رفتن به مطلب
Haldir of Lorien

The Battle for Middle-Earth II, The Rise of the Witch-King

Recommended Posts

Melkor Morgoth

اینجا کسی پچ فایل Battle for Middle Earth 2-Rise of the Witch King رو داره؟

اگر دارین..لطفا لینکشو بدین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

من این بازی رو سفارش دادم ولی هنوز به دستم نرسیده .. اینجور که از حرفای شما برداشت کردم باید برا نصب BFME II ... The Rise of the Witch-Kingرو داشته باشم ،ینی باید دوتا رو جداگونه تهیه کنم یا اینی که سفارش دادم شامل هردو میشه ؟ اسم کامل بازی که سفارش دادم همین The Battle for Middle-earth II, The Rise of the Witch-King

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

از کجا گرفتی ؟یه سری جاها هر دو رو با هم دارن .

اینجور که از حرفای شما برداشت کردم باید برا نصب BFME II ... The Rise of the Witch-Kingرو داشته باشم

آره باید اونم داشته باشی .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

منم از p30 خریدم .درسته .هر دو رو داره اول BFME2 رو نصب کن بعدشم Wich King رو .

هر جا هم کم آوردی همین جا پیام بزار میگم .خودم با هزار مکافات تا تهشو رفتم .یه جاهاییش واقعا سخته .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

ینی اول BFME2 رو تا آخر ببرم بعد Wich King رو نصب کنم ؟

بزار حالا برسه دستم .. سیستم پستی اینجا رو که دیدی چقد زاقارته ، مثلا پیشتازم هست ولی یه 20 روزی فک کنم اینجوری باشم :D> :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
ینی اول BFME2 رو تا آخر ببرم بعد Wich King رو نصب کنم ؟

نه منظورم اینه که اول اونو نصب کن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

این مرحله های Wich King چقد سخته واقعا .. من BFME رو تو نصف روز تموم کردم ولی الان دوروزه رو مرحله 7 یا 8 Wich King موندم ، البته یدفه شکست خوردم دیگه خوشم نیومد بازیش کنم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
این مرحله های Wich King چقد سخته واقعا .. من BFME رو تو نصف روز تموم کردم ولی الان دوروزه رو مرحله 7 یا 8 Wich King موندم ، البته یدفه شکست خوردم دیگه خوشم نیومد بازیش کنم

تا آخرش بورو خیلی قشنگه .

آخرش یه مرحله افتخاری بهت میدی توش با خوب هایی .

من اونو تو 3 روز رد کردم .خیلی سخته .

کجاش گیر کردی بگو بگم چی کار کنی .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود

عه ؟

خب در کل چند مرحله هس حالا ؟ ؟

الان دقیق یادم نمیدونم ( حالا همین دیروز بازی کردما :D ) هروقت بازیشو کردم میام اینجا خبرت میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz
عه ؟

خب در کل چند مرحله هس حالا ؟ ؟

الان دقیق یادم نمیدونم ( حالا همین دیروز بازی کردما ) هروقت بازیشو کردم میام اینجا خبرت میکنم

نمیدونم چند مرحلس ! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

در مورد این بازی باید بگم که مثل نبرد برای سرزمین میانه 2 هست و هیچ فرقی با اون نداره به جز اضافه شدن حکومت آنگمار.مرحله هاش هم در مورد تلاش ویچ کینگ برای نابودی پادشاه شمالی هست.ویچ کینگ در قلعه کارن دوم حکومت میکنه و مرحله های آشنایی داره مثل حمله به آمون سول یا گشتن دنبال پلان تیر.آخرین مرحله هم حمله به فورنوست پایتخت انسان ها در شماله! /:-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

البته یه مرحله جایزه هم داره که بعد باز میشه.

تو این مرحله با گلورفیندل و ائارنور و .. به اتن مورز حمله میکنن و ویچ کینگ رو میکشن :((

دوستان یکی نیست با من آنلاین بازی کنه تو گیم رنجر ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo
البته یه مرحله جایزه هم داره که بعد باز میشه.

