رفتن به مطلب

Recommended Posts

آرین
بازی حرکت های نسبتا جدید زیبایی داشت مثل اینکه به جای یه نفر هر بار یه گروه می داد البته نمیگم این کار را تا قبل از این کس دیگری انجام نداده بود مثلا تو انتهان نبرد هم همین طور بود

شیوه ارتقای تجهیزات گروه واقعا زیبا بود من باهاش لذت بردم و از اون زیبا تر اینکه هر گروه برای خودش درجه می گرفت که البته هر کردوم از کار ها رو جدا گانه در بازی های مختلف دیده بودم

مسخره ترین قسمت بازی جریان بازی بود که انگار ربطی به داستان اصلی نداشت من هر بار که یک شخصیت رو تو یک مرحله میدم که اصلا نباید اونجا می بود خندم می گرفت

بزرگ ترین مشکل بازی این بود که اصلا متعادل نبود و نیرو های ایزنگارد وقوی ترین نیرو ها بودند به طور یکه من اصلا تو این بازی نباختم با این روش حتی در یک بار در مقابل 3 نفر و چند بار در مقابل 2 نفر

البته در بازی bfme 2 تمامی نیروها از قدرت یکسان و قابلیت های خاص خودشان بر خوردارند. البته bfme 1 نیز بسیار عالی بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

باورتون بشه یا نه، من یه جایی دیدم اسم بازی رو نبرد در مرکز زمین ترجمه کرده بود! شاخهایی که الان دارم مال همون لحظه ست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
aratorn

این لرد 2 خیلی باحاله مخصوصا الفهاش ولی من نمیدونم این قدرتها رو چیجوری برای قهرمانا تعیین کردن؟؟؟؟؟؟

من با گالادریل و سارومان هم خیلی حال کردم.امیدوارم بازی جدید روی همهی سری نبرد سرزمین میانه رو کم کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

این بازی یکی از بهترین بازی هاییی بود که کردم ، ولی یه مشگل بزرگ داشت و اونم این بود که توش بعد فتح میناس نمیشد برگردی و دوباره تو بازی انتخابی توش بجنگی ، واسه همین مجبور شدم ، همون اول نبرد میناس ، بازی رو ذخیره کنم و هی بیام و از اول برم ، من عاشق میناس بودم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

اقا این بازی رو چطور انلاین بازی کنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

دوستان کسی چیزی در مورد BFME Plus شنیده؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

منم بازی رو از جانب خوب ها تموم کردم

بعد نبود ولی بعضی جاهاش انصافا اعصاب خورد کن بود

یه جورایی به داستان وفارادار نبود

ولی خوب.........

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

اقا این بازی رو چطور انلاین بازی کنیم

باید نرم افزار گیم رنجر داشته باشی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

دوستان اگه کسی میدونه بازی battle for middle earth 1 رو از کحا می شه گیر اورد بگه من خیلی وقت پیش بازیش کردم حالا هر چی می گردم گیر نمیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خيلي سخته كه گير بياد. منم هرچي گشتم پيدا نكردم. قرار بود تو نمايشگاه از نريچ بگيرم كه فرصت نشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

بازی ها که همه پیش بگینزه!

Battle for middle-earth 1 در 4 سی دی

Battle for middle-earth 2 در یک دی وی دی

rise of the witch-king هم در یک دی وی دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

اگه کسی خواست mod هر کدوم از سری بازیهای battle رو دانلود کنه به سایت http://www.the3rdage.net بره.هرچی از بازیهای battle بخواین توش هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

امروز میخوام یه مود دیگه معرفی کنم که حال و هوای الفی داره به نام:

Elven Alliance

TEACE_Image_Version1.2.jpg

این مود یکی از مود های غیر رسمی بازی Battle for Middle-Earth هست. تمرکز این مود بیشتر بر روی الف ها است. در بازی در قسمت Skirmish شما میتونین الف ها رو انتخاب کنین و با اون ها به بازی بپردازین. این مود بسیار زیبا طراحی شده و در آن هیرو هایی نظیر گالادریل و کلبورن و کیردان و هالدیر و هاما و... وجود دارن. تغییراتی در قسمت Campaign صورت گرفته و به هیرو های بازی Power های جدیدی اضافه شده است. مپ ها و نقشه های بسیاری به بازی اضافه شدن مثل نقشه دول گولدور و فورنوست و باگ های بسیاری بر طرف شده است. غیر از الف ها به بقیه نژاد های قابل بازی نیز امکاناتی مانند سرباز های جدید و ساختمان های جدید وهیروهای جدید اضافه شده. هیرو ها و سربازان جدید اضافه شده هر کدوم صدای مخصوص دارند و کلا تغییرات بسیار زیادی در بازی صورت گرفته.

چند تا عکس از محیط مود:

post-1681-0-66414000-1357459332_thumb.jp post-1681-0-76853100-1357459343_thumb.jp post-1681-0-98528000-1357459356_thumb.jp post-1681-0-26775600-1357459369_thumb.jp

لینک صفحات این مود در سایت های مختلف برای دانلود(حجمش حدودا 160 مگابیت) و توضیحات:

Moddb

The3rdage

وقتی مود رو دانلود کردید توش یه راهنمای نصب به زبان انگلیسی هست اما اگه باز هم به مشکلی برخوردید در خدمتم.

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

این مود مربوط به کدام ورژن بازی است Battle for Middle-Earth1 یا 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

این مود مربوط به کدام ورژن بازی است Battle for Middle-Earth1 یا 2

Battle For Middle-Earth 1

به اسم تاپیک یکم دقت میکردی...

