رفتن به مطلب
MAS

فیلم هایی که با تأثیر از لوتر ساخته شده اند

Recommended Posts

ayub_s

شیرین خانوم حتما که نباید لگولاس و اونا بیان تا شبیهش بشه که...

شما خودتون فیلم پسر جهنمی 2 رو نگاه کنین... توش کلمات Goblin - الف و... رو هم بکار میبرن....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

منم توقع ندارم یکی دقیقا مث لگولاس بیاد تا بشه گفت شبیهن. فرمایشات شما صحیح.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

شیرین خانوم حتما که نباید لگولاس و اونا بیان تا شبیهش بشه که...

شما خودتون فیلم پسر جهنمی 2 رو نگاه کنین... توش کلمات Goblin - الف و... رو هم بکار میبرن....

جناب

ayub_s

دوست عزیز

فیلم پسر جهنمی یکی از کمیک های (Mike Mignola) هستش و نمیشه گفت که شخصیت های کمیک های dark horse به داستان های استاد تالکین مربوط باشه

ارک . الف . گابلین . ترول و موجودات افسانه ای از این قبیل خرافه و افسانه های عامهء مردم هستن که در خیلی از داستان ها استفاده شدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
zodiac

فیلم Dragon Lore: Curse of the Shadow محصول سال 2013

imdb: http://www.imdb.com/title/tt2250234

خلاصه فیلم : “سایه” ، خدای ارواح ، با انجام توطئه های مخفی تلاش میکند تا به “گُث آزول” بازگردد که دنیایی ثروتمند و پر از الف ها ، اُرک ها ، دورف ها و اژدها است…

لینک دانلود آپلودباز :

http://www.uploadbaz.com/e0j67fo7pwie
لینک دانلود هبپ فایل:
http://hipfile.com/f3ktfmmyky7e

post-2256-0-22023000-1370334651_thumb.jp

ویرایش شده در توسط 3DMahdi
قراردادن لینکها در تگ code

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
nazgul king of anegmar

دوستان من شنیدم که فیلم ارباب حلقه ها رو قبلا سی چهل سال قبل از یاران حلقه 2001 به صورت یه اقتباس ضعیف ساختند که خیلی هم مشهور نیست کسی اطلاعی در این مورد داره منو راهنمایی کنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
I AM AWESOME

نمی دونم بقیه قبلا بهش اشاره کردن یا نه، یه فیلمی بود که تاحالا دو سه بارم صدا سیما پخش کرده و گمونم اسمش (( پسر اژدها سوار )) بود که خیلی خیلی دنیاش به دنیای آردا نزدیک بود ( اصلا انگار خودش بود!! ) چون الف و ارک و اژدها داشت و به علاوه اژدها سوارها با یکجور زبان که خیلی شبیه زبان الف ها بود ورد می خوندن و جادوگری می کردن...

اون اسمش اراگون هست که خودش یه رمان داره این هوا!

نمیشه ک هر چی توش ازدها و شمشیر دید به لوتر نسبت داد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
nazgul king of anegmar

سریال game of therons و فیلم ارگون رو میشه گفت از حال و هوای لوتر الهام گرفتن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

سریال game of therons و فیلم ارگون رو میشه گفت از حال و هوای لوتر الهام گرفتن

اراگون:پسراژدهاسوار بله

ولی نغمه ای از آتش و یخ جرج مارتین هویتی مستقل داره

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
nazgul king of anegmar

اراگون:پسراژدهاسوار بله

ولی نغمه ای از آتش و یخ جرج مارتین هویتی مستقل داره

اها راستی یه تقلید کورکورانه و بسیار مزحک هم فیلم ملک سلیمان از لوتر انجام داده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

دوستان من شنیدم که فیلم ارباب حلقه ها رو قبلا سی چهل سال قبل از یاران حلقه 2001 به صورت یه اقتباس ضعیف ساختند که خیلی هم مشهور نیست کسی اطلاعی در این مورد داره منو راهنمایی کنه؟

سلام جناب نزگول

اون فیلمی که شما در موردش شنیدید, انیمیشن سینمایی ارباب حلقه های رالف باکشی هست .که بر اساس جلد اول ودوم کتاب ارباب حلقه ها ساخته شد. (محصول سال 1978 ) .

