رفتن به مطلب
Halbarad

پسوند سایت

Recommended Posts

Halbarad

ای کاش برای سایت به جای ir فضا با پسوند com یا net یا یه پسوند رایج دیگه استفاده میکردید تا مشکلاتی مثل مشکلات من پیش نیاد. ظاهرا سیستم من با صفحات با پسوند ir مشکل داره و بازشون نمیکنه. به همین دلیل هم من مجبورم برای اتصال به سایت و فعالیت یا برم کافی نت یا اینکه از سایت دانشگاه استفاده کنم. اگه میشد این مشکل رو حل کرد خیلی خوب میشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
امیر فارامیر

سلام به نظر من .ir پسوند خيلي خوبيه چون پسوند رسمي ايران است و سايت ما هم يك سايت ايرانيه..com و.net اين حس را به آدم القا نمي كنه كه توي يك سايت ايسراني هستي در ضمن ثبت كردنش هم راحتتره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رایت ساحر

من نیز با امیر فارامیر موافقم و گمان میکنم مشکل شما مشکل نرم افزاری باشد.

شاید نصب آخرین نسخه ی اینترنیت اکپلورر مشکلتان را حل کند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

آقا تو رو خدا تصور بد نکنین. من خودم شدیدا ناسیونالیستم و خیلی هم به ایران علاقه مندم. فقط .....

چشم. میرم دنبال اکسپلورر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لرد سارون

هالباراد جان اینم شد مشکل برادر من؟ پسوند به این خوبی! احتمالاً مرورگرت ماله اهد زمان شاه وزویی چیزیه که ir. رو نمی‌شناسه! (الان دیدم این رو 24 مهر زدی! چیزی نگذشته همین دیروز بود!) در ضمن اون دوستی که گفته ir. راحته بیا یکی هم به همون راحتی که گفتی واسه آکادمی فانتزی بگیر!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار
هالباراد جان اینم شد مشکل برادر من؟ پسوند به این خوبی! احتمالاً مرورگرت ماله اهد زمان شاه وزویی چیزیه که ir. رو نمی‌شناسه! (الان دیدم این رو 24 مهر زدی! چیزی نگذشته همین دیروز بود!) در ضمن اون دوستی که گفته ir. راحته بیا یکی هم به همون راحتی که گفتی واسه آکادمی فانتزی بگیر!

لرد جان دامین چی می خوای؟ بخودم می گفتی در یک سوت برات ثبت می کردم تازه اونم برا گل روی شما مجانی و تیریپ مرام!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لرد سارون

اله سار! به به چطوری؟! هرچند در این باره توی یاهو مسنجر گپ زدیم ولی متشکر از مرامت! حتماً خبرت مي‌کنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

منم با دات ای ار بودن. جدا از بحث ناسيوناليسم و اين حرفا دامين به خوبی عمراْ دات کام گير بياد. يه چيزی هم که خيلی تو ايران بهش توجه نميشه اينه که هر دامين يه بار معنايی خاصی داره. مثلاْ نت برای يه همچين سايتی مناسب نيست. اصلاْ!

آگهی بزنم که دامين ثبت می کنم؟ نه نميزنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great strider

چه بحثای عجیبی.یکی میشه توضیح بده قضیه از چه قرار

اصلا اینا جه فرقی با هم دارن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارش

من هم با Halbarad The North Ranger جان موافقم . بعضی از صفحه ها باز نمی شه و یا وقتی می خوای دانلود کنی با مشکل روبرو می شم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

با سلام دوستان ار خير arda.com بگذريد چرا كه قبلا ثبت شده و مربوط به يك شركت تجاري(:- است.

در مورد net. هم اونم ثبت شده ولي سر در نياوردم دقيقا چيه...:D(سايت net. مربوط به Creative Logic ) است.

پس همون ir. از همه بهتره

هر چند مثلا در كشور آمريكا باز كردن سايت آردا يه ذره مورد دارد(نمي شود بازش كرد چون پسوند هاي ir. در U.S.A فيلتر شده است).

با تشكر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

بابا اصلا ربطی به پسوند نداره! این که مرورگرتون مشکل داره، باید مشکل از خودتو باشه نه پسوند.

هالدیر جان در مورد حرفی که زدی مطمئنی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر
با سلام دوستان ار خير arda.com بگذريد چرا كه قبلا ثبت شده و مربوط به يك شركت تجاري(:- است.

در مورد net. هم اونم ثبت شده ولي سر در نياوردم دقيقا چيه...:D(سايت net. مربوط به Creative Logic ) است.

پس همون ir. از همه بهتره

هر چند مثلا در كشور آمريكا باز كردن سايت آردا يه ذره مورد دارد(نمي شود بازش كرد چون پسوند هاي ir. در U.S.A فيلتر شده است).

با تشكر از شما

بابا این چه حرفیه؟!؟!

من در حدود 35 تا سایت دات آی آر دارم که از اقصی نقاط منظومه خورشیدی قابل روبت می باشد. حتی اسرائیل غاصب، آمریکای جهانخوار که دیگه رقمی نیست!

دیگر این که مشکلات پیش اومده واسه بقیه دوستان هم اصلاً ربطی به دامین نداره. واسه منم گاهی پیش میاد. ولی ماهیتشون اصلاً به دومین مربوط نیست. احتمالاً باید از هاست باشه.

در مورد پسوند های دیگه، به جر biz و bz بقیه رو گرفتن حالا اگه خیلی مشتاقی بدونی مال کین برو به این آدرس و اسم سایت رو وارد کن همه چیزش رو می بینی.

http://www.networksolutions.com/whois/index.jsp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir of Lorien

بابا این چه حرفیه؟!؟!

من در حدود 35 تا سایت دات آی آر دارم که از اقصی نقاط منظومه خورشیدی قابل روبت می باشد. حتی اسرائیل غاصب، آمریکای جهانخوار که دیگه رقمی نیست!

دیگر این که مشکلات پیش اومده واسه بقیه دوستان هم اصلاً ربطی به دامین نداره. واسه منم گاهی پیش میاد. ولی ماهیتشون اصلاً به دومین مربوط نیست. احتمالاً باید از هاست باشه.

در مورد پسوند های دیگه، به جر biz و bz بقیه رو گرفتن حالا اگه خیلی مشتاقی بدونی مال کین برو به این آدرس و اسم سایت رو وارد کن همه چیزش رو می بینی.

http://www.networksolutions.com/whois/index.jsp

مالبت جان سلام

آقا حرف شما حجت ولی آخه پسر دایی من تو L.A نمیتونه بره تو این سایت----پسر عموی من هم که کشته مرده تالکین است از بوستون نمیتونه وصل بشه

به هر دوشون error فی***ینگ ir. داده میشه.

(تا اونجا هم که میدونم اگه شما یه ایمیل از سایت پتروشیمی با پسوند ir. دریافت کنید از هر 100 تا ایمیل خارجی شاید 90 درصدش بهتون نرسه)

حالا به نظرتون مشکل از کجاست؟؟؟

با تشکر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...