رفتن به مطلب
شروین

اعضای سایت خودشان را معرفی بکنند

Recommended Posts

الوه

اگه بخواد همه چی عوض بشه پس یعنی تبدیل phpBB با VB ;)

سیستم مورد علاقه ی منه، نابود کردنش اونقدر مزه میدهههههههههه (منظورم دستکاری درست توی انجمن هست، لطفا به تالار های ماندوس مرا محکوم نکنید [-( )

:((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tolkien

نام : مهدي

نام خانوادگي : بازيار

نژاد : كرد

محل سكونت : استان ايلام 0- شهرستان دهلران ( كناره تپپه باستاني و هشت هزار ساله علي كش) [-(

علايق : قدم زدن در دشت - كوهنوردي - مطالعه در زمينه هاي افسانه و اساطير ، تاريخ ، سينما ، و داستان هاي تخيلي - موسيقي(كلاسيك و مدرن)

رشته تحصيلي : والا رشته خودم تجربي هست اما چون به سينما خيلي علاقه داشتم هنر امتحان دادم اما سينما نگرفت ، امسال دوباره امتحان دادم رتبم هم 300 منطقه شد ، انتخاب رشته كردم تا جواب بياد . ;) ولي در كل مي خوام سينما گر شم و ايده ها و اهداف زيادي در اين زمينه توي كله باد ديدم هست :-?

در مورد تالكين و سرزمين ميانه : سال سوم راهنمايي بود فكر كنم يادش به خير :(( شب بود داشتم ارباب حلقه ها رو مي ديدم كه تو همون بار اول كه ديدمش ديگه تاون مهدي قبلي نبودم به سختي طي يك سفر به اهواز تونستم كتاباشو گير بيارم و ديوانه وار عاشق تالكين شدم. :D ;) هرچند خيلي اشكمو درورد ~x(( ~x( و تا الان هم تحت تاثير تالكين هستم و تا حدودي نيز سي اس لوئيس :D

ديگه همين ;) اگه چيزي يادم نبود باز ميام ميگم ~x( :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

به به

هم نژاد کرد! ;)

خب ما الان دو نقطه مشترک داریم : 1. کُردیم :-?

2. منم می خوام کنکور هنر شرکت کنم و رشته سینما رو بیارم ~x(

اگه سینما قبول شدی یکم من ... رو راهنمایی کن که چیکار کنم لطفا [-(

پ.ن : پانصدمین پست خودم رو به خودم تبریک میگم :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

به به به نریچ [-(

می گم بعد از اینکه بنده سه تا همشهری تو فرو پیدا کردم الان نوبت توئه نه ;)

می خوای بری رشته 30 نما بیا پیش خودم که راهنماییت کنم اون هم چه راهنمایی ~x( :((

500 ام هم مبارک من اعتراف کردم چند تا اسپم دادم

حالا تند سرع بگو چند تا اسپم دادی از این 500 تا پست :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tolkien
به به

هم نژاد کرد! ;)

خب ما الان دو نقطه مشترک داریم : 1. کُردیم [-(

2. منم می خوام کنکور هنر شرکت کنم و رشته سینما رو بیارم ;)

اگه سینما قبول شدی یکم من ... رو راهنمایی کن که چیکار کنم لطفا :-?

پ.ن : پانصدمین پست خودم رو به خودم تبریک میگم ~x(

:(( بيا بغلم بينم. ~x(

سينما اولا رتبه تك رقمي مي خواد ( كه ما نيوورديم) دوما كنكور هنر كه از نظر من سخترين كنكورهاست خيلي ممارست مي خواد /~x(

اما هركمكي خواستي من در خدمتم ;)

در ضمن اين رتبه اي كه من اووردم به درد آب شور هم نمي خوره :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

نه بابا دیگه تک رقمی هم نیست. امسال سه دانشگاه داشتن سینما رو.

حالا به جای اینکه روحیه بدی اینطوری میکنی ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tolkien

آره دوتا غير انتفاهي داشت كه پول فراوان مي طلبه ;)

نه پسرم مطمئن باش كه قبول ميشي من به تو ايمان دارم [-( :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ورونیکا

درود...

