونید به صورت پیام خصوصی برام بفرستید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

با سلام

من گیوم مدیر انجمن های سایت افسانه ها.

گفتم ها اسم شما برای من اشناست :دی

البته اگه منظورتون همون وبگاه افسانه ها .www.afsaneha.ir باشه !!

کوچیک شما اصلان هستم البته همون Gryffen و یا بهتر بگم همون هورین تو وبگاه افسانه ها

راستش من چند باری در فرومتون بودم و فعالیت کردم اما اون جا با یکی به مشکل بر خوردم و بی خیال شدم :دی

به هر حال از وردتون به این فروم خوشحالم و امید به ان دارم که لحظات خوبی را باهم داشته باشیم !!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
IlBoromirll

منظورم این نبود که .. گفتم بعضی از طرفدارهاي پرو پا قرص.. نه همه تازه خود من هم هری پاتر رو خوندم و این باعث نشد که لوتر رو نخونم.. آخه آدمشو سراغ دارم که حالا که هری پاترو خونده وقتی اسم لوتر رو میاری چنان حالش بد میشه انگار داری در مورد کتاب کرم ابريشم و پيله حرف میزنی!!!! آخه بعضیا نمیخوان .. چيزاي جديدو تجربه کنن و این یعنی کور شدن. حتی حاضر نيستن به کتاب يه نگاه بندازن... بعد میگن ما از لوتر بدمون مياد...

حرفت رو قبول دارم ولی تو قبول نداری که از نظر محتوی هیچ کدوم از اینایی که گفتی به ردlord of the ringsو همه ی اثار تالکین نمی رسند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شهزاد

نام اصلی:شهرزاد شهسوار

ساکن:مشهد

علایق:موسیقی رو ترجیح میدم

از اینکه این سایت رو پیدا کردم خوشحالم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

سلام به شهرزاد

خیلی خوش اومدین امیدوارم روزهای خوشی در آردا داشته باشین

ویرایش شده در توسط ائارندیل Eärendil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به آردا خیلی خوش اومدید.

جمعیت مشهدی ها داره زیاد میشه! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

من هم به عضو جدیدمون شهرزاد تبریک میگم و براشون آرزوی شادکامی در آردا رو دارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee

سلام!

مهشاد هستم.

16 ساله دوم ریاضی!

علاقه مندی ها:کتاب از هرنوعی!به خصوص تالکین،چخوف،ایتالو کالوینو،یونسکو و ....

دیوانه ی موسیقی به خصوص کلاسیک و راک(پراگرسیو و آلترنیتیو و گاتیک و سیمفونیک و...)و مقداری هم متال از نوع دوم و دث!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

سلام حمید هستم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

اصولا مهمترین سرگرمیم کتاب خوندنه و ادبیات فانتزی به خصوص تالکینو خیلی دوست دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مهشاد و حميد عزيز خيلي به آردا خوش اومديد. اميدوارم اينجا روزهاي خوبي داشته باشيد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام بر همه

من مهرداد هستم.

فارغ التحصیل هیچی نیستم.رشته هم ندارم.

به ارباب حلقه ها و انواع کتابهای تاریخی و علوم خفیه ( البته نه از این خفیه سر کاری ها ) علاقه دارم. امیدوارم تام ایندفعه اسمو فهمیده باشه.

من هم به نوبه ی خودم به همه ی کسایی که جدید اومدن خوشامد می گم. امیدوارم که بتونیم سایت رو پر رونق ترین سایت کنیم.

درود بر آردا و درود بر شما.

ویرایش شده در توسط Glorfindel Thalion

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

به جدیدالورودان تبریک میگم!

دقت دارید که توی سایت،سلیقه خانوما بیشتر به سمت موسیقی راک و متال گرایش داره؟:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

منم به همه ی تازه واردان به آردا تبریک میگم

دوستان متال هد میتونن یه سری به تاپیک های متال دوستان در یاران حلقه بزنن ! خوشحال خواهیم شد !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...