رفتن به مطلب
Haldir of Lorien

The Battle for Middle-Earth II, The Rise of the Witch-King

Recommended Posts

نولوفینوه

سلام دوستان...لطف می کنید یکیتون تنها لینک دانلود افزونه ویچ کینگ رو یزاره...فقط افزونه ویچ کینگ چون BFME2 رو دارم...تو صفحات قبل یه لینک دیدم که ماله کل بازی بود و حجمش 4 گیگ در صورتی که میگن قیام ویچ کینگ 300 مگ هستش....بعد پچ خاصی لازمه برای نصب ویچ کینگ؟

سیصد مگ!؟؟؟

نه بابا اینا که فقط پچ هاشون جند صد مگه!

از این لینک خبر ندارم ینی تستش نکردم ولی حجم خود ویچ کینگ چهار و خورده ای هستش که با بازی اصلی میشه نه گیگ تفریبا :)

برای ویچ کینگ مپ جدید دارید ؟؟؟

اون سایتی که دورف وفت هم هست ولی اونجا بیشتر مود گیدا میکنی تا مپ

به نظرم بهترین مرجع برای همه چیز بازی (!) این سایته . هر چیزی توش پیدا میشه!

http://bfme2.heavengames.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Night's Watch
سیصد مگ!؟؟؟ نه بابا اینا که فقط پچ هاشون جند صد مگه! از این لینک خبر ندارم ینی تستش نکردم ولی حجم خود ویچ کینگ چهار و خورده ای هستش که با بازی اصلی میشه نه گیگ تفریبا :) اون سایتی که دورف وفت هم هست ولی اونجا بیشتر مود گیدا میکنی تا مپ به نظرم بهترین مرجع برای همه چیز بازی (!) این سایته . هر چیزی توش پیدا میشه! http://bfme2.heavengames.com

اقا اشتباه میکنیا....من چندبار این تاپیکارو خوندم چندتا لینک خم دیدم در حد همین 300 مگ اما از کار افتاده بودن.....

شما یه سر برو صفحه 5 ببین تور عزیز چی گفته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

اقا اشتباه میکنیا....من چندبار این تاپیکارو خوندم چندتا لینک خم دیدم در حد همین 300 مگ اما از کار افتاده بودن.....

شما یه سر برو صفحه 5 ببین تور عزیز چی گفته

اصلا با عقل جور در نمیاد آخه فقط صدا هارو حساب کنی دو گیگ میشه! حالا ویدیو ها و مدل هارو بیخیال! اصلا امکان نداره سیصد مگ باشه.

میخوای امتحان کن.:‌D احتمالا اونا یه چیز ناقصی دارند.

نسخه هایی هست که کل همه باز شده یک و نیم گیگ که مراحل و ویدیو ها و خیلی از صدا ها و مدل هارو ندارند و اصولا فقط برای بازی آنلاین استفاده میکنند (بگردین تو نت زیاد هست این چیزا)

ولی استاندارد همونیه که گفتم :)

ویرایش شده در توسط نولوفینوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Night's Watch

اصلا با عقل جور در نمیاد آخه فقط صدا هارو حساب کنی دو گیگ میشه! حالا ویدیو ها و مدل هارو بیخیال! اصلا امکان نداره سیصد مگ باشه.

میخوای امتحان کن.:‌D احتمالا اونا یه چیز ناقصی دارند.

نسخه هایی هست که کل همه باز شده یک و نیم گیگ که مراحل و ویدیو ها و خیلی از صدا ها و مدل هارو ندارند و اصولا فقط برای بازی آنلاین استفاده میکنند (بگردین تو نت زیاد هست این چیزا)

ولی استاندارد همونیه که گفتم :)

ممکن نیست فایل فشرده شده باشه در هر صورت شما اولین نفری هستی که میگه 4 گیگ!!!!!!حتی تو صفحات 3و4 لینک هایی هست با همین حجمی که من گفتن و بعضیا دانلود کردن و حالا از کار افتاده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

آره من گفتم 300 مگ. درواقع 320 مگ بود که دوستانی که BFME II رو داشتند اون رو میتونستن نصب کنن و خب مشکلی هم نبوده. حالا من نمیدونم این 300 مگ چطوری هست...