ههه! اقا من نبودم چقدر چیز گفتین درمودر من ;)

اول به جناب فکر کنم ناریچ:دی

ببینم شما همون ورونیکائی نیستی که تصمیم گرفت بمیره؟؟

نه جان تو من حالا حالا ها حوصله مردن ندارم:دی

راستی یه مدتیه بند عباسیها اینجا رو تخته کردن

فرزندم من بندرعباسی نیستم، ترکم:دی خودشم ترک آستارا، درست رو شاخ گربه :((

بعدشم جناب مهدی:

بسی بسیار ممنونم از خوش امد گوییتون! چرا من حس میکنم شما وبمسترید؟ :دی

حالا اصلان:

میگم شما همون گریف، یا یه همچین چیزی تو اف اف نیستی احتمالا؟ [-(

کارتینگش تو بندرعباس هست اما پاراگلادر و اسب سواری رو ازش خبر ندارم

نمیدانستی بدان، ثبت نام پاراگلایدر پارسال تابستون بود فرزندم:دی

اسب هم که...والا دست رو دلم نزار، اسبای اینجا رو ریختن جلو ساحل سنشونم بالاتر از هفت سال نمیره ~x(

واقا حالا همه ی اینا رو بیخیال! چرا اینجا ایفا نداره؟ حیف نیست؟ راستش من چندان یمونه ی خوبی با نظر دادن و از این حرفا ندارم! اگر ایفا داشتین خیلی عالی میشد، میگم...چیزه! اصلا به فکرشم نیستین؟ :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

به به بانو ورونیکا چه جوری شد آخر به این جا سر زدی :-?

حالا از کجا فهمیدی من همون گریفن هستم ;)

در مورد پاراگلایدر , ثبت نامش کی بود ؟؟ ;) :(( [-( ( بچه ها که چیزی در وردش نگفته بودن )

در مورد اسب سواری ~x() می خوای تو شهری که دماش حدود 40 درجه است اسب ها ی ترکمن بزارن برای سوار کاری ~x(

پ.ن :

اون جمله اخرییت رو نفهمیدم ~x(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ورونیکا

درود...

فرزندم چرا نفهمیدی؟ ایفای نقش دیگه؟ در فرهنگ لغت امسال من بهش میگن رول زنی و یا به عبارتی داستانهای گروهی و به عبارتی دیگر جماعتی که به چند گروه تقسیم میشن و با نوشته هاشون مسابقه میدن و با یک عبارت دیگه کلا چیز خیلی خفنیه! پس نداریم؟

حالا یک سوال! وبمستر کیه؟ سایته و وبمسترش. [-(

پ.ن:

اسب ترکمن نشد، عرب هم خریداریم ;) ( مادیان باشه بهتره :(( )

با سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من دو روزه دارم میگردم ببینم IFA مخفف چیه؟! خب درست بگو ایفای نقش دیگه! :ymsmug:

ما بخش فن فیکشن داریم اما تا حالا Role Playing یا همون ایفای نقش رو انجام ندادیم. قبلا هم بپه ها پیشنهاد داده بودن اما خودشون کار رو شروع نکردن. کلا یکم یه جوریه!

وبمستر سایت «اله سار»هست اما چون وقت نمیکنه به سایت سر بزنه برای اینکه کارها نخوابه به تولکاس و من هم تمام دسترسی ها رو داده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ورونیکا

درود...

خب پدر من در اومد و ایفای اف اف رو راه انداختم ( هرچند بچه هاش چندان قشنگ رول نمیزنن :ymsmug: )

من نمیدونم بچه های اینجا چطورین، ولی اگر یه نمه هم کاری و اینجور چیزا داشته باشید میشه سه سوته گروه ها رو تشکیل داد و غیره و ذلک! فن فیکشن یه چیز فردیه چندان حال نمیده، حداقل من یکی باهاش حال نمیکنم ارزش اثر اصلی رو میاره پایین :-o

دست وبمستر درد نکنه که سرش شلوغه و سرنمیزنه زیاد :D

باسپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

:ymsmug:\ :-o\ :D\

آقا یکی دقیقا به من توضیح بده. ایفای نقش و رول پلیینگ یعنی چی؟؟ :D\ :-\

:-\ :-\

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

ممنون از توضیحات کاملتون :ymsmug: :-o :- :D :-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ورونیکا

درود...

آقا من بگم؟ من میگم! :ymsmug:

اصولا ایفای نقش یا همون رول پلیینگ یه جور داستان نویسی گروهیه با موضوعات مختلف، بستگی داره چقدر گسترشش بدی.

مثل داستان نویسی به دو دسته ی کلی طنز و جدی تقسیم میشه، حالا اگر بخوای خیلی تحویلش بگیری میتونی گروه تشکیل بدی و این داستان نویسی گروهیو تبدیل به یه رقابت یا یه همچین چیزی کنی.

