رفتن به مطلب
محسن

اشتباهات فیلم ارباب حلقه ها

Recommended Posts

3DMahdi

اینجا مثل اینکه سوء تفاهم پیش اومده. تا اونجایی که من فهمیدم لگولاس میگه توی فیلم نقش سیاهی لشگرهای روهیریم رو زنها بازی کردن نه اینکه بیشتر روهیریم زن بودن و اشاره اش هم به خود فیلم دو برج و صحبتهای گیملی نیست! منظورش قسمتی از پشت صحنه است که دست اندر کارای فیلم دارن در موردش صحبت میکنن. پس ایرادی که تولکاس و آرون مطرح میکنن وارد نیست.

حالا زن بان چه اشکالی داره؟ وقتی تو فیلم معلوم نیست حالا زن باشه یا مرد یا بچه فرقی نمیکنه. احتمالا سیاهی لشکر کم آوردن رفتن بر و بچ آشپزخونه رو هم صدا کردن.

پ.ن: برن جان مثل اینکه دل خیلی پری داری! :D به نظرم ادامه دادن این بحث باعث میشه کار به جاهای باریک بکشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
اینو مطمئنی؟

من که فکر نکنم اینجوری باشه چون توی فیلم همشون مرد هستن و احتمالا اونا در موردش خوب تحقیق کردن(البته احتمال هم داره که چیزی از دستشون در بره). میدونی اینو کجا خوندی؟ اگه به ما هم نشون بدی ممنون میشیم.

از دست شاه اله سار تقلب کردم :D

و آدونافل ِخاموش(تنها نزگول زن)

لینک منبع:

viewtopic.php?f=7&t=594&p=7416

پ.ن: برن جان مثل اینکه دل خیلی پری داری! :) به نظرم ادامه دادن این بحث باعث میشه کار به جاهای باریک بکشه.

:D

ادامه بدین :-o :D :D :D :D :)) :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf
با اجازه مشکلتون از غرورتون و نژاد پرستیتون آب میخوره همش به ما زور میگین همه چیزو خراب میکنین بعد دو قورت و نیمتونم باقیه.

واقعا" که!از زن ذلیلی چون شما توقع بیشتری داشتم... :D به دل نگیری حالا ها...

دوست داری جوابتو بدم؟؟؟؟ خوب می کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!

فک کنم گیکلی تو دوبرج زمانی که دارن روهیریم ها رو میبرن هلمزدیپ،در مورد زنان دورف تو این مایه ها سخن میگه!به روهیریم ها خیلی مربوط نبود قضیه ها! :D

اولا" گیکلی نه و گیملی... :D ثانیا" شما تشریف ببرید دوباره پست بنده رو بخونید اون وقت اگه دلتون خواست می تونید پستتونو حذف کنید!

ها ها ها :D :D)

لگولاس ، عجب سوتی ای بود ! :D) :)

:D :-o :D :D فکر کنم شما سوتی دادین نه من!این قدر سرگرم آتو گرفتن از بنده هستین که حواستون به گافهای خودتون نیست! مطمئنین اصلن پست منو خوندین؟ :D) آدم تو شلنگ آب شنا کنه و این جوری ضایع نشه.... :D دوست داری یه عینک واسه خودت بخر!

از کجا آب میخوره ؟ :)

شما خودتون مسئول این بلایا هستید ، وگرنه اگه متحد میشدید که این مخاطرات براتون پیش نمیومد . :))

شما آقایون دیگه از اتحاد واسه ما خانوما حرف نزنین که خنده م می گیره!!!! :D

ولی کلا" به شما ربطی نداره...اگه خیلی زرنگین به سوتی ها تون برسین مشکلات ما پیشکش... :D)

اینجا مثل اینکه سوء تفاهم پیش اومده. تا اونجایی که من فهمیدم لگولاس میگه توی فیلم نقش سیاهی لشگرهای روهیریم رو زنها بازی کردن نه اینکه بیشتر روهیریم زن بودن و اشاره اش هم به خود فیلم دو برج و صحبتهای گیملی نیست! منظورش قسمتی از پشت صحنه است که دست اندر کارای فیلم دارن در موردش صحبت میکنن. پس ایرادی که تولکاس و آرون مطرح میکنن وارد نیست.

چه عجب بالاخره یه باهوش این وسط پیدا شد که بفهمه من چی می گم...ممنون اخوی مهدی... :D

پ.ن:دیگه بسه دوستان!بنده همین جا اعلام آتش بس می کنم! دلم نمی خواد حراست بیاد پرتمون کنه بیرون!...همین جا بحثو کاتش کنین ممنون می شم! :D$

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

بیخیال Legolas Greenleaf .

کل کل نکنین اگه میخواین کنین یه تاپیک مخصوص این کار بزنین خودمم رکورد دار پستاش میشم .

