رفتن به مطلب
MAS

فیلم هایی که با تأثیر از لوتر ساخته شده اند

Recommended Posts

Vána

چه خوب بله این از معروفیت آثار تالکین و ساخت سری فیلمهای هابیت که دوباره باعث جلب توجه ی چشم سائرون شد :دی

وایت ویزارد وکارن آواتورهاتون عن همه با اندکی تفاوت :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

ما ناخواسته داداشیم :)))) و صد البته دو قلو اما با 9 سال فاصله من اومدم دیگه بره همین من یه کم روشن ترم :(())

اینم از معروفیت آثار تالکینه دیگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

خب اشاره به آثار تالکین (و کلا اشارات به خیلی چیزا) که خیلی وجود داره توی فیلم ها یا سریال ها یا موزیک ها، چیزی که فعلا یادم میاد توی سریال ها، مثلا توی سریال The Big Band Theory توی یه اپیزودش واسه یه مراسم لنارد (لئونارد) لباس هابیتی میپوشه، چندجای دیگه هم هست که دیگه فکرم درست یاری نمیده دقیق چی بودن (البته توی همین سریال به دیوارش طی یک ماجرایی ماکت (؟) Longclaw شمشیر جان اسنو، آویزونه! :دیــ).

اما یه اپیزودش (فصل 3 اپیزود 17) که کلا تم تالکینی داره و طی ماجرایی یه حلقه رو میخرن که یکی از حلقه های یگانه بوده که واسه فیلم ارباب حلقه ها ساخته شده بوده و دزدیده شده و خلاصه همشون عین گولوم میوفتن به جون هم برای داشتن حلقه ;))

اینجا یکی از شخصیت ها خواب میبینه بعد از تصاحب حلقه تبدیل به گولوم شده :((

post-1139-0-37732100-1399884484_thumb.jp

اینم یکی از شخصیت ها که توی داستان به بهانه ی پس دادن حلقه به پیتر جکسون اون رو میگیره و به دروغ میگه اون رو فرستاده، اما...

post-1139-0-10151100-1399884512_thumb.jp

من كه ميترسم دو روز ديگه سائورون هم به فيلم اضاف بشه :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mil endor

من با نارنیا موافقم.

تو فیلم نارنیا هم یه صحنه بود که اصلان آب رو به شکل یه آدم بزرگ با ریش های بلند در میاره و اون به سپاه دشمن حمله میکنه. در اون صحنه آب درست از رودخانه پشت کوه طغیان میکنه، درست مثل صحنه ای از فیلم ارباب حلقه ها که بانو آرون آب رودخانه رو به شکل چند اسب درمیاره که با سواران سیاه حمله میکنند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Arien

فیلم 2014 interview رو اگه دیده باشین من دیگه حرفی ندارم ;)))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
THORIN OKENSHIELD

با سلام فیلم ملک سلیمان با وجود اشکالات فنی که داشت ولی یه روند جدیدی نسبت به سینمای ایران داشت ولی در کل به نظرم تاثیر داستانی از دنیای تالکین نداشت اما از لحاظ سینمایی و فنی تاثیر گرفته بود کلا سه گانه ارباب حلقه ها یه موج جدیدی تو سینماست که حتی تو انیمیشن ها مثل. Family guy برای اعلام وضعیت و پیام رسانی با روشن کردن آتشگاه هایی مثل آتش گاه گاندور در بازگشت پادشاه الهام گرفتن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

نام سریال:The Shannara Chronicles

این سریال در ژانر تخیلی فانتزی هست.داستان درباره درختی الفی به نام الکریز (Ellcrys)است.این درخت تنها چیزی است که از سحر و جادو برای جلوگیری از تسلط نیروهای شیطانی بر ۴ سرزمین دنیا استفاده می کند و به گونه ای بقای دنیا به آن بستگی دارد.هر کدام از برگ های درخت یکی از شیاطین را زندانی کرده و با افتادن برگ ها شیاطین آزاد می شوند.سال هاست که الکریز از الفها ، جن ها و آدم و ها و... محافظت می کند اما حالا الکریز در حال مرگ است.الکریز با آمبرلی حرف می زند و الهاماتی از آینده را به او نشان می دهد و از او کمک می خواهد.آمبرلی با کمک آلانون،ویل و التریا باید گل آتش مرداب را به مکان امنی برساند تا درخت جدیدی رشد کند.اما شیاطین در حال آزاد شدن هستند و به آنها اجازه این کار را نمی دهند.

اورکها و شیاطین در فیلم:

The_Shannara_Chronicles_Concept_Art_PG-0 images?q=tbn:ANd9GcSPmUq_jDiMYmhEF4WQfy3  images?q=tbn:ANd9GcTWetCLrMHCDqlAYqEzwIR 

اینم یک چیزی شبیه بالروگ هست:ShannaraChronicles_105_Reaper.jpg images?q=tbn:ANd9GcQcMQtAC72L4rLcOJoonpw

الفها:images?q=tbn:ANd9GcTpczaHEI_S1Oy9v0nML1x  shannara_s1_amberle_0002.jpg  latest?cb=20151124215101

پ.ن: داستان این فیلم اقتباسی از رمان " شانارا" به قلم تری بروکس که عمدتا از سه گانه "شمشیر شانارا" گرفته شده هست.این داستان در سال 1977 منتشر شده یعنی حدود بیست سال بعد انتشار لوتر.به نظر من تری بروکس از تالکین الهام گرفته.حالا شاید بقیه نظر دیگه ای داشته باشند.از داستانش که بگذریم در بقیه موارد هم این سریال کپی لوتر هست.خصوصا گریم و دکور فیلم.

ویرایش شده در توسط K I N G

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میانس تریث

سلام

سریال رویدادنامه شانارا از سری داستانهای فانتزی برگرفته از کتب شانارا به نویسندگی تری بروکس(جز تقلید کنندگان از آثار استاد تالکین) هم ساختهشده.2 فصلش تا به حال پخش شده،درسته به پای لوتر و هابیت نمیرسه ولی ارزش دیدن و داره.اگه پیشنهادم به این قسمت مربوط نمیشه ببخشید دیگه.

ویرایش شده در توسط میانس تریث
اشتباه تایپی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...