رفتن به مطلب
بورومیر

تفاوت نسخه های اکستندد با نسخه سینمایی

Recommended Posts

ulmo
من فيلم SEE رو مي خوااااااااااااااام... از كجا بايد بيارم؟؟؟؟؟

با اينكه صدا و سيما كلي از فيلم زده بودن ولي دوبله نسبتا خوب بود. به جز فيلم 2 و صداي سم! انگار توي استوديو خونگي ضبط شده بود!

عادت صدا و سيماست كه از فيلما بزنه! ديگه بايد عادت كرده باشيم! مثل تروا كه كلا موضوع برعكس شده بود. هلن زن پادشاه پير ترواست و توي دوبله مي گن دخترشه!!!!

هيييييي روزگار!

سلام frodo عزيز نسخه SEE فيلم را خودم از پاساژ مينا در فلكه دوم صادقيه از فروشگاه پگاه رايانه گرفتم شامل 4 تا DVD فيلم ياران حلقه با پشت صحنه ها و 4 تا DVD فيلم دو برج و 4تا DVD فيلم بازگشت شاه با پشت صحنه كلاً بابت رايت حدود 12 يا 14 هزار تومان (دقيقاً يادم نيست) برام آب خورد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حمیدرضا

راست میگه اگه کسی داره به ما هم یه ندایی بده من چندجا تو اینترنت گشتم نداشت :D\

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

خب دوست عزیز مغلومه که تو نت همچین حجمی پیدا نمیشه واسه دانلود.

الان هر مغازه ای بری میتونی به نسخه پیدا کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حمیدرضا

نه من منظورم برای دانلود نبود می خواستم از یه جا تواینترنت بخرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من صحنه های حذف شده رو از میرک وود دانلود کردم اما الان به موهبت ایلوواتار دچار شده. اما الان نسخه HD فیلمهارو دارم هرکدوم 8 گیگه ولی پشت صحنه و اینارو نداره فقط خود فیلمه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

این نسخه hd که گفتی رو منم خیلی دوس میدارم مهدی!اوریجینال که نیست؟پس منتظرم برای رایت! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
این نسخه hd که گفتی رو منم خیلی دوس میدارم مهدی!اوریجینال که نیست؟پس منتظرم برای رایت! :D

چه جوری رایت کنم! هر فیلم یه فایل mkvیه که حجمش 8 گیگه یه جوری باید لپ تاپتو برسونی به لپ تاپ من تا برات کپیش کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

سي دي بلو ري ميخرم برات :D :D

اوكي.زماني كه قرار گذاشتيم با بچه ها خبرت ميكنم كه بياري لب تاپو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اگه بلو-ری هم بخری فرقی نمیکنه چون رایترش رو ندارم :D

باشه هر وقت قرار گذاشتین میارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

از کجا وچطور می توان نسخه های کامل واکستند ارباب حلقه ها را تهیه کرد. منظورم همان پکیج کامل 16 تایی هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

دوست عزيز پكيج مورد نظر شما دوازده تا دي وي دي 9 يا 6 سي دي "بلو ري" هست.اكثر دوستان تو اين سايت هر دو مورد رو دارن.به مغازه هاي فيلم فروشي معتبر اگه مراجعه كني،ميتوني پيدا كني .بعضي ها هم حتي اوريجينال برات ميارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

باسلام خدمت همه دوستان لطفا میشه بگین نسخه اکستند یاران حلقه شامل چه صحنه هایی میشه من خودم تنها نسخه سینمایی را دیده ام درابتدای فیلم که داستان ساخت حلقه ها را نشان می دهد به نظرم در نسخه سینمایی گنگ به نظر میرسد,یعنی حدس میزنم در نسخه اکستند یاران حلقه صحنه های بیشتری ازداستان ساخت حلقه ها وجنگ اخرین اتحاد وجود داشته باشد وهمینطور در نسخه سینمایی شخصیتهایی مثل گیل گالاد نشان داده نمیشود وحتی نحوه کشته شدن گیل گالاد والندیل توسط سائورون ونبردهای انان با سائورون نشان داده نمیشود لطفا راهنمایی کنید. ارادتمند شما الندیل پادشاه دلیر انسان ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این فیلمیهایی که تلویزیون نشون داد قسمت اول و دومش نسخه اکستند بود ولی قسمت سوم نسخه سینمایی. توی نسخه سینمایی سارومان نشون داده نمیشه. گیل گالاد کلا یک صحنه دیده میشه و کشته شدنش نشون داده نمیشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi

