رفتن به مطلب
رایت ساحر

رهبانان و مدیران سایت

Recommended Posts

رایت ساحر

میخواستم این رو بذارم توی مشکلات آردا اما دیدم اینجا بهتره!

راستش من چند تا نظر دیگه هم قبلا دادم اما گفتید که خیلی طول میکشه که عملی بشه از اون موقع دارم فکر میکنم چرا اینطوریه!

و به این نتیجه رسیدم که مسئولان سایت زیادی وقتشون رو اینجا تلف میکنن، البته اینکه به فروم سر بزنن و به سوالها پاسخ بدن یا از مشکلات آگاه بشن خیلی هم خوبه، اما اگه (مثلا Manodras) بخواد هر روز همه ی موضوعات رو چک کنه، میدونید چه وقتی ازش گرفته میشه!

به نظر من تا کامل شدن سایت(البته به طور نسبی)، یه نفر بشه مسئول خوندن این پیغام ها و جوابگویی به مشکلات و یک (یا چند نفر) هم تمام وقت به نوشتن کد و کامل کردن سایت بپردازن، اینطوری که کار متمرکز باشه سرعت پیشرفت چند برابر میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

نه اینطوری

مثلا من می شم مشکلات آردا

می خونم و نظرات خودم را نیز اعلام می کنم و نتیجه نظرات را به روسای سایت می رسانم ( مثلا )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mandoras

من فقط 3 تا تالار اول رو چک میکنم و جواب میدم. چیزی که شما میگین کاملا درست و بجاست ولی خیلی ها خیلی سوالات دارن که من باید جواب بدم و بعضی پست ها باید ویرایش یا حذف شه.

ممنون از اینکه به فکر سایت هستید. یه مدت که بگذره و مدیران و ناظران زیاد بشن این مشکل هم حل میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شوالیه آرموک

ناظریت خیلی سخته ومن هم هیچ وقت دوست نداشتم...پیشنها بعضیها وقت گیر تر از کار عادیه که خود ناظرها انجام میدن...ناظرها رو درک کنین...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
امپراطور تاریکی

من از آن جا که سابقه ی وب مستر بودن را در سایت بسیار بزرگ جادوگران داشته ام خوشحال میشم که مدیران این سایت رو راهنمایی کنم.

مایل باشید می تونم یک سری مشکلات رو بیان کنم که من می تونم حلشان کنم.

با آرزوی موفقیت برای مدیران

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

دوست عزيز. خيلي ممنون ازپیشنهاد کمکی که دادی. متشکر می شیم که اگه مشکلی میبینی همینجا بیان کنی تا نسبت به رفعش اقدام بشه و یا اگه فکر می کنی که کمکی از دست شما برای بهبود وضع سایت بر میاد بگی تا ما در موردش تصمیم بگیریم.

با تشکر بسیار از حسن توجه شما.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
امپراطور تاریکی

خواب یک اشکال مهم و جدی که من دیدم نگه داشتن کاربران آنلاین بعد از آفلاین شدنشان در حالت آنلاین و نمایش به صورت آنلاین برای دیگر کاربران تا حدود 20 دقیقه بعد......

من بررسی کردم و آزمایش باید این مشکل رفع شود...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیاه بینان حلقه

با عرض معذرت من میخواستم با مدیران یه صلاح و مشورتی بکنم....

حالا نمی خوام به اقای امپراطور بر بوخوره....

تا انجایی که من ایشن را میشناسم و البته من خودم هم عصو jadoogaran.org هستم و ایشون در مدرسه من هستن و من ایشان را مانند کف دستم میشناسم....

حالا از اینا گذشته من میگم ایشون مدیر انجا بودن ولی به خاطر فعالیت کم و کوامدن در سایت ( در زمان مدیریت ) ایدی ایشون بلاک شده و ایشون الان مدیر انجا نیستن....