تو این مرحله با گلورفیندل و ائارنور و .. به اتن مورز حمله میکنن و ویچ کینگ رو میکشن ;)

دوستان یکی نیست با من آنلاین بازی کنه تو گیم رنجر :((

ما گیم رنجر رو داریم از شانس افتضاحمون اما ارباب حلقه هامون ماله دارینوسه که نمیدونم چرا به گیم رنجر وصل نمیشه... [-( :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

:((

خب معلومه وصل نمی شه! داغونش کردن. حتی rotwk روش نصب نمی شه

سعی کن نسخه اصلی شو گیر بیاری ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

منظور مناز ارباب حلقه ها،هر دوشون بود یعنی هم BFME 2 , ROTWK ....من هر دو رو دارم اما فارسیه...نسخه اصبی رو از کجا گیر بیارم؟ ;)\ :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

تا جایی که من بدونم فقط bfme II دوبله شده :((

بیا سنندج تا بهت بدم نسخه اصلی رو ;)

برو تو فروشگاه های بازی. احتمالا داشته باشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
meisam3500

باسلام

از همه ی کسانی که بازی The Battle for Middle-earth II -Rise of the Witch King را بازی کرده اند خواهش می کنم که بگویند ،تعداد مراحل این بازی چند مرحله هست،البته من The Battle for Middle-earth II را بازی کردم و 8مرحله بود،ولی می خواستم ببینم که The Battle for Middle-earth II -Rise of the Witch King چند مر حله داره و آیا شخصیتهای اصلی فیلم ارباب حلقه ها مثل گاندلف-آراگون و... در این نسخه( The Battle for Middle-earth II -Rise of the Witch King) هستند یا نه؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

فک کنم اینم 8 مرحله بود و به اضافه 1 مرحله جایزه ;)

شخصیت های اصلی به غیر از ویچ-کینگ ، الراند و گلورفیندل دیگه کسی نیست. چون داستان مال خیلی وقت پیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

قضیه ی اصلی چه خبره اینجا؟؟

EA بجز سر یBF بقیه رو راحت میشه انلاین بازی کرد

البته سر یوبی رو هم نمیشه کلا ه گذاشت و ACB رو آنلاین زد، مجبورت میکنه Key پیاده شی ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

خب دوستان به این متن توجه کنین

اگه بخواین bfme bfmeII و rotwk رو آنلاین بازی کنید. ما چون تو ایران هستیم و نسخه اصلی (منظور از نسخه اصلی نسخه اورجینال اصل است)رو نداریم قطعا نمی تونیم از قسمت online بازی کنیم و فقط میمونه network  که همون lan play هست

خب حالا برای اینکه بخوایم network بازی کنیم باید نرم افزار game ranger یا هاماچی رو نصب کنیم که بازی رو یه جوری lan کنه.

من اینجا در مورد game ranger حرف می زنم

.....

کسی که نسخه اورجینال داره :

در واقع اگه کسی بخواد network بازی کنه فقط نیاز به یک پچ داره. مثلا برای rotwk پچ v2.01 بیشترین استفاده رو داره. پچ رو نصب می کنه و تموم

کسی که نسخه کرک شده رو داره :

ما چون نسخه کرک شده رو داریم. وقتی پچ رو نصب کنیم می بینم که پچ هم نیاز به کرک داره.  [-(

پس می یایم یه کار دیگه می کنیم

چن تا چیز باید دانلود کنیم. اینجا رو ببینید. الندیل هم توضیحاتی داده > viewtopic.php?f=15&t=481&start=20#p1016

http://wge-extreme.m...log.com/post/41

1. مینی ایمیج

2. نرم افزار yasu

3. پچ 2.01 که خودم آپلود کردم > http://hipfile.com/8...nglish.exe.html

4. نرم افزار daemoon tools

1. اول بازی رو پاک میکنیم (rotwk رو فقط)

2. بازی رو دوباره نصب می کنیم. (rotwk رو فقط) ولی کراک رو کپی نمی کنیم.

3. پچ رو نصب می کنیم

4. مینی ایمیج رو اکستراکت می کنیم. به یک ایمیج تبدیل میشه. حجمش خیلی زیاد می شه . تقریبا حجمش اندازه حجم dvd بازی. ولی این حجم کاذبه.

5. با daemoon tools ایمیج رو به یک درایو مجازی تبدیل می کنیم. حالا این درایو مجازی دقیقا همون دی وی دی اورجینال بازیه ولی کاذبه .   :-?