من خودم که دو تا دی وی دی دارم، اولی در حد 4 گیگ BFME II هست و دومی هم در حد 2.5 گیگ ROTWK هست.

اگر اصراری هست که حتما اون نسخه 300 مگی رو دانلود کنید میتونید با کاربری که اون نسخه رو برای دانلود گذاشته بود صحبت کنید که به چه صورت بوده. اگر نه لینک های استاندارد و مطمئن 2.5 گیگی همونطور که نولوفینوه گفت وجود دارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

من یکم دقیق تر توجه کردم (!) گفتم دقیق بیام شفاف سازی کنم :|

اون نسخه 300 مگی یا fake هست یا به احتمال نود درصد فقط خود هسته گیم با بعضی مدل های اصلی هست . ینی مراحل و ویدیو ها و صداهاش ومدل های خاصش نیست

اون نسخه 2 گیگ خود اصل بازی هست و فقط زبون انگلیسی رو داره

این نسخه چهار گیگ که کامل ترینه و مال بنده هم از اون نوعه همه صدا ها ویدیو هارو با همه زبان ها توش داره که فایل هاش این شکلیه post-2295-0-46716000-1425041371_thumb.pn (ینی بدون فشردگی، سر راست :| )

وقتی این نصب میشه تقریبا 3 گیگ فضا اشغال میکنه که اون یک گیگ بقیه فایل های مربوط به زبان های دیگه هستش . در حقیقت فایل های نصبی چندین فایل zip داره که هرکدوم تقریبا 350 مگ حجم دارند و اگه اسمشونم دقت کنین میبینین مربوط به زبون های مختلفند . مثلا یکی fr یکی de و غیره .. فایل en هم که مال انگلیسیه و احتمالا مال اون دو گیگی فقط همین فایل رو داره.

با این اوصاف، اگه حساسیتی ندارید همون دو سه گیگی با صرفه ترینه پیدا کردین دانلود کنین

اینم بگم من که دنبال بازی میگشتم نتونستم پیدا کنم ینی خیلی کمیاب بود و از تورنت دانلود کردم خیلی هم خوب :|

ممنون از توضیحات کاملم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ali2

سلام دوستان یه بازی شروع کردم حوصلم نکشید تمومش کنم

بازی تو هلمز دیپ هستش(2تا انسان در برابر 3تا آیزنگارد)

هر کی تونست ادامش بده بعد رپلی بذاره.اگه هم بازی تموم نشد سیو کنید و بذارید تا بقیه ادامش بدن تا اینکه تموم بشه.

البته اینم بگم که ورژن بازی 1.08 هست.

good luck

از برگذار کنندگان مسابفات در ای فروم تقاضا میکنم جایزه ای برای کسانی که اولین بار بازی را تمام کردند در نظر بگیرند

از مسئولان تقاضا دارم برای اولین کسانی که پیروز میشوند جایزه ای در نظر بگیرند

helm's deep.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Greenleaf

ببخشید یه سوال دارم دو سه ماهه هر کاری میکنم به جواب نمیرسم ، میشه لطفا ینفر راهنمایی کنه؟؟

وقتی پچ 2.1 ROTW رو نصب میکنم تو قسمت setting بازی مینویسه:

e14b_11111111111.jpg

یعنی که ورژن بازی هنوز تغییر نکرده ، ولی من کرک رو هم کپی کردم (no dvd patch 2.1) تازه توی گیم رنجر هم نمیشه با اونایی که پچ 2.1 دارن بازی کرد :-w

من از کجا باید بفهمم ورژن این بازی چنده یا اصلا عوض شده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