لینک : http://www.imdb.com/title/tt0077869/?ref_=tt_rec_tt

دو سال بعد آرتور رنکین, و ژوئل باس ادامه داستان رو درقالب یک انیمیشن تلویزیونی ساختند که شد انیمیشن بازگشت پادشاه.(محصول 1980).

لینک :http://www.imdb.com/title/tt0079802/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

آره فیلم ملک سلیمان در سبک و سیاق لوتر ساخته شده. کارگردانش به وضوح سعی بر تقلید از قاب جکسون رو داشته. بخصوص موسیقی که انگار به کامپوزر گفته شبیه موسیقی های هاوارد شور بزن! در مقام تقلید هم خوب عمل نکرد... =))

اما فیلم پسر اژدها سوار هم اقتباسیست از رمان اراگون جلد اول سه گانه میراث اثر کریستوفر پائولینی که مثل بازی تاج و تخت -همونطور که فارازون عزیز اشاره کردن- اقتباسی مستقل هست...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

من یادمه پارسال یه فیلم دادن اسمشو ننوشته بود ، منم هعمون موقع می خواستم برم بیرون نشد ببینمش اما فیلمه درباره کودکی آراگورن بود ، آشنایی پدر و مادرش و تولد خودش . تو مایه های شجاع دل بود .

شبیه خود ارباب حلقه ها ام بود ، همش جنگ و ارک و...

بچه ها فیلمایی که تو مایه های هابیت باشن سراغ دارید ؟ همینجوری تخیلی و باحال و بزرگونه ( نه بچه گونه ) ...معرفی کنید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

من یادمه پارسال یه فیلم دادن اسمشو ننوشته بود ، منم هعمون موقع می خواستم برم بیرون نشد ببینمش اما فیلمه درباره کودکی آراگورن بود ، آشنایی پدر و مادرش و تولد خودش . تو مایه های شجاع دل بود .

شبیه خود ارباب حلقه ها ام بود ، همش جنگ و ارک و...

بچه ها فیلمایی که تو مایه های هابیت باشن سراغ دارید ؟ همینجوری تخیلی و باحال و بزرگونه ( نه بچه گونه ) ...معرفی کنید؟

این فیلمی که میگید فیلم تولد امید هست . (born of hope) . محصول سال 2009 .یه فیلم طرفداری هستش ساخته کت مدیسون. احتمالا این فیلم رو توی شبکه تهران تماشا کردید.

بهتون توصیه می کنم فیلم در جستجوی گالوم رو تهیه کرده ونگاه کنید. ماجرای گرفته شدن گالوم توسط آراگورن وآوردنش به قلمرو الف های جنگل . این فیلم هم محصول سال 2009 هست . مدت زمانش هم تقریبا 38 دقیقه هست. یه چیزی در مایه های فیلم تولد امیدهست .یعنی این فیلم هم fan made هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

گمونم همون شبکه تهران بود ،

در جستوجوی گالوم بازیگراش کین ؟ و کارگردانش ؟

فیلم دیگه ام سراغ دارید ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

کارگردان فیلم در جستجوی گالوم کریس بوچارد هستش. وچندان بازیگر مشهوری نداره .اما داستان جذابی داره. آراگورن با بازی آدریان وبستر, که البته یک بازیگر گمنام در عرصه سینما هست وتنها در دو فیلم کوتاه بازی کرده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

دانلودش کردی ؟ یا خریدیش ؟

من کلا سبک همین هابیت اینا دوست دارم :-) خیلی باحال و با عظمتن :-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

من از یوتیوب دانلود کردم وبعد با برنامه اف ال وی کانورت کیفیتش رو افزایش دادم . شد یه فایل mkv با کیفیت 1080p . این فیلم یه فیلم طرفداری وتنها از طریق اینترنت می تونید تهیه اش کنید. (یا به عبارت بهتر دانلود کنید.).

ویرایش شده در توسط الندیل پادشاه انسان ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

فیلم Thor The Dark World 2013 هم الهاماتی رو از لوتر گرفته ... خودتون ببینید متوجه ی منظورم میشید :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

فیلم Thor The Dark World 2013 هم الهاماتی رو از لوتر گرفته ... خودتون ببینید متوجه ی منظورم میشید :دی

دقیقا!!

