رفتن به مطلب
آرون

پیشنهاد برای ایجاد تالارها

Recommended Posts

آرون

هرکسی تالاری به ذهنش میرسه یا به نظرش باید برخی از این تالارها بازسازی یا حذف شه یا اسمش عوض شه, اینجا پیشنهاد بده تا ما اقدام کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
warmaster

باتشکر از آرون عزیز من پیشنهاد می دم که تالار اساطیر بزنید وتوش بخسهای اساطیر ملل مختلف باشه برای شروع ایران یونان اسکاندیناوی خوبه بعدشم اگه اطلاعات مون خوب بود هند چین مایا (که البته مضحکه) و مصر وبابل هم می ذاریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
teoden

وارم مستر عزيز من اينو قبلاً يه جای ديگه گفته بودم ولی کو گوشه شنوا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آشیل

من هم با اساطیر موافقم ولی نه تو سایت تخصصی ارباب حلقه ها و کوچکی وار کرفت

اگر شما هم‌کاری کنید در سایت آکادمی فانتزی می‌تونم بخشی رو بگیرم برای اساطیر البته چند تاپیک هست

و البته قصد ما عضو ربایی نیست همکاری دو سایت با یک دیگر برنامه ریزی شده که عضو های ارباب حلقه ای سایت آکادمی در این سایت فعالیت کنن و علاقه مندان به داستان های فانتزی به غیر از ارباب حلقه ها در سایت آکادمی فانتزی اشتباه برداشت نشه :- لینک: http://www.fantasy-academy.org دوستانی که عضو شدن زمینه هم‌کاری چیز خاصی به نظرشون نرسید همون اسطوره ذکر کنند

ارادت مند شما در آن سایت ایلیدان و در این سایت آشیل(آخیلوس)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الانور

ببین آرون جان تالارهات یه مشکل اساسی دارند و اونم اینه که تالارهای جدید در صفحه ء دوم هستند و تالارهایی که جدیدا بهشون جواب پست میشه در پایین صفحه قرار میگیره و این باعث میشه تا آدم یک کم اشتباه کنه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لرد سارون

من به شدت پیشنهاد مي‌کنم بعد از لایروبی(حذف تاپیک‌های بی‌مورد این‌جا و مشکلات فنی) این دوتا تالار در قالب یکی ادغام بشن! پیشنهاد و انتقاد همیشه با هم مطرح می‌شن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

تالاری برای بحث متفرقه و يا شوخی مسخره بازی هست. چون خيلی پيش مياد که يه شوخی يا يه همچين چيزی به ذهنم می رسه ولی اگه بتويسم بحث رو منحرف کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Imrahil Prince of Dol Amroth

لطفا یه جایی درست شه که ناظر ها در مورد اینکه چرا بعضی مباحث رو قفل کردن توضیح بدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

Imrahil Prince of Dol Amroth جان

اکه واقعا واصت سوال هست به آرون جان یا یکی از کارکنان سایت pm بده ! مطمئناً بهت می گن چرا یه تاپیک رو قفل کرده اند .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

یه تاپک برای ابراز احساسات هست؟ اگه نیست کجاست؟ چون این احساسات گاهی اوقات قلیان می کنند و مثلا ساعت 3 صبحه و کسی هم نیست که بهش بگیم ... اونجا بزنیم! اگه نیست ، خودم بزنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
yashar

تغییر نامه شورای خردمندان به شورای سفید

تالاری برای لینک

عنوانها و بحث ها یکمی منطقی تر و واضح تر باشه(اینو یک قانون کنید)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نیمه الف

به نظر من یک تالار به نام رهروان اضافه کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گولوم

بچه ها من مديريتم خيلي ضعيفه ولي يه سري مشكل كوچولو تو سايت هست كه به مديريت برميگرده.من كه اول وارد سايت شدم با انبوه اطلاعات برخوردم و اسمها .يعني از هر دري سخني.حسابي هم گيج شده بودم و الان تقريبا بعد از يه ماه خودم رو پيدا كردم و اطلاعاتم رو در بسياري از جهات كامل كردم.

اما پيشنهاد من براي اين كه تازه واردان گيج نشن.يه تالار كه فقط رهبانها توش بنويسن و يه سري اطلاعات اجمالي و مورد نياز براي ورود به سايت رو توش بزارن تا همه تازه واردهايي كه زياد نميدونن مثل من گيج نشن.

با تشكر

گولوم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نیمه الف

در واقع من با گولوم عزیز موافقم ولی خب رهبان ها آی دی هم رو دارن چه نیازیه که یه تالار اجمالی باز کنن ولی خب اگه رهبان ها یه تالار مخصوص خودشون باز کنن هم بد نیست ولی اگه میشه یه تالار به نام رهرو درست بشه بد نیست و تالار ارو و مثلا تالار ایریندیل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گولوم

منظور من اينه كه چون رهبانها با فضاي آردا بيشتر آشنا هستن و اطلاعاتشون از بقيه دقيق تره خودشون تو اون تالار بنويسن تا امثال من كه اطلاعات كمتري دارن چيزهايي بعضا اشتباه وارد نكنن.هر كدوم از رهبانها تو قسمتي كه بيشتر وارده بنويسه.يكي دوره اولو,يكي دوره دومو... اصلا خودشون بهتر مي دونن چه جوري وظايفو بين خودشون تقسيم كنن.معرفي اجمالي شخصيتها و مكانها.جوري كه ديگه كسي سردرگم نشه.