من نمیخوام بگم که ایشون لیاقت نداره ولی میخواهم بگم که فقط با اسم مدیریت کار داره و هیچ وقت فعالیتشو نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

بله سیاه بینان عزیز ما خودمون از اولش میدونستیم(من که به شخصه زیاد میشناسم ایشون رو!) و برای همین جوابی در خصوص این نکته که بارها جاهای محتلف فروم گفته بهشون ندادیم به عبارت دیگه جدی نگرفتیم اما آقای امپراطور عزیز بهتره یه کم ...... مثلا زدن تاپیک هایی از طرف مدیران با این محتواهایی که من این تاپیک رو دیلیت میکنم یا اسم مدیریت گذاشتن هیچ معنی ای نداره , ولی بهرحال ما از نظراتتون استقبال می کنیم و خوشحال میشیم دور از خصومت های شخصی ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
امپراطور تاریکی

خواب یک مشکل دیگه.........

در صفحه تالار ماهانکسار در گوشه سمت راست یک ستون نیاز است.....

این ستون باید به مثلا 20 قسمت تقسیم شده و هر 20 قسمت به دو قسمت....

در طرفی نام عنواینی که تازه پست خوردند به صورت لینک قرار گیرند و در قسمت دوم ستون هم نام فرستنده به صورت لینک قرار بگیره...

این کار به مدیر و ناظر کمک میکنه....

اونوقت نیازی نیست ناظر و مدیر برن درون انجمن رو بگردن که ببینند کدام تاپیک پست خورده یا نخورده....

به جای اینکه این کار رو بکنند در صفحه اصلی ماهانکسار این ستون باشه....

برای نمونه در سمت راست صفحه انجمن های سایت جادوگران همچین چیزی هست.....

نزدیک 2 سال پیش خودم در جادوگران اون ستون رو گذاشتم....

در واقع من تو اینکارا وارد هستم...

اگر هم در این کار مشکل داشتید بگید من براتون ستون رو بگذارم.

حالا سیاه بینان حلقه:

بله....من فقط در جادوگران مدیر نبودم....در سایت های دیگه هم مدیر بودم....نمی تونستم فقط به جادوگران بیام....سایت های دیگه هم بودن.....در ضمن قابل توجه شما:

من فقط آیدی ام بلاک شده ولی نام من همچنان در لیست وب مسترهای جادوگران باقی مانده بله.....عزیزم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

امپراطور عزیز ما هیچ احتیاجی به این ستون نداریم و در اصل خودمون نخواستیم بذاریم و اگه دقت کنی اون بغل یه گزینه هست به اسم پست ها از زمان آخرین ورود که کار همون ستون رو انجام میده. به نظر ما این ستون چیز بیخودی بود وگرنه برنامه نویس ما که همه این سایت رو نوشته براش کاری نداره که این ستون رو بذاره. در ضمن این ستون تو سیستم xoops آماده هست و لازم نیست که شما گذاشته باشید و جادوگران هم اون ستون رو با سیستم xoops استفاده میکنه و همه جا هم همینطوره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
aragorn

البته بايد بگم که برنامه نويس ما بر عکس برنامه نويس جادوگران تموم سايت رو خودش نوشته و از هيچکدوم از این سيستم ها استفاده نکرده. و اینکه پست های جديد به شکل اسکرول تو صفحه وجود داشته باشه يا به شکل لينک رو ما مدت ها قبل تو جلساتمون تصميم گرفتيم که به شکل لينک باشه و همونطور که آرون گفت گذاشتن همچين اسکرولی تو صفحه برای برنامه نويسمون کاری نداره ولی ما به دلايلی نيازی به اون نمیبينيم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
امپراطور تاریکی

البته به وضوح پیداست که مدیران این سایت برنامه نویس اند اما به برنامه نویسان و مدیران جادوگران نمی رسند....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار
البته به وضوح پیداست که مدیران این سایت برنامه نویس اند اما به برنامه نویسان و مدیران جادوگران نمی رسند....