6. حالا همه چی آماده س برای شروع بازی. نرم افزار yasu رو باز می کنیم و گزینه cloak رو اجرا میکنیم و yasu رو می بندیم. ولی بسته نمی شه و می ره اون پایین کنار ساعت و تاریخ و ...

7. حالا مثل اینکه دی وی دی اورجینالو گذاشته باشیم تو dvd rom. اکنون می تونید بازی رو اجرا کنید . ولی اجرا نکنید چون می خواین مولتی پلیر بازی کنید نه تک و تنها biggrin.png

8. دقت کنید هربار بعد از ریستارت کردن یا لاگ آف و یا شات داون بخواین بازی کنین باید مرحله 6 رو اجرا کنید.

9. خب در مورد گیم رنجر کلی آموزش تو اینترنت هست . این لینک دانلود گیم رنجره http://www.gameranger.com/download/

اینجا کار با  گیم رنجر رو به خوبی آموزش داده http://forum.bazicen...ead.php?t=34304

~x(  ;)

من روش بالا رو برای نسخه دارینوس تضمین نمی کنم  :((

خب. اصلا چیزی فهمیدین؟  /smile.png

ویرایش شده در توسط narich

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

این که کاری نداشت :دی

2تا مرحله بیشتر از Garena داره

همین

من چندتا بازی پاک کنم اینو بنصبم ببینم چی میشه :دی

فقط حسش نیست پچ دانلود کنم ;)

(حالا نه هر پچ بازی هایی که دانلود میکنم بالای 80مگ هستن...:دی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3epehr

خب دوستان به این متن توجه کنین

اگه بخواین bfme bfmeII و rotwk رو آنلاین بازی کنید. ما چون تو ایران هستیم و نسخه اصلی (منظور از نسخه اصلی نسخه اورجینال اصل است)رو نداریم قطعا نمی تونیم از قسمت online بازی کنیم و فقط میمونه network که همون lan play هست

خب حالا برای اینکه بخوایم network بازی کنیم باید نرم افزار game ranger یا هاماچی رو نصب کنیم که بازی رو یه جوری lan کنه.

من اینجا در مورد game ranger حرف می زنم

.....

کسی که نسخه اورجینال داره :

در واقع اگه کسی بخواد network بازی کنه فقط نیاز به یک پچ داره. مثلا برای rotwk پچ v2.01 بیشترین استفاده رو داره. پچ رو نصب می کنه و تموم

کسی که نسخه کرک شده رو داره :

ما چون نسخه کرک شده رو داریم. وقتی پچ رو نصب کنیم می بینم که پچ هم نیاز به کرک داره. ;)

پس می یایم یه کار دیگه می کنیم

چن تا چیز باید دانلود کنیم. اینجا رو ببینید. الندیل هم توضیحاتی داده > viewtopic.php?f=15&t=481&start=20#p1016

http://wge-extreme.m...log.com/post/41

1. مینی ایمیج

2. نرم افزار yasu

3. پچ 2.01 که خودم آپلود کردم > http://hipfile.com/8...nglish.exe.html

4. نرم افزار daemoon tools

1. اول بازی رو پاک میکنیم (rotwk رو فقط)

2. بازی رو دوباره نصب می کنیم. (rotwk رو فقط) ولی کراک رو کپی نمی کنیم.

3. پچ رو نصب می کنیم

4. مینی ایمیج رو اکستراکت می کنیم. به یک ایمیج تبدیل میشه. حجمش خیلی زیاد می شه . تقریبا حجمش اندازه حجم dvd بازی. ولی این حجم کاذبه.

5. با daemoon tools ایمیج رو به یک درایو مجازی تبدیل می کنیم. حالا این درایو مجازی دقیقا همون دی وی دی اورجینال بازیه ولی کاذبه . :)

6. حالا همه چی آماده س برای شروع بازی. نرم افزار yasu رو باز می کنیم و گزینه cloak رو اجرا میکنیم و yasu رو می بندیم. ولی بسته نمی شه و می ره اون پایین کنار ساعت و تاریخ و ...