با احترام

گولوم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

همیشه محبوب ترین قسمت سایت های فانتزی ، قسمت ایفای نقش آنهاست ولی در این سایت یه مدتی بود ولی انگار دیگه آنچنان اتفاقی نیفتاد !

از ناظران عزیز خواستارم که فکری برای این مسئله بفرمایند و با گرفتن اعضای فعال در این زمینه ( طراحی بخش عضو گیری ایفای نقش ) ، باعث بالا رفتن سطح قسمت ایغپفای نقش شوند !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

افای عزیز راستش ما در حال کار روی یه پروژه عظیم ایفای نقش هستیم که اصلا این مدلی تکس نیست و میتونه بزرگترین و تنها رول پلیینگ این مدلی تو دنیا باشه. این قرار بود اول تابستون بیاد اما من هنوز کاملش نکردم دیزانشو که بدم به مندوراس ! :grin: اما روم نمیشه بعد این همه مدت بهش بدم خودشم تماس نمیگیره . فعلا موندیم ببینیم چی میشه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
smaug

یه چیز خیلی جالب دیدم که بهتره اینجا بگم

توی تالار ها نگاه کنید (با دقت)

میبینید که باید جای پست و فرستنده رو عوض کنید !

بالای لیست فرستنده ها نوشته : پست

و بالای لیست پست ها نوشته : فرستنده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

همون طور که آرون قبلا آرون هم گفته این بهروز معلوم نیست توی کدوم سوراخ رفته قایم شده و پیداش نیست ... فعلا باید همین جوری که هست ساخت تا ببینیم چی میشه ...هیییییییییییییییی....( دو نقطه دی )....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
smaug

یه چیزه دیگه :

اگه به Source Code یه نگاه کوچیکی بندازید (نگاه کنید لطفاً)

متوجه میشید طراحی تالارها ها همش با Table هستش :shocked:

میدونین یعنی چی ؟ یعنی اینکه یه مرورگر وقتی میخواد Source رو ترجمه کنه پدرش در میاد

و مدت بارگزاری شصت برابر میشه ، خیلی خیلی بهتر بود با Div طراحیش میکردید

نمیدونم هر جور میلتونه ولی سرعت دانلود تالارها خیلی بالا میره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

معلومه واقعا اژدها هستی! تیز بینیت منو کشته!

ولی من فکر می کینم تالار بحثهای ترولی واقعا جایش خالیست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

دوستان به همگی سلام .یه نظر دارم.(نگید این دو روزه اومده میخواد همه چیز رو تغییر بده :D )

انجمن، انجمنه خوبیه .سطح بحث ها توش خیلی بالاست به طوری که هر کسی بحث ها رو درک نمیکنه و نمیفهمه .ولی هر جوری حساب کنی میبینی که یه کم انجمنه کوچیکیه .درسته فقط مخصوص آرداست ولی میتونه کمی فراتر هم بره .

به نظر هم باید یه سری انجمن/تاپیک جدید ایجاد بشه .برای مثال دانلود کتاب (کتاب های تخیلی، علمی و...)

و یا هر چیزی که شما به ذهنتون میرسه .

اگه نظرتون مثبته چیزایی که میخواهید اضافه بشه رو اینجا بنویسید اگه همه اعضا موافق بودن که به مدیر میگیم ایجاد کنه و فعالیت داشته باشیم .

دوستدار تالکین، پیروز .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

دوست عزيز

ممنون از پيشنهاداتت.

من از طرف مديريت تا حدي پاسخگو خواهم بود.

اول از همه آردا يك سايت لزوما فرومي نيست.در واقع ما فضا رو بر پايه كار فرومي قرار نداديماز همون ابتدا.در مورد كوچك بودن انجمن هم حرفت رو قبول دارم،اما به نوعي خودت به خودت جواب دادي.اينجا فقط در مورد تالكين بحث ميشه و ساير زمينه ها و نويسنده ها فقط در تاپيك ياران حلقه و موجودات فانتزي ،اون هم به صورت محدود بهش پرداخت ميشه.در واقع خود بچه ها هم خيلي استقبال از اون قضيه نكردن.

در مورد آرشيو ها:به جرات ميتونم بگم كه قوي ترين آرشيو دانلودي در مورد آثار تالكين رو در سايت هاي فارسي زبان داريم.يكي از اصول ما،احترام به قانون حق تاليف و حقوق نويسندگانهبه خاطر همين نمي تونيم(و نميخواهيم) كه از كتاب هاي فانتزي ديگه در در ساير سايت ها هست (والبته همه اسكن شده ان،بدون اجازه صاحب اثر){به جز چند كار در سايت دارن شان و واليمار و البته كل كاراي آكادمي فانتزي) استفاده بكنيم.فعلا هم يكي دو پروژه ترجمه رو در دست داريم كه بتونيم بيشتر در خدمت باشيم.

اگه سوال ديگه هم بود،در خدمتم

با تشكر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

اگه اینطوریه که آره .همینطوری که پیش میره خوبه .(من از این قضایا مطلع نبودم)

ولی سایت که میتونه آپدیت بشه .آپدیت های سایت خیلی دیر به دیره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اگه منظورت اخباره که باید به دست خود اعضا انجام بشه. شما هم اگه خبری گیر آوردی به تولکاس بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...