کلا چیز جالبیه :-o

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

نام:مجتبی

نام خانوادگی:موسی نژاد

شغل:دبیر ریاضی :-o :ymsmug:

مدرک:لیسانس

محل زندگی:تهران

دستی در هنر:یکمکی بلدم سنتور بزنم

علایق:اول خدا-زندگی-غذا-روی برف راه رفتن در حالیکه برف میاد و حدودا ساعت ده یازده شبه-موسیقی-فیلم-عاشق مجموعه هری پاتر و تالکین

-galaxy s2-ipad2

واقعیتش اینه که من عاشق هری و اربابم.حسی که موقع خوندن رمان ها و دیدن فیلما و دیدن عکسای این مجموعه بهم دست میده رو با هیچی عوض نمیکنم.انگار رو هوا معلق میشم.واسه همینه که از خوندنشون خسته نمیشم.شیوه آشنا شدنم با این مجموعه ها اول فیلم بود.ولی باور کنین برای هر2 مورد وقتی برای اولین بار فیلمشونو دیدم یه حسی داشتم.انگار منو به خودشون قفل کردن و هنوزم باز نشدم.اما اگه بخوام بگم بیشتر کدومشونو دوس دارم باید بگم هری پاتر.ولی معتقدم مجموعه تالکین ارزشمندتره.زیاد حرف زدم.در آینده بیشتر منو میشناسین :D .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سلام مجتبی جان، به آردا خوش اومدی

منتظر فعالیتهات توی فروم هستیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Olόrin

سلام.

من یه بار خودمو معرفی کردم ولی کسی تحویل نگرفت. ماله خیلی وقت پیش بود.

:-o

مسعود عقیلی

28 سالمه

ارشد نرم افزار

اهل اصفهان ، ساکن مشهد.

خیلی پست ندارن یعنی فقط یکی بوده اونم مدرکش موجوده :ymsmug:

میخواستم از 3d mahdi یه سوال بپرسم:

نسخه الکترونیکی lotr را با بیچارگی پیدا کردم، فارسی، ولی یه جاهاییش ناقصه.

شما ازش چیزی داری؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سلام مسعود جان.

اولا سياست سايت اينه كه كتابهاي فارسي رو توي سايت نميذاريم.

دوم اينكه اون نسخه فارسي كه ميگي خيلي ناقصه. اصلا كتاب دوم و سوم رو فكر نميكنم موجود باشه(البته يه ترجمه گروهي بود ازش اما اصلا ارزش خوندن نداشت). خلاصه كه اصلا نسخه كاملا فارسي ازش نيست و بهتره كه كتابها رو تهيه كني.

تا اونجا هم كه يادم مياد هروقت كسي عضو ميشه حداقل من يكي بهش خوش آمد ميگم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

خلاصه كه اصلا نسخه كاملا فارسي ازش نيست و بهتره كه كتابها رو تهيه كني.

تا اونجا هم كه يادم مياد هروقت كسي عضو ميشه حداقل من يكي بهش خوش آمد ميگم.

اولش من خواستم تو این قسمت به تازه وارد ها خوشامد بگم اما با خودم گفتم شاید مدیران فروم خوششون نیاد چون هر چی باشه من یه کاربر ساده هستم و خوشامد گویی به کاربران باید توسط مدیران انجام بشه و این کار من باعث بشه که فکر کنن بنده قصد دخالت در امور فروم دارم و ... که کلا از این کار منصرف شدم :-o

در رابطه با کتاب ها

واسه چی نشر روزنه کتاب ها رو با کیفیت عالی به صورت کتاب الکترونیکی در نمی یاره ( مثل همون سیلماریلیونی که به زبان خارجی تو لینک دانلود ها هستش ) شاید کسی دستگاه کتاب خون داره و دوست داره کتاب ها رو به صورت الکترونیگی بخونه :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این چه حرفیه؟ خوش آمد گویی ربطی به مدیر و غیر مدیر نداره! هر کس دوست داره میتونه خوش آمد گویی بگه.

اون نسخه های انگلیسی مربوط به ای بوک هایی هست که توی خارج به فروش میره. هیچ جا به صورت رایگان نمیذارن.

تو ایران دستگاه کتاب خوان الکترونیکی زیاد نیست. فکر نمیکنم انتشارات دیگه هم همچین کاری کرده باشن. روزنه هم تو اینجور کارها خوب عمل نمیکنه. هنوز تو تهران فروشگاه مرکزی و نمایندگی تو شهرستانها نداره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

من "مسعود رضائی قنبرزهی"اهل زاهدان-استان سیستان و بلوچستان هستم.عاشق داستانهای تخیلی هستم و به همین دلیل جذب اثار استاد "تالکین"شدم.چون به نظرم اثار استاد ارضا کننده ترین اثار هستند.دوست دارم همه چیز رو درباره ی اثار استاد و خود استاد و فیلمها وبازیگرانش و عوامل و...بدونم.همین دیگه!در ضمن عاشق شخصیت "اراگورن-اله سار"هستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

جناب مسعود رضایی، به آردا خوش اومدین. امیدوارم اوقات خوشی در اینجا داشته باشی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

منم به نوبه ی خودم به همه ی دوستانی که به جمع ما پیوستن خوشامد میگم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

اگه دیر شده شرمنده :ymsmug:

بنده هم به نوبه ی خود سلامی به گرمی خورشید دنیای تالکین تقدیم تازه واردین می کنم :-o

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...