به نام خداوند

بعد از مطرح شدن موضوع فیلم اورجینال من رفتم فیلمش رو تهیه کرده ام

اولین فیلمی که تهیه کرده ام که از جوانه پویا که هر چقدر بگی بد بود کمه

کیفیت فیلم رو کشته بودن و توجه کنین کیفیت رو کم نکرده بودن بلکه کشته بودن

بعدش رفتم دی وی دی هاش رو خریده ام که ترجمه شده بود و پنچ دی وی دی بود و مثل همونی بود

که تلویزیون پخش کرده ولی در اصل کیفیتش کمی کم شده بود

بعد از سایت آمازون هفت دی وی دی رو خریده ام که پشت صحنه فیلم رو هم داشت ولی ترجمه نشده بود

تازگی ها هم که نامه ای شخصا به پیتر جکسون توسط خاله ام که انگلیسی بلده نوشتم

و ازش فیلم اصلی رو خواستم و روش هم صد دلار ضمیمه کردن چون به نظرم فیلم خارجه خیلی گرون بود

و بعد از چند ماه برام اورجینال فیلم که دوازده دی وی دی بود و پیتر جکسون انگار از فیلم اورجینال خودش

کپی کرده بود که برام خیلی عجیب بود که کپی کرده بود رو فرستاد

و کنارش هم امضا و چند تا هم عکس گذاشته بود

برام خیلی خیلی خیلی عجیب بود چون اصلا انتظار نداشتم که جواب بنویسه

بعد چنان جو گیر شده ام که هزار بار فیلم رو دیده ام

و خدا شاهد بود که چه کیفیتی داشت

و تمام صحنه هایی که تلویزیون و ماهواره و دی وی دی ها داشتن رو داشت

و خلاصه از خاطرات خوب زندگی بود

یا حق

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

در ضمن شما ها پس همگی فامیل و دوست هستین و با هم رابطه دارین دیگه

خیلی عجیب شد

کجا ما با هم فامیلیم؟! کلا منو تولکاس تهرانیم و فقط دو سه بار همدیگه رو دیدیم حالا این کجاش عجیبه؟

12 تا DVD رو هم همیجا میتونستی تهیه کنی و نیازی نبود از خارج برات بفرستن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت 3dمهدی عزیز دوست عزیز من رفتم و یه بار فیلم ها رو از قسمت اول نگاه کردم وبه این نتیجه رسیدم که نسخه هایی که تلویزیون نشان داده وهمینطور دوبله شده فقط قسمت دومش نسخه اکستند هست وفیلم یاران حلقه و بازگشت پادشاه نسخه سینمایی بوده .چون مدت زمان فیلم ها را نگاه کردم . یاران حلقه 176دقیقه بود, ومدت زمان بازگشت پادشاه هم فکر کنم در حدود 200 دقیقه بود.ولی مدت زمان دو برج 231دقیقه بود یعنی دو برج نسخه اکستند هست اما 1و3 نسخه سینمایی. واین با گفته شما مغایرت داره لطفا جواب سوال قبلی من رو بیان کنید .با تشکر الندیل پادشاه انسان ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

اما ، شاید به خاطر سانسور و فی***ینگ به این مشگل دچار شده باشه !

ما خیلی از فیلم ها رو تو صدا و سیما میبینیم که نصف اندازه واقعی هستند! شاید در مورد قسمت سه و دو تریلوژی چنین بلایی اومده باشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

اتفاقا ارباب حلقه ها فیلمی هست که به سختی میشه سانسورش کرد ! چون هر چی هم که بگردی چیز زیادی برای سانسور شدن پیدا نمیشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آقا من میگم که سارومان توی نسخه سینمایی نبوده و فقط توی نسخه اکستند حضور داشته تو فیلمی که توی تلویزیون نشون دادن سارومان بود! حالا شاید یکم سانسور شده باشه اما نسخه اکستند بوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

مهدی راست میگه ، ولی یه سوال مگه میشه که سارومان رو از فیلم حذف کرد ؟ نه

تنها کاری که میشه کرد اینه که صحنه مرگش رو برید ، همون کاری که تو نسحه سینمایی اتفاق فتاد!

