رفتن به مطلب
Imrahil Prince of Dol Amroth

کتاب ها!!!!!!!!

Recommended Posts

tiny-elanor

درخت و برگ خیلی وقت پیش(سالش دقیق یادم نیست) توسط مراد فرهاد پور ترجمه شده البته من شخصا نخوندمش ولی دوستم میگه که ربطی به ارباب حلقه ها یا سيلماريون نداره فقط سه تا داستان کوتاه خیلی قشنگه همون طور که آرون عزیز گفت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gandalf Skin

میخواستم بدونم درخت و برگ ماله کدوم انتشاراته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

سلام دوست عزیز. باید خدمتت عرض کنم که کتاب درخت و برگ که مجموعه سه داستان کوتاه از ارباب تالکینه رو با ترجمه مراد فرهادپور، انتشارات طرح نو منتشر کرده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gandalf Skin

خیلی متشکر Halbarad ازیز.

همیشه سبز باشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elika

سلام شاید سوالم اصلا ربطی به انجا نداشته باشه ها ولی چه جوری می شه سطح رو ارتقاع داد؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Sauron

ولی منم می گم باید به برا همه دسترسی داشته باشه..شما آهنگ ها و اینا را برا سطح های بالا می ذاشتین نه کتاب ها را..!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

سلام شاید سوالم اصلا ربطی به انجا نداشته باشه ها ولی چه جوری می شه سطح رو ارتقاع داد؟؟"

سلام دوست عزیز ... با زدن پست در تالارهای گفت و گو و دادن نظر در نظرسنجی های سایت و گرفتن امتیاز از رهبانان می تونی امیتازتو زیاد کنی و سطحت رو ارتقاع بدی ... البته بهت توصیه می کنم که زیاد در این کار عجله نداشته باشی و وپست های بی ارزش و وبی محتوا نزنی چون این جوری حتی ممکنه باعث کم شدن امتیازاتت توسط ناظران بشه ...موفق باشی ...

Lord Sauron نوشته : ...

"ولی منم می گم باید به برا همه دسترسی داشته باشه..شما آهنگ ها و اینا را برا سطح های بالا می ذاشتین نه کتاب ها را..!"

لرد سائرون عزیز همون طور هم که به کابر قبلی گفتم زیاد برای بالا رفتن امتیازات و رسیدن به سطح بالاتر عجله نداشته باش ... در ضمن کتاب ها به زبان انگلیسی و E-Book هستند و چشت در میاد تا اون ها را بخونی پس زیاد شور و شوق نداشته باش ... ( دو نقطه دی )...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...