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

تاپیک Battle For Middle Earth 2 را ندیده بودم گفتم شاید درباره هر دوش این جا بحث میشه

ولی هیچکدام از نسخه ها این بازی به نظر من مانند این بازی هیجان انگیزنیست هنوزم که هنوزه این نسخه را بازی میکنم و هر بار برام تازگی داره بویژه نبردهای هلمزدیپ و میناس تریث خیلی باحاله

ویرایش شده در توسط The White Wizard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

كي مياد دسته جمعي بازي كنيم؟ اگه كسي هست ، توي همين تاپيك اعلام كنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

كي مياد دسته جمعي بازي كنيم؟ اگه كسي هست ، توي همين تاپيك اعلام كنه.

تابستون

خخخخخخخخخخخخخخ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

توي اين تاپيك كسي در مورد Replay حرف نزده بود. گفتم بد نيست امروز يه Replay از اين بازي براتون بزارم تا از ديدنش لذت ببريد. همون طور كه مي دونيد ، يا شايد هم نميدونيد ، اگه اين بازي رو آنلاين بازي كنيد ، مي تونيد در پايان ، بازي رو در قالب فايل Replay‌ ذخيره كنيد و اون رو در اختيار ديگران قرار بديد تا ديگران بتونند تمام آنچه كه در بازي شما رخ داده رو تماشا كنند.

اين هم يك Replay‌ زيبا و جذاب از يك بازي آنلاين 4 نفره كه به شكل 2 به 2 با هم بازي كردند. تيم اول موردور و روهان هستش و تيم دوم موردور و گوندور.

2v2_latino_pro_gondor__GameReplays.org.zip

منبع : gamereplays.org

واسه ديدن اين Replay ، فايل رو پس از دانلود از حالت فشرده خارج كنيد و اون رو در مسير زير كپي كنيد.

C:Documents and Settingsyour usernameApplication DataMy Battle for Middle Earth files Replayes

اگه پوشه‌ي Application Data رو پيدا نكرديد ، احتمالا اين پوشه بايد مخفي باشه. پس به My Computer بريد و از قسمت Tools گزينه‌ي Folder Options‌ رو انتخاب كنيد. يه پنجره باز ميشه ، به سربرگ View بريد و گزينه‌ي Show Hidden Files and Folders رو فعال كنيد و بعدش Ok رو بزنيد.

حالا اگه پوشه‌ي Replays رو پيدا نكرديد ، احتمالا به اين خاطره كه شما تا به حال Replay ذخيره نكرديد. پس خودتون يه پوشه به نام Replays در قسمت مربوطه بسازيد و فايلي رو كه دانلود كرديد در اون پوشه كپي كنيد.

بازي رو باز كنيد. به قسمت Multiplayer بريد و بعدش روي گزينه‌ي LoadReplay كليك كنيد. بعدش هم Replay مورد نظر رو لود كنيد و از ديدنش لذت ببريد. البته يه چيزي رو هم اضافه كنم كه اين Replay مربوط ميشه به آخرين نسخه‌ي بازي(1.05) . احتمالا اگه مشكلي در ديدنش داشتيد ، ممكنه به اين خاطر باشه كه نسخه‌ي بازي شما پايين تره. بنابراين بايد بازي تون رو به نسخه‌ي 1.05 ارتقاء بديد.

اگه آنلاين بازي كرده باشيد متوجه ميشيد كه بازيكن ها چقدر بايد حرفه اي كار كنند كه يه بازي اينقدر جذاب و ديدني از آب در بياد.

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3epehr

کسی میدونه lotr battle for middle earth 1 رو چه طوری میشه رو win7 بازی کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

کسی میدونه lotr battle for middle earth 1 رو چه طوری میشه رو win7 بازی کرد؟

روي win7 نبايد مشكلي داشته باشه . چه اروري ميده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3epehr

روي win7 نبايد مشكلي داشته باشه . چه اروري ميده؟

تو قسمت technical support و Operating System بازی که من دارم زده Windows XP/2000 -اما نصب میشه رو win7 بعد از اجرا این error رو میده :

please insert the corrct CD-ROM, select OK and restart applictation

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

تو قسمت technical support و Operating System بازی که من دارم زده Windows XP/2000 -اما نصب میشه رو win7 بعد از اجرا این error رو میده :

please insert the corrct CD-ROM, select OK and restart applictation

اين ارور به اين خاطره كه شما كرك بازي رو كپي نكرديد. يا اينكه كپي كرديد ولي بازي هنوز كرك نشده. داخل سي دي بازيتون يه فايلي هست به اسم "game.dat" كه حجمش هم 17 مگ هستش. اين فايل رو بايد توي پوشه‌ي بازيتون كپي كنيد. همچنين ممكنه اين فايل به حالت zip باشه كه در اون صورت بايد اون رو در مسير پوشه‌ي بازي unzip كنيد.

اگه اين فايل رو قبلا كپي كرديد يه بار ديگه كپي كنيد. به احتمال زياد مشكلتون حل ميشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3epehr

اين ارور به اين خاطره كه شما كرك بازي رو كپي نكرديد. يا اينكه كپي كرديد ولي بازي هنوز كرك نشده. داخل سي دي بازيتون يه فايلي هست به اسم "game.dat" كه حجمش هم 17 مگ هستش. اين فايل رو بايد توي پوشه‌ي بازيتون كپي كنيد. همچنين ممكنه اين فايل به حالت zip باشه كه در اون صورت بايد اون رو در مسير پوشه‌ي بازي unzip كنيد.

اگه اين فايل رو قبلا كپي كرديد يه بار ديگه كپي كنيد. به احتمال زياد مشكلتون حل ميشه.

مرسی Nod

درست شد

سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

به نظر من این بازی یکی از بهترین بازی های ارباب حلقه هاس ارزش بازی کردن رو صد درصد داره همینو بس.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...