رفتن به مطلب
Halbarad

موسیقی متال

Recommended Posts

Peredhil

همین یه آهنگ رو ساختن درباره سرزمین میانه؟

و لینک دانلود آهنگ هم این هست:

http://junglevibe.net/tracks/white_rider.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Fladrif Skinbark

همین یه آهنگ رو ساختن درباره سرزمین میانه؟

و لینک دانلود آهنگ هم این هست:

http://junglevibe.ne...hite_rider.html

آره من سرچ کردم و خودم هم تا حد ممکن گوش دادم و فقط همین یک آهنگ هست.

البته توی همین آلبوم MIRAGE یه آهنگ به اسم Lady Fantasy هست که یه سریا ازش برداشت تالکینی کردن ولی به نظر من که تالکینی نیست. حالا دوستان اگه متنشو خوندن و تطابقی پیدا کردن اینجا میشه نظر داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

ظاهرا این آهنگ رو برای دوست دخترشون خوندن که متنش توی لینک زیر هست. ربطی به سرزمین میانه نداره انگار:

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/camel/lady-fantasy-540234

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
soldier of gondor
در در ۱۳۸۷/۱۰/۸ at 7:21 PM، Halbarad گفته است :

خب میبینم که این بحث نسبتا مقبول دوستان افتاده و ازش داره استقبال میشه. راجع به صحبت دوست عزیزمون آراتورن باید بگم که راجع به خشونت موسیقی متال باهات موافقم(البته موسیقیش خشنه ولی ذات موسیقی متال از هر موسیقی لطیف تره چون پدید آورندگان موسیقی متال افرادی بودند که روحشون نسبت به بدیها حساس بود و به همین دلیل متال رو بنیان گذاری کردند) ولی متال چرندیات نیست. شاید تاجرانی مثل مریلین منسون یا کریدل آو فیلث توی متال باشند ولی بزرگانی مثل بارزام، سامونینگ، ایمورتال، امپریوم، آناثما، مای دایینگ براید و ... هم در این موسیقی حضور دارند که برای اصلاح انسانها تلاش میکنند. پس لطف کن نگو که متال چرنده.

در مورد گروه متال هم آرون عزیز، در واقع هیچوقت نمیشه بزرگترین و معروفترین و بهترین انتخاب کرد ولی گروهی که من تا حالا بیشتر از همه ازش تعریف شنیدم و با مفاهیمش حال کردم سامونینگه، حالا شما نظر دیگه ای داری، نظر شما هم محترمه.

در ضمن میخوام بدونم دوستان موافقن که توی این تاپیک گروههای متالی که از مفاهیم دنیای تالکین استفاده میکنند رو معرفی کنیم؟

اقا حال کردم با این جواب با اینکه قدیمیه:دی جالبه منم همیشه میگم ظاهر خشنی داره کلا خودم بشخصه که گوش میدم یکم روحیاتم خشن میشه !:دی

اقا حیفه چرا دیگه کسی بند های تالکینی رو معرفی نمیکنه اینجا؟؟

بندی مثل thnagorodrim یا بند های دیگه چرا ما ایموجی پوکر نداریم؟:دی چرا اینجا تار عنکبوت بسته؟هالباراد عزیز کجاست:)))

@Einar Dunadan اقا شما چهارتا بند اینجا معرفی کن? 

یعنی دیگه هیچ بندی نیست یا جدید نیومده؟بنده دیر سر زدم به این تاپیک؟:| 

ویرایش شده در توسط soldier of gondor

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan
در در 7/18/2017 at 3:50 PM، soldier of gondor گفته است :

اقا حال کردم با این جواب با اینکه قدیمیه:دی جالبه منم همیشه میگم ظاهر خشنی داره کلا خودم بشخصه که گوش میدم یکم روحیاتم خشن میشه !:دی

اقا حیفه چرا دیگه کسی بند های تالکینی رو معرفی نمیکنه اینجا؟؟

بندی مثل thnagorodrim یا بند های دیگه چرا ما ایموجی پوکر نداریم؟:دی چرا اینجا تار عنکبوت بسته؟هالباراد عزیز کجاست:)))

@Einar Dunadan اقا شما چهارتا بند اینجا معرفی کن? 

یعنی دیگه هیچ بندی نیست یا جدید نیومده؟بنده دیر سر زدم به این تاپیک؟:| 

با سلام!

بند های زیادی هستن که از تالکین الهام گرفتنه اند چه از نظر شعر چه از نظر اسم بندشون!

در مورد شناختن بند های دیگه هم هم میتونی به صفحه ی اول همین تاپیک بری البته در صفحات دو و سه هم هستند. :) هالباراد بند های زیادی معرفی کردند!

ویرایش شده در توسط Einar Dunadan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...