دوست عزیز نمی دونم چقدر با این اصول آشنا هستی اما اینو بگم که اغلب سایتهایی که الان میبینی مثلا جادوگران ،از برنامه های مدیریت محتوای آماده که بوفور در اینترنت یافت میشه استفاده می کنند. مثلا سایت جادوگران از سیستم مدیریت محتوای آماده زوپس استفاده می کنه که قبلا نوشته شده و فقط احتیاج به نصب و فارسی سازی داره که اونم برای یک نفر که مسلط به زبان های تحت وب باشه کار 15 دقیقه هم نیست .توی کار با این سیستمهای اماده پلاگینها و ماژول ها و هک های از قبل نوشته شده فراوان یافت میشه و فقط احتیاج به چند عدد کلیک ساده برای استفاده ازشون داره . در حالیه این سایت که توسط مندوراس عزیز نوشته شده کاملا ارجیناله و همه چیزش از بیس توسط خودش نوشته شده . این کار اصلا قابل مقایسه با نصب زوپس و امثال اون که هر کسی بسادگی از عهده اون بر میاد نیست . من قصد تخطئه جادوگران رو ندارم اما با توجه به پستی که شما دادی معلومه متوجه این تفاوت نشدی .برنامه نویسی عظیم و ارجینال این سایت از لحاظ نحوه ساخت زمین تا اسمون با سایتی مثل جادوگران که از نصب کردن قالبهای آماده بوجود اومده متفاوته. این بحث هم که کی به کی میرسه یا کی با کی قابل مقایست کاملا خنده داره و بیش از حد کشدار شده و بهتره تموم بشه . ما اصلا قصد مقایسه و رقابت با هیچ کس دیگه ای (مثلا جادوگران) نداریم و عرصه کاری ما اونها کاملا از هم جداست. پیش اوردن این حرفها نه در شان ما و شما و نه در شان این سایته .بهتره شما هم از چنین بحثهایی پرهیز کنید و اگه پیشنهادی دارید بدون حاشیه رفتن مستقیما اونها رو بیان کنید .

موفق باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیاه بینان حلقه

از این گذشته ادم یکمی خودشو سنگین نشون میده و ایتقدر غرور نباید داشته باشه.

من در چند سایت دیگر چیدن عنوان ها رو دیدم که مثل xoops است. ولی خوشم اومد که این سایت با تلاش و ابتکار درست شده.!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
امپراطور تاریکی

خواب نکته جال این است که مدیران جادوگران خودشان از گردآوردندگان پروژه زوپس بودند البته من نه ولی بقیه شون چرا....

در هر حال اونا خیلی متخصص تر از این حرفا اند....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیاه بینان حلقه

مگه اینجا سایت جادوگرانه که اقای امپراطور دارن پاچه خواری می کنن.

ولی من فکر میکنم ایشون به خاطر این که به سایت جادوگران برگرده این کارارو میکنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
aragorn

فکر میکنم که بسه ! آفرين به جادوگران و آفرين به امپراطور و آفرين به سياه بينان ! همتون تيزين ! ولی از الان هر پستی که در این مورد و ادامه ی این بحث ببينم پاک میکنم و از اون شخص امتياز کم میکنم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیاه بینان حلقه

با عرض معذرت...

من فکر کنم خیلی این موضمع رو کش دادم....

ببخشید....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آشیل

با سلام و عرض دادن این تاپیک به نظرم " امپراطور تاریکی" از شناسه آقای آذرنوا دارند سوء استفاده میکنن و به عبارتی ایشون را خراب می‌کنند. در مورد این سایت جادوگران رو کی طراحی کرده آقای قربانی تم سایت را طراحی کرده و مدیر فنی سایت بوده که چند ماهی می باشد که به این سایت سر نمیزند. سیستم سایت (قسمت فوتر) مشخص است دیزاین بای زوپس که در حال حاضر آیکن زوپس دات اورگ قرار گرفته آقای نیلی هم زوپس را فارسی کردند( و اولین سایتی نبودند که این کار رو کردند)