ببخشید یه سوال دارم دو سه ماهه هر کاری میکنم به جواب نمیرسم ، میشه لطفا ینفر راهنمایی کنه؟؟

e14b_11111111111.jpg

یعنی که ورژن بازی هنوز تغییر نکرده ، ولی من کرک رو هم کپی کردم (no dvd patch 2.1) تازه توی گیم رنجر هم نمیشه با اونایی که پچ 2.1 دارن بازی کرد :-w

درود

والا ورژن تغییر کنه همونجا تو ستینگ که عکسشو گذاشتین باید 2.01 شه ولی من در عجبم که شما میگین پچو زدم ولی کار نمیکنه :| ولی احساس میکنم منم این مشکلو داشتم :| :D

خب پچ رو از یه جا دیگه دان کنین و نصب کنین(به احتمال قوی ایراد از پچه)

این جا رو هم یه چک کنین فقط فیل تر هستش :))

http://forshire.blogspot.com/?m=1

اگه فورشایر نداشت لینک پچ 2.01 رو ؛ تو گوگل یه سرچی کنین میاره ;)

به امید آنکه مشکلتان حل شود :دی

ویرایش شده در توسط King LeBron James

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Greenleaf

درود

والا ورژن تغییر کنه همونجا تو ستینگ که عکسشو گذاشتین باید 2.01 شه ولی من در عجبم که شما میگین پچو زدم ولی کار نمیکنه :| ولی احساس میکنم منم این مشکلو داشتم :| :D

خب پچ رو از یه جا دیگه دان کنین و نصب کنین(به احتمال قوی ایراد از پچه)

این جا رو هم یه چک کنین فقط فیل تر هستش :))

http://forshire.blogspot.com/?m=1

اگه فورشایر نداشت لینک پچ 2.01 رو ؛ تو گوگل یه سرچی کنین میاره ;)

به امید آنکه مشکلتان حل شود :دی

مرسی از راهنمایی :x

لینک این پچ ـی که گذاشتم رو از توی تاپیک سری مسابقات بازی های استراتژیک اربا حلقه ها دانلود کردم ، یعنی هر کی دانلود کرده بدون نقص پچ کرده و رفته گیم رنجر به خوبی و خوشی بازی کرده به ریش منم خندیده <_<

ممکنه مشکل اصلی از پچ باشه یا بحث شماره ی سریالی که موقع نصب بازی وارد میکنی هم میاد وسط؟؟(هفت خوان رستمه به ارو #-o )

لازم به ذکره که یه پچ دیگه رو هم امتحان کردم ولی بازم نشد :-w

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

مرسی از راهنمایی :x

لینک این پچ ـی که گذاشتم رو از توی تاپیک سری مسابقات بازی های استراتژیک اربا حلقه ها دانلود کردم ، یعنی هر کی دانلود کرده بدون نقص پچ کرده و رفته گیم رنجر به خوبی و خوشی بازی کرده به ریش منم خندیده <_<

ممکنه مشکل اصلی از پچ باشه یا بحث شماره ی سریالی که موقع نصب بازی وارد میکنی هم میاد وسط؟؟(هفت خوان رستمه به ارو #-o )

لازم به ذکره که یه پچ دیگه رو هم امتحان کردم ولی بازم نشد :-w

نه فکر نمیکنم از سریال باشه

شما واسه محکم کاری بازیو یه بار دیگه نصب کنین و ازنو درایو مجازی بسازین و بازیو پچ کنین :)) دیگه ذهنم به جایی قد نمیده :))

ویرایش شده در توسط King LeBron James

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north

وای کمک کمک. دوستان ما خواستیم پچ 2.01 رو بریزیم بازی داغون شد  یکی کمک کنه من قبلا این کارو کردم و به همین مشکلم برخوردم ولی تونستم درستش کنم ولی این دفعه نمیشه:(:(

ویرایش شده در توسط الوه
انتقال پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hamed Sooffee
در در 1/23/2016 at 3:53 AM، ranger of north گفته است :

وای کمک کمک. دوستان ما خواستیم پچ 2.01 رو بریزیم بازی داغون شد  یکی کمک کنه من قبلا این کارو کردم و به همین مشکلم برخوردم ولی تونستم درستش کنم ولی این دفعه نمیشه:(:(

