رفتن به مطلب
شروین

اعضای سایت خودشان را معرفی بکنند

Recommended Posts

Melkor Morgoth

نام:

نجات

18

متولد:

بهمن 1370

شغل:

درس خوانم و فعلا کاری ندارم.

علایق:

مذهبی و شاعر و میتونم بگم تا حدی عارف

نجاتا کی زدایی عشق خود زشتیو نا پاکی؟ که این گوهر همی باشد به دریا های نا پاکی!

این شعر رو هم خودم گفتم..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نام: مهدی

معروف به: 3DMahdi

تولد: دی 1366

تحصیلات: دانشجوی مهندسی برق-الکترونیک

علایق: کامپیوتر-گرافیک سه بعدی(3D)-سیاوش قمیشی- منچستر یونایتد و صد البته دنیای تالکین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Olόrin

سلام به همه

نام ، سن ، حرفه ، علاقه ، آرزو و ....

مسعود ، 26 ، دانشجو کامپیوتر ، موسیقی و فیلم ، آرزو هم که زیاد دارم

.

.

.

خوش اومدم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Olόrin

سلام به همه

نام ، سن ، حرفه ، علاقه ، آرزو و ....

مسعود ، 26 ، دانشجو کامپیوتر ، موسیقی و فیلم ، آرزو هم که زیاد دارم

.

.

.

خوش اومدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

خوش آمدي مسعود عزيز.اميدوارم روزهاي خوبي رو در كنار هم داشته باشيم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

ملكور و مسعود عزيز،هر دو بسيار خوش آمديد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anarion_d

میلاد 18 از تهران عاشق و سرگشتهی تالکین

سوم دبیرستان ریضی

شغل دومم

تئاتر و سینماست

از اشنایی با دوستا خوشبختم

اناریون شاه شهید گوندور!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

ملکور اگر همون اول به اردا خوش اومده بود...العان اردا آبادان میشد..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ملکور جان این عکست اصلا به خودت نمیاد شبیه جوونی های ملکوره زمانی که هنوز پلید نشده بود.

راستی تولکاس جان ببینم تو موهاتو رنگ میکنی کلک! مگه نباید ریش و موهات طلایی باشه؟ :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

خوب واسه همینه یه اسم خودمو گذاشتم آناتار...

اگر بخوام...میتونم یه قیافه ای بگیرم..

که عین آناتار بشم...

این عکسم رو خودم به قصد...اخم نکردم..

ولی اخم من...بسسسیار ترس ناکه...

طوری که انگار...آناتار داره بهت چپ چپ نگاه میکنه..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

آناتار كه يكي از اسم هاي سارون بود نه ملكور :D

مهدي جان گير نده بابا!از دست عيال مربوطه ناچار شديم كه موهامونو رنگ كنيم!! :D(

گر چه كه در واقعيت موهام مشكيه و سبيل هام قهوه اي :D از بدي هاي سيگار يكيش همينه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اینم یه عکس خوانوادگی از تولکاس و بقیه والار

ببین اون موقع هم همین شکلی بودی!

mb_valar_resize.jpg

گالادریل 4 ساله از والینور :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien
نام واقعی: پژمان

مدرک: فارغ التحصیل رشته متالورژی صنعتی

علاقه مندی: ژانر فانتزی- موسیقی گیتار فلامنکو-

مجدد سلام :D

تنها تفاوتش اینه که الان 28-27 سالمه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سلام پژمان آقا

خوشحالم که يکي ديگه از اعضاي قديمي به سايت برگشته. اميدوارم حضورتون ادامه دار باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

سلام.

ببخشید من مدتیه عضو شدم ولی خودم رو نمیدونستم باید اینجا معرفی کنم.

اگه اجازه بدین میخوام مثل بیوگرافی خودم رو معرفی کنم.

اسم: علی

قد:180

وزن:70

شغل: دانشجو

رشته تحصیلی: روانشناسی

رنگ مورد علاقه: ((به ترتیب)): نارنجی.سبز.آبی.صورتی....

سرگرمی: مطالعه کتاب داستان ، بازی استراتژیک ، فیلم هالیوودی

من و این سایت : اولین بار سال دوم یا سوم راهنمایی فیلم ارباب حلقه ها رو دیدم ، فکر میکردم مثل بقیه فیلم هاست .چند سال گذشت و یکی از دوستام 10 تا سی دی ارباب حلقه ها رو بهم هدیه داد . قسمت 1 دوبله . قسمت 2 زبان اصلی و بدون زیر نویس.قسمت 3 با زیر نویس فارسی. بعد از اینکه فیلم رو با دقت دیدم ، شعله عشقی عمیق به جونم افتاد ، که به مرور جا افتاد ، بعد به لطف یکی دیگه از دوستام هرسه تا کتاب ارباب حلقه ها به دستم رسید و من رو برای مدتی از جهان جدا کرد ، امسال با دوستام نسخه see هر سه قسمت رو دیدم ، و به حد جنون بهش وابسته شدم. دوستام هم همینطور . بعد از کتابخونه دانشگاه سه داستان تخیلی از تالکین رو خوندم که خیلی قشنگ بود.

و بعد اینجا رو پیدا کردم و دیدم که بسی از قافله عقبم. اسمم رو arven گذاشتم چون خیلی از شخصیتش خوشم میومد.

حالا دوست دارم روزی شما ها رو رودر رو ببینم و تا جایی که میتونم در مورد آردا باهاتون حرف بزنم. ضمنا به نظرم این سایت یکی از بهترین سایت هایی هست که تا به حال دیدم.