(فکر بدی هم نیستا ! اگه نمیندازنمون بیرون یکی راه بندهزه :D )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

legolas بنده زن ذلیل نبودم اتفاقا زنم جونش واسم در میرفت و همه چیز متقابل بود اگه مطمئن نیستی یه باره دیگه داستانو بخون چون لوتین به خاطره برن تاج و تخت و زندگی جاودانه رو ول کرد.

pirooz جون از نظر جمع کردنمون خیالت راحت باشه سه سوته هممون با همدیگه کنار برادران منکراتی هستیم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

به لگولاس :

استغفر الله و ربی و ....... ببین دوره و زمونه ما رو وادار به چه کارایی میکنه ؟! :D

به پیروز :

چی بگم ، منم خیلی طالبم که چنین تاپیکی راه بیفته ، فکر نکنم اگه تو یاران حلقه تاپیکش زده بشه اشگالی پیدا کنه .

با این حال بهتره از ناظر ها اجازه بگیریم :

به مهدی و تولکاس :

ریاست و نظارت محترم سایت آردا : تولکاس و مهدی!

اجازه میدید تاپیکی با محوریت حق زن و فمنیست در یاران حلقه زده بشه ؟ از اونجایی که تالار یاران حلقه محل مباحث متفرقه و غیر تالکینیست ، استدعا دارم مساعدت فرمایید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ممنون الوه جان از اینکه سندشو نشون دادی. من از این موضوع خبر نداشتم. الان یه چرخی تو اینترنت زدم دیدم که آره درسته و آدونافل زن بوده. (هر چند که حرف اله سار سنده!)

به مهدی و تولکاس :

ریاست و نظارت محترم سایت آردا : تولکاس و مهدی!

اجازه میدید تاپیکی با محوریت حق زن و فمنیست در یاران حلقه زده بشه ؟ از اونجایی که تالار یاران حلقه محل مباحث متفرقه و غیر تالکینیست ، استدعا دارم مساعدت فرمایید .

اینجا فروم تخصصی تالکینه و قراره توش در مورد دنیای تالکین بحث بشه، اگه قراره یه تاپیک راه بندازین و بحث های خاله زنکی و دعوای مذکر و مونثی راه بندازین سه سوت پاکش میکنیم اما اگه میخواین یه بحث درست و حسابی(نه مثل چیزی که اینجا داره میشه!) در مورد نقش زنان در آثار تالکین بپردازین مشکلی نداره.

به همه:

آقایون و خانم های محترم لطفا با احترام با همدیگه صحبت کنین. درسته که همه میدونیم دارین با شوخی جواب همدیگرو میدین اما ممکنه شوخی شوخی جدی بشه و به کسی بر بخوره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

دادا مهدی چرا میزنی :D(

خب پرسیدیم که شما هم بگی آره یا بگی نه ! دعوا نداریم که ! چنین تاپیکی هم نمیزنیم ، غلط هم میکنیم در مورد جنس مخالف حرف بزنیم . :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf
legolas بنده زن ذلیل نبودم اتفاقا زنم جونش واسم در میرفت و همه چیز متقابل بود اگه مطمئن نیستی یه باره دیگه داستانو بخون چون لوتین به خاطره برن تاج و تخت و زندگی جاودانه رو ول کرد.

:-o

باشه...هرچی شما می گی همون درسته بی خیال دیگه تورو خدا... :))

به همه:

آقایون و خانم های محترم لطفا با احترام با همدیگه صحبت کنین. درسته که همه میدونیم دارین با شوخی جواب همدیگرو میدین اما ممکنه شوخی شوخی جدی بشه و به کسی بر بخوره.

من که گفتم دیگه بسه داداش من به قول اخوی آرون چرا می زنی...؟؟؟؟؟ :D

غلط هم میکنیم در مورد جنس مخالف حرف بزنیم . :D

حالا شما خودتو زیاد ناراحت نکن...با من بود داداش مهدی... :D

اصلا" من دیگه از این تاپیک می رم بیرون... :D(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من که هنوز کسی رو نزدم! خب چه کنم مامورم و معذور برای اینکه بحثها از چهارچوبش خارج نشه باید از هر روشی (حتی زور!) استفاده کرد.

این تاپیک اشکالات فیلم بازگشت پادشاهه لطفا بحثهای متفرقه توش نشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

برای عوض کردن بحث:چرا روهان از گاندور در جنگ کمک نگرفت؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
برای عوض کردن بحث:چرا روهان از گاندور در جنگ کمک نگرفت؟

2 حالت داره .

1. اصلا کمک نخواست .

2. کمک خواست و کسی نیومد .

حالت اول که یه کم غیر منطقیه ولی به احتمال زیاد دومی درسته .چون تئودن میگه که به یاری ما نیومدن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

آخه نه تو کتاب حرفی از این موضوع زد نه تو فیلم به نظرتون عاقلانه تر نبود اگه به جای الف ها گاندوری ها میومدن؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
آخه نه تو کتاب حرفی از این موضوع زد نه تو فیلم به نظرتون عاقلانه تر نبود اگه به جای الف ها گاندوری ها میومدن؟!

کتاب رو من نخوندم بعد تاپیک هم در مورد فیلم هست .

من میگم کمک نکردن تو میگی الفهای گاندوری میومدن ؟!