اگه مشکل سیو بازیه که تو مسیر زیر دخیره میشه:

• C: \ Documents and Settings \% user-name% \ Application Data \ My Battle for Middle-earth Files \ *

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام عمو

سلام به همه

فقط مپ خالی دارید؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در در 1/24/2016 at 1:46 PM، Hamed Sooffee گفته است :

اگه مشکل سیو بازیه که تو مسیر زیر دخیره میشه:

• C: \ Documents and Settings \% user-name% \ Application Data \ My Battle for Middle-earth Files \ *

دوباره شانسی درست شد

نمی دونم چشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

دوستان اگه مشکلی برای هرکسی پیش میاد دقیقا بگید مشکتون چیه تا بهتون کمکی بشه

اینکه دوباره شانسی شد یا بازی داغون شد به نظر من اسپمه :D

در در 8/4/2015 at 3:29 PM، Greenleaf گفته است :

e14b_11111111111.jpg

no dvd که نوشته ینی پچ اصلی و official نیس

شما پچ رسمی و درست رو نصب کنید و همونطور که تو پست ذکر شده تو تاپیک مسابقات توضیح داده شده از برنامه Daemon tools و mini image ها استفاده کنید. کرک های متفرقه غیر این روش عموما ایراد داره چون فایل های بازی رو دستکاری میکنه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 14 ساعت قبل، the lord sauron گفته است :

پچ رو دانلود کردم ولی میگه باید پچ اپدیت شه....ولی اپدیت نمیشه

اول ارور Missing or Invalid Registry/INI entry  میاد بعد هم که اپدیت نمیشه یه error دیگه

پچ ورژن 2.01 رو من خودم به یه روش دیگه که تو سایته heaven games بود نصب کردم.

تو این روش باید یه فایل به اسم patches تو فایل بازی درست کرد و بعد پچ رو قرار داد تو اون فایل بعد باید تو فایلی که تو all pragrams برای بازی درست میشه رو check for update کلیک کنید. نیازی نیست به اینترنت وصل باشید خود پچ با ری استارت شدن کامپیوتر شروع به نصب می کنه و بعد از اون هم باید کرک رو ریخت.

اگه درست نشد هر دو بازی رو حذف کنید و دوباره نصب کنید و قبل از این که کرک بازی رو (rise of witch king) بریزید به روش بالا پچ رو نصب کنید و بعد هم کرک امیدوارم درست شه

در رابطه با اداین هم در تاپیکش سوال کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام عمو

سلام روی ویچ کینگ میشه هابیت نصب کرد؟

یعنی مپ هابیت داریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

سلام

منم یه مشکل دارم که هر کار میکنم حل نمیشه

وقتی rotwk رو نصب میکنم تو ورژن یه عدد چرت و پرت زده : 0.17372

هر پچی از هر جایی میگیرم درست نمیشه

اگه راحل رو میدونین متشکرتون میشویم :)

یا اگه لینک یه پچ اصل یا خوب یا درست یا ارجینال خود شرکت رو دارید و اینجا بذارین ممنون ترتون میشیم :)

پ.ن : لطفا فقط خواستین بگین نسخه 2.01 یا 2.02 باشه 

تنک یو ٬ سینسرلی ٬ گود بای ٬ به لگ :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 5 ساعت قبل، به لگ گفته است :

سلام

منم یه مشکل دارم که هر کار میکنم حل نمیشه

وقتی rotwk رو نصب میکنم تو ورژن یه عدد چرت و پرت زده : 0.17372

هر پچی از هر جایی میگیرم درست نمیشه

اگه راحل رو میدونین متشکرتون میشویم :)

یا اگه لینک یه پچ اصل یا خوب یا درست یا ارجینال خود شرکت رو دارید و اینجا بذارین ممنون ترتون میشیم :)

پ.ن : لطفا فقط خواستین بگین نسخه 2.01 یا 2.02 باشه 

تنک یو ٬ سینسرلی ٬ گود بای ٬ به لگ :)

سلام

اگه اشتباه نکنم شما گفته بودین که از سایت پوکت گیمز بازی رو گرفتین.

