رفتن به مطلب
آرون

معرفی شناسه خودتان

Recommended Posts

Argona

هوم آره شبه ديگه! مگه نمي بيني؟ ببين به اون نور نقره اي وسط آسمون مي گن ماه كه تو شب در مي ياد. گرچه در اصل تو روز هم اونجاست، خورشيد مزاحمه. ببينم پس از نظر تكنيكي اگر روز رو به معناي حضور خورشيد و شب رو حضور ماه بگيريم در طول روز هم شب هست ولي درشب ديگه روز نيست. پس ميشه ادعا كرد كه شب سلطه ي بيشتري رو روز داره؟هوم.من كجا دارم مي رم؟بحث خون آشامي شد.

بله. همونطور كه در بالا مستفيض شديد مي تونيد از اين موجود خود پسند كه هي خودپسند تر ميشه(بدبخت نارسيس.طفلك اسمش بد در رفته) هم كمك بگيريد كه من بسياري از سالهاي عمرم رو كنارش تلف كردم و خيال دارم به اين كار ادامه هم بدم.

گرچه وسطش احتمالا هوس مي كنه يه مقدار سر به سرتون بذاره يا در اصل سر كارتون بذاره.

نمي دونم اين چرا روز به روز هوس بازتر و سر به هواتر ميشه. ائول؟ اوي !(بيا اينو كنترل كن.)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

به هر دو دوستمون (آرگونا و آردهل) خوش آمد میگم و امیدوارم که توی سایت فعالیت کنن و از سایت خوششون بیاد و لذت ببرن و همیشه تالکین دوست باقی بمونن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aredhel
به هر دو دوستمون (آرگونا و آردهل) خوش آمد میگم و امیدوارم که توی سایت فعالیت کنن و از سایت خوششون بیاد و لذت ببرن و همیشه تالکین دوست باقی بمونن!
هالباراد عزيز دلم...من نيازي به حرف تو ندارم كه تالكين باز باقي بمونم...راستي خوشم مياد نمي دوني من كي ام! :twisted:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Argona

بله. خيلي ممنون. اميدواريم شما هم هميشه تالكين دوست بمونيد چون ما كه خيال تغيير كردن نداريم.

در ضمن بنده قبلا يعني چند قرن پيش عضو آردا بودم وحتي هم دستي در اداره چند تا تاپيك داشتم كه متاسفانه نتونستم زياد به فعاليتم ادامه بدم و زير بار يكسري مزخرفات پيش پا افتاده و حياتي مدفون شدم.(كتكهاي آرون هم تاثيري نداشت)

از سابقه نه چندان مفيد خودم متاسفم. :shock:

آردهل جان هم كه تابلوست. ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بورومیر

منم به دوستان خوبمون یعنی آردهل و آرگونای عزیز خوش آمد می گم،امیدوارم که روزای خوبی را با تمام دوستان آردایی کنار همدیگه داشته باشیم.

بنده رو نیز دوستای قدیمی آردایی میشناسن،بورومیر فرمانروای برج نگاهبانی،فرزند شهر سپید.

بورومیرم،زخم هایی دارم کهن که مانده از دیر باز بر من

ارادتمند،بورومیر زخم خورده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

ما شناختیم دوستان رو! بچه ها این دو نفر عضو جدید نیستند، خودتون رو برای خوش آمدگویی خسته نکنید! اینها از من و شما با سابقه ترند!!! ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamed

سلام. با عرض معذرت از حضور اساتید ، برادران محترم و خواهران محترمه ، اینجا محلی برای خوشامدگویی به تازهواردین هست یا محلی برای معرفی تازه واردین ;): میپرسم که اشتباه نکنم. :mrgreen: (مخلص برادر هالباراد هم هستیم (اگر همونی باشی که من فکر می کنم ;) ))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

هر دو حامد عزیز. اگر اشتباه نکنم شما هم همان شوالیه ی آب اسبق باشید! درسته؟ به آردا خوش آمدی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamed

خدا را شکر. ;)

بله من شوالیه آب هستم :mrgreen: . اما به زبان الفی به من می گن تینینزیل ( به خدا ;) )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aredhel

عجب امضای قشنگی داره این حامد!تاثیرگذار بود! :shock:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
abdul ghamar