یادمه یه منتقده میگفت ( تو تلویزیون) که پیتر جکسون اشتباه بزرگی کرد نشون نداد که عاقبت سارومان چی میشه! ;))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi
مهدی راست میگه ، ولی یه سوال مگه میشه که سارومان رو از فیلم حذف کرد ؟ نه

تنها کاری که میشه کرد اینه که صحنه مرگش رو برید ، همون کاری که تو نسحه سینمایی اتفاق فتاد!

یادمه یه منتقده میگفت ( تو تلویزیون) که پیتر جکسون اشتباه بزرگی کرد نشون نداد که عاقبت سارومان چی میشه! ;))

عجب

کدوم منتقد نفهمی چنان حرفی رو زد

سارومان رو حذف نکردن بلکه صحنه کشته شدنش رو حذف کردن

در نسخه سینمایی که من دارم صحنه مرگش رو نبریدن

در ضمن اسم اون منتقد رو بگو میخوام برم تحقیق کنم

یا ارباب حلقه ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

چه میدونم اسمش چی بود ، قضیه واسه اون زمانهایی هستش که تازه فیلم ها تو تلوزیون پخش شده بود ، منم تا زمانی که کتاب رو نخونده بودم نمیدونستم که عاقبت سارومان چی میشه ولی بعد خوندن خوشحال شدم که ساخته نشده چون یه جوری بود ، بعد دیدن نسخه اصلی هم کلی از نحوه کشته شدنش کیف کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت همه دوستان ,اقا مهدی دوست عزیز من یه بار توپست های قبلیم یه سوالی از شما پرسیدم اما جواب کامل ندادید من گفته بودم که نسخه اکستند یاران حلقه شامل چه صحنه هایی هست بعدا شما گفتید نسخه ای که تلویزیون نشون داده ودوبله شده است اکستند بوده است اما من یه سر به ویکیپدیای انگلیسی زدم ودیدم که مدت زمان نسخه سینمایی یاران حلقه 178دقیقه نوشته شده است ونسخه اکستند 208وتوی ویکیپدیای فارسی235دقیقه نوشته شده واین با گفته شما مغایرت داره چون من رفتم و نسخه ای رو که تلویزیون نشون داده ودوبله شده رو یه بار به دقت از اول تماشا کردم ودیدم که مدت زمان اون176دقیقه هست پس لطفا بگید که نسخه اکستند یاران حلقه شامل چه صحنه هایی هست. با تشکر الندیل پادشاه انسان ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

چیزی که تلویزیون نشون داد نسخه اکستند سانسور شده بود! خب من چیکار کنم که الکی یه قسمت فیلم رو زدن منم الان حضور ذهن ندارم که بگم کدوم صحنه ها توی نسخه اکستند هست اما تو نسخه سینمایی نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت همه دوستان عزیز , من بخش داستان ساخت حلقه ها که در ابتدای فیلم یاران حلقه هست رو خیلی دوست دارم وفقط نسخه سینمایی یاران حلقه رو دیدم ودر نسخه سینمایی تقریبا این بخش حدود 7 دقیقه است اما به نظرم باید در نسخه اکستند یاران حلقه صحنه های بیشتری از جنگ اخرین اتحاد الفها وانسان ها وجود داشته باشه.چون در یکی ازسایتها فکر میکنم فروم پی سی ورلد باشه که چند تا عکس دیدم که چهره زیبایی از سائورون رو نشون میداد که احتمالا مال زمانی بود که الف های اره گیون رو فریفته بود. وهمینطور در صحنه های نسخه سینمایی که من دیدم خیلی کوتاه به جنگ اخرین اتحاد پرداخته بود و همینطور صحنه های نبرد گیل گالاد والندیل با سائورون واین که چه جوری کشته میشه رو نشون نمیده وهمینطور عکس هایی از چهره های واقعی نزگول که بسیار وحشتناک بودن رو در همون سایت دیدم که باز هم در نسخه سینمایی نبود .حال تورو خدا یکی بیاد وبرای من توضیح بده که نسخه اکستند یاران حلقه شامل چه صحنه هاییه,با تشکر الندیل پادشاه دلیر انسان ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...