%90 راهی ندارین مگه این که بازی تون رو از همینجا یا از این سایت بگیرین: https://forums.revora.net/topic/105190-bfme1bfme2rotwk-games-download-installation-guide/

چون اون نسخه های متفرقه همشون کرک هستن در حالی که این دوتا کرک نمیخوان و تنها با یک ایمیج از بازی ران میشن و در نصب پچ مشکل ندارن.

تفاوت این دو نسخه هم که گذاشتم اینه که مال سایت حذفیات داره (کم حجم شدس) ولی مال اون لینکه کامل هستش. در ضمن هر دو تاشون صد در صد سالمن.

اگه راه دیگه ای باشه من نمیدونم.ممنون.

ویرایش شده در توسط ranger of north

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

ممنون واسه راهنمایی

در 1 ساعت قبل، ranger of north گفته است :

چون اون نسخه های متفرقه همشون کرک هستن در حالی که این دوتا کرک نمیخوان و تنها با یک ایمیج از بازی ران میشن و در نصب پچ مشکل ندارن.

فک میکنم آره چون تو گیم رنجر هم نمیاورد

در 1 ساعت قبل، ranger of north گفته است :

تفاوت این دو نسخه هم که گذاشتم اینه که مال سایت حذفیات داره (کم حجم شدس) ولی مال اون لینکه کامل هستش. در ضمن هر دو تاشون صد در صد سالمن.

نسخه کم حجم شده دقیقا چی کم داره ؟

به نظرم ارجینال بهتره :)

چون کم حجم شده آخرش زدگی رو داره طبق تجربه قبلی من

راستی اکه کسی لینک دانلود یه پچ نسخه های 2.01 و 2.02 سالم و خوب رو داره بگه ممنون میشیم

و یه سوال خطاب به تکاور شمال و دیکر دوستان با اینکه جاش اینجا نیست :)

خبری از اداین نشد کی میاد ؟؟

خیلی گذشته باید بیاد دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در 13 ساعت قبل، به لگ گفته است :

نسخه کم حجم شده دقیقا چی کم داره ؟

به نظرم ارجینال بهتره :)

چون کم حجم شده آخرش زدگی رو داره طبق تجربه قبلی من

راستی اکه کسی لینک دانلود یه پچ نسخه های 2.01 و 2.02 سالم و خوب رو داره بگه ممنون میشیم

و یه سوال خطاب به تکاور شمال و دیکر دوستان با اینکه جاش اینجا نیست :)

خبری از اداین نشد کی میاد ؟؟

خیلی گذشته باید بیاد دیگه

سلام

نسخه کم حجم شده همه چی رو داره الا فیلم های بازی.(اگه اشتباه نکنم بعضی صدا ها رو هم نداره.)

پچ2.02 رو از مودیبی بگیر اگه می خوای و پچ 2.01 رو هم از همون سایتی که لینکشو گذاشتم بگیر.

اون سایته تمام سری bfme رو همراه با راهنمایی و تمام پچ هاشون داره و در کل الان بهترین منبع برای دانلود بازی هستش.

در ضمن تیم اداین خودش میدونه کی نسخه جدید میاد و به بقیه هم نمیگه و خودتون هم میتونید به صفحش سر بزنید و از اخبار مطلع بشید.

لطفا دیگه اینجا از اداین نپرسید در تاپیکش در خدمت هستیم.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Amir lord

سلام کسی کد نصب بازی ارباب حلقه های 2 دارینوس رو نداره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mos

سلام میخواستم بپرسم بازی قیام ویژه کینگ بخرم نسخه meddle of the eraht 2 همون داره یا جدا هستن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur

خیلی عالیه این بازی. همین الان دارم بازیش می کنم. همه ی مراحل طراحی شدش رو هم رفتم. =D>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...