(نوید، جون من ازم امتیاز کم نکن من دل دارم؛ گناه دارم :- )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اهریمن شکن

امیدوارم سوئ تعبیر نشه ولی به نظر حقیر مدیریت به خودی خود علم و حرفه پیچیده و سختی که لزومش برنامه نویس بودن نیست. مثل گاندولف که مدیر خوبی بود و جنگاور و جادوگر. البته مدیریت سایت یه ذره فرق میکنه با مدیریت واحد تجاری ( البته زمان ما که تو کار وب دیزاین بودیم اینجوری بود) برنامه ریزی و جدیت همراه با یک استراتژی کاری خیلی مهمتر از جادوگر بودنه.(البته به نظر من)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان عزیز,واقعا سایت اردا خیلی خلوت شده دیگه افراد قدیمی سایت به اردا نمی اند.استادان بزرگ سایت مثل شاه اله سار,بانو ارون,هالبارد و رینگیتور و........چرا دیگه به سایت نمی اند.نکنه دیگه اردا رو فراموش کردند وسرشون به کار و زندگی خودشون مشغول شده؟نکنه دیگه اون عشق وعلاقه به اردا رو با گذشت زمان وعمر ودرگیر شدن در مسائل مختلف زندگی ازدست دادند؟اگه این طور باشه واقعا خیلی به ضرر اردا هست وباید ابراز تاسف کنیم.واقعا چرا دوستان قدیمی دیگه به سایت سر نمیزنند؟؟؟؟لطفا اگر ایمیل هر کدام از افرادی رو که بالا گفتم هر کی داره به ما هم بده تا باهاشون ارتباط بر قرار کنیم وببینیم چرا این جور شده.به 3dمهدی:دوست عزیز واقعا وبلاگ با ارزشی داری ,من قبلا چند بار وبلاگت رو دیده بودم اما با دقت جستجو نکرده بودمش .واقعا دست مریزاد مطالب جالبی داری چند تا هم فایل وبرنامه دانلود کردم که خیلی جالب بود به خصوص ترانه های سیاوش قمیشی ,اقا دستت درد نکنه وبلاگ جالب وبا ارزشی داری.

الندیل پادشاه انسان ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

موضوع نیست .همه سر میزنن فقط میبینم بحث جالب نیست یه نگا میندازن میرن .

شما چند تا از تاپیک هارو راه بنداز بقیه هم فعالیت میکنن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo
موضوع نیست .همه سر میزنن فقط میبینم بحث جالب نیست یه نگا میندازن میرن .

شما چند تا از تاپیک هارو راه بنداز بقیه هم فعالیت میکنن .

دقيقاً با حرف شما موافقم در حال حاضر اكثر بحثها روي فيلم هابيت ميگذره كه چون اطلاعات در مورد اون هم خيلي مختصر هست بيشتر پست ها مطلب جالبي نداره .براي بهتر شدن اين وضع براي مثال ميشه اين موارد در نظر گرفت: خيلي از مطالبي كه در كتب تواريخ سرزمين ميانه آمده نسبت به كتاب ارباب حلقه ها كاملتر هست و بحث كردن در مورد آنها ميتونه وضعيت آردا بهتر كنه يا يادم هست مبحثي بود كه اعضاء در اون آثار نقاشي يا اشعار خودشان كه مربوط به داستانهاي تالكين بود مي گذاشتند و يا بخشي به نام داستان سه كلمه اي داشتيم كه هرچند مسخره شد ولي من اعتقاد دارم ميشه مجدد داستاني به اين شكل اما اينبار جدي ادامه داد و يا نوشتن FanFiction در مورد داستانهاي تالكين كه زماني رونق داشت ولي الان هيچكدم از اعضاء از جمله خودم متاءسفانه هيچ فعاليتي در اين موارد نميكنيم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...