خب ،عبد القمر یک اسم کاملا مخلوق تفکراتمه که به نیمه ی تاریکم دادم ;) .یه چیز تو مایه های آواتارم . بهمین دلیل 2 تا امضا دارم : عبدالقمر (با شیوه ی خاص) ;) - قصاع (با شیوه ی خاص) ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LordEfazati

خوش اومدید

یه حرکتی بزنید شاید مثل قدیم دوباره بشه این محیط

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیدجلال

سلام منهم عاشق اراگون هستم اهل گاندور سرزمین اراگون خوشحالم که توجمعتون اومدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیدجلال

سلام هیچکس انلاین نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LordEfazati

سلام

خوش آمدید دوست عزیز ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
M.J.Ahmadi

سلام...

من چند لحظه پیش عضو شدم ، خوشحالم در جمع کسانی هستم که با تمام وجود تالکین و آراد رو دوست دارن ، امید وارم با هم ، هم دوست باشیم و هم یار! ;) ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تورین تورامبار

سلام منم خودمو معرفی کردم.من تو همه جا اسمم یکی بوده جز اینجا چونیه نفر از اسم من استفاده کرده بود.حالا امیدوارم همگی اینجارو بترکونیم.یه سری به دانشگاه آزاد آردا بزنید تو شورای خردمندان شاید خوشتون اومد.

اراتمند

ت.ت

ـــیه تیغ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

امیدواریم

مورمگیل - سیه تیغ غرب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تورین تورامبار

هیچ کس نیومد تو شورا .

بابا ما هم دل داریم.

یه نظر دارم به مدیران سایت بهتره یه چت باکس بذارند تا این حرفارو اون تو بزنیم تا این قدر اذیت نشیم.

اراتمند

ت.ت

ــیه تیغ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تورین تورامبار

تازه یه سوال دیگه ........

شما چند سال یه بار میاید تو سایت بهنظر من فعلا سایت راکته.

این همه عضو .ولی مثل این که فقط عضو شدن تا بگن ما تو این سایت عضویم ولی هیچ تحرکی ندارن.

همه ی انجمنا بدون پست جدیدا به جز این انجمن.

تا الآن الوه به نظر من البته پر شور ترین شماست.

کیا با نظر من موافقند.

ارادتمند...........

ت.ت

ــیه تیغ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

بنده به شدت به وضع موجود معترضم!آقای مورمگیل کم مونده بود به ریش بلوند ما هم بپری دیگه!؟این آواتارو سالهاست که بنده دارم مورد عنایت قرار میدم!

اصلا تصویر بنده رو واسه چی گذاشتی رو خودت؟ها ها ها؟ ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تورین تورامبار

از شما معذرت می خوام .از الآن دیگه معترض نباشید. آقای ریش بلوند.

بعدشم من به کسی نپریدم.شاید شما عاشق پریدن باشید من با کمال متانت با شما حرف زدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

ببخشید ... خیلی ببخشید!

من نمی دونم الان اسم این حرکت و چی بذارم ... خوده این جناب به اصطلاح تورین تورامبار خواهش میکنم منو روشن کنند!

من اینجا هویج یا پیاز تشریف دارم؟! ... بنده دارم میبینم که این دوست ما هم از اسم من و هم از آواتار من {البته نه در اینجا} و هم هم از پا امضای من {ت.ت و ــیه تیغ} استفاده کردند و عین خیالشون هم نیست!

من نمی دونم شما رو میشناسم یا نه ... خواهشا اگه آشنایی با هم داریم منو روشن کنید چون خیلی الان گیج شدم!

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

بله دقیقا!منم بسی اعتراض دارم به این وضع!آخه نمیشه که دوتا تورین تورامبار داشته باشیم!!!!!! در ضمن!!!! turin turambar عزیز دل منه و هیچ احدی اجازه نداره از آواتار یا امضا ش استفاده کنه!!!!! آقای تورین تورامبار شماره 2 !!!!!! لطفا از خودتون ابتکار داشته باشید...نمی میرید به خدا!بنده که می دونم شما تو عمرتون لای کتاب فرزندان هورینو باز نکردی عزیز ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

خب narich لقب منه البته می تونید به من ویچ-کینگ هم بگید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...