7. حالا مثل اینکه دی وی دی اورجینالو گذاشته باشیم تو dvd rom. اکنون می تونید بازی رو اجرا کنید . ولی اجرا نکنید چون می خواین مولتی پلیر بازی کنید نه تک و تنها biggrin.png

8. دقت کنید هربار بعد از ریستارت کردن یا لاگ آف و یا شات داون بخواین بازی کنین باید مرحله 6 رو اجرا کنید.

9. خب در مورد گیم رنجر کلی آموزش تو اینترنت هست . این لینک دانلود گیم رنجره http://www.gameranger.com/download/

اینجا کار با گیم رنجر رو به خوبی آموزش داده http://forum.bazicen...ead.php?t=34304

;) @};-

من روش بالا رو برای نسخه دارینوس تضمین نمی کنم @};-

خب. اصلا چیزی فهمیدین؟ /smile.png

خب دوستان به این متن توجه کنین اگه بخواین bfme bfmeII و rotwk رو آنلاین بازی کنید. ما چون تو ایران هستیم و نسخه اصلی (منظور از نسخه اصلی نسخه اورجینال اصل است)رو نداریم قطعا نمی تونیم از قسمت online بازی کنیم و فقط میمونه network که همون lan play هست خب حالا برای اینکه بخوایم network بازی کنیم باید نرم افزار game ranger یا هاماچی رو نصب کنیم که بازی رو یه جوری lan کنه. من اینجا در مورد game ranger حرف می زنم ..... کسی که نسخه اورجینال داره : در واقع اگه کسی بخواد network بازی کنه فقط نیاز به یک پچ داره. مثلا برای rotwk پچ v2.01 بیشترین استفاده رو داره. پچ رو نصب می کنه و تموم کسی که نسخه کرک شده رو داره : ما چون نسخه کرک شده رو داریم. وقتی پچ رو نصب کنیم می بینم که پچ هم نیاز به کرک داره. @};- پس می یایم یه کار دیگه می کنیم چن تا چیز باید دانلود کنیم. اینجا رو ببینید. الندیل هم توضیحاتی داده > viewtopic.php?f=15&t=481&start=20#p1016 http://wge-extreme.m...log.com/post/41 1. مینی ایمیج 2. نرم افزار yasu 3. پچ 2.01 که خودم آپلود کردم > http://hipfile.com/8...nglish.exe.html 4. نرم افزار daemoon tools 1. اول بازی رو پاک میکنیم (rotwk رو فقط) 2. بازی رو دوباره نصب می کنیم. (rotwk رو فقط) ولی کراک رو کپی نمی کنیم. 3. پچ رو نصب می کنیم 4. مینی ایمیج رو اکستراکت می کنیم. به یک ایمیج تبدیل میشه. حجمش خیلی زیاد می شه . تقریبا حجمش اندازه حجم dvd بازی. ولی این حجم کاذبه. 5. با daemoon tools ایمیج رو به یک درایو مجازی تبدیل می کنیم. حالا این درایو مجازی دقیقا همون دی وی دی اورجینال بازیه ولی کاذبه . :) 6. حالا همه چی آماده س برای شروع بازی. نرم افزار yasu رو باز می کنیم و گزینه cloak رو اجرا میکنیم و yasu رو می بندیم. ولی بسته نمی شه و می ره اون پایین کنار ساعت و تاریخ و ... 7. حالا مثل اینکه دی وی دی اورجینالو گذاشته باشیم تو dvd rom. اکنون می تونید بازی رو اجرا کنید . ولی اجرا نکنید چون می خواین مولتی پلیر بازی کنید نه تک و تنها biggrin.png 8. دقت کنید هربار بعد از ریستارت کردن یا لاگ آف و یا شات داون بخواین بازی کنین باید مرحله 6 رو اجرا کنید. 9. خب در مورد گیم رنجر کلی آموزش تو اینترنت هست . این لینک دانلود گیم رنجره http://www.gameranger.com/download/ اینجا کار با گیم رنجر رو به خوبی آموزش داده http://forum.bazicen...ead.php?t=34304 @};- :) من روش بالا رو برای نسخه دارینوس تضمین نمی کنم :) خب. اصلا چیزی فهمیدین؟ /smile.png

آقا این مینی ایمیج رو از کجا گیر بیارم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nazgul_MK

دوستان من این بازی The Battle for Middle-earth II رو انجام دادم

استراتژیکه و خیلی هم باحاله پیشنهاد میکنم حتما بازی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...