اونوخت یه کم مسخره نمیشد ؟از ریوندل اومدن .از گاندور بیان .آخرشم گاندالف بیاد .دیگه جذابیتی نداشت .کل جذابیت اون قسمت به همین بود که داشتن شکست میخوردن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

تا پیک ها میخواستن برسن سارومان شسته بودشون و تمام شده بود...

در ضمن تئودن اونقدر اطلاعات داشت که میدونست گوندور دیگه قدرتی نداره که حتی درست از مرز های خودش دفاع بکنه ( بعدشم که دیددیم گوندور اون قدر ضعیف بود که تیر سرخ رو واسه تئودن فرستاد... )

چه برسه به یک جای دیگه...

درضمن الف ها فقط توی فیلم از آسمون رسیدن :دی

وگرنه الف ها رو کجا به کار آدما توی دوران سوم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

pirooz من نگفتم الف های گاندوری میومدن گفتم به جای الف های ریوندل گاندوری ها میومدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
pirooz من نگفتم الف های گاندوری میومدن گفتم به جای الف های ریوندل گاندوری ها میومدن.

آها .نگرفته بودم منظورتو .

در ضمن تئودن اونقدر اطلاعات داشت که میدونست گوندور دیگه قدرتی نداره که حتی درست از مرز های خودش دفاع بکنه ( بعدشم که دیددیم گوندور اون قدر ضعیف بود که تیر سرخ رو واسه تئودن فرستاد... )

موافقم .دوران قدرت گاندور تموم شده بود .یه زمانی گاندور ابهتی بود واسه خودش ولی اون موقع توان دفاع از خودشم نداشت .

7 روز بعد از حمله سارامون، سارون به گاندور حمله کرد .با اون نیرو نتونست جلو سارون وایسه چه برسه که یه سری از نیروهاشم به گاندور میفرستاد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

منم نظر الوه رو دارم. اگه به نقشه یه نگاه بندازین تفاوت فاصله روهان با آیزنگارد رو با فاصله روهان و گاندور میبینید. قبل از اینکه پیک به گاندور برسه جنگ تموم شده بود. این واقع گرایی توی دنیای تالکینه که من خیلی بهش علاقه دارم. تالکین همه چی رو در نظر میگیره و مثل سایر نویسنده ها کمک رو از غیب ظاهر نمیکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

چرا تو فیلم اول اونجایی که سوارای سیاه دنبال آرون و فرودو میرن 8 تان ! پس اونیکیشون کجاست ؟ نکنه میخواسته مینبر بزنه از جلو غافلگیرشون کنه ؟ یا شایدم من اشتباه میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اشتباهه فیلمه چون موقعی که به رودخونه میرسن 9تان. اما وقتی دارن آرونو دنبال مبکنن 8تان.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

اشتباه خیلی فاحشیه که !

تو بازگشت پادشاه اونجایی که کماندارای گاندور دارن به برجک هایی که ترول ها میارن تیر میزنن بعد گاندلف میگه به غول ها تیر بزنید نه برجک ها ، ینی اون سربازا اینقد احمقن که نمیفهمن تیرزدن به برجک ها هیچ اثری نداره ؟ بنظرم خیلی بچگانس اینجاش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

از توی برجک بهشون تیر میزدن، سربازهام میخواستن افراد توی برجک رو بکشن نه خود برجک رو!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

شاید یکی از سوار ها عقب مونده بوده ! :D

یا شایدم همونجوری که دونه دونه اضافه میشدن این یکی دمدمه های آخر میرسه ! ......

اونجایی که لگولاس میگه به کتف و گردن نشانه برید چی ؟ مگه بقیه الف های کماندار از این قضیه خبر نداشتن ؟

گفتنش ضرری نداشته ، ممکن بود یکی از ترس یادش بره ... گفته گندالف هم واسه همین بوده احتمالا...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
اشتباه خیلی فاحشیه که !

تو بازگشت پادشاه اونجایی که کماندارای گاندور دارن به برجک هایی که ترول ها میارن تیر میزنن بعد گاندلف میگه به غول ها تیر بزنید نه برجک ها ، ینی اون سربازا اینقد احمقن که نمیفهمن تیرزدن به برجک ها هیچ اثری نداره ؟ بنظرم خیلی بچگانس اینجاش

یه چیزم چرت بود .تا کماندارا ترول هارو میزنن یه چند تا برج اصلا نمیرسه .اگه از قبل همه رو هدف میگرفتن فکر کنم اصلا نمیتونستن بیان تو .

پ.ن :این Shahed هم داره میشه مثل روزای اولی که من اومده بودم اینجا . :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

یجایی هم هست که دیوار هلمزدیپ منفرج :D میشه آراگورن میفته و گیملی میره که نجاتش بده ، بعد میفته تو آب من وقت گرفتم نزدیک دو دقیقه زیر آب مونده بود تا الف ها بلندش کردن ، ینی اون زیر میرا زیرآبی میرفته گیملی تو این دودقیقه ؟ وقتیم از آب درومد انگار نه انگار تو آب بوده :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...