تا حالا کسی بهم پیغام خصوصی نداده ، خیلی دوست دارم با شما مکاتبه کنم.

در نهایت از این که شما ها تو این دنیا نفس میکشید خیلی خیلی خوشحالم. :D :D :D :D :D :) :) :) :D :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من تاحالا فکر میکردم شما دختری؟!! مرد حسابی این چه اسمیه برای خودت انتخاب کردی باعث سردرگمی میشه! حداقل میذاشتی دوستدار آرون یا همچین چیزی.

بازم ورودت رو تبریک میگم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

میدونستم مشکل ساز میشه ، باشه میرم عوضش کنم. ببخشید :D :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord of the ring - Sauron

سلام

منم امیر هستم

از کار های تالکین خیلی خوشم میاد

امیدوارم فیلم های کارای دیگه هم به خوبی ارباب حلقه ها ساخته بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

امیرجان به آردا خوش آمدی! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مورون

بله من هم با این دو نفر تازه آشنا شدم و ورودشون رو به آردا تبریک می گم... ماشاالله چقدر هم فعال هستن . من هر روز که به فروم سر میزنم می بینم که پست های جدید دارن... خلاصه خیلی روتون حساب می کنم...

آرون واقعا این انتخاب اسمت خیلی عجیب بود ... ار شگفتی ها و سرکار گذاشتن مردم خوشت میاد؟؟؟

تازه ما یه بانو آرون دیگه ( اون و مطمئنم که خانوم بودن) داشتیم... دیگه به ما سر نمی زنن؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

ببخشید سیمین!!

من فکر میکرد تازه عضو شدی !!! :D :D :D :D

آخه تعداد پست هات خیلی کمه !!! :D

من از سر کار بازی بدم نمیاد ، فقط از زنان شجاع خوشم میاد ، (( میدونم آرون فقط تو فیلم شجاع بود)) منم منظورم تو فیلمه.

در افتنادن یه زن با کلی دژخیم کار هرکسی نیست :D :D :) :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

تازه ما یه بانو آرون دیگه ( اون و مطمئنم که خانوم بودن) داشتیم... دیگه به ما سر نمی زنن؟؟؟

اتفاقا منم تقریبا هرروز فروم رو چک می کنم ولی ترجیح میدم فقط ناظر باشم... اما جدیدا یه بحثی راجبه الفها در میونه و کار به جایی رسیده که نمیشه ساکت نشست! بذار برم از حیثیتمون دفاع کنم!:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

مرسی ، شیر مامان و بابات حلالت :D :D :D :D

خیلی وقت بود تنها بودم داشتم میپوسیدم ، از وقتی وارد اینجا شدم ، دارن نژادمونو میکوبن. :D( :D( :D( :D(

دیگه داشتم به این نتیجه میرسیدم که اینجا روح نژاد پرستی نفوذ کرده و همه ضد الف شدن ، کمکمون کن بانوووووووووووووووووووووووووو! :) :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ELI.21ST

معرفی !؟ باشه ;:D

نام !؟ الیاس

لاتینش هم میشه ELIAS, ولی نمیدونم چرا تو ایران همه فکر میکنن میشه ELYAS !!!

تلفذشم میشه ایلایس .

سن !؟ 22

رشته !؟ میخواستم برم هوا - فضا بخونم این بود که بهم گفتن اول واس تو ریاضی کارشناسی بگیرم !!! 4 ترم ریاضی کاربردی خوندم بعد کامل پشیمون شدم رفتم حسابداری تا یکم به مباحث اقتصاد و تجارت نزدیک تر باشم . الانم حسابداری میخونم پس .. .

موسیقی !؟ بستگی به مود داره دیگه, از پاپ در روزهای افتابی شروع میشه و به راک و هوی متال در روزهای طوفانی ختم میشه . الانم که کارم شده از صبح تا غروب موسیقی متن ارباب حلقه ها گوش کردن .

علاقه مندی ها !؟ به سینما علاقه دارم . ژانر خاصی هم نداره همه نوعش . منتهی الان بزرگتر شدم اینه که بیشتر به کارهای اکران پاییز علاقه مند شدم " سینمای ماورا " . منظور از سینما هم اصلا شرق نیست . صحبت ایران رو هم نکنین با من . همه ی فستیوال ها و جشنواره ها رو هم با علاقه دنبال میکنم / کتاب هم میخونم / به سیاست هم علاقه مندم خیلی خیلی بد !! منتهی سعی میکنم بی طرف بی طرف باشم . تحت تاثیر هیچ دسته و حزب و مخصوصا ایدیولوژی خاصی نیستم / موسیقی هم که جزو زندگیم دیگه .. .

بزرگترین سوال زندگیم در این لحظه که دارم این پست رو تایپ میکنم !؟ اینه که دنیای تالکین چیه !! از زبان ساخته شده در ذهنش تا تک تک جزییات .

بزرگترین ناراحتیم که تازه دیروز متوجه شدم ناراحتیم !؟ اینه که چرا با این همه ادعا بودنم تازه الان متوجه پتانسیل اردا شدم و اومدم دنبالش ..

کلا فکر میکنم وقتی که روی هری پاتر گذاشتم, زیاد بوده باید این وقت رو اختصاص میدادم به کارهای تالکین .. .

پ ن : خوب حالا فلسفه معرفیم این بود که بابا ما پسریم کسی فکر نکنه ELI و اون اواتار شارلیز ترون " که در این لحظه اواتارم " یعنی اینکه دختر تشریف دارم . :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...