الف های تاریک .. خوده شهر ازگارد که شبیه ریوندل ، گاندور لوتر بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Rosebud

دوستان به فیلم هایی که تحت تاثیر موجی که سه گانه ارباب حلقه ها در سینمای هالیوود به راه انداخت اشاراتی کردن ولی جالبه بدونید این سه گانه از لحاظ فرمی به شدت تحت تاثیر سینمای سیسیل ب.دمیل هست و اینکه آثار جکسون از لحاظ روایی وامدار فیلم های داریو آرجنتو هستند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

دقیقا!!

الف های تاریک .. خوده شهر ازگارد که شبیه ریوندل ، گاندور لوتر بود

مالکیت = سائورون

ایثر = حلقه ی قدرت

ثور + جین و سیف = آراگورن + آرون و ائووین

حتی شروع فیلم هم بی شباهت به ارباب حلقه ها هم نبود. نبردی که تو اوایل فیلم شاهدشیم شباهت های زیادی رو با ارباب حلقه ها : یاران حلقه داشت . حتی مثل لوتر راوی هم داشت تو اوایلش.

این رو هم بگم که سری شوالیه ی تاریکی کریستوفر نولان هم الهاماتی رو از ارباب حلقه ها هم گرفته است . این رو خوده نولان هم تایید کرده و گفته که از ارباب حلقه ها الهام گرفته ام و در حین ساخت این سری همش تو ذهنم ارباب حلقه ها رو مجسم میکردم . اصلا نمیتونم تصور کنم که جکسون چطوری این سه گانه رو در عرض سه سال پشت سرهم ساخته است !! خلاصه اینطوری شده دیگه = :( :))

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میثراندیر

دوستان من یه عرضی داشتم

به صرف اینکه از موجوداتی مثل الف و دورف و ... توی فیلم ها استفاده شده نمی شه گفت که از لوتر تاثیر گرفته باشه . چون این موجودات تاریخشون به قبل از تاریخ نویسندگی تالکین می رسه.

به عنوان مثال سی اس لوئیس هم که تقریبا همزمان با تالکین شروع به داستان سرایی نارنیا می کنه از خیلی از این موجودات استفاده می کنه. تقریبا خاستگاه هر کدوم ازاین موجودات بر می گرده به افسانه های اساطیری مثل ایلیاد و ادیسه ی هومر یا چرا راه دور بریم همین شاهنامه ی خودمون.

پس به نظر من اینکه فیلمی فقط از همین المان ها استفاده کرده باشه نمی شه گفت که از لوتر تاثیر گرفته.

به خاستگاه موجودات افسانه ای اشاره کردم یادم اومد یه تاپیک خوبی همین دور و اطراف دیده بودم و دقیق یادم نیست کجا بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

گویا توی سری جدید سیمپسون ها یه قسمتش ادای دین هست به دنیای تالکین و فیلم هابیت. باید جالب باشه، هومر توی دنیای تالکین...

اینا نشون از معروفیت سری فیلم ها ی ارباب حلقه ها و هابیت هستش که اینقدر دوست داشتنی هستن که در همه جا نفوذ کردن و همه دوست دارن در آیتم هاشون ازشون استفاده کنن

درکارتون لاک پشتهای نینجا هم تازگیها یه قسمتی ساخته شده که بر اساس فیلم هابیت و با همون داستان ساخته شده البته به شیوه ای طنزآمیز!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

گویا توی سری جدید سیمپسون ها یه قسمتش ادای دین هست به دنیای تالکین و فیلم هابیت. باید جالب باشه، هومر توی دنیای تالکین...

این یه امر نرمال هستش. الان تو یه سری از سریال های کمدی همیشه نقل قول هایی از گندالف یا ادا هایی از اسمیگل دیدم. یه فیلم کمدی پلیسی هم دیدم که یارو پلیسه به دزده میگه<< یو شال نات پس >> وایت ویزارد درست میگه وقتی یه اثر سینمایی شعر داستان سریال یا هرچیزی از مردم میشه و تو حافظه اونها ماندگار میشه بقیه هم از همون مسائل استفاده میکنن تا با مردم ارتباط نزدیک تر و قابل لمس تری بدست بیارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...