رفتن به مطلب
آرون

معرفی شناسه خودتان

Recommended Posts

Capitan

شناسه ام modern talking lover هست و فکر نمیکنم کسی تو این سایت از عشق من به مدرن تاکینگ بزرگترین گروه پاپ تاریخ خبر نداشته باشه :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

خب نیه نور که دختر هورینه...

و منم به شخصیت هورین علاقه ی زیادی دارم.شخصیتی مغرور ، شجاع،مهربون و درعین حال با شکوه داره.

دوست داشتم شناسه م رو چیزی بذارم که اسمی از هورینم توش باشه و به همین خاطر شناسه م رو هورین زاد گذاشتم.:)

البته ممکنه یکم ناجور بنظر بیاد :دی اما ارزششو داره ...

روز دوباره فرا میرسد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

شناسه من یعنی Er Aran یه کلمه به زبان الفی هستش..به معنای پادشاه تنها....انتخاب این اسم هم به این دلیل بود که در بعضی از منابع گفته شده که تراندویل آخرین پادشاه الف سرزمین میانه هست منم به همین دلیل این اسم رو انتخاب کردم....Er به معنای تنها و Aran هم به معنای پادشاه هست:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لیدی گالادریل

من روحیاتم بیشتر با ائووین سازگار هست اما قبلا یک نفر این اسم انتخاب کرده بود و البته چون الفها رو دوست دارم دوست داشتم یک الف باشم البته نه از نوع ضعیفش بلکه قوی مثل بانو گالادریل. بانو گالادریل یک زن خردمند و قابل تحسینه که هیچ انسانی و حتی هیچ الفی حتی جناب الروند به اندازه اون قدرتمند و مشهور نیست. من از اینکه یک جادوگر الف هستم و میتونم به همه کمک کنم بخودم افتخار میکنم و البته مثل خاندان لرد الروند مغرور نیستم و هیچ وقت احساس برتری نژادی نسبت به انسانها ندارم. من به این دنیا اومدم تا به همه موجودات خوب امید بدم و با تاریکی بجنگم. من هیچگاه از قدرت جادوییم برای رسیدن به اهداف شیطانی استفاده نمی کنم. در مورد گندالف باید بگم که دوستی با ایشون باعث افتخار من هستش و من و گندالف حامی همه موجودات ضعیف هستیم

"چیزی در میان سایه ها حرکت می کنه

خودش نشون نمیده  . اون قابل دیدن نیست. ولی هر روز رشد میکنه و بیشتر و بیشتر میشه   باید مراقب باشی! "(فیلم هابیت: سفر غیر منتظره)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
edhel

شناسه کاربری من در زبان الفی به معنی نژاد الف میشه و این انتخابم به خاطر علاقم به الف ها هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرتانو

شناسه من یعنی آرتانو نامی هست که سائورون به خودش داد تا الف ها نسبت بهش دید بدی نداشته باشن.معنیش یعنی آهنگر بزرگ که خوب مشخصه چرا این اسمو به خودش داد.تا بتونه مهارت ساخت حلقه ها رو به الف ها یاد بده.و بقیه داستان هم در جریانید....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur

Ash Nazg

یک حلقه

همونطور که خودم یکتا هستم

ویرایش شده در توسط Aran Dur

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...